Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Oostknollendam

Vereniging tot Beheer en Instandhouding van de Begraafplaats te Oostknollendam, Dorpsstraat

Grensbord gemeente Wormerland

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

Van fotonummers beginnende met een letter A, zijn geen foto's beschikbaar.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina .

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    * 004-
Aalders         W.                      	-- -- ---- -- -- ---- A335 Lakeman Aagje
Ackerman        Bertha                  	10-08-1890 04-01-1968 0767 Koster Dirk
Albers          Maria                   	20-02-1842 04-03-1923 A045 Louw Klaas
Asjes           Jannetje                	23-01-1876 -- -- ---- A105 Stam Jacob
Baas            Adriaan                 	25-01-1868 21-10-1959 A320 Roest Frederica Catharina
Bakels          Anthonie                	19-03-1856 15-03-1934 A077 Nierop Janna
Bakker          Neeltje                 	06-04-1831 26-02-1896 A034 Gorter Frederik
Bakker 		Wim				10-12-1926 30-04-2015 0009 Veenis Mien
Balk            Pieter                  	18-06-1889 03-10-1949 A119 Vel Aaltje
Bankersen       Jacob                   	10-04-1910 14-02-1968 0801 Smith Jitske
Bark            Kniertje                	13-04-1909 14-12-1938 A284 Bosma Tjakko
Bas             Aagje                   	05-04-1882 11-05-1954 A306 Lakeman Maarten
Bas             Adriaantje              	07-01-1831 15-11-1917 A239 Haas de Cornelis
Bas             Jacob                   	12-05-1846 11-10-1932 A210 Groot Helena
Bas             Jacob                   	09-08-1875 06-12-1961 A308 Kroonenburg Grietje
Bas             Jacob                   	15-04-1806 10-03-1874 A151 Prins Grietje
Bas             Jacob                   	13-09-1907 06-12-1961 A332
Bas             Lijsbeth                	27-06-1842 23-10-1921 A251 Ouweltjes Jan
Bas             Maartje                 	16-05-1878 23-10-1936 A282 Leegwater Jacob
Bas             Pieter                  	31-08-1928 27-07-1993 0738
Bas             Rudi Andre              	28-07-1960 31-08-1962 0738
Bas             Willem                  	11-11-1879 18-12-1959 A322 Kroonenburg Jannetje
Beckelmann      Maria Elisabeth                	08-09-1892 08-03-1966 0745 Bloem Gerbrand
Beets           Antje                   	21-10-1872 19-06-1910 A218 Koelewaard Jan
Beets           Jan                     	27-10-1879 20-10-1942 A086 Schoenmaker Dieuwertje
Berg van den    Saartje                 	19-08-1810 29-01-1890 A171 Heiloo Dirk
Besse           Pieter                  	04-06-1880 10-06-1881 A148
Besse           Klaas                   	09-09-1844 14-05-1908 A213 Muijs Antje
Besse           Grietje                 	20-08-1885 09-12-1970 0765 Niedorp Dirk
Besse           Jacob                   	01-08-1873 25-03-1958 A314 Brouwer Elisabeth
Besse           Neeltje                 	17-05-1843 01-12-1922 A053 Koster Jan (Mzn)
Beumer          Marijtje                	23-06-1834 30-01-1909 A215
Bier            Jannetje                	29-08-1890 07-12-1946 0760 Leegwater Jacob
Blanken         Aris Jacobus            	30-09-1845 26-04-1941 A288 Winkelman Elizabeth
Blanken         Guurtje                 	09-01-1883 21-08-1972 A241 Vel Pieter
Bleeker         Seintje                 	06-01-1883 31-12-1931 0793 Bloem Arend
Bloem           Aafje (Jd)              	28-07-1879 30-05-1892 A180
Bloem           Anneliese               	28-10-1936 30-10-2005 0755 Bloem Theo
Bloem           Antje                   	14-12-1895 23-10-1969 A253 Koopman Gerrit
Bloem           Arend                   	12-09-1864 21-05-1934 A274 Frikkee Dieuwertje
Bloem           Arend (Gzn)             	04-11-1880 15-06-1964 0793 Bleeker Seintje
Bloem           Arend (Sz)              	30-09-1881 24-05-1956 0751 Jong de Maria
Bloem           Gerbrand                	30-09-1855 23-07-1925 A202 Groot Grietje
Bloem           Gerbrand                	11-07-1895 23-01-1970 0745 Beckelmann Maria Elisabeth
Bloem           Gerbrand                	11-07-1895 23-01-1970 0741
Bloem           Guurtje                 	10-04-1889 22-01-1960 A303 Dekker Gerrit
Bloem           Maarten                 	05-01-1906 22-01-1967 A340
Bloem           Maartje                 	13-03-1882 08-04-1954 A304 Snip Gerrit
Bloem           Pieter                  	12-05-1841 14-02-1911 A221
Bloem           Pieter                  	28-08-1886 18-10-1961 A331 Eenhuizen Neeltje
Bloem           Pieter                  	19-01-1890 08-02-1968 A341 Jansen Jannetje Maria
Bloem           Pieter                  	28-08-1896 18-10-1961 0749
Bloem           Simon                   	05-12-1849 21-07-1925 A262 Kramer Neeltje
Bloem           Theo                    	25-11-1928 18-12-1990 0755 Bloem Anneliese
Bloem           Willem                  	01-06-1882 27-08-1964 A231 Oud Elizabeth - Heins Aaltje
Bloem           Willem                  	05-05-1853 21-05-1876 A137
Blom            Aafje                   	08-09-1817 27-01-1892 A178
Blom            Frederik                	10-07-1866 21-06-1943 0740 Bruijn Grietje
Blom            Grietje                 	16-12-1897 15-06-1974 0773 Ouweltjes Jan
Boer de 	Bouke Wiggele (Bouk)		01-02-1933 06-05-2014 0007 Stam Catharina Antje (Tiny)
Boer de         Trijntje                	11-07-1820 10-04-1895 A030 Brugman Klaas
Boes            Aagje                   	21-04-1846 19-07-1894 A181 Verwer Pieter
Boes            Cornelis                	29-07-1850 31-01-1913 A227
Boes            Gerrit                  	18-03-1849 31-12-1914 A230 Doorn van Jannetje - Tuin Grietje
Booij           Neeltje                 	20-03-1818 09-09-1899 A019 Prins Pieter
Boon            Lijsbeth (Elizabeth)            18-10-1799 06-07-1889 A025 Wiepkes Dirk (Wiepjes)
Boon            Pieter                  	20-02-1832 30-01-1895 A207 Ortlep Grietje
Boon            Trijntje                	11-08-1855 04-01-1936 A280 Kroonenburg Jan
Boshuizen       Nicolaas                	08-12-1863 16-11-1960 A329
Bosman 		Henk				23-10-1929 20-02-2001 0750 Vlekkert van den Hermina Gerritje Hendrika
Bout            Aagje                   	26-03-1878 24-03-1918 A240 Vel Pieter
Braam van       Klaas                   	25-12-1904 -- -- 1976 A350
Bran            Geert                   	18-02-1894 21-01-1964 0748 Lunzen van Aaltje
Brevé           Clasina                 	15-04-1919 21-12-2002 9086 Sint Tijs
Brink van den   Jannetje                	02-01-1831 28-10-1903 A204 Groot Jan (Jcz)
Brouwer         Antje                   	27-01-1835 24-11-1886 A158 Frikkee Maarten
Brouwer         Elisabeth               	09-07-1871 04-03-1963 A334 Besse Jacob
Brouwer         Jacoba                  	15-01-1899 13-12-1969 0758 Voorthuijsen Cornelis
Brouwer         Jannetje                	10-04-1840 01-12-1909 A217 Pot Cornelis - Frikkee Maarten
Brouwer         Maartje                 	03-05-1848 16-04-1926 A082 Stam Dirk (Az)
Brugman         Klaas                   	21-07-1820 31-01-1896 A030 Boer de Trijntje
Bruijn          Grietje                 	23-12-1871 25-02-1957 0773 Blom Frederik
Buren 		Maria Victoria			21-12-1928 27-07-2005 0787 Koster Pieter Simon
Bus             Aagje                   	15-06-1854 30-11-1891 A177 Smit Jacob
Bus             Aagje                   	11-03-1883 09-08-1951 A108 Bus Dirk
Bus             Aagtje                  	02-11-1853 02-05-1931 A065 Nierop Pieter (Jzn)
Bus             Antje                   	22-07-1843 19-09-1885 A021 Louw Klaas
Bus             Cornelis                	14-12-1850 25-12-1921 A062 Docter Maartje
Bus             Cornelis                	24-11-1837 30-12-1924 A031 Voogt Aagje
Bus             Cornelis                	12-09-1903 10-11-1984 0757 Ouweltjes Elisabeth
Bus             Dirk                    	12-06-1882 04-09-1945 A108 Bus Aagje
Bus             Dirk                    	04-10-1803 02-05-1879 A013 Muijs Trijntje
Bus             Dirk (Czn)              	15-01-1882 26-07-1900 A039
Bus             Guurtje                 	18-03-1878 04-01-1954 0789 Koster Maarten
Bus             Jacob                   	26-08-1875 23-08-1948 0786 Bus Maartje
Bus             Jan                     	02-04-1879 09-06-1947 A114 Prins Trijntje
Bus             Klaas                   	11-10-1861 08-03-1935 A092 Voogd Aagje
Bus             Klaas                   	22-12-1869 30-10-1947 A296 Lakeman Catharina
Bus             Klasina                 	04-12-1886 23-12-1932 0799 Reijne Pieter
