Wapen van de Provincie Noord-Holland

Liberaal Joodse begraafplaats Hoofddorp

Gan Hasjalom, In Memoriam, Vijfhuizerweg

Grensbord van de gemeente Haarlemmermeer

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Foto, zijn voor intern gebruik.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina.

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    * 237-
Aardewerk       Emanuel                 	04-03-1896 02-04-1976 0468 Leeuwen van Alida
Abram           Isidore                 	28-12-1900 16-02-1986 0557
Adelsbergen van Marianne                	13-06-1903 02-01-1976 0465
Agsteribbe      Louis                   	08-05-1908 02-03-1994 0601 Appel Amalia
Agtsteribbe 	Rosa Magda			04-10-1918 04-05-2011 0145 Leever Willem
Albers          Cornelis (George)       	18-02-1920 17-12-1993 0384
Allick          Mary Helen              	26-06-1934 05-03-1970 1088
Andriesse       Hartog Napoleon (Hans)  	01-04-1921 04-02-1990 0561
Andriesse       Ruth                    	25-08-1921 08-01-1981 0962 Sarlui
Andriesse       Sonja                   	23-01-1964 19-11-2000 0124
Appel           Alida                   	07-03-1892 25-01-1958 0360 Richter Isaäc
Appel           Amalia                  	18-08-1912 28-10-2001 0601 Agsteribbe Louis
Appelboom       Anna                    	27-12-1918 23-08-1964 1025
Aram            Amnon                   	-- -- 1930 22-07-1999 0083
Aron            Julius                  	27-10-1890 12-09-1961 0591
Asser           Willem                  	10-06-1910 21-05-1980 0374
Assuschkewitsch Helga                   	22-02-1911 06-09-1972 1151 Schussheim Heinrich
Aster           Klara                   	03-02-1879 12-01-1966 0309 Berghold Georg
Bachmann        Anne                    	03-10-1913 19-07-1961 0332
Baehr           Adolf                   	21-03-1877 26-02-1952 0270
Baehr           Felix                   	08-07-1905 29-02-1984 0884 Lepke Käte
Baer            Meta                    	24-03-1889 27-01-1983 0914 Wolf
Bakkenes        Johanna Geertruida      	31-03-1902 02-06-1986 0559 Davids Willem Frederik
Ballin          Elfriede Clara          	04-08-1895 25-02-1989 0166 Stern
Baumblatt       Ernestine (Erna)        	09-11-1893 29-06-1969 1068 Lustig Harry
Baumert         Charlotte               	30-05-1905 25-07-1968 1076 Krebs Robert
Beck            Elsa Anna               	09-08-1909 04-03-1998 1149 Izaäks Salomon
Beekman         Emile                   	02-12-1917 15-12-1998 0093
Beer de         Alexandra Hanna         	17-01-1919 06-06-1992 0569 Groot de
Beer            Ernst                   	10-12-1907 29-07-1993 0621 Namm Gerda
Beesemer        Karel                   	24-11-1907 09-11-1971 1161 Georg Anna Luise
Belinfante      Mirjam                  	23-01-1910 29-03-1995 0019
Benedyk         Mary                    	24-12-1919 01-08-1989 0725 Bloch
Benninga        Heiman Jacob            	04-12-1910 03-10-1957 0280
Berengoltz      Benjamin                	16-03-1934 17-06-1998 0072
Berg            Robert                  	22-09-1887 16-10-1970 1120 Rector Ellen
Berg van den    Berthold                	18-12-1921 20-05-2004 0587 Brucker Catharina Lea
Bergh van den   Herman                  	30-01-1897 01-08-1967 1096 Terneden Tina Jehoedit
Berghold        Georg                   	11-03-1875 29-03-1960 0309 Aster Klara
Bergmann        Hans                    	15-01-1910 16-12-2006 1144 Dreyfuss Alice
Bernstein       Raphaëla           		26-11-1883 14-11-1957 0259 Hirsch
Besuse          Fortuna                 	08-02-1924 25-01-2005 0390 Naarden Henri Gerard
Bial            Hans Walter             	14-01-1911 31-12-2000 0584
Bickert         Samuel (F.)             	10-10-1883 03-04-1966 0190 Guggenheim Therese
Bickert 	Madeleine			19-07-1918 01-03-2009 0795 Colland Leo
Bijlholt        Margriet                	01-04-1941 13-09-1995 0031 Lesnik Oberstein, Max
Binger          Gerard                  	25-12-1920 22-06-2000 0112
Birnbaum        Ilse                    	26-07-1921 16-10-1999 0119 Mandelbaum
Birnbaum        Rudolf                  	09-05-1885 16-02-1970 1091 Wegner Käthe
Blits           Clara                   	03-05-1909 10-06-1970 1118
Blits           Mirjam                  	27-03-1905 24-11-1982 1179 Soetendorp
Blitz           Eva                     	26-06-1902 02-06-1989 0951 Bootsma
Bloch           Anneliese               	03-05-1923 17-02-1998 0407 Velleman Jacques
Bloemgarten     Wilhelmina              	27-05-1874 12-10-1962 0977 Salemon Izak Barend
Blogg           Bernhard                	28-01-1878 22-11-1949 0222 Moses Johanne
Blogg 		Eddy				07-06-1912 14-12-1978 0400 Veer van der Bonny
Blogg           Heinz                   	23-11-1904 30-08-1984 0254 Kuckartz Juliane
Bluhm           Barend                  	01-05-1917 12-06-1986 0812 Wolf Hannelore
Blumenthal      Elly Margarete Luise    	11-06-1897 04-01-1978 0451 Cohn Ernst
Bobbe           Anna                    	27-08-1935 30-06-1986 0808
Boehm           Siegmund                	31-08-1882 27-12-1961 0327
Boeken          Aaron                   	31-05-1914 19-11-1983 0068
Boeken          Nathan                  	13-10-1919 30-06-1992 0901 Teeboom Sonja Elisabeth
Bohbot          Tamar                   	11-07-1951 24-11-1981 0935 Oor
Bol             Mirjam                  	29-11-1910 02-12-1987 0427 Klein Herbert Samuel
Bootsma 	Sara				01-12-1932 30-03-2015 0020
Bormann         Adolf                   	06-05-1894 04-10-1981 0938 Spanjer Betsie
Borstel         Rika                    	03-06-1903 04-05-1978 0445
Bos             Hans                    	03-03-1925 26-03-1980 0377 Mok Mimi
Bos             Jef                     	12-11-1911 10-02-1970 1095
Bosboom         Pieter                  	01-03-1915 05-12-1998 0075
Boutelje        Clara Anna Serlina      	29-12-1900 13-03-1984 0882 Leer van
Braasem         Abraham                 	04-02-1922 01-02-1992 0639
Brandon         Wim                     	09-11-1914 07-03-1985 0854
Brasz           Anna                    	31-12-1914 29-02-2000 0525 Schuitevoerder Salomon
Braun           Bruno                   	11-07-1896 16-10-1976 0456
Braun           Meta                    	20-03-1902 06-11-1964 1009 Elias
Braunschild     Hedy                    	02-03-1921 05-04-1997 0208 Juhl
Breemer         Marion                  	26-01-1920 15-12-1993 0605 Huizink
Breukelen van   Agnes                   	15-05-1947 15-07-1986 0807 Joachimsthal
Brink ten 	Siegmund (Sieg)			05-01-1926 27-02-1991 0663 Lieme de Anna Rachel (Nanny)
Broers          Salomon                 	15-10-1907 28-12-1970 1067 Wilhelm Willy
Brucker         Catharina Lea           	19-12-1917 28-10-2001 0587 Berg van den Berthold
Bruijn de       David Emil              	08-07-1903 26-08-1942 0237
Bruinvelds 	Esther				05-02-1912 06-11-2006 0965 Santilhano Salomon Dias – Emmerik Joseph
Bruinvels       Jansje                  	01-01-1909 06-03-1957 0279 Boeken
Buchholz        Franz                   	09-10-1896 14-10-1956 0277
Buggisch        Marie Frida             	19-09-1893 24-01-1974 0521 Emden van
Buitenkant      Barend                  	07-07-1923 11-06-1991 0669
Burghardt       Elise                   	07-02-1881 17-04-1963 0985 Steinberg
Cahen 		Jacqueline			21-03-1912 18-11-2007 0879 Klein Julius Dagobert Günther
Caro            Jenny                   	10-12-1877 12-10-1969 0219 Lichtenstern Oskar
Cartoef         Hans                    	18-09-1914 02-07-1991 0667
Cassuto         George Henricus         	22-12-1929 21-09-1996 0050
Cats            Heiman                  	09-09-1913 18-03-1976 0463
Chaim           Izaki                   	27-12-1948 22-06-1983 0737
Charloi         Charles L.              	28-07-1898 13-10-1974 0480
Chriqui         Simy                    	25-01-1928 02-01-1990 0714 Nestvold
Christiano      Don                     	03-04-1931 22-07-1980 0395
Clarenburg      Henriette Marie         	15-03-1928 16-03-1968 1071
Cleef van 	Rozette				28-06-1921 29-01-2008 0130 Goldstein Fritz
Coevorden van 	Elisabeth			11-12-1925 07-12-2011 0008 Frank Marcus Samuel
Coevorden van   Hartog                  	22-01-1902 04-03-1956 0275 Nebig Duifje
Cohen           Abraham Chaim           	28-04-1925 19-02-2001 0125
Cohen           Bella                   	01-11-1920 16-10-1979 1005 Penha de la Abraham
Cohen           Benjamin                	04-06-1916 17-12-1992 0657
Cohen           Eleonore                	11-12-1884 06-11-1940 0180 Meijer Jacob
Cohen           Elie Aron               	16-07-1919 22-10-1997 0610 Herrmann Marguerite
Cohen           Elisabeth               	19-10-1920 07-04-2002 0103
Cohen           Esther Zipporah Rosa    	27-05-1925 10-05-1998 0094
Cohen           Henriett Cato           	08-10-1900 16-10-1966 0319 Durlacher Benno
Cohen           Herbert                 	08-11-1921 30-10-1994 0763
Cohen           Herman                  	22-07-1899 04-12-1961 0329 Goethem van Sidonia Maria
Cohen           Hermine                 	14-01-1893 05-11-1987 0769 Bienes
Cohen           Jacob Herman (Marcel)   	21-05-1961 19-09-1987 0762
Cohen           Klara                   	28-07-1905 19-06-1988 0560 Benninga
Cohen           Marianne Edith          	06-05-1925 16-10-1989 0909 Wien van Alfred
Cohen           Martha                  	11-06-1919 22-01-1994 0582
Cohen        	Mirjam Josephine Hesseline 	04-12-1920 23-12-1990 0686 Weijel
Cohen           Paul Hartog             	30-12-1924 05-10-1991 0628
Cohen           Pinehas                 	11-07-1912 12-10-1973 0529 Adam Louise Emilie Charlotte
Cohn Bloch,     Maja Luise              	04-05-1902 05-06-1981 1011 Pelz Georg
Cohn            Ernst                   	29-12-1893 28-08-1976 0451 Blumenthal Elly Margarete Luise
Cohn            Friedrich               	17-08-1889 06-10-1942 0264
Cohn            Fritz                   	12-02-1904 10-01-1971 1142 Haase Vera
Cohn            Gertud                  	26-02-1913 27-09-1972 1150 Neumann
Cohn            Lissy                   	05-06-1905 21-11-1992 0297 Kaufmann Berthold
Cohn            Paul                    	23-07-1906 14-07-1985 0842 Süsskind Gerda
Colland 	Leo				22-03-1918 07-04-1986 0795 Bickert Madeleine
Collem van      Anna                    	27-12-1892 13-09-1989 0997 Koster Willem
Colthof         Dolf                    	13-12-1897 02-11-1970 1121
Coltof          Rachel                  	11-09-1887 23-11-1981 0937
Conen           Emiel                   	12-12-1943 26-12-1992 0658
Confortes       Acher                   	25-12-1924 28-12-1987 0766
Cosman          Herman Jacques          	11-09-1936 30-07-2005 0138
Cosman          Joël                    	21-05-1904 23-04-1987 0791
Cozijn          Dora                    	23-07-1898 02-11-1980 0967
Dam van         Mathilda                	02-01-1903 28-10-1966 1035 Groot de Emanuel
David           Ellen                   	28-04-1914 12-04-2002 1028 Herz Aron Paul
David           Willy                   	30-09-1899 07-12-1988 0740 Friedmann Rosi
Davids          Alida Johanna (Hans)    	28-12-1933 13-12-1988 0559 Weij de
Davids          Willem Frederik        	 	24-09-1904 20-11-1986 0559 Bakkenes Johanna Geertruida
Decker          Angelika Helga          	04-01-1921 15-04-1989 0739
Delft van       Pim (Piet)              	14-07-1944 07-03-2007 0646 Mock Betty Mariëlla
Delft van       Sunitha                 	27-04-1981 05-04-2005 0713
