Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Neck

Ringdijk

Grensbord gemeente Wormerland

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Foto, zijn voor intern gebruik.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina .

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    * 016-
?               Joke                    	-- -- 1952 -- -- 2010 0019
Aaij            Aaltje                  	06-01-1902 26-10-1920 A002
Aaij            Cornelis                	27-03-1869 29-10-1927 A001 Breebaart Johanna Berendina
Al 		Johanna Maria (Jo)		14-08-1920 28-06-2012 0018 Jong de Theodorus Petrus (Dirk)
Al              Neeltje                 	14-02-1840 11-02-1914 A005 Ruijter de Dirk
Anepool         Catharina Geertruida    	21-02-1893 30-08-1970 0144 Eijk Reindert
Anjema          H.                      	23-07-1921 17-08-1996 0146
Appel           Johan                   	19-10-1910 21-05-1996 0094
Asjes           Dirk                    	31-10-1863 04-10-1936 A004 Zeekant Niesje
Assema van 	Bernardus			05-04-1930 13-01-2011 0142 Butter Elisabeth
Bakker          Geertje                 	02-02-1885 11-02-1958 0185 Ruijter de Gerrit
Bakker          Hendrik                 	15-04-1868 12-11-1928 A006 Muntjewerff Maartje
Bakker          Teunisje                	07-10-1887 19-02-1962 0167 Vels Jan
Bakker          Trijntje                	24-09-1874 27-03-1949 A007 Davids Simon
Band            Guurtje                 	16-12-1889 16-12-1889 A019 Band Simon Cornelis - Slooten Geertje
Band            Elsje                   	01-04-1849 15-11-1935 A011 Kwantes Gerrit
Band            Geertje                 	03-11-1867 28-06-1891 A015 dochter van Band Simon - Kakes Maartje
Band            Hermanus                	10-09-1877 27-04-1887 A016 zoon van Band Jan - Brugman Anna
Band            Jacob                   	18-01-1846 09-06-1916 A010 Boon Trijntje
Band            Jan                     	12-02-1879 28-10-1881 A020 zoon van Band Jacob - Boon Trijntje
Band            Klaas                   	26-01-1824 23-05-1893 A009 Velde op den Alida
Band            Maartje                 	29-10-1860 08-02-1919 A013 Beunder Jan
Band            Neeltje                 	23-06-1848 22-05-1888 A012 Broek van den Teunis
Band            Reijer                  	24-02-1823 31-05-1901 A008 Bekebrede Antje
Band            Trijntje                	02-02-1863 24-11-1946 A014 Blokker Klaas
Band            Vokeltje                	24-12-1885 19-05-1887 A018 dochter van Band Jan - Brugman Anna
Band            Vokeltje                	12-12-1881 11-02-1884 A017 dochter van Band Jan - Brugman Anna
Bark            Maartje                 	09-08-1833 28-05-1902 A021 Brouwer Klaas
Bas             Anna Catharina          	23-10-1876 15-01-1952 A022 Bijl Rieuwert
Beek van der    Andre                   	15-08-1933 02-06-1993 0136
Beem van        Aaltje                  	13-02-1890 25-04-1947 A003 Hopman Klaas
Beets           (Levenloos)             	22-11-1919 22-11-1919 A028 kind van Beets Simon - Gijsers Marijtje
Beets           Albert                  	10-01-1853 07-11-1910 A023 Breebaart Trijntje
Beets           Albert                  	12-01-1907 22-01-1907 A027 zoon van Beets Willem - Groot Niesje
Beets           Albert                  	05-10-1913 26-11-2003 0001 Middelburg Marie
Beets           Gretha                  	30-05-1921 14-02-1927 0069
Beets           Jacob                   	13-03-1891 11-09-1973 0069 Koster Trijntje
Beets           Neeltje                 	08-07-1866 04-05-1926 A024 Haan Jan (Dzn)
Beets           Pieter (Azn)            	24-02-1888 24-01-1957 0164 Vos Martha
Beets           Pietertje               	19-01-1885 13-04-1887 A026 dochter van Beets Albert - Breebaart Trijntje
Beets           Pietertje               	22-10-1876 06-08-1937 0066 Boer de Dirk
Beets           Tijmon (Cz)             	13-05-1895 13-07-1923 0068 Davids Dieuwertje
Beets           Trientje                	24-05-1917 04-06-1922 0069
Beets           Willem                  	07-10-1881 27-11-1943 A025 Roele Niesje
Beckebrede      Antje                   	19-10-1817 22-05-1881 A029 Band Reijer
Bekebrede       Jan                     	16-08-1870 03-05-1955 0096
Bekebrede       Willem                  	31-07-1836 13-11-1912 0096 Salm Maartje
Bekkem van      A.                      	-- -- 1937 -- -- 1967 A030
Belt van den    Stijntje                	28-06-1813 23-02-1900 A031 Lakeman Jan
Benjamin        Elbert                  	23-02-1860 07-01-1940 A032