Bus             Maarten (Dzn)           	03-05-1836 12-01-1924 A064 Koster Dieuwertje
Bus             Maarten Cornelis        	04-11-1888 15-09-1967 0782 Stam Guurtje
Bus             Maartje                 	28-04-1880 11-02-1972 0786 Bus Jacob
Bus             Meindert                	04-02-1874 03-04-1943 A104 Egmond van Trijntje
Bus             Pieter                  	12-04-1893 04-03-1922 A080
Bus             Pieter                  	14-05-1819 09-11-1881 A147 Ouwertjes Maartje
Bus             Pieter (Dzn)            	25-08-1848 27-03-1937 0799 Smelik Grietje
Bus             Trijntje                	13-11-1858 09-05-1946 A111 
Bus             Trijntje                	11-11-1851 01-12-1884 A154 Hos Klaas
Bus             Trijntje                	22-08-1884 30-07-1959 0794 Koel Pieter
Daenen          Evergrada Johanna       	13-05-1902 16-03-1974 0764 Groot Willem
Daenen          Frederik                	07-06-1908 20-03-1966 0791 Kan Maartje
Dekker          Arie                    	06-02-1884 28-02-1950 A298 Boer de
Dekker          Gerrit                  	08-03-1887 03-06-1953 A303 Bloem Guurtje
Dekker          Guurtje                 	10-01-1909 19-10-1952 A302 Max Dirk Jan
Dekker 		Lientje				21-11-1925 05-10-2012 0003 Velthuis Arie
Dijk van        Ans                     	26-02-1957 13-02-2001 0809
Dirksen         Wessel                  	27-02-1898 16-09-1954 A307 Pander Wopkje
Docter          Maartje                 	07-08-1856 13-03-1910 A062 Bus Cornelis
Doets           Gerritje                	08-09-1907 13-12-1962 0762 Koopmans Sijds
Doets           Maarten                 	29-07-1868 09-12-1931 A270 Stam Maria
Dubbeld 	Cornelis			25-01-1924 25-02-2003 0002 Molenaar Alida (Ada)
Duif            Anna                    	13-06-1911 -- -- 1977 A289 Waart de Cornelis Simon Pieter
Dukker 		Annelieke			08-04-1966 22-01-2011 0005
Eenhuizen       Neeltje                 	01-05-1884 26-07-1966 A331 Bloem Pieter
Egmond van      Antje                   	10-10-1838 04-04-1926 A055 Koster Pieter
Egmond van      Jacob                   	26-01-1847 07-11-1919 A243 Nanning Bregje
Egmond van      Trijntje                	16-05-1876 23-11-1944 A104 Bus Meindert
Ekkerman 	Tiny (Tien)			27-05-1932 27-08-2016 0008 Sluijs van der Marinus (Rinus)
Fok             Grietje                 	20-02-1857 08-05-1895 A184 Nierop Jan
Fopma           Hiltje Rutgers          	22-05-1841 16-08-1927 A265 Faber Jacob Jentjes
Frikkee         Cornelis                	25-09-1868 16-09-1955 A195 Groot Antje - Lakeman Niesje
Frikkee         Cornelis                	25-09-1868 16-09-1955 A272 Lakeman Niesje
Frikkee         Dieuwertje              	24-10-1865 09-03-1931 A274 Bloem Arend
Frikkee         Guurtje                 	04-12-1878 18-11-1921 A252 Lakeman Willem
Frikkee         Jan                     	27-10-1889 03-06-1901 A196
Frikkee         Jan                     	07-10-1903 30-11-1966 A339 Groot Maartje
Frikkee         Jannetje                	15-06-1871 02-02-1941 A269 Nibbering Nicolaas
Frikkee         Maarten                 	24-03-1897 01-02-1970 A343 Betlem Cornelia
Frikkee         Maarten                 	08-06-1837 01-08-1912 A217 Brouwer Antje - Brouwer Jannetje
Goede de        Duifje                  	23-08-1876 02-11-1928 0796 Nierop Jacob
Gorter          Frederik                	03-09-1833 24-03-1905 A048 Zwart Marijtje - Bakker Neeltje
Gras            Maarten                 	22-08-1823 21-10-1879 A143 Wou Aafje
Grimm           Dina Jacoba             	29-11-1881 17-09-1969 9091 Louw Maarten
Groot           Antje                   	05-09-1871 13-05-1901 A195 Frikkee Cornelis
Groot           Bernardus               	18-06-1929 21-11-2004 0004 Prins Gré
Groot           Elisabeth               	11-09-1844 08-03-1919 A290 Schot Johan
Groot 		Gerrie				25-10-1926 01-06-2018 0764 Vliet van Lambertus (Bertus)
Groot           Grietje                 	14-01-1849 09-06-1903 A202 Bloem Gerbrand
Groot           Guurtje                 	30-10-1799 05-02-1882 A018 Hoog Pieter
Groot           Helena                  	08-06-1844 10-08-1906 A210 Bas Jacob
Groot           Jacob                   	29-05-1839 11-10-1916 A068 Kraij Janna
Groot           Jacob (Jzn)             	16-01-1850 21-01-1890 A170 Geertje Pant - Koomen Engeltje
Groot           Jacob (Pzn)             	15-10-1887 30-09-1952 0772
Groot           Jan                     	01-07-1828 19-10-1903 A203 Brink van der Jannetje
Groot           Jan                     	15-01-1891 01-06-1965 0802 Zijp van Sientje
Groot           Jan (Wzn)               	04-01-1822 21-10-1886 A157 Zwartsluijs Elisabeth
Groot           Jan (Wzn)               	13-10-1826 15-10-1886 A233 Voogt Neeltje
Groot           Johanna Christina       	08-08-1896 06-08 1929 A268 Dirksen Wessel
Groot           Kaatje                  	17-02-1848 06-08-1909 A061
Groot           Krijn                   	17-01-1864 17-05-1929 A085 Schoehuijs Marie
Groot           Krijn (Wmz)             	07-04-1829 09-11-1889 A169 Voogt Elisabeth
Groot           Maartje                 	29-01-1907 19-02-2000 A339 Frikkee Jan
Groot           Neeltje (Jd)            	24-11-1852 24-01-1882 A017
Groot           Pieter                  	27-10-1879 05-07-1963 A318 Hartman Dieuwertje
Groot           Pieter (Jbz)            	17-08-1865 21-08-1951 0771 Schoenmaker Hilletje
Groot           Pieter (Wzn)            	15-11-1840 24-12-1882 A150
Groot           Pieter Jacob            	17-12-1911 18-02-1982 A352 Rem Trijntje
Groot           Teunis                  	05-05-1891 -- -- ---- A122 Rol Guurtje
Groot           Trijntje                	18-11-1798 16-06-1875 A003 Busch Klaas (Bus)
Groot           Wijbrand (Pzn)          	14-05-1797 04-11-1877 3895 Molenaar Neeltje (Schenker van deze begraafplaats)
Groot           Willem                  	03-11-1902 05-02-1959 0764 Daenen Evergrada Johanna
Groot de        Gerrit                  	28-09-1862 15-10-1924 A081 Koster Anna Maria
Groot de        Hendrik                 	30-04-1838 12-11-1881 A152
Groot de        Klaas                      	27-06-1908 25-11-1976 A351 Leegwater Helena Elisabeth
Groot de        Lars                    	13-12-1997 13-12-1997 0739
Haan            Bregje                  	14-08-1811 04-08-1879 A140 Verwer Adriaan
Haan de         Aagje                   	05-05-1850 22-06-1928 A260 Vel Tijs
Haas de         Cornelis                	30-06-1825 07-10-1885 A156 Bas Ariaantje
Haas de         Hendrik                 	23-02-1860 02-03-1917 A236
Haas de         Willem                  	15-01-1862 30-04-1923 A255 Timmerman Hester
Harlingen van   Pieter Klaas            	04-09-1890 28-02-1952 0800 Prins Elisabeth
Hartman         Dieuwertje              	18-07-1890 20-07-1959 A318 Groot Pieter
Hartog          Maartje                 	02-07-1843 06-02-1887 A159 Ris Cornelis
Heerschap       Klaasje                 	08-05-1884 -- -- ---- 0784 Twuiver van Pieter
Heijmering      Catharina               	11-12-1816 22-10-1899 A027 Kraij Pieter
Heiloo          Dirk                    	31-10-1809 24-01-1895 A182 Berg van den Saartje
Heiloo          Maartje                 	08-03-1832 15-01-1902 A198 Stam Sijmon
Heinis          Jacob                   	05-04-1874 05-02-1964 A294 Vries de Natje (Neeltje)
Honingh         Cornelis                	10-12-1901 21-08-1974 A346 Visser Aagje
Hoog            Pieter                  	18-01-1800 18-04-1858 A018 Groot Guurtje
Hoogland        Dirk                    	23-10-1845 31-07-1875 A133 Stam Antje
Hoogvorst       Cornelis                	05-09-1883 -- -- 1966 A281 Metselaar Maartje
Hos             Dirk                    	19-03-1875 20-04-1875 A162
Hos             Klaas                   	24-01-1850 07-06-1931 A154 Bus Trijntje
Jageran         Rilana                  	22-10-1998 22-10-1998 0737
Jansen          Jannetje Maria          	27-01-1896 -- -- ---- A341 Bloem Pieter
Jong de         Maria                   	20-08-1882 23-05-1959 0751 Bloem Arend (Sz)
Jongeneel       Geertje                 	04-07-1859 18-11-1943 A244 Prins Auwel
Jongert         Marijtje                	27-07-1816 09-09-1890 A022 Kat Jan
Jonker          Jacob                   	20-10-1849 01-02-1881 A145 Bas Grietje
Jonker          Maartje                 	17-12-1871 30-05-1963 A321 Rijkes Klaas
Joon            Grietje                 	11-07-1843 18-11-1902 A201
Joon            Trijntje                	07-06-1837 07-02-1912 A225 Koelewaard Cornelis