Demant 		Hildegard Martha		24-11-1914 15-09-2007 0202 Wolfferts Alfred Julius
Demant          Lesser                  	01-02-1881 24-01-1953 0290
Dessaur         Catharina Irma          	03-07-1931 19-09-2002 0718 (Schrijfster Andreas Burnier)
Dessaur         Salomon                 	10-09-1903 16-09-1989 0720
Dijk van 	Maurice				28-08-1922 16-12-2013 0116 Vleeschhouwer Rosette
Dinger          Gila                    	05-03-1937 12-02-1979 0403 Dinger
Dingsdag        Jenny Bertha            	06-02-1945 28-09-1979 0690 Spaan
Dingsdag 	Joseph				25-09-1922 04-01-2013 0040 Nussbaumer Esther Bertha
Domp 		Ursula Lissy			02-04-1912 19-07-2009 0454 Frank Edmund David
Dormits         Israël                      	01-02-1924 10-03-1982 0550
Dotsch          Bernard David           	07-06-1917 04-01-2006 0097 Vijevano Mary
Dreese          Gerson                  	27-10-1907 09-06-1987 0788
Dreese          Luuk                    	23-03-1932 04-12-2001 0092
Dreyfuss        Alice                   	20-02-1911 02-12-1972 1144 Bergmann Hans
Druk            Judith                  	08-10-1918 03-10-1985 0833
Drukker         Esther                  	22-11-1901 26-11-1983 0552 Wilde de
Duijm           Phili Cornelis          	11-01-1926 10-05-1994 0599
Duits           Rachel                  	29-06-1904 30-05-1992 0508 Versteeg Louis
Duits 		Salomon				28-04-1920 19-08-1995 0060 Muys Rachel
Durlacher       Benno                   	17-02-1898 01-01-1981 0319 Cohen Henriett Cato
Durlacher       Leofried                	07-03-1923 27-10-1998 0074
Duschkin 	Sophie Elisabeth		11-05-1920 09-09-2013 0852 Ehrlich Nathan
Dwinatzki       Ernst Louis             	24-08-1902 22-06-1979 0987
Eckhaus 	Hanna				16-07-1927 28-08-2008 0048 Andriesse Hartog Napoleon
Edelsztejn      Toni                    	05-01-1923 19-05-1990 0704 Platvoet Gerrit
Edersheim 	Henriëtte			08-07-1933 24-09-2007 0002 Heller
Eem van der     Barendina (Ineke)       	31-07-1923 23-11-1975 0466 Lissauer Alexander Salomon
Ehrlich 	Hans Joachim			14-08-1919 19-03-2000 0113 Elias Eva Mirjam
Ehrlich 	Nathan				03-02-1917 08-03-1985 0852 Duschkin Sophie Elisabeth
Eichner         Regine Carla Louise     	09-06-1914 14-09-1986 0803 Fraenkel Hieronymus Manfred
Eis             Claire                  	27-01-1893 12-05-1978 0220 Schwarz
Eiser           Hans                    	19-11-1909 12-08-1988 0558 Loeb Liesje
Elburg          Naomi                   	13-01-1943 17-04-2007 0868
Elias 		Eva Mirjam			17-03-1921 23-08-2013 0113 Ehrlich Hans Joachim
Elias           Walter                  	23-09-1901 14-08-1971 1168 Braun Meta
Eliel           Hans Rolf Leonhard      	27-11-1915 19-03-1970 1113
Elkerbout       Ben                     	03-08-1940 06-07-1987 0785 Smit Marti
Emden van       André Lodewijk          	11-08-1910 17-10-1993 0617 Polk Elisabeth
Emden van       Louis                   	08-07-1915 23-08-1987 0784
Emmerik         Joseph                  	29-01-1909 01-12-1980 0965 Bruinvelds Esther
Emmering        Eduard                  	30-06-1899 21-12-1973 0524 Italiaander Lien
Emster van den  Susanna Maria           	04-10-1888 22-04-1967 1049 Goudsmit Siegfried
Engel van 	Josephine (Jopie)		01-03-1935 19-12-1993 0604 Huisman Jacob Salomon (Jaap)
Engelander      Matthijs                	25-04-1893 26-03-1957 0228
Englander       Louis                   	20-09-1925 16-04-1959 0292
Eppinghausen    Ella                    	02-06-1882 22-02-1953 0165 Waal van der Barend Elias
Epstein         Else                    	27-11-1887 26-09-1967 1060 Hanauer
Ereira          Hartog Salomon          	30-03-1920 21-10-1969 1101 Tops Bertje
Ernest          Gustav                  	05-07-1858 28-11-1941 0235 Simon Dora
Es van          Gert Jan                	22-11-1949 07-12-2001 0084
Estrich         Ursula Kaethe           	07-03-1953 22-08-1999 0082
Faludi          Margit Rosalia          	30-03-1915 03-01-2002 0538 Koetser
Feibus          Maks                    	02-07-1912 17-03-1991 0675
Felsenstein     Leo                     	08-02-1900 29-05-1966 0195 Jacobs Charlotte
Fernandes      	Rebecca Serlina (Betsie) 	02-10-1912 17-02-1970 1090 Cosman Joël
Fischer         Fritz                   	14-09-1908 26-05-1958 0281
Fischer         Simon                   	21-12-1905 25-09-1972 0282 Friedländer Alice
Fischer         Sylvie Mathilde         	04-03-1948 -- -- 2007 0294
Fontein         Johanna Sabina          	10-11-1910 07-08-1960 0339 Godfried
Fontijn         Mozes                   	19-01-1900 21-05-1982 1131 Polak Rosa
Fraenkel        Hieronymus Manfred      	15-05-1910 08-02-2000 0804 Eichner Regine Carla Louise
Fraenkel        Käthe                   	31-01-1893 18-03-1971 1137
Fraenkel        Selma                   	08-07-1887 14-05-1968 0313
Fraenkel    	Susanna Thecla          	11-10-1888 23-03-1980 0382
Franck van      Chriesje                	10-08-1898 11-12-1980 0963 Pino Lex
Frank 		Alice Jenny			09-04-1912 16-05-2004 0485 Gomperts Benjamin Juda
Frank 		Edmund David			03-07-1912 16-01-1978 0454 Domp Ursula Lissy
Frank 		Marcus Samuel			31-08-1923 29-03-2012 0008 Coevorden van Elisabeth
Frank           Rachel                  	14-09-1914 10-02-1985 0856
Fränkel    	Margot                  	23-08-1913 16-05-1990 0168 Heppner Josef
Franken         Ilse                    	10-08-1907 25-01-1996 0192 Mendelsohn Bruno
Frankenstein    Sara                    	25-01-1879 05-12-1956 0265 Grünfeld
Frankl          Arnold                  	18-01-1882 08-03-1945 1058 Jontof Hutter, Frieda
Freixes         Pepita                  	06-01-1925 16-09-2002 0143 Kroonenburg
Friedberger     Gerald                  	02-07-1921 17-02-1979 0405
Friedenberg     Martha Henriette        	03-06-1899 15-01-1976 0500 Kalmann Hugo Stanislaus
Friedheim       Rudolf Simon            	19-06-1903 10-07-1976 0458
Friedländer     Alice                   	15-05-1913 15-11-1979 0282 Fischer Simon
Friedländer     Margret                 	02-12-1903 19-07-1983 0532 Kuttner Isidor Salomon
Friedländer     Max                     	24-11-1869 02-01-1941 0361
Friedler        Bronia                  	18-02-1907 25-12-1995 0034 Engelander
Friedmann       Rosi                    	19-06-1907 10-06-1997 0740 David Willy
Furster         Judith                  	11-10-1913 11-09-1985 0837 Mechanicus Benjamin
Furth van       Levie                   	08-12-1913 16-09-1998 0586
Gall            Maria Paula             	07-09-1895 04-11-1986 0059 Glass Ludwik
Gans            Louis                   	13-09-1910 01-01-1980 0387
Gans 		Rika				14-09-1913 10-10-2008 0039 Cartoef Henri David
Gans            Sara                    	09-07-1896 07-10-1962 0971 Versteeg
Gans            Selma                   	29-05-1901 21-11-1981 1072 Clarenburg
Gazan           David                   	23-09-1979 04-06-1995 0025
Gelder van      Henriëtte          		19-06-1921 18-10-1987 0828
Gelder van      Levi                    	08-05-1906 13-06-1981 0954
Gelder van      Max                     	24-11-1930 10-08-1998 0073
Gelderen van    Alexander               	31-05-1923 18-09-1997 0062 Hacker Shoshana
Gelderen van 	Bram				05-11-1928 30-10-2011 0056 Poortje Helga
Gelderen van    Jeanette                	24-04-1884 30-10-1961 0330 Jong de Jacob - Reichert
Georg           Anna Luise              	09-05-1914 04-05-1983 1159 Beesemer Karel
Gerzon          Julius                  	03-09-1889 07-01-1950 1126 Hurwits Dina
Gerzon          Mirjam Betty            	09-10-1923 03-05-2000 1127
Gil             Yael                    	07-08-1986 20-10-1986 0802
Glaser          Max                     	14-03-1905 11-10-1987 0770 Wolf Ilse
Glass           Ludwik                  	01-06-1903 12-10-1995 0059 Gall Maria Paula
Glass           Regina                  	24-04-1870 27-11-1940 0229 Rosenthal
Gobets          Elske                  	 	27-12-1916 17-02-1982 0929 Koopman Emanuel
Godfried        Marcus                  	17-06-1906 03-10-1976 1082
Goethem van     Hermy                   	03-02-1917 25-03-1980 0504
Goethem van     Sidonia Maria           	11-09-1896 06-04-1993 0328 Cohen Herman
Goldberg        Albert                  	31-05-1898 30-07-1984 0870 Lichtensztejn Roosje
Goldberg        Carl                    	07-01-1872 21-04-1953 0272 Weill Bertha
Goldenberg      Aizic                   	18-02-1910 16-05-1978 0446
Goldschmidt     Bertha                  	20-09-1869 19-05-1942 0246 Eckmann
Goldschmidt     Jenny                   	26-02-1889 06-08-1970 0200 Stoppelman Julius
Goldsteen       Jette                   	21-08-1899 18-05-1959 0293 Zuiden van L. - Meijler
Goldstein       Else                    	08-04-1948 18-02-1991 0565 Allick
Goldstein       Frieda                  	01-05-1888 22-07-1980 0450 Schussheim
Goldstein 	Fritz				22-10-1921 23-05-2001 0130 Cleef van Rozette
Goldstein       Leonhard                	25-02-1909 09-08-1984 0869
Gompen          Bertha Jacoba           	17-08-1917 04-07-1992 0861 Nunes vas David Daniel - Klein Samuel Alexander
Gomperts        Abichaël Esther Sopie   	11-12-1902 02-04-1985 0851 Houpst
Gomperts        Benjamin Juda           	25-12-1907 25-12-1974 0485 Frank Alice Jenny
Gomperts        Coenraad Eliazer        	17-07-1897 21-07-1968 1073 Levie de Rosa
Gomperts        Joseph Jacob Maurits   		19-08-1901 06-03-1974 0519
Gonda           Ilma                    	02-05-1908 29-05-2000 0035 Rosenbaum Mainhard
Goren           Eli Aleander            	23-01-1923 30-12-1999 0117
Gorin           Paolo                   	19-07-1916 01-04-1992 1171 (In leven Operazanger)
Gottschalk      Heinz Erwin             	09-03-1906 29-12-1980 0548
Goudeket        Maurits                 	11-08-1912 12-05-1989 1174 Kats Hendrika
Goudsmit        Alfred                  	17-12-1986 26-12-1973 0998 Vos Getrude
Goudsmit      	Hendrina Susanna Marina Juliana 20-12-1941 21-12-1994 0013
Goudsmit        Siegfried               	25-04-1889 18-04-1968 1049 Emster van den Susanna Maria
Grishaver       Loek Bernard            	18-10-1944 09-08-1991 0666
Groen           Sophia                  	31-01-1892 11-04-1984 0421 Frank
Groot de        Anna                    	20-03-1918 24-12-1994 0502 Vuisje Gerrit
Groot de        Emanuel                 	28-01-1899 29-09-1991 1035 Dam van Mathilda
Groot de        Joseph                  	30-01-1913 01-07-2001 0046
Gruber          Szymon                  	27-08-1912 25-08-1991 0665
Grubert         Chaim                   	22-06-1915 22-09-2003 0139 Machinson Chaja
Grünfeld   	Fanny                   	04-02-1902 16-05-1971 1044 Rüttinger Kurt Walter
Grünfeld   	Hans                    	08-06-1913 21-01-1979 0402
Grünfeld   	Martha                  	15-11-1883 19-12-1967 0541 Hanf
Grünspann  	Regina Rywka            	12-01-1901 16-08-1984 0864 Leue Walter Richard
Grushaber       Esther                  	21-05-1900 04-07-2001 0134 Hakker
Gudenberg       Max                     	09-11-1875 11-05-1940 0346
Guggenheim      Therese                 	15-08-1893 19-07-1987 0191 Bickert Samuel Frederik
Guttmann        Erich                   	18-11-1900 20-07-1975 1143
Guttmann 	Karl				30-07-1913 06-01-1995 0593 Roselaar Luisa
Haalman         Nathan (Nico)           	15-08-1907 25-05-1991 0670
Haar            Ruth Rischel            	12-11-1919 04-07-1994 0892 Hausknecht
Haas de         Govert                  	06-05-1908 15-03-1990 0708 Welling Eleonora