Benjamin        Geertje                 	12-03-1869 11-09-1939 0150 Bier Cornelis
Berge van       Jansje                  	23-06-1902 14-12-1986 0101 Kwantes Dirk
Beunder         Jan                     	15-03-1862 18-04-1940 A048 Band Maartje
Beunder         Jan                     	27-03-1895 15-10-1966 0017 Dobber Sijtje
Beunder         Sijvert                 	26-01-1893 -- -- ---- A049 Melcher Maartje
Bier            Cornelis                	23-09-1870 08-01-1950 0150 Benjamin Geertje
Bijl            Rieuwert                	06-09-1871 04-02-1965 A022 Bas Anna Catharina 
Blank           Antoon                  	22-09-1928 31-05-2008 0014
Blees           Lamberta                	01-07-1823 22-01-1896 A033 Heijloo Pieter
Blees           Trijntje                	11-03-1850 20-02-1909 0099 Heijloo Jacob
Blok            Hendrik Gerardus        	09-06-1907 12-02-1945 A034
Blokker         (levenloos)             	22-03-1930 22-03-1930 A041 Kind van Blokker Ariaan - Keijzer Grietje
Blokker         Ariaan                  	16-12-1886 11-11-1955 0106
Blokker         Ariën                   	19-11-1826 26-10-1910 A035 Groot Gerbregtje - Wagenaar Lijzebet
Blokker         Geertje                 	13-12-1867 30-01-1931 A037 Twisk van Ariejan - Boer de Cornelis
Blokker         Gerrit Pieter Ariaan    	28-03-1920 05-09-1984 0127 Poolman Hendrika
Blokker         Jan (Jbz)               	13-06-1883 05-11-1950 0160
Blokker         Klaas                   	10-03-1865 09-06-1929 A038 Band Trijntje
Blokker         Marijtje                	08-12-1890 07-01-1891 A040 dochter van Blokker Arie - Komen Marijtje
Blokker         Pieter                  	07-07-1861 13-05-1934 A036 Jonges Guurtje
Blokker         Willem                  	16-04-1869 09-07-1894 A039 zoon van Blokker Arie - Wagenaar Lijsbeth
Boer de         (levenloos)             	25-07-1934 25-07-1934 A043 kind van Boer de Engel - Groot Trijntje
Boer de         Cornelis                	09-10-1870 26-01-1948 A042 Blokker Geertje
Boer de         Cornelia (Corrie)       	24-05-1912 11-08-1934 A044 dochter van Boer de Gerrit - Schellinger Sijtje
Boer de      	Geertruida Sijtje (Corrie) 	20-06-1925 -- -- ---- 0107
Boer de         Dirk                    	01-10-1877 23-02-1925 0066 Beets Pietertje
Boer de         Engel                   	16-01-1898 24-05-1964 0176 Groot Trijntje
Boer de         Gerrit                  	07-11-1888 30-12-1969 0107 Schellinger Sijtje
Boer de         Truus                   	20-06-1925 13-08-1990 0145 Braaf Arie
Boer de         Willem                  	12-01-1940 10-12-1991 0139
Boers           Joost Willem            	21-07-1971 18-02-1974 0134
Booij           Gerrit                  	11-07-1920 21-07-2000 0095
Boon            Jacob                   	21-12-1841 04-11-1910 A046 Wester Geertje
Boon            Trijntje                	07-05-1851 09-07-1915 A045 Band Jacob
Bouman          (Levenloos)             	-- -- 1971 -- -- 1971 A047
Bouterse        Pieternella Cornelia    	20-02-1913 26-04-2002 0006 Haller Johannes
Braaf           Arie                    	10-02-1919 05-02-1992 0145 Boer de Truus
Braan           Simon Franciscus        	13-05-1933 27-07-2005 0009 Pronk Corrie
Bras            Johannes Jacobus        	03-12-1911 21-01-1984 0162 Fust Antje Gesina Maria - Penders M.A.H.
Brasser         Aaltje                  	19-06-1892 19-12-1971 A052
Brasser         Cornelis                	11-07-1888 09-04-1889 A053 zoon van Brasser Reijer - Piets Antje
Brasser         Gerrit                  	24-08-1861 21-08-1930 A054 Dood de Jacoba
Brasser         Reijer                  	14-02-1891 11-11-1940 A055
Breebaart       Aldert                  	04-09-1840 29-09-1895 A056 Ruiter de Zwanida Johanna
Breebaart       Gerrit                  	10-05-1850 28-11-1930 A058 Schellinger Trijntje
Breebaart       Johanna Berendina       	27-02-1868 21-03-1935 A060
Breebaart       Johanna                 	05-09-1842 21-09-1930 A057 Kuijper Jan - Schuijt Klaas
Breebaart       Teunis                  	26-05-1887 27-06-1888 A063 zoon van Breebaart Gerrit - Schellinger Trijntje
Breebaart       Teunis                  	03-06-1891 -- -- 1965 A062 Kleijn de Louwreske Helena
Breebaart       Trijntje                	13-02-1852 12-08-1931 A059 Beets Albert
Breebaart       Willem                  	21-09-1869 17-02-1919 A061 Lakeman Klaziena Johanna
Breebaart       Willem                  	25-08-1812 19-11-1904 A051 Haas Maartje
Broek van den   Hendrik                 	01-07-1873 02-10-1919 A078 Oud Jaapje
Broek van den   Hendrik                 	19-07-1804 14-03-1881 A076 Veen Neeltje