Joon            Willem                  	09-07-1829 27-01-1913 A226
Kaaij           Elisabeth               	07-10-1882 06-09-1960 0780 Ouweltjes Gijsbert
Kat             Antje                   	09-11-1819 01-05-1901 A194 Lakeman Jan
Kat             Jan                     	17-12-1815 24-08-1886 A022 Jongert Marijtje
Kat             Johan Pieter            	24-04-1899 08-10-1934 A276 Pauw Marijtje
Kat             Klaasje                 	29-05-1821 17-11-1883 A015 Plooijer Jan
Kelder          Anna                    	04-12-1863 12-12-1948 0761 Ouweltjes Jacob
Kelder          Jan                     	31-03-1889 27-10-1939 0742 Ouweltjes Antje
Kleij van der   Kees                    	18-04-1940 28-04-2002 9083
Kleijn          Dick                    	10-04-1937 05-01-2007 0736
Kleijn 		Jacob				12-04-1941 08-05-2018 0736
Kleijn          Martha Jacoba Jansje    	31-05-1943 03-09-1945 0736
Klok            Dieuwertje              	17-05-1824 20-07-1878 A011 Vleeshakker Fredrik
Klompmaker      Folkert                 	18-04-1914 13-10-1996 0754
Knaap           Vrouwtje                	27-11-1889 -- -- ---- A348 Prins Dirk
Knap            Jacob                   	22-03-1852 12-11-1908 A214 Velthuis Grietje
Knap            Willem (JBzn)           	05-06-1875 31-05-1896 A188
Knevel          Grietje                 	04-10-1817 12-11-1903 A205
Koel            Grietje                 	30-10-1877 18-08-1910 A219 Koster Jan (Pz)
Koel            Huibert Cornelis        	08-09-1907 09-04-1917 A237
Koel            Pieter                  	17-10-1880 04-07-1916 A233 Bus Trijntje
Koelenaard      Maartje                 	20-07-1840 01-03-1901 A193
Koelewaard      Cornelis                	19-10-1828 19-06-1906 A209 Joon Trijntje
Koelewaard      Jan                     	15-02-1875 28-11-1960 A218 Beets Antje
Koene           K.                      	-- -- ---- -- -- 1978 A356 Battem M.J.
Koene          	Dirk                    	04-03-1891 31-03-1954 A305 Bus Adriana
Koerse          Johan                   	24-09-1879 -- -- ---- A283 Rond Neeltje
Kok             Antje                   	05-02-1832 06-03-1911 A220 Schilp Dirk
Koomen          Barber                  	09-07-1805 30-04-1875 A032 Zijp Ariejan (Ariaan)
Koopman         Cornelis                	27-03-1835 09-01-1917 A176 Smit Gerritje
Koopman         Gerrit                  	06-02-1891 27-04-1922 A253 Bloem Antje
Koopmans        Popke                   	20-07-1886 -- -- ---- A242 Vries de Albertje - Leegwater Jannetje
Koopmans        Sijds                   	28-07-1904 21-07-1949 0762 Doets Gerritje
Korver          Cornelis                	12-01-1849 25-09-1919 A245 Nool Jannetje
Korver          Cornelis                	05-10-1880 19-01-1958 A312
Korver          Grietje                 	05-08-1884 15-09-1973 0759 Ouweltjes Gerbrand
Korver          Pieter                  	25-04-1882 06-08-1956 A130 Stam Jansje
Kostelijk       Maartje                 	13-02-1861 02-03-1931 A256 Padje van Dirk
Koster          Anna Maria (Pd)         	20-12-1865 26-12-1942 A081 Groot de Gerrit (Hz)
Koster          Antje (Md)              	15-01-1833 23-09-1876 A049
Koster          Christina Johanna       	10-12-1872 19-12-1900 A041 Blomberg Jansen
Koster          Dieuwertje              	16-08-1834 19-03-1911 A064 Bus Maarten (Dzn)
Koster          Dirk                    	21-10-1881 25-11-1965 0767 Nierop Dieuwertje - Ackerman Bertha
Koster          Geertje                 	06-01-1855 03-10-1925 A263 Lakeman Pieter
Koster          Jan (Jzn)               	11-07-1829 15-09-1896 A035 Veenis Antje
Koster          Jan (Mzn)               	20-07-1844 07-05-1906 A053 Besse Neeltje
Koster          Jan (Pzn)               	14-09-1877 06-06-1942 0790 Koel Grietje - Olie Antje
Koster          Maarten (Jzn)           	02-07-1874 27-08-1947 0789 Bus Guurtje
Koster          Maarten Jan             	28-11-1937 31-10-1946 0788
Koster          Maartje                 	13-09-1828 19-11-1881 A016 Verwer Pieter
Koster          Marjan                  	18-10-1947 07-07-1960 0738
Koster          Meindert (Pzn)          	22-10-1870 06-07-1894 A028
Koster          Neeltje                 	23-12-1900 10-02-2000 0781 Meijsen Teunis
Koster          Pieter                  	18-01-1837 09-09-1907 A055 Egmond van Antje
Koster          Pieter Simon            	02-09-1917 07-11-1977 0787 Buren Maria Victoria
Kraaier 	Nick Robin			25-01-1987 16-12-2015 0008
Kraij           Janna                   	05-08-1841 06-04-1919 A068 Groot Jacob
Kraij           Maartje                 	20-02-1852 02-06-1909 A060
Kraij           Pieter                  	07-02-1815 11-07-1891 A027 Heijmering Catharina
Kraij           Saartje                 	28-07-1816 31-03-1905 A049 Nierop Jacob (Pzn)
Kramer          Neeltje                 	19-09-1852 12-04-1926 A262 Bloem Simon
Krijgsman       Cornelis                	02-06-1856 22-02-1907 A211 Lakeman Catharina
Krijgsman       Guurtje                 	26-03-1883 27-10-1969 0769 Oldenburg Adriaan
Krijgsman       Klaas                   	17-04-1900 26-08-1939 0743 Rinner Martha
Krom            Gerrit                  	26-10-1853 30-01-1890 A172 Veer van 't Trijntje
Kromhout        Hendrik                 	29-01-1910 01-03-1983 0785 Nierop Pietertje
Kromhout 	Rina				26-07-1946 18-11-2015 0785
Kroonenburg     Grietje                 	05-06-1882 -- -- 1965 A308 Bas Jacob
Kroonenburg     Hillegonda              	25-11-1888 26-01-1941 A287 Metselaar Jan
Kroonenburg     Jan                     	19-03-1853 25-06-1902 A199 Boon Trijntje
Kroonenburg     Jannetje                	18-05-1884 16-05-1968 A322 Bas Willem
Kuiper          Jacob (Jzn)             	31-12-1894 24-05-1897 A037
Kuiper          Mijntje (Jd)            	08-10-1896 12-05-1897 A036
Lakeman         Maarten                 	16-04-1879 21-12-1962 A306 Bas Aagje
Lakeman         Aagje                   	14-09-1926 19-06-1963 A335 Aalders W.
Lakeman         Catharina               	11-10-1860 14-03-1938 A211 Krijgsman Cornelis
Lakeman         Catharina               	21-12-1873 29-03-1947 A296 Bus Klaas
Lakeman         Cornelis                	09-10-1844 03-04-1922 A232 Prins Maartje
Lakeman         Jan                     	30-09-1815 04-12-1887 A024 Kat Antje
Lakeman         Niesje                  	09-02-1872 26-05-1932 A272 Frikkee Cornelis
Lakeman         Pieter                  	15-06-1884 26-01-1935 A278 Goedhart Maartje
Lakeman         Pieter                  	22-07-1851 25-01-1938 A263 Koster Geertje
Lakeman         Willem                  	01-03-1881 11-10-1950 A252 Frikkee Guurtje - Stoffels Trijntje
Leegwater       Albert                  	26-12-1891 11-07-1970 A344 Oud
Leegwater       Jacob                   	24-02-1875 01-04-1956 A282 Bas Maartje
Leegwater       Jacob                   	03-11-1889 31-10-1966 0760 Bier Jannetje
Leegwater       Maartje                 	08-09-1877 29-11-1952 0770 Siekerman Jan
Leerloijer      Pieter                  	04-11-1874 22-04-1945 A295 Sint Trijntje
Leerloijer      Jan                     	21-12-1906 11-11-1950 A300 Snip
Leerlooijer     Cornelis                	21-09-1871 26-12-1887 A164
Leerlooijer     Gerrit                  	01-02-1817 01-12-1887 A163 Staal Grietje
Leeuw de        Teunis                  	02-08-1901 18-06-1988 0806 Nierop Grietje
Leeuwerink      Pietertje               	21-02-1873 06-02-1951 0763 Scheltus Klaas
Liempt van      Wouter                  	28-11-1888 04-07-1929 A267
Lith van        Sijtje                  	01-11-1883 27-12-1967 0797 Slooten Jan Jakob
Lof             Jan                     	04-10-1897 13-08-1972 0744 Luik Elisabeth
Loo van 't  	Jan                     	10-07-1863 29-11-1911 A224 Woud Elisabeth
Louw            Antje                   	30-03-1907 09-11-1953 0807 Ouweltjes Dirk
Louw            Dirk                    	24-03-1872 14-10-1939 0798 Struving Aaltje
Louw            Jacob                   	12-04-1875 06-12-1918 A078
Louw            Jan Pieter              	25-05-1908 14-01-2002 9091
Louw            Klaas                   	20-11-1838 25-07-1903 A021 Bus Antje - Albers Maria
Louw            Klaas                   	02-09-1912 03-09-2001 9085 Schram Pietertje Gerbregta
Louw            Maarten                 	18-05-1877 06-12-1918 9091 Grimm Dina Jacoba
Louw            Willem (Dzn)            	16-07-1900 09-08-1900 A040
Louw            Zwaantje                	29-08-1909 25-08-1960 A327 Visser J.