Haas            Enrique F.              	14-10-1914 11-11-1987 0768
Haas            Meta                    	12-02-1898 09-04-1977 0433 Rosenthal Wilhelm
Hacker          Shoshana                	15-11-1924 25-05-2000 0062 Gelderen van Alexander
Hakker          Greta                   	07-12-1916 02-04-2008 0442 IJssel van Alfred
Hakker          Greta                   	21-09-1905 14-06-1989 0392 Oostra Justus
Hakker          Sara                    	17-04-1903 18-01-1991 0685
Hakker          Sara                    	12-02-1927 20-08-1996 0817 Praag van Leo
Hakker          Wilhelmina Cornelia     	06-05-1925 25-01-1992 0634 Gelder van
Hakkert         Jacob                   	09-12-1908 06-07-1962 0322
Hamburg         Salomon                 	30-01-1904 07-09-1981 0946 Weingarten Laja
Hammelburg      Abraham                 	13-09-1916 08-07-2000 0109 Winter de Sonja
Hammerschlag    Gertrud                 	16-09-1913 06-09-2004 0120 Hurwitz Ernst
Hammerschlag    Siegmund                	09-05-1879 04-09-1940 0352
Hanauer         Hans Heinz              	04-02-1912 20-02-1982 0928
Hanf            Lotte                   	05-02-1912 31-08-1977 0542 Haas
Haringman       Louis                   	28-01-1926 30-11-2001 0142
Harlam          Cilla                   	10-03-1876 19-05-1943 0176 Pelz Louis
Hart 		Justus				17-02-1923 17-04-1991 0009
Hartog          Beppie                  	09-05-1906 24-06-1990 0573 Zak Meijer
Hartog          Henk                    	Plm 1939   20-06-1971 1140
Hartogensis     Karel                   	16-02-1902 08-10-1994 0017 Held Francisca Ernestina
Hartogh den 	Simon				19-05-1920 05-02-1978 0436 Poons Annie
Hausmann        Kurt                    	23-03-1909 12-12-1978 0422 Rothschild Ilse
Hayes           Isaac                   	13-12-1932 27-02-1985 0855
Hecht           Bertha                  	17-06-1898 01-06-1985 0846 Aschenbrand
Hecht           Willy                   	11-03-1903 28-01-1981 0959 Weskamp Klara Maria
Heeres          Abraham                 	22-06-1926 19-09-1980 0969
Heertjes        Clara                   	01-08-1911 15-10-1987 0830 Levie Jacques
Heijmans        Maria                   	04-03-1891 23-12-1979 0389 Hijmans Jacob Bernard
Heijnemann      Trude                   	12-07-1904 03-02-1980 0383
Heimann         C.                      	-- -- ---- -- -- ---- 0240 Salomon
Heimann         Max Albert              	13-01-1887 07-08-1964 1003 Waldberg Lotte Bassja - Cohen Nanny Dina
Hein            Anna                    	20-05-1898 14-05-1987 0789 Hart David Hermann
Heine           Else                    	30-06-1901 04-02-1991 0680 Heyneman
Heinemann       Elise                   	14-06-1957 18-06-1942 0245 Stern
Heinemann       Hertha                  	12-02-1897 18-11-1983 0889 Muller Ursula
Hekster         Nathan                  	22-02-1900 20-02-1976 1152 Spaargaren Catharina Sophia
Hekster         Simon                   	24-04-1931 05-08-1972 1153
Heller          Bertel                  	06-01-1905 15-10-1970 1119 Hirsch Georg
Heller          Ernst                   	09-02-1869 05-01-1959 0289 Lichtenstein Kätchen
Hempel          Charlotte               	02-11-1898 04-12-1989 0562 Leo Georg
Hempel          Inge                    	03-05-1908 17-07-1981 0174 Rosen Max
Henstra         Bep                     	03-12-1903 08-06-1996 0028 Koch
Heppner         Josef                   	22-03-1907 31-12-1989 0168 Fränkel Margot
Heppner         Sylvia Charlot          	13-05-1949 28-02-1952 0168
Hergershausen   Siegfried               	17-01-1882 04-10-1978 1063 Weber Susanna
Herman          Susannah Rose           	25-04-1964 13-01-1978 0435
Hermans  	Cornelia Joanna Maria Theodora 	31-12-1909 27-05-1999 0759 Schaap Jacob
Herrmann        Marguerite              	10-03-1916 01-12-1996 0612 Cohen Elie Aron
Herrmann        Pauline                 	25-12-1905 12-11-1974 0484 Engel
Hertz           Henriette               	13-03-1916 15-09-2000 1139 Polak Arthur
Hertzberger     Emile                   	28-12-1907 20-11-1968 1109
Hertzberger     Henriëtte          		19-11-1916 15-12-1985 1017 Leydesdorff Albert
Hertzberger     Menno                   	01-10-1897 26-04-1982 0926
Herz            Aron Paul               	27-07-1907 05-10-1966 1028 David Ellen
Herz            Anna                    	06-10-1892 04-01-1966 0161 Odenheimer Paul
Herz            Edward Walter           	15-09-1948 31-03-1992 0641
Herzberg        Abel Jacob              	17-09-1893 19-05-1989 0857 Loeb Theodora
Herzberg        Edda                    	11-04-1909 09-08-1995 0027 Nijburg Jacques
Herzberg        Samuel                  	18-11-1921 10-10-1999 0079 Zilversmit Helga
Herzmann        Bertha                  	21-02-1898 20-02-1991 0678 Sonnenfeld - Kämpen
Hes             Daniel Berend           	01-11-1966 12-10-1967 0356
Hes             Meijer                  	17-01-1874 10-04-1942 0171 Polak Rosa
Hes             Reina                   	30-11-1903 28-05-1991 1031 Pach David (Dave)
Hes             Salomon                 	29-12-1929 02-09-1991 0727
Heuschober      Bela                    	30-05-1918 15-10-1983 0894 Winckel
Hiensch         Bertha                  	20-03-1915 21-05-1979 0410 Jacobson Jacques
Hijmans         Willem                  	17-08-1926 25-05-1980 0372
Hildesheim      Mieke                   	08-09-1904 24-11-1985 0832
Hirsch          Felicia Sellie          	09-09-1891 18-10-1976 0255 Mindeno van Jacques
Hirsch          Georg                   	29-05-1902 06-06-1996 1119 Heller Bertel
Hirschmann      Martha                  	01-06-1873 20-12-1940 0233 Fränckel
Holländer  	Marica                  	26-03-1905 21-03-1992 0640 Katz
Holzer          Rosalie                 	01-11-1900 31-08-1989 0722 Kalmann Rudolf
Hond de         Abraham                 	28-05-1914 27-10-1985 0829 Cohen Grietje Elizabeth
Hond de         Mozes                   	09-07-1892 06-05-1967 1051 Meijers Johanna
Hond de         Sam                     	10-07-1902 05-08-1987 1057 Waterman Lien
Hond 		Salomon				20-07-1922 18-07-1988 0752 Leeuw de Siny
Honsdrecht      Lodewijk                	08-06-1917 26-08-1992 0652 Zinger Leentje
Hoop de         Edith E.                	27-02-1924 14-05-1981 0955
Horn            Leopold Sailvin         	29-08-1916 16-09-1995 0579
Horneman        Yvonne Sara             	23-05-1917 01-08-1983 0896 Leeuw de Heiman
Hornemann     	Lodewijk Benjamin (Louis) 	22-01-1908 13-04-1983 0974 Mouwes Sophia
Horodisch       Abraham                 	03-02-1893 07-11-1987 0438 Garnmann Alice
Huijsman        Frederika               	13-10-1891 18-08-1981 0949 Cossmann
Huisman 	Jacob Salomon (Jaap)		19-07-1929 02-07-2009 0604 Engel van Josephine (Jopie)
Hurwits         Dina                    	23-04-1897 01-12-1970 1126 Gerzon Julius (begraven te Haifa)
Hurwitz         Ernst                   	05-03-1908 07-11-2000 0120 Hammerschlag Gertrud
Huystee van     Helena                  	14-07-1917 08-04-1981 0958 Praag van
IJssel van      Alfred                  	09-07-1917 30-04-1978 0442 Hakker Greta
Indyk           Hermann                 	21-01-1927 27-04-1996 0053
Italiaander     Lien                    	09-07-1904 15-01-1989 0524 Emmering Eduard
Izaäks		Salomon                 	14-08-1897 03-10-1972 1149 Beck Elsa Anna
Jacks           Max Walter              	02-06-1922 08-02-1978 0437
Jacobi          Lieselotte Rahel        	07-01-1915 15-06-1986 0809 Loeb Norbert Leo
Jacobi          Louis                   	12-06-1895 29-10-1968 0207
Jacobi          Ruth                    	30-05-1910 05-01-1995 0780 Rummelsburg Herbert
Jacobs          Charlotte               	12-06-1907 22-06-1977 0196 Felsenstein Leo
Jacobs          Rebecca                 	16-12-1901 02-10-1993 0797 Polak Joseph
Jacobs          Sophia Regina           	30-10-1881 05-05-1963 0989 Gelderen van
Jacobson        Jacques                 	18-01-1908 11-12-2001 0411 Hiensch Bertha
Jankowski       Edward                  	09-12-1921 15-07-1976 0457
Janowitz        Anna                    	18-09-1910 06-03-2006 0746 Zlochin Abram
Janowitz 	Lea				14-04-1931 08-05-2010 0021 Andriesse
Jasinski     	Julia                   	29-08-1881 06-03-1953 0365 Samuel Ernst
Jessurun 	Frans				24-02-1927 27-08-2014 0049
Jochems 	Marion				10-03-1920 22-12-1995 0033 Lachotzki Robert Alfred
Joëls 		Bertha Elisabeth		27-08-1919 19-05-2014 0600 Kan Julius Louis
Jong de         Abraham                 	25-01-1891 10-12-1968 1106 Weijand Elisabeth
Jong de 	Charles Raymond (Pinky)		07-03-1959 13-07-1994 0057 Ovl.Honelulu-Hawaï ter herinnering
Jong de         Felix Max               	25-12-1917 15-09-2003 0095 Linnewiel Jeannette
Jong de         Frieda                  	20-11-1912 21-02-1974 0550 Kat Herman
Jong de         Isidore                 	11-07-1900 24-06-1984 0876
Jong de         Israël (Tom)            	10-10-1924 09-05-1978 1157
Jong de 	Karel Joseph			21-10-1921 26-03-2015 0057
Jong de 	Michaël Maxémiliaan		12-07-1947 02-02-2012 0057
Jong de         Roselina                	27-03-1926 13-07-1989 0813 Wien van Hartog
Jong de         Selma                   	13-11-1906 09-02-1991 0679 Zwaaf Jacob - Bidjarano
Jontof Hutter,  Frieda                  	29-08-1886 13-08-1967 1058 Frankl Arnold
Joseph          Marianne                	27-05-1912 08-01-1995 0012 Heinemann
Joseph          Richard                 	28-11-1903 16-03-1986 0553 Meyer Gertud
Joseph          Rosa                    	07-10-1866 19-09-1953 0160 Löwenthal
Juda 		Otto				11-01-1917 19-11-2000 0123 Zimmern Emmy
Juhl            Erwin                   	24-01-1905 30-11-1986 0209
Juhl            Mathilde                	15-08-1901 03-12-1966 1043 Wallach
Jungmann        Siegfried               	18-06-1883 01-05-1958 0217 Rose Margarete
Kahan           Vilem                   	23-05-1919 15-07-1985 0841
Kahn 		Irene				01-05-1926 02-07-2011 0338 Nethe Hans Werner
Kahn            Jenny                   	25-09-1889 27-06-1974 0512 Salomon
Kahn            Julius                  	31-08-1877 02-04-1942 0247
Kahn            Salomon                 	25-12-1886 24-08-1960 0338 Moriau Susanne
Kalf            Lion                    	01-04-1899 01-02-1973 0537
Kalker          Rachel                  	29-05-1903 11-07-1993 0624
Kalmann         Hugo Stanislaus         	27-09-1893 01-05-1975 0500 Friedenberg Martha Henriette
Kalmann         Rudolf                  	28-09-1895 21-01-1995 0722 Holzer Rosalie
Kalmanowicz     Hersch                  	28-04-1900 23-07-1975 0481 Stute Käthe
Kan 		Julius Louis			15-06-1900 02-05-1994 0600 Joëls Bertha Elisabeth
Kar van de      Louis                   	21-10-1922 27-12-1996 0044
Kar van de      Salomon                 	02-12-1899 31-07-1982 0924 Mock Frederica (Fre)
Kar van de 	Sara (Linie)			09-04-1921 06-02-2011 0126 Koopman Samson (Max)
Kar van der     Betty Margriet          	05-03-1917 24-04-1991 0674
Kar van der     Mary Sonja              	15-07-1924 28-04-2002 0673 Straten van
Karlsberg       Bernard                 	11-10-1899 18-01-1985 0860
Karpe 		Lea				12-03-1910 20-02-2009 0907 Pagrach Mozes Max
Karpf           Isaac                   	19-01-1892 11-06-1964 1007
Kastan          Henrietta               	02-12-1908 20-11-1988 0744 Voolen van Maurits - Kohnstamm Geldolph
Kat             Herman                  	05-11-1908 21-01-1963 0550 Jong de Frieda