Broek van den   Hendrik                 	28-06-1871 21-01-1900 A077 zoon van Broek van den Pieter - Fraij Maartje
Broek van den   Jan                     	13-03-1843 16-09-1929 A083 Kwantes Catharina
Broek van den   Jannetje                	30-10-1832 28-04-1912 A084 Kalf Klaas - Knevel Klaas
Broek van den   Maartje                 	03-05-1875 20-01-1889 A079 dochter van Broek van den Teunis - Band Neeltje
Broek van den   Neeltje                 	22-08-1877 20-01-1889 A080 dochter van Broek van den Teunis - Band Neeltje
Broek van den   Simon                   	06-04-1881 20-01-1889 A081 dochter van Broek van den Teunis - Band Neeltje
Broek van den   Trijntje                	30-12-1883 25-01-1891 A082 dochter van Broek van den Teunis - Band Neeltje
Bron            Sylvia                  	28-03-1947 11-01-1995 0117
Brouwer         Hillebrand              	02-02-1891 16-06-1892 A066 zoon van Brouwer Gerrit - Jonkhart Neeltje
Brouwer         Jacob                   	20-09-1864 14-05-1954 0163 Schoenmaker Guurtje
Brouwer         Jan                     	21-02-1862 11-10-1906 A065 zoon van Brouwer Klaas - Bark Maartje
Brouwer         Klaas                   	28-12-1834 28-12-1898 A067 Bark Maartje
Brugman         Dirk                    	08-09-1818 16-02-1895 A073 Wedepool Elisabeth
Brugman         Trijntje                	26-02-1841 28-02-1908 A074 Vries de Remmert
Bruijn de       (Levenloos)             	12-02-1910 12-02-1910 A075 kind van Bruijn Arie -
Buijs           Dirk                    	31-08-1884 14-01-1886 A064 zoon van Buijs Dirk - Uitentuis Geertje 
Buijs           Dirk                    	30-12-1881 20-01-1882 A068 zoon van Buijs Dirk - Uitentuis Geertje
Buijs           Grietje                 	24-08-1880 24-08-1880 A072 dochter van Buijs Dirk - Uitentuis Geertje
Buijs           Grietje                 	18-02-1883 16-02-1884 A069 dochter van Buijs Dirk - Uitentuis Geertje
Buijs           Simon                   	21-09-1885 23-10-1885 A070 zoon van Buijs Dirk - Uitentuis Geertje
Buijs           Dirk Simon              	26-10-1886 06-11-1886 A071 11 dagen oud
Buijten         Dirk                    	28-02-1856 25-03-1937 A085
Buiten van      Pietertje               	13-01-1882 06-02-1905 A086 Kramer Daniel
Bus             (levenloos)             	-- -- 1906 -- -- 1906 A087 Kind van Bus Maarten -
Butter 		Elisabeth			27-04-1928 02-10-1991 0142 Assema van Bernardus
Buurs           Dieuwertje              	03-08-1908 29-08-1993 0166 Meijn Simon
Cloosterman 	Tineke				19-05-1939 11-10-2013 0024
Couwenhoven     Elizabeth               	14-04-1855 05-05-1930 A089 Leguit Cornelis
Dalsem van 	Cornelis (Cees)			14-07-1933 06-10-2012 0020 Hoogenkamp Henny
Dalsem van      Klaas                   	04-02-1907 29-03-1980 0121 Valk Judith A.
Dammes          Pieter                  	09-10-1874 10-06-1965 0169 Haan Aaltje
Dammes          Pieter (Jp)             	04-03-1901 01-10-1969 0165
Davids          Arie                    	13-02-1899 03-03-1936 A090 Groot Trijntje
Davids          Cornelis                	21-10-1848 28-10-1909 A091 Wiggerts Kwadijk, Aaltje
Davids          Dieuwertje              	17-12-1896 -- -- 1985 0068 Beets Tijmon (Cz)
Davids          Jantje                  	25-11-1853 20-03-1920 A092 Beets Dirk
Davids          Jantje                  	27-02-1880 24-08-1938 0148 Laan Sijmen
Davids          Simon (Cz)              	06-03-1870 11-04-1926 A093 Bakker Trijntje
Dekker          Klaas                   	10-05-1881 11-03-1945 A095
Demmer          Gerbrig                 	22-08-1886 12-06-1938 A096 Witte de Dirk
Diepen van      Nicolaas Joannes        	20-09-1917 06-11-1992 0135
Dik             Aaltje                  	26-05-1876 11-11-1902 A098 dochter van Dik Simon - Kwadijk Aaltje
Dik             Jan                     	19-07-1846 24-05-1903 A097 Buijs Antje
Dik             Simon                   	03-09-1848 16-08-1905 A099 Kwadijk Remmetje
Dinkla          Maartje                 	07-02-1870 09-06-1910 A100 Klok Willem
Dobber          Aagje                   	05-03-1830 20-06-1915 A101 Oort Reijer
Dobber          Sijtje                  	21-10-1897 20-02-1983 0017 Beunder Jan
Doets           Hillegond               	19-11-1827 02-03-1916 A103 Smit Reindert
Dood de         Jacoba                  	29-02-1868 16-08-1933 A104 Brasser Gerrit
Doorn van       Neeltje                 	15-09-1879 06-12-1943 0152 Schuijt Willem
Dorp van        Gerard                  	02-05-1895 06-01-1975 0115 Zwam van der Gerritje