Louw            Zwaantje                	22-04-1870 02-10-1954 A127
Luik            Elisabeth               	07-04-1901 23-11-1966 0744 Lof Jan
Lunzen van      Aaltje                  	05-06-1892 08-11-1979 0748 Brand Geert
Maij            Catharina               	27-07-1812 06-05-1887 A160 Stam Cornelis
Maij            Grietje                 	09-05-1832 26-03-1908 A058 Wiepkes Adam
Marrees         Grietje                 	01-08-1888 13-01-1933 A089 Prins Cornelis
Max             Antje                   	15-12-1876 07-05-1937 0775 Stam Aris
Max             Gerrit                  	07-08-1865 19-01-1956 A279 Vel Aagje
Max             Jacob                   	27-01-1885 14-04-1955 A299 Prook Neeltje
Max             Jan                     	15-09-1850 18-04-1906 A052 Rol Neeltje
Max             Janna                   	31-10-1852 29-06-1878 A010 Woud Pieter
Max             Klaas                   	31-01-1823 27-10-1899 A038 Kraij Antje - Beunder Trijntje - Rol Trijntje
Max             Klaas                   	31-01-1823 27-10-1899 A063 Rol Trijntje
Max             Maartje                 	17-07-1890 27-11-1971 A337 Nat Gerrit
Meer van der    Trijntje                	03-05-1876 07-04-1905 A050 Schoenmaker Pieter (IJzn)
Mehrengs        Jan                     	12-09-1855 15-02-1901 A043 Kraij Trijntje
Meijer          Hermanis                	11-11-1826 05-01-1906 A208
Meijsen         Teunis                  	20-03-1901 02-11-1962 0781 Koster Neeltje
Melk            Aaltje                  	30-01-1828 18-10-1879 A142 Prins Dirk
Metselaar       Jan                     	28-11-1888 07-03-1954 A287 Kroonenburg Hillegonda
Metselaar       Maartje                 	07-06-1890 18-06-1936 A281 Hoogvorst Cornelis
Metselaar       Volkert                 	22-03-1892 23-03-1956 A234 Nibbering Grietje
Modderkolk      Dinie                   	07-05-1927 15-06-2010 0752 Reijne Henk
Mol             Janna                   	20-06-1852 09-07-1936 A259 Vel Roelof
Molenaar 	Alida (Ada)			15-08-1928 26-01-2015 0002 Dubbeld Cornelis
Muijs           Antje                   	03-09-1842 13-04-1911 A222 Besse Klaas
Nanning         Bregje                  	15-06-1850 15-06-1919 A243 Egmond van Jacob
Nat             Gerrit                  	08-11-1891 25-11-1964 A337 Max Maartje
Nibbering       Grietje                 	17-04-1893 13-10-1916 A234 Metselaar Volkert
Nibbering       Jan                     	01-02-1874 05-05-1944 A292 Nielen Anna
Nibbering       Klaas                   	08-05-1841 25-04-1892 A179 Joon Grietje
Nibbering       Klaas (Jzn)             	30-05-1906 01-03-1960 A323
Nibbering       Nicolaas                	28-01-1872 11-01-1930 A269 Frikkee Jannetje
Nielen          Anna                    	28-02-1877 29-05-1951 A292 Nibbering Jan
Nierop          Aagje                   	11-05-1910 24-05-1960 A324 
Nierop          Dieuwertje              	12-04-1882 24-11-1918 0767 Koster Dirk
Nierop          Dirk                    	Plm 1924   10-01-1931 A087
Nierop          Dirk                    	10-03-1880 08-05-1955 0765 Besse Grietje
Nierop          Dirk  (Jzn)             	25-12-1856 29-12-1914 A067 Woud Trijntje
Nierop          Frederik                	10-04-1878 09-11-1948 0785 Nierop Saartje
Nierop          Geertje                 	23-12-1910 04-07-1952 A301 Kleijn Hendricus Franciscus
Nierop          Grietje                 	27-04-1900 17-10-1984 0796 Nierop Jan (Dzn)
Nierop          Grietje                 	09-08-1907 24-03-1969 0806 Leeuw de Teunis
Nierop          Guurtje                 	06-08-1850 15-03-1921 A079 Schoenmaker Willem
Nierop          Jacob                   	05-09-1847 25-04-1929 A084 Vleeshakker Grietje
Nierop          Jacob                   	16-11-1874 30-07-1940 0796 Goede de Duifje
Nierop          Jacob (Jzn)             	27-07-1878 09-07-1960 0779 Vriend Trijntje
Nierop          Jacob (Pzn)             	22-09-1878 15-08-1905 A051
Nierop          Jacob (Szn)             	17-08-1816 06-03-1878 A008 Kraij Saartje
Nierop          Jan                     	31-07-1894 30-08-1959 A319 Nierop Grietje
Nierop          Jan                     	26-03-1856 02-04-1921 A184 Fok Grietje
Nierop          Jan (Jzn)               	08-02-1845 02-04-1926 A069 Schoenmaker Neeltje
Nierop          Janna                   	24-05-1860 08-07-1920 A077 Bakels Anthonie
Nierop          Klaas                   	22-08-1891 20-08-1939 A096 Schoenmaker Trijntje
Nierop          Maarten                 	22-09-1854 05-11-1926 A071 Vleeshakker Frederica
Nierop          Neeltje                 	10-10-1884 29-01-1951 0774 Vink Klaas
Nierop          Neeltje F.              	04-09-1911 20-06-1989 0795
Nierop          Pieter                  	09-05-1873 23-02-1942 0795 Nierop Saartje
Nierop          Pieter (Jzn)            	12-02-1852 06-04-1912 A065 Bus Aagtje
Nierop          Pieter Klaas            	30-08-1921 10-07-1976 0766 Alfen M.
Nierop          Pietertje               	21-03-1913 05-09-1990 0785 Kromhout Hendrik
Nierop          Saartje                 	17-06-1880 31-12-1947 0795 Nierop Pieter
Nierop          Saartje                 	29-01-1882 24-01-1959 0785 Nierop Frederik
Nool            Jannetje                	06-10-1851 01-05-1944 A245 Korver Cornelis
Oldenburg       Adriaan                 	06-05-1879 01-01-1955 0769 Krijgsman Guurtje
Oldenburg       Weijert                 	16-08-1843 27-11-1903 A206
Olie            Antje                   	18-08-1884 11-02-1973 0790 Koster Jan
Olie            Trijntje                	08-02-1874 29-03-1964 0803 Schoenmaker Pieter
Olie            Willem                  	06-01-1831 26-04-1879 A012
Oortwijn        Willem                  	20-05-1911 05-10-1974 A347 Zijp Trijntje Pieternella
Ortlep          Grietje                 	01-10-1832 14-05-1905 A207 Boon Pieter
Oud             Elizabeth               	06-05-1881 13-10-1915 A231 Bloem Willem
Oud             Maartje                 	08-07-1882 -- -- 1969 A342 Ouweltjes Lourens
Ouweltjes       Antje                   	01-06-1867 18-11-1941 A103 Schot Johannes
Ouweltjes       Antje                   	27-01-1890 17-05-1971 0742 Kelder Jan
Ouweltjes       Cornelis                	08-03-1875 25-12-1901 A197 Brouwer Elisabeth
Ouweltjes       Cornelis                	19-06-1876 04-12-1962 0768 Stam Aagje
Ouweltjes       Dirk                    	10-02-1904 13-06-1964 A126 Louw Antje - Kleefstra V.