Kats            Amy                     	14-02-1905 07-10-1979 0417
Kats            Hendrika                	20-02-1905 15-01-2002 1174 Goudeket Maurits
Katwijk         Mary                    	20-12-1932 24-10-1999 0118 Groen
Katz            Simon                   	05-12-1919 11-01-1970 1087
Katzenstein     Ida                     	04-03-1874 29-10-1940 0230 Camnitzer
Katzmann        Alfred                  	22-02-1908 13-02-1970 1094 Röckener Frieda
Kaufmann        Aennchen                	26-06-1907 01-12-1958 0211 Juhl
Kaufmann        Berthold                	15-06-1904 27-09-1959 0299 Cohn Lissy
Kaufmann        Helena (Hedwig)         	09-10-1894 16-11-1955 0218 Gerszonowicz Moszek
Kaufmann        Henriette Regina        	14-08-1924 18-12-2000 1103
Kaufmann        Ilse                    	03-09-1909 07-01-1976 0477 Swaab Jacob
Kaufmann        Johanna                 	28-01-1903 07-11-1996 0581 Jessurun
Kaufmann        Lina                    	05-04-1901 27-08-1985 0840
Keijser         Heinz                   	26-08-1911 14-02-1988 0765
Keilson 	Hans				12-12-1909 31-05-2011 1102 Manz Gertud Augste Philipine Ruth - Lauritz Marita
Keller          Carl Ludwig             	15-11-1901 19-07-1983 1042 Markus Gerda
Kerpel          David                   	15-11-1926 13-05-1984 0878
Kildesheim      Agela                   	01-06-1876 08-01-1963 0304 Oss van Emanuel - Kisch Jozef
Kirschstein     Erna                    	19-07-1901 04-03-1978 0439 Klootwijk
Kiwi 		Herbert				06-02-1908 22-07-1984 0875 Vries de Annette - Tielens Nina (Jeanne)
Kiwi            Martin                  	27-03-1905 18-06-1975 0505
Kleermaker      Sophie                  	15-10-1896 15-03-1980 0545 Cohen
Klein 		Julius Dagobert Günther		19-01-1898 05-05-1984 0879 Schuit Eva - Cahen Jacqueline
Klein           Eduard Ellis            	23-08-1907 16-12-1993 0853
Klein           Herbert Samuel          	01-04-1911 12-07-1988 0427 Bol Mirjam
Klein           Samuel Alexander        	05-03-1905 21-12-1984 0861 Gompen Bertha Jacoba
Klein 		Yvonne				03-11-1937 03-07-2015 0879
Kleinkramer     Jozef                   	Plm 1918   01-08-1996 0051 Park Suze
Kleinmann       Szama Chaskiel          	01-08-1922 02-02-1995 0006
Kloet           Louis                   	23-08-1916 01-10-1980 0968
Kloot van der   Miriam                  	22-06-1922 08-10-1992 0656 Voogt Jan
Kluivert        Cynthia (Rubens)        	17-02-1967 05-03-1984 0883
Koch            Elsbeth                 	07-04-1905 22-06-1991 0231 Rosenthal Herbert
Kohn            Karolina               	 	01-04-1883 15-10-1959 0283 Fischer Max
Koning de       S.                      	Plm 1901   04-08-1968 1080 Bouthoorn
Kool            Nathan                  	13-10-1909 04-01-1988 0498
Kool            Roelof                  	21-04-1898 21-04-1975 0499
Koopman         Emanuel                 	06-05-1916 01-06-1974 0929 Gobets Elske
Koopman         Ruth Nelly              	-- -- ---- 12-08-1960 0341
Koopman 	Samson (Max)			30-08-1922 13-04-2001 0126 Kar van de Sara (Linie)
Koppen          Bruno                   	04-06-1890 10-02-1977 0464
Korzec          Szulim                  	21-06-1913 18-10-1993 0614 Szpiro Regina
Koster 		Wilhelmina			02-01-1917 15-04-2012 0426 Pije Isidore
Koster          Willem                  	13-08-1888 01-09-1963 0996 Collem van Anna
Kral            Catharina               	31-03-1925 24-10-1994 0016 Peperwortel
Krant           Catharina               	14-03-1915 16-06-1996 0715 Schürmann Rolf
Kraut           Ellen                   	07-05-1905 24-05-1960 0315 Land
Krebs           Robert                  	25-06-1901 04-03-1979 1076 Baumert  Charlotte
Krozer          Rachel                  	31-12-1921 28-09-1987 0777 Takserman
Krozer          Szymon                  	30-09-1916 15-06-2007 0778
Kuckartz        Juliane                 	26-09-1907 19-06-1972 0254 Blogg Heinz
Kukenheim 	David (Davy)			21-07-1915 15-10-2014 1027 Voet Rootje
Kukenheim       Jules                   	24-11-1953 02-10-1964 1027
Kunstenaar      Michel                  	02-02-1909 03-10-1992 0653 Ommen van Christina Wilhelmina Frederika (Tiny) 
Kunz            Ludwig                  	15-02-1900 06-06-1976 0540
Kutner          Rebeka Perla            	23-06-1904 29-07-1994 0912 Veen van
Kuttner         Isidor Salomon          	01-09-1897 16-02-1973 0533 Friedländer Margret
Lachmann        Heinz Adolf (Jans)      	07-03-1906 27-06-1990 0695 Warszawski Tea
Lachotzki 	Robert Alfred			20-10-1914 16-12-2010 0033 Jochems Marion
Land            Wilhelm                 	07-12-1890 23-01-1966 0318
Landsberger     Erna Klara              	02-02-1887 16-12-1984 1034
Lange de        Hana (Gezina)           	02-03-1909 02-08-1993 0620 Polak
Lax             Alois                   	12-05-1906 08-06-1941 0236
Lazarus         Hans                    	19-12-1887 19-02-1940 0183
Lebram          Herbert                 	25-08-1901 02-12-1993 0606 Moses Ursula Marianne
Lederer         Lina                    	18-11-1895 23-03-1964 1015 Pfifferling Fritz - Lampe
Leek            Etty Flora              	23-07-1903 01-05-1985 0847 Alkemade Cornelis
Leer van        Abraham                 	02-09-1896 07-02-1962 0326
Leeuw de        Heiman                  	26-05-1912 31-01-2005 0896 Horneman Yvonne Sara
Leeuw de        Isaak Marcus            	23-09-1910 23-11-1985 0821 Littman Melitta
Leeuw de        Max                     	11-12-1907 09-07-1958 0238
Leeuw de 	Siny				Plm 1921   15-05-2013 0752 Hond Salomon	
Leeuwen van     Alida                   	20-06-1904 12-07-1982 0468 Aardewerk Emanuel
Leeuwen van     Barend                  	22-10-1911 09-06-1989 0728 Spetter Elizabeth
Leeuwen van     Suze                    	06-06-1910 24-12-1998 0430 Mouritz Louis
Leever 		Henny				25-08-1948 19-03-2009 0023 Oudgenoeg
Leever          Jaap                    	02-05-1915 28-01-1991 0683 Polak Sara
Leever 		Rie				01-06-1925 12-11-2008 0009 Hart
Leever 		Willem				21-03-1919 13-06-2002 0145 Agtsteribbe Rosa Magda
Legerman        Samuel (Dz)             	16-07-1906 12-06-1973 0530 Bril Eva - Kuit Judith
Leijser         Sophie                  	11-06-1895 17-07-1980 0449 Schwarz
Leipnik 	Gabriella			01-11-1932 02-09-2013 0042
Leipnik         Gyözö                 		25-03-1905 18-09-1990 0691 Liebmann Gertrude
Leipnik         Peter                   	24-09-1935 05-12-1990 0664
Leiseroff       Frieda                  	30-12-1905 11-09-1981 0942 Simons
Lelie           Leentje                 	24-03-1896 18-06-1960 0316 Lijn van der
Leo             Georg                   	17-07-1872 07-09-1953 0274
Lepke           Käte                    	12-09-1906 23-07-1996 0884 Baehr Felix
Lesnik Oberstein, Max                   	03-03-1932 15-05-2001 0032 Bijlholt Margriet
Leue            Walter Richard          	13-10-1902 27-04-1936 0864 Grünspann Regina Rywka
Leven 		Ruth				10-03-1919 04-08-2007 0151 Plotski Joseph Abraham
Levie de        Jacoba                  	11-10-1923 06-03-1989 0585
Levie de        Rosa                    	05-08-1890 22-11-1968 1073 Gomperts Coenraad Eliazer
Levie           Herman                  	26-04-1911 18-01-1999 0668
Levisson        Robert Abraham (Bob)    	27-12-1913 25-12-2001 1170 Schoonheim Bertje
Levitus         Yvonne                  	03-09-1928 01-10-2000 0848 Lange de
Levy            Charlotte               	21-07-1891 23-11-1956 0158 Kuttner
Levy            Jehuda                  	18-02-1922 02-03-1990 0711
Levy            Roosje                  	09-06-1905 16-09-1985 0836 Winter de Emanuel
Levy            Susi                    	06-01-1915 07-05-1991 0566
Lewin           Irma                    	10-10-1908 08-02-1990 0712 Fritz
Lewin           Ronald David            	13-06-1950 16-10-1987 0806
Leydesdorff     Albert                  	28-10-1903 02-01-1964 1018 Hertzberger Henriëtte
Licht           Eva                     	17-11-1912 04-09-1978 1166 Tikotin Felix
Lichtenfels     Helene Maria            	01-06-1884 25-11-1962 0979 Mossner Eduard
Lichtenstein    Kätchen                 	03-04-1882 03-02-1967 0289 Heller Ernst
Lichtenstern    Oskar                   	03-12-1875 26-12-1954 0219 Caro Jenny
Lichtensztejn   Roosje                  	20-10-1916 27-11-1998 0870 Elburg Alfred - Goldberg Albert
Liebmann        Gertrude                	06-01-1910 14-01-1996 0691 Leipnik Gyözö
Liefhebber      Noa                     	25-09-1943 22-01-1998 0065 Tak
Lieme de 	Anna Rachel (Nanny)		10-02-1930 07-10-2015 0663 Brink ten Siegmund (Sieg)
Lievendag       Ester                   	19-04-1899 08-06-1974 0514
Lifset          Milton S.               	02-12-1907 11-10-1961 0331
Lindberg        Paulinka Paula          	21-12-1897 17-04-2000 0459 Salomon
Lindner         Gabriele                	03-09-1873 08-11-1963 1026 Koch
Linnewiel       Godfried                	19-03-1916 27-11-1986 0801
Linnewiel       Jeannette               	06-09-1913 15-04-1998 0096 Jong de Felix Max
Lion 		Louis				19-08-1897 13-04-1989 0733 Maijer Caroline Else
Littman         Melitta                 	04-08-1912 27-02-2002 0821 Leeuw de Isaak Marcus
Liver de        Sophia                  	09-03-1906 23-12-1978 0401 Liver de Jos
Lobel           Anna Maria              	10-04-1923 09-07-2007 0701 Suesan Simon
Loeb            E.                     	 	-- -- ---- -- -- 1963 0355 Rosenbaum
Löb             Julius                  	26-04-1886 06-09-1975 1147 Moritz Paula
Loeb            Liesje                  	10-05-1915 28-01-1989 0558 Eiser Hans
Loeb            Norbert Leo             	01-10-1905 08-10-1990 0809 Jacobi Lieselotte Rahel
Loeb            Theodora                	09-03-1897 30-07-1991 0857 Herzberg Abel Jacob
Loeser          George                  	22-09-1891 03-12-1963 1021
Loewenthal      Martin R.               	29-09-1897 04-03-1961 0157
Lopez Cardozo,  Sera                    	25-06-1900 21-11-1991 0414 Rabbie
Löwendorff      Norbert                 	19-08-1911 09-05-1969 1104
Löwenstamm      Georg                   	24-04-1908 15-09-1965 0187
Löwenstamm      Miryam Ruth Margriet    	13-06-1946 28-02-1978 0188
Löwenstein      Irma                    	10-05-1906 05-02-1989 0867 Philipp
Lustig          Harry                   	06-09-1889 04-11-1967 1068 Baumblatt Ernestine (Erna)
Machinson       Chaja                   	28-10-1916 24-12-2001 0139 Grubert Chaim
Maier           Ernst                   	17-08-1901 29-04-1987 0790
Maijer 		Caroline Else			25-07-1908 05-10-2008 0733 Lion Louis
Manheim         Isaac                   	24-09-1900 03-07-1967 1056 Seijffers Bertha Louisa
Manz       	Gertrud Augste Philipine Ruth 	18-06-1901 07-07-1969 1102 Keilson Hans
Marcus          Julius                  	08-08-1907 03-04-1997 1122 Peyser Irma Bertha
Margulies       Hencie                  	19-05-1910 18-01-1995 0007
Markus          Catharina               	03-07-1914 26-06-1981 0950 Berger
Markus          Gerda                   	12-02-1906 30-10-1966 1041 Keller Carl Ludwig
Markus          J.                      	-- -- ---- -- -- ---- 0244 Lewinski
Masse           Walter                  	10-12-1892 24-01-1941 0362
Mastbaum        R.R.                    	-- -- ---- -- -- ---- 0261
Mechanicus      Benjamin                	22-05-1915 26-11-1990 0837 Furster Judith
Mehl            Anna                    	20-05-1888 11-01-1951 0223 Rössler Mendel M.