Dorp van        Johanna                 	03-11-1885 04-06-1945 A105
Duiker          Cornelia Johanna        	26-03-1919 28-01-2008 0015 Schoehuijs Gerrit
Edel            Trijntje                	28-04-1881 30-04-1881 A107 dochter van Edel Jacob - Schilp Hillegond
Eenhuizen       Dirk                    	23-05-1889 15-06-1923 A108 Visser Trijntje
Eijk            Frederik                	16-04-1855 19-01-1926 A110 Smit Maartje
Eijk            Leendert                	31-08-1897 06-10-1939 A112 Vries de Cornelia
Eijk            Reindert                	03-09-1885 19-11-1935 A111 Anepool Catharina Geertruida
Eijk            Trijntje                	13-03-1891 09-09-1973 0114 Hille Dirk
Eijpe        	Johanna Dorothea Francisca 	24-03-1926 23-01-1971 0091 Sparwer Hendricus Cornelis
Enzlin          Antje                   	02-01-1871 15-05-1960 0109 Hille Johan Hendrik
Evers           Paulus                  	06-01-1901 18-06-1902 A109 zoon van Evers Arie - Kat Geertje
Fraij           Maartje                 	04-03-1843 12-12-1912 A115 Broek van den Pieter
Franke          Albert                  	02-02-1844 08-02-1883 A113 Koeman Neeltje
Franke          Maartje                 	11-11-1872 18-08-1891 A114
Fust            Antje Gesina Maria      	16-07-1915 18-04-1952 0162 Bras Johannes Jacobus
Gans            Elizabeth               	26-01-1911 05-05-1918 A116 dochter van Gans Pieter - Klaassen  Jannetje
Gans            Elizabeth               	08-06-1923 22-08-1989 0124 Velden van der Bernardus
Gans            Hendrik                 	10-10-1920 17-01-1972 0076
Gans            Jan                     	28-01-1893 09-02-1930 A106 Meijn Antje
Gans            Pieter                  	21-12-1888 09-01-1979 0173 Klaassen Jannetje
Gedink          Antje                   	18-02-1896 16-03-1924 0095 Booij Cornelis
Gentenaar       Cornelis                	27-08-1888 -- -- 1982 A117
Gils            Gerrit                  	16-06-1842 12-12-1917 A118 Bos Albertje
Goedmaat        Jan Michiel             	07-04-1915 24-12-1969 0181 Roele Aagje Cornelia Dirkje
Graaf de        Abraham                 	27-01-1869 09-08-1943 A119 Stroe van Geertuida Hendrika
Graftdijk       Pieter                  	26-02-1886 10-12-1934 A120 Vels Bregje
Groenveld       Jeltje                  	19-11-1876 15-04-1882 A122 dochter van Groenveld Gerben - Nijdam Sijmentje
Groot           Antje                   	17-04-1887 20-01-1973 0184 Klapmuts Jacob
Groot           Dirk                    	29-11-1909 09-10-1983 0131 Klok Dieuwertje Cornelia
Groot           Geertje                 	22-08-1880 04-06-1956 0093
Groot           Hillegond               	08-08-1826 11-04-1914 A121 Hooijberg Jan - Bruin de Klaas
Groot           Petronella              	30-01-1917 03-02-1975 0151 Tip Jan Willem
Groot           Trijntje                	09-08-1876 07-09-1960 0168 Wijnberg Cornelis
Groot           Trijntje                	10-09-1904 03-03-1990 0176 Boer de Engel
Haan            (levenloos)             	26-07-1891 26-07-1891 A126 kind van Haan Jan (Dzn) - Beets Neeltje
Haan            Aaltje                  	05-12-1876 09-06-1960 0169 Dammes Pieter
Haan 		Catharina			04-02-1928 07-10-2012 0158 Wijhenke Jan Antonie
Haan            Dirk                    	09-05-1888 12-01-1947 0155 Vaart van de Neeltje - Gentenaar
Haan            Guurtje                 	22-03-1876 11-10-1958 A124 Slooten Jacob
Haan            Jan                     	19-05-1889 31-10-1949 0156 Heijloo Lamberta
Haan            Jan (Dzn)               	26-03-1860 24-12-1933 A123 Beets Neeltje
Haan            Jannetje                	13-04-1870 18-11-1955 A125 Homan Simon
Haas            Maartje                 	17-06-1814 03-12-1902 A127 Breebaart Willem
Hagen ten       Creina                  	23-05-1903 16-03-1946 0153 Laan Arie
Hamstra         Jan                     	03-07-1883 12-10-1961 0172 Hop Grietje
Hamstra         Jan Jacobus             	23-12-1930 29-10-2001 0008
Haremaker       Trijntje                	10-09-1904 03-04-1984 0126 Wijhenke Jacob
Hart de         Pietertje               	16-01-1897 24-03-1931 A128 Klomp Jan
Haverkort      	Leonardus Johannes (Leo)	04-09-1920 24-10-2011 0023
Heer de         Aris                    	29-05-1927 05-12-1972 0070
Heer de         Dirk                    	04-02-1900 03-01-1990 0070
Heer de         Jan                     	-- -- 1936 04-08-1936 A130 3 dagen oud
Heer de         Maartje                 	19-04-1844 26-01-1882 A129 Noome Maarten
Heijloo         Jacob                   	01-02-1850 22-01-1924 0099 Blees Trijntje