Ouweltjes       Elisabeth               	04-09-1901 11-05-1978 0777 Reijne Sieuwert
Ouweltjes       Elisabeth               	24-02-1911 15-09-1992 0757 Bus Cornelis
Ouweltjes       Gerbrand                	17-08-1885 11-12-1969 0759 Korver Grietje
Ouweltjes       Gijsbert                	28-09-1883 25-04-1965 0780 Kaaij Elisabeth
Ouweltjes       Grietje                 	03-09-1808 31-07-1898 A189
Ouweltjes       Jacob                   	20-09-1845 10-07-1878 A138 Prins Aaltje
Ouweltjes       Jacob                   	22-05-1865 12-06-1945 0761 Kelder Anna
Ouweltjes       Jan                     	09-04-1842 05-09-1920 A248 Bas Elizabeth
Ouweltjes       Jan                     	22-10-1892 26-06-1963 0773 Blom Grietje
Ouweltjes       Jan                     	13-06-1908 18-04-1961 0780
Ouweltjes       Klaasje                 	06-06-1843 19-09-1914 A229 Stam Cornelis
Ouweltjes       Laurens                 	18-09-1880 11-01-1969 A342 Oud Maartje
Ouweltje        Maartje                 	21-01-1918 05-07-2010 0768 Vos de Cornelis
Ouweltjes       Willem                  	02-10-1871 09-10-1921 A250
Padje van       Dirk                    	21-04-1868 07-05-1923 A256 Kostelijk Maartje
Pander          Wopkje                  	23-04-1897 -- -- 1977 A353 Dirksen Wessel
Pant            Geertje                 	09-07-1850 23-10-1875 A135 Groot Jacob
Pel             Antje                   	19-05-1833 25-03-1924 A216 Korver Gerrit - Pranger Hendrik
Plooijer        Jan                     	20-03-1816 20-06-1881 A015 Kat Klaasje
Postma          Catharina Wilhelmina    	26-01-1821 02-04-1885 A020 Smit Adam
Pot             Cornelis                	23-11-1836 16-02-1881 A146 Brouwer Jannetje
Pranger         Hendrik                 	29-01-1838 18-11-1909 A216 Pel Antje
Prikken 	Alie				29-12-1931 15-05-2016 9089 Stam Jaap
Prins           Aaltje                  	-- -- ---- 09-11-1878 A139
Prins           Auwel                   	19-05-1859 23-10-1934 A277 Schilp Catharina
Prins           Auwel                   	07-01-1860 28-08-1919 A244 Jongeneel Geertje
Prins           Cornelis                	01-07-1883 -- -- ---- A089 Marrees Grietje
Prins           Dirk                    	05-05-1832 07-01-1908 A212
Prins           Dirk                    	14-08-1888 -- -- 1975 A348 Knaap Vrouwtje
Prins           Dirk Willem             	Plm 1940   08-10-1945 A109
Prins           Elisabeth               	25-01-1891 08-05-1958 0800 Harlingen van Pieter Klaas
Prins           Grietje                 	11-04-1809 22-03-1883 A151 Bas Jacob
Prins           Guurtje                 	24-07-1881 04-11-1907 A056 Slooten van Jan Jacob
Prins           Guurtje                 	29-11-1896 05-04-1969 0746
Prins           Jacoba                  	15-04-1866 24-09-1932 A273 Stam Ariën
Prins           Jacobus Hendricus       	03-12-1858 13-05-1944 0776 Verwer Catharina
Prins           Jacobus Henricus        	06-03-1912 08-06-2001 3896 Prins Trijntje Pietertje
Prins           Maartje                 	15-06-1844 26-02-1916 A232 Lakeman Cornelis
Prins           Neeltje (Jd)            	16-10-1879 29-01-1901 A042
Prins           Pieter                  	23-11-1811 12-12-1884 A019 Booij Neeltje
Prins           Pieter (Czn)            	14-03-1889 30-04-1890 A026
Prins 		Pieter				16-10-1935 16-02-2013 0006
Prins           Trijntje         		29-05-1898 15-03-1958 A313 Bus Jan
Prins           Trijntje Pietertje      	06-07-1913 02-01-1971 3896 Prins Jacobus Henricus
Prins           Wimpie                  	25-02-1940 08-10-1945 3896
Prook           Neeltje                 	03-08-1882 20-03-1950 A299 Max Jacob
Raa             IJtje                 		22-11-1862 25-09-1934 A275 Metselaar Jan
Reijne          Henk                    	12-01-1927 09-06-2000 0752 Modderkolk Dinie
Reijne          Pieter                  	10-08-1883 -- -- ---- A088 Bus Clasina
Reijne          Sieuwert                	25-08-1900 01-11-1965 0777 Ouweltjes Elisabeth
Reijne          Gerrit                  	13-01-1840 09-02-1901 A044
Rem             Trijntje                	31-12-1915 23-08-1977 A352 Groot Pieter Jacob
Rijkes          Cornelis                	20-09-1903 xx-07-1981 A358 Heer de Barbara
Rijkes          Klaas                   	30-10-1873 16-11-1959 A321 Jonker Maartje
Rijkes          Pieter                  	26-01-1879 23-08-1913 A228 Zeilstra Cornelia
Rijksbaron      Han                     	03-07-1941 15-03-2002 9082
Rinner          Martha                  	26-07-1905 14-08-1968 0743 Krijgsman Klaas
Roest           Frederika Catharina     	18-05-1874 19-05-1961 A320 Baas Adrianus
Roggen van      Willem                  	25-08-1870 28-11-1919 A310 Vel Willemina
Rol             Barber                  	18-02-1847 02-04-1876 A136 Stam Dirk
Rol             Elizabeth               	12-05-1852 07-04-1927 A264 Oud Maarten
Rol             Guurtje                 	06-08-1889 07-12-1951 0783 Groot Teunis
Rol             Neeltje                 	17-01-1850 29-06-1915 A052 Max Jan
Rol             Trijntje                	27-12-1832 30-11-1910 A063 Max Klaas
Rond            Neeltje                 	13-09-1879 27-05-1937 A283 Koerse Johan
Roos            ?                       	-- -- ---- -- -- ---- A336 Smit Jan
Ruijter de 	Lena				24-03-1916 13-11-2011 0001 Stam Jan
Schellinger     Jacoba                  	09-03-1920 13-03-1959 0792 Nierop Jacob Pieter
Scheltus        Klaas                   	22-12-1869 01-12-1945 0763 Leeuwerink Pietertje
Schermer        Jannetje                	22-12-1841 16-02-1896 A033 Woud Klaas
Schermer        Klaas                   	19-07-1816 01-03-1891 A175
Schilp          Catharina               	19-09-1862 23-02-1939 A277 Prins Auwel
Schilp          Dirk                    	28-02-1837 20-08-1901 A220 Kok Antje
Schoehuijs      Marie                   	18-01-1870 28-04-1945 A085 Groot Krijn
Schoen          Jannetje                	12-12-1850 01-02-1889 A166 Stam Jan
Schoenmaker     Dieuwertje              	16-10-1879 06-12-1930 A086 Beets Jan
Schoenmaker     Hilletje                	05-10-1866 11-02-1954 0771 Groot Pieter (Jbz)
Schoenmaker     IJsbrand                	07-11-1847 12-03-1908 A057 Vleeshakker Guurtje
Schoenmaker     Neeltje                 	01-03-1844 29-06-1917 A069 Nierop Jan (Jzn)
Schoenmaker     Pieter                  	13-01-1874 14-10-1942 0803 Meer van der Trijntje - Olie Trijntje
Schoenmaker     Trijntje                	28-10-1900 -- -- ---- A096 Nierop Klaas
Schoenmaker     Willem                  	27-08-1850 04-11-1921 A079 Nierop Guurtje
Schot           Johan                   	13-01-1836 23-04-1924 A290 Groot Elisabeth
Schot           Johannes                	26-07-1867 12-01-1943 A103 Ouweltjes Antje
Schram          Pietertje Gerbregta     	18-09-1916 27-09-1997 9085 Louw Klaas
Siekerman       Cornelis (Cor)          	11-11-1911 17-06-2006 0770
Siekerman       Jan (Kzn)               	20-03-1879 08-10-1939 0770 Leegwater Maartje
Siekerman       Klaas                   	10-12-1952 14-05-1911 A223 Ooms Hillegonda
Siekerman       Klaas                   	02-08-1906 17-08-1921 A078
Sint            Aafje                   	13-10-1915 11-01-1945 A293 Boon Antonie Huibert
Sint            Jan                     	12-04-1913 07-05-1964 0747
Sint            Jan                     	15-10-1842 06-09-1890 A271 Volger Willempje
Sint            Simon                   	07-08-1886 01-01-1959 A315 Vel Wilhelmina
Sint            Trijntje                	22-02-1881 04-06-1950 A295 Leerloijer Pieter
Slooten         Cornelis Jacobus        	06-10-1926 20-09-1940 0797
Slooten         Elisabeth               	11-07-1912 26-02-1989 0797
Slooten         Jacobus Cornelis        	14-01-1918 10-03-1918 A070 8 weken oud
Slooten         Jan Jakob               	30-06-1875 06-09-1940 0797 Prins Guurtje - Lith van Sijtje
Sluijs van der 	Gerard				27-02-1956 29-04-2016 0008
Sluijs van der 	Marinus (Rinus)			25-01-1932 15-05-2015 0008 Ekkerman Tiny (Tien)
Smelik          Grietje                 	02-07-1851 26-07-1912 A066 Bus Pieter
Smit            Adam                    	20-05-1822 26-07-1907 A067 Postma Trijntje
Smit            Gerritje                	08-07-1822 15-04-1891 A176 Koopman Cornelis
Smit            Jacob                   	18-02-1854 09-06-1935 A177 Bus Aagje - Faber Sjouwdje
Smit            Jan                     	Plm 1913   -- -- 1964 A336 Roos
Smit            Marijtje                	02-12-1808 03-05-1895 A183
Smith           Jitske                      	-- -- ---- -- -- ---- 0801 Bankersen Jacob
Snip            Gerrit                  	08-02-1882 07-03-1954 A304 Bloem Maartje
Staal           Grietje                 	02-03-1817 28-08-1879 A141 Leerlooijer Gerrit
Stam            Aagje                   	27-12-1878 21-08-1968 0768 Ouweltjes Cornelis
Stam            Adriaan                 	06-11-1806 06-06-1882 A149 Hak Grietje
Stam            Antje                   	03-09-1846 06-01-1935 A091 Oldenburg Weijert
Stam            Arie (Pzn)              	02-03-1867 14-10-1895 A186
Stam            Aris                    	29-06-1881 11-05-1972 0775 Max Antje
Stam 		Catharina Antje (Tiny)		29-08-1934 23-02-2011 0007 Boer de Bouke Wiggele (Bouk)
Stam            Cornelis                	11-02-1841 13-02-1923 A229 Ouweltjes Klaasje
Stam            Cornelis                	13-04-1815 28-10-1899 A190
Stam            Dirk                    	20-08-1847 26-06-1929 A082 Brouwer Maartje
Stam            Dirk (Jzn)              	16-04-1856 26-02-1896 A273 Prins Jacoba
Stam            G.                      	Plm 1890   xx-12-1980 A357 Bos Maarten Cornelis
Stam            Geertruida Elisabeth    	-- -- 1956 03-08-1956 A129 6 dagen Oud
Stam            Gerritje (Cd)           	04-03-1876 13-08-1900 A191
Stam            Grietje                 	01-02-1843 20-02-1891 A174
Stam            Guurtje                 	23-03-1890 15-12-1980 0782 Bus Maarten Cornelis
Stam 		Jaap				02-08-1930 07-03-2002 9089 Prikken Alie
Stam            Jacob                   	24-06-1876 01-10-1944 9089 Asjes Jannetje
Stam            Jan                     	21-12-1913 29-03-2003 0001 Ruijter L.