Meijer          Alice                   	23-02-1901 10-03-1996 1020 Loeser
Meijer 		Ingeborg Gertrud		29-01-1911 10-11-2009 0253 Kamp Friedrich Wilhelm – Salomon Walter 
Meijer          Jacob                   	23-05-1880 28-02-1940 0181 Cohen Eleonore
Meijer Miers,   Max                     	22-05-1897 29-05-1962 0323 Tichauer Else
Meijers         Johanna                 	04-09-1890 12-02-1987 1050 Hond de Mozes
Meijler         Daniel Ben              	09-03-1967 23-07-1994 0595
Melkman         Willem                  	31-12-1921 26-12-2001 0154 Polak Eva Lena
Mendel          Alma                    	21-04-1892 10-04-1985 0343 Wesermann Adolf
Mendel          Hans                    	07-01-1905 12-12-1987 0887 Vries de Martha - Roessel Mary
Mendelsohn      Bruno                   	28-08-1891 07-05-1966 0192 Franken Ilse
Menist          Dina                    	10-05-1905 26-06-1984 0472 Snoek Elias
Menist          Harry                   	19-07-1905 19-03-1989 0735 Polak Johanna
Menist          Joseph                  	20-12-1906 21-02-1974 0520 Spaargaren Frieda
Menist          Leenderd                	27-05-1901 30-07-1964 1006
Messel van      Koos                    	10-11-1896 04-10-1966 1000
Messel van      S.                      	-- -- ---- -- -- ---- 1000
Metz de         Clara                   	06-01-1904 23-01-1990 1130
Metz de         Rachel                  	06-01-1905 26-12-1970 1128
Meyer           Gertud                  	05-04-1911 24-09-2005 0553 Joseph Richard
Meyer           Max                     	10-12-1871 04-08-1941 0224 Jacobsohn Martha
Meyerfeld       Heinz                   	06-05-1904 21-01-1979 1054 Wolf Elisabeth
Meyerhoff       Rosalie                 	21-09-1871 24-11-1942 0241 Randerath
Mindeno van     Jacques                 	19-12-1890 02-04-1965 0256 Hirsch Felicia
Minie           Florance                	15-02-1905 11-01-1975 0489 Prins
Mock            Abraham                 	24-12-1907 12-08-1992 0649
Mock            Betty Mariëlla          	01-06-1946 01-07-1992 0646 Delft van Pim
Mock            Frederica (Fre)         	13-01-1912 16-07-1984 0924 Kar van de Salomon
Mok             Mimi                    	15-02-1930 21-07-1994 0377 Bos Hans
Moppes van      Mau                     	16-08-1930 05-08-1976 0507
Morell          Manya                     	Plm 1900   21-05-1980 0373
Moriau          Susanne Henriette       	18-12-1889 29-09-1972 0338 Kahn Salomon
Moritz          Paula                   	23-09-1895 30-11-1972 1147 Löb Julius
Moritzson       Ludwig                  	06-12-1903 17-06-1966 0197
Morpurgo        Meijer                  	04-01-1909 14-11-1983 0888
Morpurgo        Rachel                  	07-05-1904 27-12-1986 0800 Hakkert
Moses           Johanne                 	13-07-1879 08-02-1964 0222 Blogg Bernhard
Moses           Ursula Marianne         	30-08-1917 10-08-2002 0606 Lebram Herbert
Mosse           Sanford Harvey          	29-05-1929 01-07-1983 0900
Mossner         Eduard                  	27-02-1874 23-12-1962 0979 Lichtenfels Helene Maria
Mostbauer       Rosi (a)                	14-01-1911 29-09-1968 1084 Rosenbaum Martin
Mouritz         Louis                   	30-05-1908 02-03-1977 0430 Leeuwen van Suze
Mouwes          Judith                  	29-07-1907 02-01-1995 0577 Nieweg
Mouwes          Sophia                  	22-06-1909 23-01-1987 0975 Hornemann Lodewijk Benjamin (Louis)
Müller          Ella                    	11-03-1893 20-08-1942 0257
Müller          Käthe Ruth         		16-05-1893 17-08-1978 0441 Goldberg
Müller          Marie                   	18-01-1873 05-01-1966 0317 Herzmann Robert
Müller          Max                     	14-07-1889 06-06-1941 0226
Muller          Ursula                  	05-04-1922 18-12-1999 0889 Heinemann Hertha
Musaph          Herman                  	07-01-1915 18-11-1992 0660
Muys 		Rachel				11-07-1926 16-05-2012 0060 Duits Salomon
Naarden         Barend                  	16-03-1905 02-03-1972 1134 Vredevoort Geertruida Maria (Truus)
Naarden         Henri Gerard            	-- -- 1922 20-12-1979 0391 Besuse Fortuna
Naarden         Samuel                  	08-09-1931 18-12-1991 1134
Naftaniel 	Adolf				02-01-1904 12-11-1979 0418 Walvisch Elsje
Namm            Gerda                   	28-05-1910 20-12-1995 0621 Beer Ernst
Namm            Hans                    	11-03-1908 30-01-1992 0636 Winter Esther
Nathan          Lina                    	27-08-1873 21-03-1966 1002 Wolf
Nebig           Duifje                  	27-10-1902 14-01-1964 0275 Coevorden van Hartog
Neeter          Grietje (Greta)         	03-11-1907 04-10-1967 1062 Levie
Neeter          Juda                    	15-11-1898 17-04-1978 0440
Nethe 		Hans Werner			02-03-1824 29-04-2003 0338 Kahn Irene
Neumann         Elisabeth               	05-08-1879 07-08-1958 0213 Kalkstein Morko Chaskel
Neumann         Kurt                    	14-04-1888 13-02-1950 0266
Nieweg          Louis                   	04-10-1905 16-09-1997 0578
Nijburg         Jacques                 	28-10-1909 02-02-2006 0026 Herzberg Edda
Nijkerk         Levi Elias              	22-08-1892 13-09-1977 0434
Noach           Alphos Hartog           	01-07-1923 22-06-1981 0953
Noach           Salomon Jacob (Sally)   	28-12-1909 30-03-1980 0376 Heusdens Georgette - Visser Anna Francisca
Nowak           Adelheid (Ady)          	18-11-1909 08-01-1983 0923 Snoek Abraham (Bob)
Nussbaum        Max                     	10-06-1908 17-10-1966 1001
Nussbaumer 	Esther Bertha			16-07-1919 29-03-2014 0040 Dingsdag Joseph
Oberdorfer      Herbert                 	12-05-1891 07-06-1963 0990 Wesermann Hedwig
Oberstein       Maaike Simcha Lesnik    	04-12-1973 06-09-1999 0030
Oczeret         Arnold                  	22-01-1910 12-08-1972 1141
Odenheimer      Hilde                   	26-08-1914 05-03-1975 0488 Reiss
Odenheimer      Paul                    	19-09-1879 08-09-1953 0162 Herz Anna
Olofsson        Erna Amanda             	02-02-1893 19-12-1968 0333 Tafelkruyer Wim
Ommen van  	Christina Wilhelmina Frederika 	30-03-1908 03-09-1994 0653 Kunstenaar Michel
Oosten van 	Maximiliaan François		05-06-1917 09-04-2009 0076 Postma Emily Myriam
Oostra          Justus                  	21-01-1908 01-09-1980 0393 Hakker Greta
Oppenheim       Hulda                   	16-09-1882 18-09-1965 0189 Meijers
Oss van         Mieke                   	25-09-1904 19-05-1958 0267 Trompetter
Ossendrijver 	Aron				15-08-1921 03-10-1996 0047 Vries de Saartje
Oudgenoeg       Izaäk                   	04-05-1920 27-05-1980 0371
Ovadia          Asher Meir              	04-07-1985 17-06-1990 0700
Pach            David (Dave)            	15-02-1906 19-10-1966 1031 Hes Reina
Pach            Esther (Elly)           	23-04-1933 24-02-1988 0764 Haven
Pagrach 	Dolly				09-04-1945 27-06-1980 0907
Pagrach 	Mozes Max			09-11-1914 02-01-1985 0907 Karpe Lea
Pais 		Rebecca				01-06-1923 18-12-2014 0037 Vries de
Pais            Rosa                    	26-05-1919 16-06-1999 0773 Roeg Hijman
Pampel          Harry Leo               	04-02-1948 23-09-2007 0001 Frank Dorina
Park            Suze                    	21-07-1918 18-01-2004 0052 Kleinkramer Jozef
Peekel          Rosina                  	19-09-1890 24-03-1970 1114
Peiser          Betty                   	08-09-1898 21-10-1993 0613 Mannheim
Pels van        Aäron                   	13-03-1869 29-12-1941 0251
Pelz            Georg                   	25-09-1901 24-03-1964 1011 Cohn Bloch, Maja Luise
Pelz            Louis                   	05-10-1863 05-02-1941 0176 Harlam Cilla
Peper           Branca                  	19-11-1932 18-04-1987 0792 Wijnberg Abraham Victor
Peyser          Irma Bertha             	08-03-1914 14-09-1999 1122 Marcus Julius
Philips         Simon Hartogh           	10-03-1902 03-11-1985 0825 Velleman Henny Clara
Pije 		Isidore				04-03-1911 10-12-1977 0426 Koster Wilhelmina
Pije            Max                     	20-04-1947 11-11-1996 0045
Piller          Levie                   	11-01-1905 28-09-1979 0416
Piller          Salomon                 	19-08-1914 11-08-1982 0922
Pinner          Thérèse                 	14-07-1876 18-05-1940 0349 Schoen
Pinto           Martin Carel            	19-05-1886 04-03-1941 0347 Bössl Anna Franziska - Joseph Emmy
Pinto           Sophia                  	12-04-1898 23-08-1988 0494 Venetianer Philip
Platvoet        Gerrit                  	14-09-1912 29-10-1993 0704 Edelsztejn Toni
Plotkin         B.N.                    	-- -- ---- -- -- ---- 0024 Perlman
Plotski         Joseph A.               	16-09-1916 05-02-2002 0151
Polak           Arthur                  	13-11-1908 08-05-1971 1138 Hertz Henriette
Polak           David                   	21-03-1919 14-05-1986 0555
Polak           Eva Lena                	17-11-1921 12-03-2004 0154 Melkman Willem
Polak           Fifi                    	29-08-1896 20-09-1981 0941 Zoete de Chaim
Polak           Frederike               	25-10-1877 24-08-1970 1022 Witmond Marcus
Polak           Hans                    	03-07-1874 28-11-1941 0173
Polak           Johanna                 	08-05-1903 28-03-1986 0735 Menist Harry
Polak           Joseph                  	20-04-1901 21-01-1987 0797 Jacobs Rebecca
Polak           Levie (Louis)           	07-10-1910 19-10-2006 0011 Polak Suze Sara
Polak           Rosa                    	13-04-1903 21-01-1971 1131 Fontijn Mozes
Polak           Roza Susan              	12-02-1905 22-03-1986 0820
Polak           Sara                    	28-02-1916 07-09-2000 0681 Leever Jaap
Polk            Elisabeth               	29-07-1911 03-07-2005 0617 Emden van André Lodewijk
Poolman         Aäron                   	17-07-1918 13-01-1998 0291
Poons 		Annie				27-01-1919 31-05-2014 0436 Hartogh den Simon
Poortje 	Helga				31-03-1929 17-03-1996 0056 Gelderen van Bram
Porcelijn       Joël                    	20-11-1904 25-03-1980 0381
Postma 		Emily Myriam			18-11-1922 29-12-1998 0076 Oosten van Maximiliaan François
Praag           Elite                   	04-07-1939 18-07-1994 0596
Praag van      	Benedictus Isaac (Benno) 	28-09-1913 25-02-1979 0406
Praag van       Daniël Marinus          	09-06-1987 21-02-1995 0004
Praag van       Henri                   	12-09-1916 03-11-1988 0957
Praag van       Henriette Emma          	09-01-1901 09-12-1994 1098 Praag van Jonas Andries
Praag van       Jacob                   	18-05-1926 19-07-1997 0596
Praag van       Jonas Andries           	26-02-1895 31-10-1969 1098 Praag van Henriette Emma
Praag van       Leo                     	16-02-1914 12-04-1986 0817 Hakker Sara
Prins           Joseph Eliazer          	18-12-1887 17-03-1960 0308
Prins           Julie                   	29-12-1898 24-05-1978 0447 Kalker Jos E.