Heijloo         Lamberta                	15-12-1888 06-07-1949 0156 Haan Jan
Heijloo         Pieter                  	06-07-1824 11-03-1895 A141 Blees Lamberta
Heijn           Dieuwertje              	04-04-1850 14-04-1916 A131 Dekker Frans
Heijn           Hendrik                 	17-04-1829 17-04-1899 A137 Bethem Aaltje
Heijn           Hielkje                 	24-02-1894 10-05-1894 A136 dochter van Heijn Jacob - Hellings Trijntje
Heijn           Jacob                   	10-05-1847 29-01-1886 A135 Jonkhart Trijntje
Heijn           Jan                     	21-06-1824 05-04-1907 A138 Vos Antje
Heijn           Teunis                  	11-08-1831 12-07-1902 A134 Jonker Grietje
Heijn           Teunis                  	20-01-1890 26-07-1892 A133 zoon van Hein Jacob - Hellings Trijntje
Hellings        Jansje                  	22-06-1866 22-04-1893 A132 Rob Willem
Heul van d      T. (levenloos)          	-- -- 1945 -- -- 1945 A140
Hille           Antje                   	07-09-1914 05-07-1977 0118 Post Barend
Hille           Dirk                    	27-05-1891 30-10-1980 0114 Eijk Trijntje
Hille           Johan Hendrik           	20-12-1857 30-09-1932 0109 Enzlin Antje
Hoek van        Diny                    	13-11-1920 31-03-2006 0011 Nagelmaker
Hogetoorn       Grietje Eefje           	12-01-1925 07-12-2003 0002 Stam Jacob
Holsteijn       (levenloos)             	04-07-1889 04-07-1889 A143 dochter van Pieter Mossing Holsteijn - Hellings Maartje
Holsteijn       Maria                   	01-07-1873 20-03-1889 A142 dochter van Pieter Mossing Holsteijn - Hellings Maartje
Homan           Simon                   	26-06-1867 16-10-1924 A144 Haan Jannetje
Hoogenkamp 	Henny				04-04-1938 06-03-2012 0020 Dalsem van Cornelis (Cees)
Hop             Grietje                 	02-11-1891 14-09-1984 0172 Hamstra Jan
Hopman          Klaas                   	06-03-1890 03-05-1937 A003 Beem van Aaltje
Jaapies         Dirk                    	23-12-1843 24-02-1889 A146 zoon van Jaapies Simon - Kok Maartje
Jong de         Dirk Johannes           	04-05-1891 22-08-1984 0143
Jong de         Jannetje                	08-06-1890 13-07-1964 0088 Twisk van Cornelis
Jong de         Simon                   	26-11-1825 17-04-1909 0083 Kwantes Cornelia Wilhelmina
Jong de         Sophia Elizabeth        	06-08-1859 11-04-1935 0083
Jong de 	Theo				14-03-1960 21-12-2013 0025
Jong de 	Theodorus Petrus (Dirk)		16-12-1919 23-06-2010 0018 Al Johanna Maria (Jo)
Jong de         Wim                     	11-04-1934 13-08-2008 0016 Velzeboer Tiny
Jongens         Geertje                 	21-01-1872 12-03-1962 A148 Visser Pieter
Jongens         Klaas                   	17-09-1906 24-12-1938 0071
Jongens         Pieter (Cz)             	28-01-1876 08-10-1920 0071 Twisk van Leentje
Jongert         Remmetje                	19-03-1884 21-05-1949 0112 Klomp Jan
Jonges          Guurtje                 	26-10-1864 13-03-1944 A149 Blokker Pieter
Jongh de        Jannetje                	01-10-1870 08-02-1944 0149 Visser Gerrit
Jonk            John                    	02-03-1952 30-07-2004 0003 Haverkort Ans
Jonker          Grietje                 	22-07-1832 29-08-1906 A150 Heijn Teunis
Jonker          Jacob Dirk              	26-04-1897 29-08-1956 0111 Reekers Johanna Claasje - Middelburg Wolmet
Jonker          Pieter Cornelis         	14-06-1943 07-10-1987 0133
Jonker          Ronny                   	31-07-1969 15-11-1983 0132
Jonkhart        Neeltje                 	17-09-1854 01-03-1897 A147 Brouwer Gerrit
Jonkhart        Poulus                  	21-01-1817 11-06-1890 A139 Pauw Hillegond
Kalf            Dieuwertje              	30-07-1863 26-06-1894 A152 Pijper Jan
Kalf            Lambertus               	19-01-1853 10-03-1915 A151 Vels Sijbreg
Kamphuis        (levenloos)             	-- -- 1949 -- -- 1949 A153 kind van Gerrit Kamphuis - Trijntje de Ridder
Kamphuis        Gerrit                  	10-01-1922 11-01-1995 0089 Ridder de Trijntje
Kat             Nelletje                	14-10-1870 17-11-1954 A154 Marees Jacob
Kat             Poulus                  	27-11-1840 03-05-1894 A155 Beets Antje
Keetman         Aaltje                  	25-04-1867 12-01-1955 A156 Klomp Pieter
Kennedij        Jacob Pieter            	08-08-1929 13-03-1977 0177 
Kennedij        Willem                  	13-04-1889 12-12-1926 A157 Marees Barbera
Kerkhof         Antje                   	30-03-1858 19-03-1937 A158 Buijten Dirk
Klaassen        Jannetje                	28-08-1891 24-06-1961 0173 Gans Pieter