Stam            Jansje                  	20-03-1883 05-01-1959 A130 Korver Pieter
Stam            Klaasje                 	20-04-1829 01-02-1889 A167 Siekerman Jan
Stam            Maartje                 	06-10-1900 21-02-1924 A258 Veer van 't Jan
Stam            Maartje                 	22-05-1867 04-01-1921 A249 Wit de Johan Godfried
Stam            Margaretha (Jd)         	23-12-1858 17-03-1917 A238
Stam            Maria                   	29-12-1868 24-02-1937 A270 Doets Maarten
Stam            Pieter                  	11-02-1838 13-05-1887 A161
Stam            Pieter                  	09-06-1895 26-06-1925 A261
Stam            Pieter                  	01-03-1862 20-01-1949 A297
Stam            Sijmon                  	02-05-1832 01-01-1922 A198 Heiloo Maartje
Stevens         Gerardus                	11-06-1857 07-09-1875 A134
Stroobach    	Vrauke Catharina Elisabeth 	23-06-1869 01-05-1883 A152
Struving        Aaltje                  	25-06-1870 16-12-1943 A097 Louw Dirk
Stubenitsky     Maria                   	21-02-1930 15-12-2001 9087 Bankersen
Swart           Maartje                 	27-11-1858 03-06-1945 A106 Dubbeld Cornelis
Tasman          Petronella Maria              	06-10-1798 01-01-1875 A131
Timmers         Hugo                    	03-12-1833 26-03-1895 A029
Twuiver van     Pieter                  	13-02-1881 xx-11-1972 0784 Heerschap Klaasje
Veenis          Antje                   	12-07-1827 03-11-1897 A035 Koster Jan (Jzn)
Veenis 		Mien				15-11-1931 01-01-2019 0009 Bakker Wim
Veer van 't     Jan                     	22-10-1895 16-07-1957 A258 Stam Maartje - Steehouwer Catharina
Veer van 't     Willem                  	13-12-1870 21-02-1885 A155
Vel             Aagje                   	25-10-1862 24-09-1935 A279 Max Gerrit
Vel             Aaltje                  	24-06-1884 17-07-1959 A119 Balk Pieter
Vel             Cornelis                	05-07-1881 06-07-1902 A200
Vel             Jan                     	22-11-1821 03-12-1909 A185 Wiering Willempje
Vel             Pieter                  	11-12-1889 10-05-1966 A240 Bout Aagje - Blanken Guurtje
Vel             Roelof                  	11-07-1849 01-03-1924 A259 Mol Janna
Vel             Tijs                    	15-10-1853 02-03-1924 A260 Haan de Aagje
Vel             Wilhelmina              	15-07-1888 14-06-1965 A315 Sint Simon
Vel             Willemina               	03-05-1874 01-07-1956 A310 Roggen van Willem
Velthuis        Arie                    	03-06-1924 01-09-2004 0003 Dekker Lientje
Verwer          Adriaan                 	09-01-1814 18-05-1884 A153 Haan Bregje
Verwer          Catharina               	22-05-1859 11-05-1939 0776 Prins Jacobus Hendricus
Verwer          Pieter                  	17-02-1826 13-12-1903 A016 Koster Maartje - Boes Aagje
Vink            Dirk (Kzn)              	19-09-1920 09-02-1953 0778
Vink            Klaas                   	06-01-1884 22-08-1971 0774 Nierop Neeltje
Visser          Adriana                 	05-08-1931 27-01-1938 A094
Visser          Jan                     	13-07-1907 23-05-1976 A327 Louw Zwaantje
Visser          Maartje                 	29-04-1837 13-01-1920 A247 Houwertjes Pieter
Vleeshakker     Frederica               	07-03-1856 14-11-1918 A071 Nierop Maarten
Vleeshakker     Frederik                	20-07-1820 28-06-1877 A005 Klok Dieuwertje
Vleeshakker     Grietje                 	24-02-1850 28-10-1930 A084 Nierop Jacob
Vleeshakker     Guurtje                 	20-07-1851 06-02-1911 A057 Schoenmaker IJsbrand
Vlekkert v den 	Hermina Gerritje H. 		26-12-1932 12-06-2013 0750 Bosman Henk
Vliet van 	Lambertus (Bertus)		07-03-1926 06-02-1998 0764 Groot Gerrie
Volger          Willempje               	04-01-1847 05-01-1932 A271 Bakker Pieter - Huijsman Cornelis - Sint Jan
Voogd           Adriaantje              	09-09-1852 22-05-1875 A132 Prins Pietertje
Voogt           Aagje                   	27-05-1837 29-11-1895 A031 Bus Cornelis
Voogt           Neeltje                 	07-02-1832 15-08-1918 A023 Groot Jan
Voorthuijsen    Cornelis                	01-12-1893 14-09-1970 0758 Brouwer Jacoba
Vos de          Cornelis                	31-10-1915 20-01-2000 0768 Ouweltje Maartje
Vriend          Trijntje                	23-06-1882 17-06-1966 0779 Nierop Jacob
Vries de        Albertje                	01-10-1888 23-11-1918 A242 Koopmans Popke
Vries de        Henk                    	26-09-1926 13-02-2004 0766
Vries de        Naaje		          	17-07-1876 12-01-1945 A294 Heinis Jacob
Wiepkes         Aagje                   	21-02-1861 13-10-1879 A014
Wiepkes         Adam                    	23-05-1837 13-09-1908 A059 Maij Grietje
Wiepkes         Dirk                    	30-03-1801 13-03-1875 A022
Wiepkes         Maartje                 	30-09-1824 21-04-1881 A146
Wiering         Willempje               	30-11-1825 30-08-1875 A185 Vel Jan
Willegrijp      Guurtje                 	29-03-1848 08-03-1916 A165 Roemer Jacob
Winkelman       Elizabeth               	22-04-1851 07-01-1921 A288 Blanken Aris Jacobus
Wit de          Johan Godfried          	16-05-1864 12-10-1928 A249 Stam Maartje
Wolde ten       Klaas                   	06-04-1904 26-02-1923 A254
Woud            Elisabeth               	06-12-1865 02-05-1922 A224 Loo van 't Jan
Woud            Jannetje (Kd)           	03-11-1868 04-02-1896 A032
Woud            Klaas                   	10-08-1841 21-03-1889 A033 Schermer Jannetje
Woud            Klaas (Kzn)             	27-11-1870 27-05-1890 A173
Woud            Pieter                  	18-10-1849 09-03-1878 A009 Max Janna
Woud            Trijntje                	25-11-1863 15-03-1944 A067 Nierop Dirk
Zijp            Ariejan (Ariaan)        	30-09-1802 10-12-1877 A007 Koomen Barber
Zijp            Trijntje Pieternella    	11-11-1912 25-05-1999 A347 Oortwijn Willem
Zijp van        Sientje                 	14-04-1891 22-12-1964 0802 Groot Jan
Zoomer          Aaltje                  	31-05-1832 26-02-1917 A235 Rooker Cornelis
Zwartsluijs     Elisabeth               	18-02-1825 30-07-1904 A047 Groot Jan (Wzn)
 
Breve = Brevé
xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Foto
Albers          Maria                   Hoogwoud                                        A045
Asjes           Jannetje                Graft                                           A105
Bakels          Anthonie                Beemster                                        A077
Bakker          Neeltje                 Westzaan                                        A034
Balk            Pieter                  Akersloot                                       A119
Bark            Kniertje                Jisp                                            A284
Bas             Aagje                   Wormer                                          A306
Bas             Adriaantje                                      Wormerveer              A239
Bas             Jacob                   Marken Binnen                                   A151
Bas             Jacob                   Uitgeest                                        A210
Bas             Lijsbeth                Uitgeest                                        A251
Bas             Maartje                 Wormer                                          A282
Bas             Willem                  Wormer                                          A322
Beets           Antje                   Jisp                                            A218
Beets           Jan                     Monnikendam                                     A086
Berg van den    Saartje                 Egmond-Binnen                                   A171
Besse           Grietje                 Akersloot                                       0765
Besse           Jacob                   Akersloot                                       A314
Besse           Neeltje                 Akersloot                                       A053
Bier            Jannetje                Beemster                                        0760
Blanken         Aris Jacobus                                    Wormer                  A288
Blanken         Guurtje                 Uitgeest                                        A240
Blanken         Guurtje                 Uitgeest                                        A241
Bleeker         Seintje                 Assendelft                                      0793
Bloem           Antje                   Wormer                                          A253
Bloem           Arend                   Wormer                                          A274
Bloem           Arend (Gzn)             Wormer                                          0793
Bloem           Arend (Sz)              Wormer                                          0751
Bloem           Gerbrand                Uitgeest                                        A202
Bloem           Guurtje                 Krommenie                                       A303
Bloem           Maartje                 Wormer                                          A304
Bloem           Pieter                  Wormer                                          A331
Bloem           Pieter                  Wormer                                          A341
Bloem           Simon                   Uitgeest                                        A262
Bloem           Willem                  Wormer                                          A231
Blom            Frederik                Beemster                                        0740
Boer de         Trijntje                Graft                                           A030
Boes            Aagje                   Beemster                                        A181
Boes            Gerrit                  Beemster                Wormer                  A230
Booij           Neeltje                 Krommenie                                       A019
Boon            Pieter                  Warder                                          A207
Boon            Trijntje                Warder                                          A280
Bout            Aagje                   De Rijp                 Wormer                  A240
Bran            Geert                   Zuidwolde                                       0748
Brouwer         Elisabeth               Beemster                                        A334
Brouwer         Jannetje                Graft                                           A217
Brouwer         Maartje                 Wormer                                          A082
Brugman         Klaas                   Jisp                    Oost-Knollendam         A030
Bruijn          Grietje                 De Rijp                                         0773
Bus             Aagje                   Uitgeest                                        A177
Bus             Aagje                   Wormer                                          A065
Bus             Aagje                   Uitgeest                                        A108
Bus             Antje                   Wormer                                          A021
Bus             Cornelis                Wormer                                          A062
Bus             Cornelis                Wormerveer                                      A031
Bus             Dirk                    Wormer                                          A108
Bus             Dirk                    Wormer                  Knollendam              A013
Bus             Dirk (Czn)              Oost-Knollendam                                 A039
Bus             Guurtje                 Wormer                                          0789
Bus             Jacob                   Jisp                                            0786
Bus             Klaas                   Wormer                                          A296
Bus             Klasina                 Wormer                                          0799
Bus             Maarten (Dzn)           Wormer                                          A064
Bus             Maarten Cornelis        Jisp                                            0782
Bus             Maartje                 Wormer                                          0786
Bus             Meindert                Jisp                                            A104
Bus             Pieter (Dzn)            Wormer                                          0799
Bus             Trijntje                Wormer                                          0794