Pront           Sara                    	03-09-1908 19-09-1979 0415
Raatsie         Maurits                 	27-04-1936 14-08-2002 0144
Rabbie          Asser Simon             	30-06-1909 29-04-1992 0645
Rabbie          Jacob                   	11-04-1926 05-05-1989 0732
Rabbie          Louis                   	26-04-1914 17-05-1975 0501
Rabbie          Phoebe                  	28-12-1932 02-08-1979 0413 Gallasch
Rácz            Elisabeth              		24-10-1897 04-11-1983 0893 Szénasi Zoltán
Randerath       Lotte                   	06-04-1900 04-04-1993 0239 Collem van Henri
Ranis           Karoline                	05-02-1888 27-04-1957 0262 Meijer
Rapaport        Josef                   	19-10-1896 05-05-1956 0234
Rau             Annie                   	18-01-1904 11-09-1941 0364 Raiss
Rector          Ellen                   	02-04-1908 03-11-1970 1120 Berg Robert
Redeker         Frederik                	05-03-1902 12-03-1985 0516 Veltein Rosa
Reicher         Samson                  	02-02-1882 22-02-1973 0159 Smalhout Salomona
Reinhardt       Irma                    	22-08-1969 12-04-1996 0186 Lowenstamm
Reinhaus        Edith                   	27-07-1911 02-09-1993 0572 Stein Ernst
Reisel          Jacob Hersch            	04-09-1915 24-10-1976 0455
Reisel          Rachel                  	21-11-1911 07-01-1999 0980 Viskoper David
Reisenstadt 	Abraham Jossel			09-03-1927 07-03-2002 0146
Reisenstadt     David Gad               	12-09-1965 25-06-1974 0511
Reitsma         Iraad                   	22-07-1992 11-02-1994 0626
Rhijn van       Louise Elisabeth        	10-07-1903 08-02-1995 0557
Rhoer van de    Martha                  	25-09-1913 29-10-2001 0137 Es van Abraham
Rijn van        Levina                  	28-10-1892 23-12-1976 0425 Rohatin
Rijnveld        Helène                  	-- -- 1914 11-08-1968 1081 Haas de
Rijs van        Abraham                 	10-11-1905 26-05-1970 1115 Wedemeyer Emma Sophia
Ritmeester      Rebecca                 	21-01-1897 03-06-1989 0369 Brommet Joel
Ritter          Karl                    	27-04-1892 08-02-1967 1045 Weinfeld Rossa
Röckener   	Frieda                  	24-07-1925 10-11-1990 1094 Katzmann Alfred
Roco            Clara                   	16-08-1901 27-02-1985 0554 Vigevano
Roco            Hannah                  	18-04-1936 30-10-2000 0102 Beek Ad
Roeg            Hijman                  	14-11-1919 28-09-1987 0773 Pais Rosa
Roet            Kitty                   	12-02-1907 23-06-1990 0699 Speakman
Roodveldt       Emma Margaretha         	24-11-1905 22-09-1974 0479 Engelsman
Rooij de        Elly                    	24-07-1933 03-02-1987 0796
Rootveldt       Marianne                	26-01-1908 16-10-1985 0915 Schuitevoerder Hartog
Rose            Margarete               	06-06-1893 17-05-1972 0216 Jungmann Siegfried
Rosegg          Michael                 	02-07-1939 14-10-1990 0689
Roselaar 	Luisa				15-11-1919 19-10-2015 0593 Guttmann Karl
Rosen           Max                     	19-08-1890 29-10-1949 0174 Hempel Inge
Rosenbaum       Mainhard                	22-02-1915 27-12-1995 0035 Gonda Ilma
Rosenbaum       Martin Alfred           	11-10-1903 17-02-1979 1085 Mostbauer Rosi
Rosenblatt      Oscar                   	13-08-1922 24-11-1990 0687
Rosendahl       Alfred                  	09-04-1875 06-12-1938 0185 Schottländer Helene Alice
Rosenthal       Ernst                   	10-01-1897 24-06-1976 0227
Rosenthal       Herbert                 	19-12-1899 23-08-1978 0232 Koch Elsbeth
Rössler    	Mendel Maijer           	09-11-1879 12-09-1951 0223 Mehl Anna
Roth            Ursula                  	13-08-1934 19-04-1981 0956 Holt ten
Rothschild      Ilse                    	08-07-1901 05-10-1995 0422 Hausmann Kurt
Rous            Miep                    	07-09-1909 13-05-1992 0201 Moritzson
Rummelsburg     Herbert                 	24-06-1899 08-09-1987 0780 Jacobi Ruth
Rüttinger  	Kurt Walter             	11-05-1897 23-12-1966 1044 Grünfeld Fanny
Sachs           Lucie Henriëtte         	04-03-1892 17-10-1959 0303 Drukker
Salomon         Albert                  	26-01-1883 07-05-1976 0459 Lindberg Paula
Salomon         Alfred                  	23-06-1914 11-08-1994 0576
Salomon         Max                     	02-01-1891 16-04-1963 0983 Zimmermann Grete
Salomon         Max Ferdinand           	17-03-1924 23-04-1996 0055
Salomon 	Walter				23-01-1898 09-12-1966 0253 Meijer Ingeborg Gertrud
Salomons        Levie (Louis)           	30-12-1866 02-12-1940 0359 Vries de Sara - Smit Alida
Samson          Henry Abraham           	16-06-1906 30-03-1996 0054
Samson          Julius Sally Emanuel    	21-06-1863 12-04-1941 0363 Courant Mary
Samuels         Jules                   	15-01-1888 08-08-1975 0476
Sanders         Anna                    	27-01-1939 20-09-1997 0063 Weigel
Sanders         Hugo                   	 	02-04-1900 11-06-1974 0513 Trautmann Ruth
Santen          Lion                    	23-08-1907 27-05-1972 1158
Schaap de       Philip                  	26-05-1911 17-09-1998 0895
Schaap          Jacob                   	23-10-1905 23-04-1988 0759 Hermans Cornelia Joanna Maria Theodora (Corry)
Schabracq       Eleazar                 	20-05-1922 17-05-1987 0757 Groenteman Betty
Schaik van      Martha                  	15-08-1943 24-01-1980 0385 Shamas
Schapiro        Marie                   	19-04-1900 01-01-1990 1110 Vovsy Raphael Leon
Schijveschuurder Barend                 	14-08-1912 21-06-2002 0152 Wessel Tilly
Schildkraut     L.                      	30-09-1891 01-05-1986 0816
Schlohs         Irma                    	06-08-1907 07-05-1991 0671
Schloss         Hugo                    	05-09-1897 12-08-1979 0204 Warner Berthel
Schmidt        	Clotilde Susanna (Tilly) 	04-07-1888 09-01-1964 1016 Rosenstock Georg - Priwin Isodor
Schmitt         Maria Gertrude          	24-03-1907 01-08-1984 0919 Stempler Georg
Schoen          Siegermund              	01-08-1871 17-05-1940 0348
Schönfeld   	Fritz Dagobert          	11-01-1898 04-09-1952 0167
Schönberg  	Leo                     	23-03-1887 01-03-1941 0182
Schoonheim      Bertje                  	03-03-1918 10-12-2006 1170 Hakkert Jacob - Levisson Robert (Bob)
Schottländer    Helene Alice            	21-09-1894 15-05-1965 0185 Rosendahl Alfred
Schrijver       Emile                   	05-11-1934 29-04-1998 0069
Schrijver       Hans                    	27-12-1917 22-05-1988 0754 Son van Sera
Schuitevoerder  Hartog                  	09-01-1908 23-10-1982 0915 Rootveldt Marianne
Schuitevoerder  Salomon                 	14-05-1903 13-10-1973 0525 Brasz Anna
Schürmann  	Rolf                    	18-03-1911 14-10-1989 0715 Krant Catharina
Schürmann  	Berta Gertrud (Trude)   	17-09-1909 01-02-1983 0913 Marx Ludwig
Schussheim 	Vivian Frances			17-08-1946 23-03-2008 1169
Schutz          Anneliese               	23-01-1891 27-11-1960 0570
Schwartz        Nicu                    	26-10-1916 09-04-1966 0156 Hand opnemen
Schwarz         Ellen                   	24-08-1930 30-10-1975 0471
Schwarz         Herbert                 	26-06-1886 06-10-1954 0221 Katschinsky Lotte - Eis Klara
Seelig          Eugenie                 	05-05-1885 30-12-1979 0388 Jacobi
Seines          Isaac                   	27-04-1952 19-02-1989 0738
Selig           Walter                  	10-11-1917 29-04-1997 0041 Worms Suze
Shenkar         Iddo Michael            	18-11-1964 18-12-1994 0014
Siedner 	Adolf				21-11-1877 29-05-1959 0300 Zernik Irma
Simon           Dora                    	11-06-1861 13-04-1941 0235 Ernest Gustav
Sirotkova       Ruth Jitka              	04-08-1940 19-09-1987 0779 Teeboom
Sjouwerman      Alida                   	21-09-1905 09-09-1981 0945 Rooij de Nehemias
Slager          David Julius            	24-12-1909 07-06-1971 0633 Wijnbergen Rosalie
Slager          Jetje Hendrika          	21-09-1923 04-02-1993 0535
Slap            Esther                  	21-09-1907 06-01-1999 0089 Dreese
Smit            Coby                    	17-01-1914 09-02-1992 0490 Veffer Jacques
Smit            Marti                   	02-05-1941 04-06-1997 0785 Elkerbout Ben
Snoek           Abraham (Bob)           	31-07-1899 02-08-1982 0923 Nowak Adelheid (Ady)
Snoek           Elias                   	06-11-1901 25-09-1975 0472 Menist Dina
Soetendorp      Trees                   	10-03-1921 09-12-1999 1177 Bob van Praag - Sigaar
Sofer           Yehuda (Jehuda)         	-- -- 1944 06-11-1990 0688 27-04-1905 ???