Klapmuts        Gijsbertus              	16-05-1873 14-07-1880 A162 zoon van Klapmuts Jacob - Brugman Aafje
Klapmuts        Jacob                   	27-07-1887 28-07-1960 0184 Groot Antje
Klapmuts        Jan                     	17-05-1879 30-04-1880 A163 zoon van Klapmuts Jacob - Brugman Aafje
Klok            Dieuwertje Cornelia     	11-02-1914 11-01-1985 0131 Groot Dirk
Klok            Grietje                 	26-09-1893 07-11-1906 A161 dochter van Klok Willem - Dinkla Maartje
Klok            Jan (Wzn)               	08-12-1829 26-12-1902 A159 Molenaar Grietje
Klok 		Maretje (Rie)			07-05-1927 15-08-2007 0013 Twisk van Hendrik (Henk)
Klok            Maretje                 	07-05-1927 15-08-2007 0013 Twisk van Hendrik
Klok            Willem                  	21-02-1863 21-05-1925 A160 Dinkla Maartje
Klomp           Adriaan                 	31-08-1887 19-11-1959 0170 Prijs Catharina Petronella
Klomp           Jan                     	14-12-1893 09-07-1927 A167 Hart de Pietertje
Klomp           Jan                     	11-11-1876 31-05-1945 0112 Jongert Remmetje
Klomp           Jan                     	15-11-1905 03-05-1977 A168
Klomp           Johan Gerad             	14-06-1884 02-04-1899 0077
Klomp           Klaas                   	22-01-1875 31-12-1963 0175 Koomen Dirkje
Klomp           Klaas                   	27-06-1916 09-07-1916 A169 zoon van Klomp Jan - Hart de Pietertje
Klomp           Pieter                  	29-09-1868 02-12-1937 A165 Keetman Aaltje
Klomp           Pieter                  	31-08-1887 07-11-1887 A166 zoon van Klomp Simon - Twisk van Geertje
Klomp           Pieter Nicolaas         	07-04-1915 21-04-1934 A164
Klomp           Simon                   	01-05-1850 30-10-1932 0077
Klopper         Dirk                    	12-10-1901 11-02-1902 A170 zoon van Klopper Johannes - Twisk van Trijntje
Knevel          Cornelis                	09-02-1870 22-03-1880 A171 zoon van Knevel Klaas - Broek van den Jannetje
Koeman          Jan                     	08-04-1872 06-12-1937 0078 Dekker Antje
Koeman          Neeltje                 	21-03-1845 15-07-1925 A172 Franke Albert
Komen           Immetje                 	23-09-1887 29-07-1973 0161 Tump Dirk
Koning          Johannes                	-- -- 1922 04-02-1923 A173
Kool            Aafje                   	24-01-1862 26-01-1934 A174 Vijselaar Pieter
Kool            Annie                   	05-09-1931 05-04-2009 0102 Kwantes Jan Antonie
Koomen          Dirkje                  	08-05-1891 19-06-1973 0175 Klomp Klaas
Koopman         Cornelis                	14-01-1858 21-02-1930 A175
Koster          Trijntje                	23-09-1893 19-02-1984 0069 Beets Jacob
Kramer          Geertje                 	05-03-1904 31-05-1904 A176 dochter van Kramer Daniel - Buiten van Pietertje
Kruikemeijer    Grietje                 	18-08-1837 07-11-1918 A177 Oud Jacob
Kuijken         Herman                  	23-02-1836 26-02-1895 A181 Vriend Guurtje
Kuijken         Hermina                 	20-11-1862 16-12-1942 A180 Pool Hendrik
Kuijken         Simon                   	24-02-1868 10-03-1903 A179 zoon van Kuijken Hermanus - Vriend Guurtje
Kuijper         Jan                     	27-10-1840 07-02-1900 A182 Breebaart Johanna
Kuileman        Dirk                    	06-01-1839 30-03-1903 A178 Goesinnen Kaatje Clementa
Kuiper          Marinus                 	09-12-1890 05-08-1979 0113 Moeijes Aafje
Kuiper          Trijntje                	27-09-1922 08-02-1977 0117 Bron
Kwantes         Catharina               	08-01-1844 14-10-1931 A184 Broek van den Jan
Kwantes         Cornelia Wilhelmina     	09-08-1822 19-01-1903 0083 Jong de Simon
Kwantes         Dirk                    	12-12-1899 09-06-1987 0101 Berge van Jansje
Kwantes         Gerrit                  	07-03-1846 13-09-1920 A185 Band Elsje
Kwantes         Jan Antonie             	14-06-1890 16-01-1956 0188 Uitenhuis Neeltje
Kwantes         Jan Antonie             	04-07-1927 01-11-1971 0102 Kool Annie
Kwantes         Johan Adriaan           	28-03-1956 18-01-2001 0012
Kwantes         Klaas                   	16-06-1924 18-06-2006 0012
Kwantes         Maartje                 	31-08-1915 22-02-1999 0188 Beuse
Kwantes         Marije                  	15-03-1964 17-12-2000 0102 Hagenhoek
Kwantes         Sijtje                  	19-06-1848 02-02-1943 A186 Vries de Pieter - Kleen Arian
Kwantes         Trijntje                	22-04-1883 23-11-1933 A189
Kwantes         Trijntje                	09-02-1881 13-03-1884 A187 dochter van Kwantes Cornelis - Dekker Aagje