Bus             Trijntje                Uitgeest                                        A154
Daenen          Evergrada Johanna       Zwolle                                          0764
Dekker          Gerrit                  Wormerveer                                      A303
Docter          Maartje                 Heemskerk                                       A062
Doets           Maarten                 Wormer                  Wormer                  A270
Eenhuizen       Neeltje                 Beemster                                        A331
Egmond van      Antje                   Warmenhuizen                                    A055
Egmond van      Jacob                   Wormer                  Wormer                  A243
Egmond van      Trijntje                Wormer                                          A104
Fok             Grietje                 Spanbroek                                       A184
Frikkee         Cornelis                Beemster                                        A272
Frikkee         Cornelis                Beemster                                        A195
Frikkee         Dieuwertje              Beemster                Wormer                  A274
Frikkee         Guurtje                 Beemster                                        A252
Frikkee         Jannetje                Beemster                                        A269
Frikkee         Maarten                 Beemster                                        A217
Goede de        Duifje                  Schermerhorn            Jisp                    0796
Grimm           Dina Jacoba             Uitgeest                                        9091
Groot           Antje                   Wormer                                          A195
Groot           Elisabeth               Graft                                           A290
Groot           Grietje                 Wormerveer                                      A202
Groot           Guurtje                 Oost-Knollendam                                 A018
Groot           Helena                  Wormerveer                                      A210
Groot           Jacob                   Wormer                                          A068
Groot           Jan                     Wormer                                          0802
Groot           Jan (Wzn)               Wormer                                          A233
Groot           Krijn                   Wormer                                          A085
Groot           Pieter                  Zaandam                                         A318
Groot           Pieter (Jbz)            Wormer                                          0771
Groot           Teunis                  Wormer                                          A122
Groot           Wijbrand (Pzn)          Wormer                                          3895
Groot           Willem                  Wormer                                          0764
Groot de        Gerrit                  Wormer                                          A081
Haan de         Aagje                   Graft                                           A260
Haas de         Cornelis                Oost-Knollendam                                 A156
Haas de         Hendrik                                         Wormer                  A236
Harlingen van   Pieter Klaas            Krommenie                                       0800
Hartman         Dieuwertje              Krommenie                                       A318
Heerschap       Klaasje                 Anna Paulowna                                   0784
Heijmering      Catharina               Krommenie                                       A027
Heiloo          Dirk                    Wormer                                          A182
Heiloo          Maartje                 Wormer                                          A198
Heinis          Jacob                   Ursem                                           A294
Hoog            Pieter                  Wormerveer                                      A018
Hoogvorst       Cornelis                Zijpe                                           A281
Hos             Klaas                   Wormerveer                                      A154
Jansen          Jannetje Maria          Rotterdam                                       A341
Jongeneel       Geertje                 Krommenie                                       A244
Jonker          Maartje                 Schermerhorn                                    A321
Joon            Trijntje                Uitgeest                                        A225
Joon            Willem                  Uitgeest                Wormer                  A226
Kaaij           Elisabeth               Graft                                           0780
Kat             Johan Pieter            De Rijp                                         A276
Kat             Klaasje                                         West-Knolledam          A015
Kelder          Anna                    Wormerveer                                      0761
Kelder          Jan                     Wormerveer                                      0742
Kleijn          Martha Jacoba Jansje    Wormer                                          0736
Klok            Dieuwertje              Uitgeest                                        A011
Koel            Grietje                 Krommenie               Wormer                  A219
Koel            Pieter                  Uitgeest                                        A233
Koelewaard      Jan                     Wormer                                          A218
Koerse          Johan                   Wormerveer                                      A283
Kok             Antje                   Wormerveer              Wormer                  A220
Komen           Barber                  Lutjebroek                                      A032
Koopman         Cornelis                Koog aan de Zaan                                A176
Koopman         Gerrit                  Zaandijk                                        A253
Koopmans        Popke                   Follega                                         A242
Korver          Cornelis                Uitgeest                                        A245
Korver          Grietje                 Wormer                                          0759
Korver          Pieter                  Wormer                                          A130
Koster          Anna Maria (Pd)         Wormer                                          A081
Koster          Christina Johanna       Schaalmeer, Wormer	Wormer                  A041
Koster          Dieuwertje              Wormer                                          A064
Koster          Dirk                    Beemster                                        0767
Koster          Geertje                 Wormer                                          A263
Koster          Jan (Jzn)               Wormer                                          A035
Koster          Jan (Mzn)               Wormer                                          A053
Koster          Jan (Pzn)               Wormer                                          0790
Koster          Maarten (Jzn)           Wormer                                          0789
Koster          Maarten Jan             Jisp                                            0788
Koster          Maartje                 Wormer                  Oost-Knollendam         A016
Koster          Pieter                  Wormer                                          A055
Kraij           Janna                   Wormer                                          A068
Kraij           Pieter                  Wormer                                          A027
Kraij           Saartje                 Wormer                                          A049
Kramer          Neeltje                 Oudendijk                                       A262
Krijgsman       Guurtje                 Uitgeest                                        0769
Krijgsman       Klaas                                           Wormer                  A285
Kroonenburg     Grietje                 Sloten, (NH)                                    A308
Kroonenburg     Hillegonda              Sloten, (NH)            Wormer                  A287
Kroonenburg     Jannetje                Sloten, (NH)                                    A322
Lakeman         Maarten                 Wormer                                          A306
Lakeman         Aagje                   Wormer                                          A335
Lakeman         Catharina               Wormer                                          A211
Lakeman         Catharina               Wormer                                          A296
Lakeman         Cornelis                Wormer                                          A232
Lakeman         Niesje                  Wormer                                          A272
Lakeman         Pieter                  Wormer                  Wormer                  A263
Lakeman         Willem                  Wormer                                          A252
Leegwater       Jacob                   Ursem                                           0760
Leegwater       Jacob                   Jisp                                            A282
Leegwater       Maartje                 Jisp                                            0770
Leerloijer      Pieter                  Wormerveer                                      A295
Leeuwerink      Pietertje               Wormer                                          0763
Lith van        Sijtje                  Krommenie                                       0797
Loo van 't  	Jan                     Zaandijk                                        A224
Louw            Dirk                    Wormer                                          0798
Louw            Klaas                   Wormerveer                                      A021
Louw            Klaas                   Wormerveer                                      A045
Louw            Maarten                 Wormer                                          9091
Lunzen van      Aaltje                  Havelte                                         0748
Marrees         Grietje                 Beemster                                        A089
Max             Antje                   Wormer                                          0775
Max             Gerrit                  Krommenie                                       A279
Max             Jacob                   Wormer                                          A299
Max             Jan                     Wormer                                          A052
Max             Janna                   Wormer                                          A010
Max             Klaas                   Wormer                                          A063
Max             Maartje                 Wormer                                          A337
Meer van der    Trijntje                Graft                                           A050
Metselaar       Jan                     Berkhout                                        A287
Metselaar       Maartje                 Sijbekarspel                                    A281
Metselaar       Volkert                 Sijbekarspel                                    A234
Mol             Janna                   Bovenkarspel                                    A259
Nanning         Bregje                  Wormer                                          A243
Nat             Gerrit                  Beemster                                        A337
Nibbering       Grietje                 Wormer                                          A234
Nibbering       Jan                     Wormer                                          A292
Nibbering       Nicolaas                Wormer                                          A269
Nielen          Anna                    Krommenie                                       A292
Nierop          Dieuwertje              Wormer                                          0767
Nierop          Dirk                    Wormer                                          0765
Nierop          Dirk                                            Purmerend               A087
Nierop          Dirk  (Jzn)             Wormer                                          A067