Son van         Salomon (Louk)          	03-11-1919 06-01-1991 0568
Son van         Sera                    	16-12-1915 15-08-2001 0754 Schrijver Hans
Sonnenfeld      Herbert Wilhelm         	03-11-1894 18-05-1967 1083
Spaargaren      Frieda                  	23-03-1919 13-10-1995 0520 Menist Joseph
Spanjer         Betsie                  	30-09-1893 17-09-1989 0938 Bormann Adolf
Spetter         Elizabeth               	14-05-1923 03-08-2002 0728 Leeuwen van Barend
Spier           Leo                     	22-11-1929 10-04-2001 0783
Spier           Marcus                  	04-08-1890 13-07-1963 0992 Wester Fennechina Titia
Spitz           Julie                   	03-04-1910 29-01-1998 0583 Bial
Sprai           Eugen                   	14-01-1891 16-07-1972 1154 Weers de Rita Joan
Springer        Esther                  	15-11-1924 21-12-1991 0567 Caspel van
Starker         Chawa Towa              	31-12-1910 22-12-1992 0659 Goldberg
Stein           Gerrit (Cosman)         	31-08-1919 28-06-1981 0547
Stein           Jente                   	12-06-1908 13-08-1994 0018 Koster Eliazer
Stein           Therese                 	27-02-1854 30-12-1942 0366 Gossels Morits
Stempler        Georg                   	07-07-1902 26-09-1982 0919 Schmitt Maria Gertrude
Stern           Elsa Bertha             	11-02-1881 19-12-1972 0539 Faludi
Stern           Michael Godfrey         	01-08-1834 20-01-1994 0575
Stern           Richard                 	27-07-1910 23-06-1994 0597
Stern           Rosa                    	25-12-1866 29-01-1942 0248 Holländer
Sternberg       Lisel Auguste (Lise)    	25-06-1915 10-02-1960 0305 Vries de Justus
Steur           Sharon                  	13-05-1979 31-01-1992 0635
Stibbe        	Catharina Jozefina Rachel 	14-02-1894 24-11-1972 1148
Stoppelman      Julius                  	16-10-1884 19-08-1966 0199 Goldschmidt Jenny
Straten van     Benjamin                	12-08-1912 08-09-2000 0104
Strauss         Paula Luise             	18-12-1897 24-09-1941 0252 Weber
Strelitz        Gerda                   	02-12-1921 22-05-2002 0105 Haas de
Stroz           Icek                    	06-05-1901 09-01-1970 1086
Stute           Käthe                   	01-08-1902 09-01-1997 0481 Kalmanowicz Hersch
Suesan          Jacques                 	10-08-1918 18-03-1974 0515
Suesan          Simon                   	28-07-1908 05-06-1990 0701 Lobel Anna Maria
Süsskind   	Gerda                   	20-06-1914 11-08-2007 0842 Cohn Paul
Susskind        Kurt Erich              	17-05-1887 17-05-1940 0350
Swaab           Jacob                   	07-07-1898 16-02-1975 0477 Kaufmann Ilse
Swaab           Jozef                   	29-11-1909 19-12-1981 0934
Swaan           Nico                    	25-08-1916 17-04-1975 0497
Swaan           Rebecca                 	25-10-1917 03-04-2000 0404
Swart           Samuel                  	03-09-1911 10-03-1966 1014
Swirsky         Renja                   	14-12-1898 11-06-1964 1008 Zimmern
Szpiro          Regina                  	17-05-1910 11-04-2003 0616 Korzec Szulim
Tafelkruijer    Sipora                  	26-10-1883 17-02-1970 1089
Tafelkruyer     Wim                     	26-12-1890 26-06-1961 0333 Olofsson Erna Amanda
Tak             Roelof                  	10-10-1914 09-04-2003 0066
Teeboom         Sonja Elisabeth         	10-10-1924 16-06-1983 0901 Boeken Nathan
Tennenbaum      Rozia                   	10-06-1903 15-02-1988 0930 Zajde
Terneden        Tina Jehoedit           	12-04-1905 27-08-1992 1096 Bergh van den Herman
Tessel          Zale                    	23-10-1922 06-07-1978 0448
Teush           Anna                    	15-11-1904 01-08-1990 0563 Leigh
Theeboom        Harry                   	02-09-1926 11-12-2001 0038 Vos Carry
Tichauer        Else           			21-04-1903 23-10-1996 0324 Meijer Miers, Max
Tielens 	Nina (Jeanne)			15-09-1921 13-10-2012 0875 Kiwi Herbert
Tikotin         Cecilia                 	26-05-1946 14-04-1971 1167
Tikotin         Felix                   	12-10-1893 15-08-1986 1162 Licht Eva
Tokkie          Roza                    	29-09-1917 -- -- ---- 0571 Mignone Giuseppe Francesco Vincenzo
Tokkie          Linda                   	12-01-1957 07-09-1974 0478
Tokkie          Suzanne Rose            	24-08-1935 16-03-1989 0478
Tops 		Bertje				09-06-1921 08-11-2011 1101 Ereira Hartog Salomon
Trautmann       Ruth                    	18-05-1911 28-04-1995 0513 Sanders Hugo
Treumann        Otto                    	28-03-1919 06-06-2001 0133
Turkie          Jacques                 	14-01-1905 03-09-1986 0805
Unger           Horst Manfred           	03-10-1919 23-04-1992 0642 Willemsen Dina
Vaux            Margaux                 	26-08-1989 08-11-1991 0630
Veer van der 	Bonny				15-06-1921 24-01-2011 0400 Blogg Eddy
Veffer          Jacques                 	29-10-1913 16-06-1995 0490 Smit Coby
Velde van der   Rosette (Ro)            	11-09-1901 25-09-1995 0029 Lauterbach
Velleman        Froukje                 	21-10-1913 03-10-1982 0918 Gosler
Velleman        Henny Clara             	30-11-1913 28-07-1988 0825 Philips Simon Hartogh
Velleman        Jacques                 	02-12-1921 23-04-1979 0407 Bloch Anneliese
Veltein         Rosa                    	28-04-1898 09-03-1974 0516 Redeker Frederik
Venetianer      Philip                  	26-06-1892 22-01-1975 0494 Pinto Sophia
Verhave         Renée                   	13-04-1947 02-06-1980 0370
Versluys        Cor                     	11-08-1911 25-12-1987 0767
Versteeg        Louis                   	04-09-1917 27-06-1974 0508 Duits Rachel
Vijevano        Mary                    	19-07-1921 04-11-2000 0097 Dotsch Bernard David
Vijzelman       Iris Yael               	15-04-1988 11-08-1988 0750
Vis             Lien                    	20-09-1902 08-02-1983 0564
Viskoper        David                   	12-08-1904 11-04-1963 0980 Reisel Rachel
Visser          Annie Francisca         	25-07-1922 12-05-2005 0375 Noach Salomon Jacob (Sally)
Vleeschhouwer 	Rosette Benvenida		29-07-1920 10-03-2000 0116 Dijk van Maurice
Vomberg         Rosa                    	20-08-1915 09-09-1998 0043
Vos             Carry                   	02-06-1928 06-01-1996 0038 Theeboom Harry
Vos             Getrude                 	13-04-1900 01-12-1983 0999 Goudsmit Alfred
Vosgerau        Annemarie Hedwig        	05-11-1908 01-02-1976 0476
Vovsy           Raphael Leon            	09-01-1897 06-11-1968 1111 Schapiro Marie
Vredevoort     	Geertruida Maria (Truus) 	17-02-1896 27-03-1992 1134 Naarden Barend
Vries de        Anny                    	05-02-1922 05-03-2003 0396 Vries de Jaap
Vries de        Estelle Rebecca         	24-04-1906 10-10-1962 0972
Vries de        Jaap                    	16-03-1917 16-09-1996 0396 Vries de Anny
Vries de        Jacob                   	08-05-1914 21-10-2002 0003
Vries de        Justus                  	16-04-1903 22-09-1976 0306 Sternberg Lise A.
Vries de 	Saartje				23-11-1920 26-01-2011 0047 Ossendrijver Aron
Vries de        Suze Sara               	11-11-1913 13-01-1995 0010 Polak Levie
Vuisje          Duifje                  	29-07-1912 27-07-2000 0108
Vuisje          Gerrit                  	14-05-1917 25-05-1975 0502 Groot de Anna
Waagenaar 	Karel Daniel			06-08-1939 04-12-2014 0036
Waal van de     Barend Elias            	21-05-1881 25-02-1973 0164 Eppinghausen Ella - Bakhuys J.G.
Waal van de     Maria Anna Hendelina    	07-07-1894 11-03-1983 0908
Wainapel        Paul                    	24-10-1899 19-05-1964 1010
Waisrub         Sheindle                	06-10-1911 04-01-1999 0077
Walg            Selma                   	09-11-1925 28-05-1988 0753 Overste
Wallage         Jacques                 	01-02-1904 30-04-1988 0758
Wallbach        Curt Werner Bruno       	21-11-1902 20-11-1956 0172
Walvis          Lion                    	27-08-1923 31-03-1962 0325
Walvisch 	Elsje				25-11-1919 28-12-2007 0418 Naftaniel Adolf
Warner          Berthel                 	21-08-1902 19-05-1973 0204 Schloss Hugo
Warschauer      Cecilie                 	20-11-1884 08-09-1942 0260 Herz Isaak
Warszawski      Tea                     	29-03-1907 25-03-1991 0695 Lachman Heinz Adolf (Jans)
Wasservogel     Emile                   	28-01-1863 01-01-1952 0268 Willheim
Waterman        Dennis                  	12-10-1968 17-10-1997 0064
Waterman        Jopie                   	27-08-1912 21-07-1994 0386 Bos
Waterman        Lien                    	18-12-1906 28-12-1968 1057 Hond de Sam
Weber           Susanna                 	13-12-1882 27-10-1967 1063 Hergershausen Siegfried
Wedemeyer       Emma Sophia             	Plm 1895   25-07-1984 1115 Rijs van Abraham
Weers de        Rita Joan               	19-08-1905 26-02-1990 1154 Sprai Eugen
Wegner          Käthe                   	12-07-1887 11-08-1973 1091 Birnbaum Rudolf
Weijand         Elisabeth               	21-03-1900 09-03-1995 1106 Jong de Abraham
Weijl           Freddy                  	23-09-1908 06-02-1999 0085 Winter Hanna
Weill           Bertha                  	03-10-1875 07-02-1963 0271 Goldberg Carl
Weinfeld        Rosa                    	04-08-1901 28-09-1992 1045 Ritter Karl
Weingarten      Laja                    	23-01-1910 16-01-2000 0946 Hamburg Salomon
Weishut         Günter John Carl   		14-04-1899 25-12-1978 0544
Weiss           Dina Esther             	25-04-1949 05-04-1983 0905 Paul
Weissenberg     Laura                   	23-05-1882 01-08-1959 0295 Löwenstamm Alfred
Weisz           Siegbert                	17-09-1923 22-11-1994 0015
Welling         Eleonora                	16-07-1912 11-06-1994 0708 Haas de Govert
Werij        	Rosetta Wilhelmina (Zetta) 	18-10-1920 22-05-1982 0925
Werner          Walter                  	21-04-1903 14-05-1963 0988
Wertheim        Regina                  	25-03-1936 01-07-1990 0694
Wesermann       Adolf                   	18-05-1894 21-07-1960 0344 Mendel Alma
Wesermann       Hedwig                  	30-09-1898 03-08-1991 0990 Oberdorfer Herbert
Weskamp         Klara Maria             	18-09-1909 18-01-1992 0959 Hecht Willy
Wessel          Tilly                   	15-07-1918 23-01-2002 0153 Schijveschuurder Barend
Wester          Fennechina Titia        	19-07-1890 08-04-1986 0995 Spier Marcus
Wien van        Alfred                  	20-08-1913 06-02-1983 0909 Cohen Marianne Edith
Wien van        Hartog                  	19-05-1912 13-05-1986 0813 Jong de Roselina
Wiener          Klara                   	29-12-1885 13-05-1967 1052 Herschel
Wijnberg        Abraham Victor          	19-11-1932 14-07-1993 0792 Peper Branca
Wijnbergen      Rosalie                 	25-08-1907 04-12-1991 0631 Slager David Julius
Wijsenbeek      Louis Jacob Floris      	21-04-1912 17-06-1985 0845
Wilhelm         Willy                   	19-10-1915 26-12-1983 1067 Broers Salomon
Willemsen       Dina                    	20-01-1918 16-12-1995 0642 Unger Horst Manfred
Winter de       Sonja                   	29-01-1921 08-11-2000 0109 Hammelburg Abraham
Winter          Esther                  	04-08-1915 31-01-1997 0636 Namm Hans
Winter          Hanna                   	13-07-1912 03-07-2003 0085 Weijl Freddy
Witmond         Marcus                  	03-01-1871 28-11-1963 1022 Polak Frederike
Witmond         Sara Bertha             	23-03-1904 11-04-1990 0707 Buchholz Franz
Witsen van      Joseph                  	20-11-1893 17-08-1967 1059
Witzenhausen    Chelly                  	08-08-1924 17-02-1995 0005 Cardozo Sally
Wolf            Elisabeth               	10-08-1912 18-09-1996 1053 Meyerfeld Heinz
Wolf            Ilse                    	11-06-1910 13-01-2004 0770 Glaser Max
Wolf            John                    	01-04-1896 13-08-1966 0198
Wolf            Ludwig                  	11-06-1912 08-09-1999 0081
Wolfers         Samuël Gerhard Maurice  	19-09-1974 21-09-1980 0546
Wolff           Helene                  	16-08-1882 08-01-1972 0340 Berets Simon
Wolff           Karl                    	28-02-1911 02-03-1982 0927
Wolfferts 	Alfred Julius			15-03-1915 11-08-2008 0202 Demant Hildegard Martha
Worms           Suze                    	18-03-1918 14-07-2003 0041 Selig Walter
Wurms           Juda                    	30-12-1940 15-06-2000 0022
Würzburger  	Dorothy Denise Enid     	04-07-1903 13-07-1975 0506 Ladendorff
Zadick          Benhamin Berndt         	17-10-1915 22-01-1991 0684
Zadick          Leon                    	26-03-1909 07-06-1984 0877
Zadoks          Louise Reina            	29-03-1914 20-05-1973 0531 Rädecker
Zajde           Berisz Bolek            	22-10-1903 08-01-1999 0930
Zak             Margaretha              	23-04-1910 11-01-1999 0394 Brans
Zak             Meijer                  	14-05-1906 18-08-1993 0574 Hartog Betsy (Beppie)
Zernik 		Irma				25-07-1890 13-12-1976 0300 Siedner Adolf
Zilversmit      Helga                   	14-07-1925 30-11-2006 0080 Herzberg Samuel
Zimmermann      Grete                   	17-05-1901 08-07-1983 0984 Salomon Max
Zimmern 	Emmy				25-03-1922 29-12-2010 0123 Juda Otto
Zinger          Leentje                 	20-01-1915 04-08-1999 0650 Hergershausen Rolf - Honsdrecht Lodewijk
Zlochin         Abram                   	08-09-1909 16-08-1988 0746 Janowitz Anna
Zoete de        Chaim                   	-- -- ---- 05-03-1969 1105 Polak Fifi
Zweeden van     Else                    	11-03-1889 05-09-1975 0475 Vogelschneider

Frankel = Fraenkel = Fränkel
Franckel = Fraenckel = Fränckel
Friedlander = Friedlaeder = Friedländer
Grunfeld = Gruenfeld = Grünfeld
Grunspann = Gruenspann = Grünspann
Hollander = Hollaender = Holländer
Lowenstamm = Loewenstamm = Löwenstamm
Lowenstein = Loewenstein = Löwenstein
Muller = Mueller = Müller
Rossler = Roessler = Rössler
Ruttinger = Ruettinger = Rüttinger
Schofeld = Schoenfeld = Schönfeld
Schonberg = Schoenberg = Schönberg
Schottlander = Schottlaender = Schottländer
Schurmann = Schuermann = Schürmann
Sirotkova = Ṧirotková
Susskind = Suesskind = Süsskind
Wurzburger = Wuerzburger = Würzburger

xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Foto
Allick          Mary Helen              Londen                  Amsterdam               1088
Aster           Klara                   Berlijn                 Amsterdam               0309
Baumert         Charlotte               Berlijn                                         1076