Kwantes         Trijntje                	24-08-1888 08-09-1888 A188 dochter van Kwantes Cornelis - Dekker Aagje
Laan            Arie                    	09-11-1899 08-02-1986 0153 Hagen ten Creina
Laan            Klaas                   	06-03-1907 22-10-1977 0125 Vries de Trijntje
Laan            Sijmen                  	16-06-1880 28-11-1938 0148 Davids Jantje
Laan            Trijntje                	25-04-1902 22-05-1992 0138 Heer de
Lakeman         Aafje                   	26-03-1844 23-04-1919 A191 Steen Dirk
Lakeman         Aaltje                  	14-01-1865 04-04-1906 A190 Heijn Hendrik
Lakeman         Klaziena Johanna        	24-04-1866 01-10-1937 A192 Breebaart Willem
Lange de        Hendrik                 	06-02-1917 15-06-1960 A193 Kroon Elizabeth (Bep)
Leguit          Cornelis                	13-07-1849 24-04-1908 A194 Couwenhoven Elizabeth
Lievendag       Dirk                    	14-02-1863 30-07-1881 A195 zoon van Lievendag Gerrit - Visser Neeltje
Lof             Hendrika                	02-11-1911 04-02-2001 0005 Mooij Nicolaas
Loo van het     Marie                   	30-03-1888 27-01-1889 A196 dochter van Loo van 't Jan - Woud Elisabeth
Los             Jorina                  	20-01-1889 18-10-1950 A197 Turkenburg Hermanus Gerardus
Lütz     	Anna Margaretha         	22-12-1902 27-10-1988 0116 Vet Klaas
Mager           Aagje                   	01-11-1882 15-11-1914 A198 Hottentot Gerrit
Marco de 	Catharina			07-10-1917 18-04-1997 0026 Uva Don Raffaele
Marees          Barbera                 	02-11-1890 15-05-1965 0177 Kennedij Willem
Marees          Pieter                  	08-12-1849 24-07-1905 A199 Wit de Geertruida
Marrees         Cornelis                	20-07-1876 15-10-1937 0092 Peereboom Guurtje
Marrees         Dirk                    	05-02-1912 07-01-1928 0092
Meijer          Jan                     	13-08-1892 21-06-1971 0090 Vries de Catharina
Meijn           C.                      	23-05-1938 19-03-2002 0007 Dekker
Meijn           Klaas                   	10-03-1909 15-11-1952 A200 Noome Trijntje
Meijn           Neeltje                 	29-07-1905 07-09-1925 A201 Roet Dirk
Meijn           Simon                   	05-11-1901 21-01-1970 0166 Buurs Dieuwertje
Middelbeek      Aagje (Hd)              	20-11-1810 04-06-1896 A202 Marees Klaas (Jzn)
Middelburg      Cornelis                	16-11-1919 23-08-1992 0186
Middelburg      Marie                   	18-09-1912 01-06-1992 0001 Beets Albert
Middelburg      Pieter (Rz)             	22-05-1880 27-03-1954 0186 Olij IJtje
Middelburg      Wolmet                  	08-07-1907 05-02-1995 0133 Jonker
Mirck           Geertruida              	10-01-1892 29-09-1914 A203 dochter van Mirck Adolf Johannes - Verberne Trijntje
Moeijes         Aafje                   	23-12-1889 31-07-1973 0113 Kuiper Marinus
Molenaar        Antje                   	25-02-1857 06-11-1946 0154 Vries de Teunis
Molenaar        Grietje                 	04-01-1832 26-08-1904 A206 Klok Jan (Wzn)
Molenaar        Maria                   	29-01-1888 30-01-1929 A207 Breebaart Teunis
Molevelt        Adriana                 	03-05-1911 13-03-2009 0147 Schilp Henk
Mooij           Nicolaas                	24-04-1904 19-01-1983 0005 Lof Hendrika
Mooijen         Cornelia                	16-11-1822 22-01-1894 A204 Hoogerbeets Jacob
Mooijen         Dorothea                	20-04-1828 21-01-1916 A205 Vels Remmet
Mooy            Leo                     	25-02-1929 18-12-2005 0010
Mulder          Berend                  	31-12-1881 25-07-1882 A211 zoon van Mulder Gerrit - Fraai Talina
Müller         	Heinrich Friedrich Louis 	01-05-1886 09-02-1893 A210 zoon van Müller Friedrich Heinrich Christian - Neijburg Elizabeth
Muntjewerff     Grietje                 	05-03-1865 16-03-1928 A208 Struving Anthonie
Muntjewerff     Maartje                 	01-09-1870 02-08-1939 A209 Bakker Hendrik
Nierop          Pietertje               	24-12-1842 25-03-1889 A212 Hooijberg Jacob
Nijdam          (levenloos)             	29-06-1941 29-06-1941 A217 kind van Nijdam Sijbout Jacob - Hilaridus Aafke Riemke
Neijzing 	André				07-10-1949 02-02-2012 0022
Noome           Jacob                   	20-12-1878 21-02-1915 A214 zoon van Noome Maarten - Heer de Maartje
Noome           Jantje                  	26-09-1905 21-10-1992 0087 Wijnberg Albert Dirk
Noome           Maarten                 	22-02-1841 27-03-1924 A213 Heer de Maartje
Noome           Maarten                 	28-01-1877 02-07-1941 A215 Murks Barbera
Noome           Trijntje                	01-06-1909 20-06-1976 A216 Meijn Klaas