Nierop          Frederik                Jisp                                            0785
Nierop          Guurtje                 Wormer                                          A079
Nierop          Jacob                   Jisp                    Jisp                    0796
Nierop          Jacob                   Wormer                                          A084
Nierop          Jacob (Jzn)             Wormer                                          0779
Nierop          Jacob (Szn)                                     Knollendam              A008
Nierop          Jan                     Hensbroek                                       A184
Nierop          Jan (Jzn)               Wormer                                          A069
Nierop          Janna                   Wormer                                          A077
Nierop          Klaas                   Wormer                                          A096
Nierop          Maarten                 Wormer                                          A071
Nierop          Neeltje                 Wormer                                          0774
Nierop          Pieter                  Wormer                                          0795
Nierop          Pieter (Jzn)            Wormer                                          A065
Nierop          Saartje                 Wormer                                          0785
Nierop          Saartje                 Wormer                                          0795
Nool            Jannetje                Akersloot                                       A245
Oldenburg       Adriaan                 Wormer                                          0769
Olie            Antje                   Nieuwendam                                      0790
Olie            Trijntje                Nieuwendam                                      0803
Ortlip          Grietje                 Oosthuizen                                      A207
Oud             Elizabeth               Jisp                                            A231
Oud             Maartje                 Jisp                                            A342
Ouweltjes       Antje                   Wormer                                          0742
Ouweltjes       Antje                   Wormer                                          A103
Ouweltjes       Cornelis                Wormer                                          0768
Ouweltjes       Dirk                    Wormer                                          A126
Ouweltjes       Elisabeth               Wormer                                          0777
Ouweltjes       Gerbrand                Wormer                                          0759
Ouweltjes       Gijsbert                Wormer                                          0780
Ouweltjes       Jacob                   Wormerveer                                      0761
Ouweltjes       Jan                     Wormer                                          A251
Ouweltjes       Jan                     Wormer                                          0773
Ouweltjes       Klaasje                 Wormer                                          A229
Padje van       Dirk                                            Wormer                  A256
Pel             Antje                   Akersloot               Wormer                  A216
Plooijer        Jan                                             West-Knollendam         A015
Pranger         Hendrik                 Wormer                  Wormer                  A216
Prins           Auwel                   Wormer                                          A277
Prins           Auwel                   Wormer                                          A244
Prins           Cornelis                Wormer                                          A089
Prins           Elisabeth               Wormer                                          0800
Prins           Grietje                 Graft                                           A151
Prins           Guurtje                 Wormer                                          A056
Prins           Jacoba                  Akersloot                                       A273
Prins           Jacobus Hendricus       Wormerveer                                      0776
Prins           Maartje                 Graft                                           A232
Prins           Pieter                  Wormerveer              Knollendam              A019
Prook           Neeltje                 Wormer                                          A299
Reijne          Pieter                  Limmen                                          A088
Rijkes          Klaas                   Zuid- en Noord-Schermer                         A321
Rijkes          Pieter                  Zuid- en Noord-Schermer                         A228
Roggen van      Willem                  Hendrik Ido Ambacht     Zeddam                  A310
Rol             Elizabeth                                       Wormerveer              A264
Rol             Guurtje                 Uitgeest                                        0783
Rol             Neeltje                 Uitgeest                                        A052
Rol             Trijntje                Uitgeest                                        A063
Rond            Neeltje                 Assendelft              Wormer                  A283
Scheltus        Klaas                   Nibbixwoud                                      0763
Schermer        Jannetje                Wormer                                          A033
Schilp          Catharina               Wormerveer                                      A277
Schilp          Dirk                    Wormerveer              Wormer                  A220
Schoehuis       Marie                   Uitgeest                                        A085
Schoemaker      Neeltje                 Wormer                                          A069
Schoenmaker     Dieuwertje              Jisp                                            A086
Schoenmaker     Hilletje                Wormer                                          0771
Schoenmaker     IJsbrand                Wormer                                          A057
Schoenmaker     Pieter (IJzn)           Jisp                                            A050
Schoenmaker     Trijntje                Jisp                                            A096
Schoenmaker     Willem                  Wormer                                          A079
Schot           Johan                   Graft                                           A290
Schot           Johannes                Graft                                           A103
Siekerman       Jan (Kzn)               Wormerveer                                      0770
Siekerman       Klaas                   Wormerveer                                      A223
Sint            Jan                     Uitgeest                                        A271
Sint            Trijntje                Wijk aan Zee en Duin                            A295
Slooten         Jan Jakob               Zaandijk                                        0797
Slooten         Jan Jakob               Zaandijk                                        A056
Smelik          Grietje                 Wormer                                          A066
Smit            Gerritje                Graft                                           A176
Smit            Jacob                   Wormerveer                                      A177
Snip            Gerrit                  Schoorl                                         A304
Stam            Aagje                   Wormer                                          0768
Stam            Antje                   Wormer                                          A091
Stam            Aris                    Wormer                                          0775
Stam            Cornelis                Wormerveer                                      A229
Stam            Dirk                    Wormer                                          A082
Stam            Dirk                    Wormer                                          A273
Stam            Guurtje                 Wormerveer                                      0782
Stam            Jacob                   Wormer                                          9089
Stam            Jansje                  Wormer                                          A130
Stam            Maartje                 Wormer                                          A249
Stam            Maartje                 Wormerveer                                      A258
Stam            Maria                   Wormerveer                                      A270
Stam            Sijmon                  Wormer                                          A198
Struving        Aaltje                  Ilpendam                                        A097
Swart           Maartje                 Schermerhorn                                    A106
Tasman          Petronella                                      Knollendam              A131
Twuiver         Pieter                  Anna Paulowna                                   0784
Veenis          Antje                   Assendelft                                      A035
Veer van 't     Jan                     Wormerveer                                      A258
Vel             Aagje                   Wormer                                          A279
Vel             Aaltje                  Schermerhorn                                    A119
Vel             Jan                     Wormer                                          A185
Vel             Pieter                  Wormer                                          A240
Vel             Roelof                  Wormer                                          A259
Vel             Tijs                    Wormer                                          A260
Vel             Willemina               Wormer                                          A310
Verwer          Catharina               Wormerveer                                      0776
Verwer          Pieter                  Wormerveer                                      A016
Verwer          Pieter                  Westzaan                                        A181
Vink            Klaas                   Middelie                                        0774
Visser          Maartje                 Westzaan                Wormer                  A247
Vleeshakker     Frederica               Wormer                                          A071
Vleeshakker     Frederik                Landsmeer               Knollendam              A005
Vleeshakker     Grietje                 Krommenie               Spijkerboor             A084
Vleeshakker     Guurtje                 Wormer                                          A057
Volger          Willempje               Krommenie                                       A271
Voogt           Aagje                   Wormerveer                                      A031
Voogt           Neeltje                 Wormerveer              Oost-Knollendan         A023
Vriend          Trijntje                Westzaan                                        0779
Vries de        Albertje                Oosterzee                                       A242
Vries de        Henk                    Amsterdam               Alkmaar                 0766
Vries de        Naatje                  Oostzaan                                        A294
Wiering         Willempje               Graft                                           A185
Wit de          Johan Godfried          Purmerend                                       A249
Wolde ten       Klaas                                           Wormer                  A254
Woud            Elisabeth               Wormer                                          A224
Woud            Klaas                   Wormer                                          A033
Woud            Pieter                  Wormer                                          A009
Woud            Trijntje                Wormer                                          A067
Zijp            Ariaan                  Edam                    Schaalmeer, Wormer      A007
Zijp            Trijntje Pieternella    Oudendijk                                       A347
Zijp van        Sientje                 Jisp                                            0802

De webpagina is tot 01-01-2020 bijgewerkt.