Beekman         Emile                   Amsterdam               Amsterdam               0093
Berengoltz      Benjamin                Komrat, Moldavië   	Amsterdam               0072
Berghold        Georg                   Danzig                  Amsterdam               0309
Bergmann        Hans                    Köningsberg             Amsterdam               1144
Bloemgarten     Wilhelmina              Sittard                 Amsterdam               0977
Blumenthal      Elly Margarete Luise    Lübeck                  Amsterdam               0451
Bol             Mirjam                  Gouda                   Leidschendam            0427
Brink ten       Siegmund                Amsterdam               Amstelveen              0663
Bruinvelds      Esther                  Amsterdam               Hoorn                   0964
Clarenburg      Henriette Marie         Utrecht                                         1071
Cohen           Eleonore                Bremen                                          0180
Cohen           Klara                   Coevorden               's-Gravenhage           0560
Cohen           Paul Hartog             Emden, Duitsland                                0628
Cohn            Ernst                   Lübeck                  Amsterdam               0451
Cohn            Friedrich               Wattenscheid, Duitsland                         0264
Delft van       Pim (Piet)              Amsterdam               Bloemendaal             0646
Delft van       Sunitha                 Malampuzah, India       Haarlem                 0713
Demant          Hildegard Martha        Königsberg         	Bloemendaal             0202
Dotsch          Bernard David           Amsterdam               Amsterdam               0097
Dreyfuss        Alice                   Frankfurt am Main       Amsterdam               1144
Duits           Salomon                 Amsterdam               Amsterdam               0060
Durlacher       Leofried                Baden-Baden             Amsterdam               0074
Eichner         Regine Carla Louise                             Frankrijk               0803
Eppinghausen    Ella                    Bigge, Duitsland                                0165
Estrich         Ursula Kaethe           Keulen                  Maastricht              0082
Fraenkel        Hieronymus Manfred      Bruckhausen             Amsterdam               0804
Frank           Alice Jenny             Rotterdam               Amsterdam               0485
Friedländer	Max                     Rhein, Oost-Pruisen     Amsterdam               0361
Friedler        Bronia                  Skole, Tsjechië         Amsterdam               0034
Gall            Maria Paula             Steyr, Oostenrijk ?     Amsterdam               0059
Gelder van      Levi                    Amsterdam               Amersfoort              0954
Glass           Ludwik                  Warszawa, Polen         Amsterdam               0059
Goldschmidt     Bertha                  Hannover                Amsterdam               0246
Goldsteen       Jette                   Meppel                  Aalten                  0293
Goldstein       Else                    Amsterdam               Amstelveen              0565
Goldstein       Frieda                  Stassfurt, Duitsland                            0450
Goldstein       Fritz                   Essen                   Amsterdam               0130
Gomperts        Benjamin Juda           Paramaribo              Amsterdam               0485
Gomperts        Coenraad Eliazer        Paramaribo              Amsterdam               1073
Groot de        Joseph                  Strijp                  Amsterdam               0046
Gruber          Szymon                  Zloczow,                Amsterdam               0665
Grubert         Chaim                   Riga, Letland           Amsterdam               0139
Grünfeld	Hans                    Berlijn                                         0402
Guttmann        Karl                    Bielitz                 Amsterdam               0593
Harlam          Cilla                   Posen                   Amsterdam               0176
Hartogensis     Karel                   Den Haag                Zandvoort               0017
Hempel          Charlotte               Leipzig                 Amsterdam               0562
Heuschober      Bela                    Berlijn                 Leiden                  0894
Hirschmann      Martha                  Furth                   Amsterdam               0233
Jacobs          Sophia Regina           Nijmegen                                        0989
Jong de         Selma                   Amsterdam               Amsterdam               0679
Jontof Hutter, Frieda                   Freiburg                Den Haag                1058
Joseph          Richard                 Hamburg                 Wassenaar               0553
Joseph          Rosa                    Filehne                                         0160
Kan             Julius Louis            Amsterdam               Amsterdam               0600
Kastan          Henrietta               Arnhem                                          0744
Katzenstein     Ida                     Cassel                                          0230
Kaufmann        Ilse                    Bitburg, Duitsland                              0477
Kildesheim      Agela                   Groningen                                       0304
Klein           Herbert Samuel          Berlijn                 Leidschendam            0427
Kleinmann       Szama Chaskiel          Irena, Polen            Rotterdam               0006
Koopman         Samson                  Amsterdam               Laren                   0126
Koppen          Bruno                                           Frankfurt(Main)         0464
Krant           Catharina               Hilversum               Amstelveen              0715
Kraut           Ellen                   New-York                Amsterdam               0315
Krebs           Robert                  Breslau                 Düsseldorf         	1076
Krozer          Szymon                  Warszawa, Polen         Berlin                  0778
Kunz            Ludwig                  Görlitz                 Amsterdam               0540
Kutner          Rebeka Perla            Warschau                Den Haag                0912
Lachman         Jans A.                 Berlijn                 Amsterdam               0695
Land            Wilhelm                 Bölkau, Duitsland  	Amsterdam               0318
Landsberger     Erna Klara              Crefeld                 Amsterdam               1034
Lazarus         Hans                    Berlin                  Amsterdam               0183
Lebram          Herbert                 Berlijn                 Amsterdam               0606
Leiseroff       Frieda                  Wilna                   Amsterdam               0942
Lesnik Oberstein, Max                   Havanna, Cuba                                   0032
Levie de        Rosa                    Groningen               Amsterdam               1073
Levitus         Yvonne                  Nijmegen                Amstelveen              0848
Levy            Susi                    Frankfurt am Main       Amsterdam               0566
Lifset          Milton S.               Schenectady, New-York   Amsterdam               0331
Lindberg        Paulinka Paula          Frankenthal, Duitsland  Amsterdam               0459
Loeser          George                  Trier                   Amsterdam               1021
Machinson       Chaja                   Riga, Letland           Amsterdam               0139
Margulies       Hencie                  Tarnopol, Polen         Utrecht                 0007
Meijer          Jacob                   Bremen                                          0181
Mendel          Hans                    Halle/Saale, Duitsland  Zutphen                 0887
Meyer           Gertud                  Darmstadt               Wassenaar               0553
Meyer           Max                     Gotha                   Amsterdam               0224
Meyerfeld       Heinz                   Dortmund                Amsterdam               1054
Minie           Florance                Bombay,                 Amsterdam               0489
Moses           Ursula Marianne         Dortmund                Amsterdam               0606
Noach           Alphos Hartog           Deventer                                        0953
Oudgenoeg       Izaäk                   Delftzijl               Amsterdam               0371
Pampel          Harry Leo               Amsterdam               Rotterdam               0001
Park            Suze                    Amsterdam               Amsterdam               0052
Pels van        Aäron                   Oude Pekela             Amsterdam               0251
Pelz            Louis                   Rogasen                 Amsterdam               0176
Philips         Simon Hartogh           Winterswijk             Amsterdam               0825
Polak           Eva Lena                Amsterdam               Amsterdam               0154
Polak           Frederike               Almelo                                          1022
Postma          Emily Myriam            's Gravenhage           Heelsum                 0076
Praag van       Henriette               Amsterdam               Santpoort-Zuid          1098
Raatsie         Maurits                 Amsterdam               Amsterdam               0144
Reicher         Samson                  Amsterdam                                       0159
Reinhaus        Edith                   Burgersteinfurt         Amsterdam               0572
Rhoer van de    Martha                  Meppel                  Amstelveen              0137
Ritter          Karl                    Budisov, Tsjechië                          	1045
Roco            Hannah                  Amsterdam               Amsterdam               0102
Rosendahl       Alfred                                          Bussum                  0185
Salomon         Max Ferdinand           Idar Oberstein,         Amsterdam               0055
Samson          Henry Abraham           Paramaribo              Bilthoven               0054
Samuels         Jules                   Paramaribo              Amsterdam               0476
Sanders         Anna                    Maastricht              Amsterdam               0063
Schabracq       Eleazar                 Amsterdam                                       0757
Schrijver       Emile                   Batavia                 Amsterdam               0069
Schrijver       Hans                    Utrecht                 Den Haag                0754
Schürmann   	Rolf                    Werl                    Amstelveen              0715
Selig           Walter                  Gersfeld, Duitsland     Amsterdam               0041
Shenkar         Iddo Michael            Petach Tikwa,           Amstelveen              0014
Slager          David Julius            Kampen                  Bennekom                0633
Sofer           Jehuda                  Bagdad, Irak            Amsterdam               0688
Son van         Sera                    Apeldoorn               Den Haag                0754
Spier           Marcus                  Haarlem                 Den Haag                0992
Sprai           Eugen                   Hindenburg              Zandvoort               1154
Stein           Therese                 Emden, Duitsland        Amsterdam               0366
Stern           Richard                 Berlijn                 Amsterdam               0597
Swaab           Jacob                   Amsterdam                                       0477
Tennenbaum      Rozia                   Lod'z                                           0930
Tessel          Zale                    Varakliani,n Latvia     Amsterdam               0448
Teush           Anna                    Russia                  USA                     0563
Treumann        Otto                    Fürth                   Weesp                   0133
Velleman        Henny Clara             Amsterdam               Amsterdam               0825
Vijevano        Mary                    Amsterdam               Amsterdam               0097
Vis             Lien                    Amsterdam                                       0564
Vleeschhouwer   Rosette Benvenida       Amsterdam               Amsterdam               0116
Vosgerau        Annemarie Hedwig        Altona                  Amsterdam               0476
Vries de        Estelle R.              Amsterdam               Amsterdam               0972
Waal v der      Barend Elias            Tiel                                            0164
Wainapel        Paul                    Warschau                Amsterdam               1010
Waisrub         Sheindle                Uman, Oekraïne          Amsterdam               0077
Warner          Berthel                                         Nahariya, Israel        0204
Warszawski      Tea                     Berlijn                 Amsterdam               0695
Weers de        Rita Joan               Haarlem                 Berlijn                 1154
Weijl           Freddy                  Den Bosch               Naarden                 0085
Weinfeld        Rosa                    Bohumin, Tsjechië                          	1045
Weishut         Günter John Carl   	Hamburg                 Den Haag                0544
Wijnbergen      Rosalie                 Eindhoven               Ede                     0631
Winter          Hanna                   Moers, Duitsland        Naarden                 0085
Witmond         Marcus                  Monnickendam                                    1022
Wolf            Elisabeth               Frankfurt am Main       Amsterdam               1053
Wolf            Ilse                    Oberhausen              Amsterdam               0770
Worms           Suze                    Amsterdam               Amsterdam               0041
Zadoks          Louise Reina            Rotterdam					0531

De webpagina is tot 01-01-2016 bijgewerkt.