Olij            IJtje                   	04-02-1883 12-08-1968 0186 Middelburg Pieter (Rz)
Olij            Klaas (levenloos)       	06-04-1954 06-04-1954 A218 zoon van Olij Klaas en Gaaff Antje
Olij            Klaas (levenloos)       	22-11-1957 22-11-1957 A219
Ooms            Alida                   	24-05-1855 24-06-1936 A220 Vries de Simon
Ooms            Margaretha Johanna      	19-02-1885 28-03-1943 0151 Tip Jan
Oort            Maartje                 	01-04-1866 24-01-1950 0183 Visser Pieter
Oosterveld      Jacob                   	19-05-1889 20-07-1891 A221 zoon van Oosterveld Simon - Been Margje
Oud             Jaapje                  	11-04-1874 16-06-1944 A222 Broek van den Hendrik
Oude de         Jannetje                	04-08-1910 11-10-1996 0180 Zijp Jacob
Oudejans        Clasina Margaretha      	15-10-1913 24-07-1999 0130 Rijcke van der Marinus
Oudhof          Gerda                   	05-06-1953 28-07-1969 0174
Pauw            Pieter                  	06-06-1833 04-08-1888 A223 Broek van den Jannetje
Peereboom       Guurtje                 	29-06-1880 06-08-1961 0092 Marrees Cornelis
Petiet          Hendrika                	11-08-1905 16-03-1936 A224 Mooij Nicolaas
Pijper          Jan                     	31-12-1888 04-07-1889 A232 zoon van Pijper Jan - Kalf Dieuwertje
Pijper          Jan                     	02-09-1862 19-01-1914 A231 Kalf Dieuwertje - Tromp Maartje
Pijper          Wijntje                 	12-03-1890 10-09-1890 A234 dochter van Pijper Jan - Kalf Dieuwertje
Pijper          Wijntje                 	09-02-1887 15-09-1889 A233 dochter van Pijper Jan - Kalf Dieuwertje
Plas            Cornelis                	24-06-1878 11-01-1950 A229 Stigter Maartje
Plas            Paules                  	05-01-1887 18-01-1887 A228 zoon van Plas Pieter - Schermer Trijntje
Plas            Paulus Hendricus        	09-08-1884 03-09-1884 A226 zoon van Plas Pieter - Schermer Trijntje
Plas            Pieter                  	17-09-1848 01-06-1923 A225 Schermer Trijntje
Plas            Pieter                  	17-07-1882 18-07-1882 A227 zoon van Plas Pieter - Schermer Trijntje
Ploeger         Neeltje                 	17-04-1866 15-12-1896 0100 Slooten Willem
Pool            Hendrik                 	07-08-1855 19-07-1935 A230 Kuijken Hermina
Poolman         Hendrika                	23-04-1918 29-12-1981 0127 Blokker Gerrit Pieter Ariaan
Post            Barend                  	25-06-1904 22-07-1979 0118 Hille Antje
Prijs           Catharina Petronella    	07-06-1894 13-09-1982 0170 Klomp Adriaan
Prijs 		Guurtje Geertruida		29-08-1929 26-11-2012 0012
Reekers         Johanna Claasje         	16-02-1902 01-03-1937 0111 Jonker Jacob Dirk
Ridder de       Trijntje                	25-07-1926 31-10-2008 0089 Kamphuis Gerrit
Rijcke van der  Marinus                 	30-05-1912 24-02-1983 0130 Oudejans Clasina Margaretha
Roele           Aagje Cornelia Dirkje   	21-06-1915 30-05-1998 0181 Goedmaat Jan Michiel
Roelofs         Maartje                 	19-03-1873 20-12-1938 A236 Mooij Cornelis
Roos            Dieuwertje              	30-03-1910 11-01-1992 0141 Schuijt Nicolaas
Ruijter de      Cornelis                	15-02-1912 04-03-1912 A239 zoon van Ruijter de Gerrit - Bakker Geertje
Ruijter de      Dirk                    	22-02-1846 23-03-1907 A237 All Neeltje
Ruijter de      Gerrit                  	12-09-1882 26-10-1956 0185 Bakker Geertje
Ruijter         Hendrik                 	06-10-1899 25-03-1900 A235 zoon van Ruijter de Cornelis - Stekelbos Antje
Ruiter de       Trijntje                	15-03-1813 24-02-1905 A238 Kwantes Willem Andries - Schaap Dirk
Salm            Maartje                 	10-11-1836 28-04-1911 0096 Bekebrede Willem
Sante van       Gerrit                  	30-06-1851 21-03-1885 A241 Ronde de Neeltje
Sante van       Gerrit (levenloos)      	02-09-1884 02-09-1884 A240 kind van Sante van Gerrit - Ronde de Neeltje
Schans          Hein                    	18-01-1928 18-01-1928 A242 Zoon van Schans Hendrik - Hopman Jantien
Schellinger     Sijtje                  	30-04-1890 26-10-1977 0107 Boer de Gerrit
Schellinger     Trijntje                	16-11-1849 20-05-1906 A243 Breebaart Gerrit
Schermer        Trijntje                	22-02-1852 25-01-1922 A244 Plas Pieter
Schilp          Henk                    	08-01-1921 20-11-1996 0147 Molevelt Adriana
Schilp          Klaas                   	08-08-1892 16-12-1982 0128
Schoenmaker     Guurtje                 	14-12-1871 18-10-1964 0163 Brouwer Jacob
Schooneveld     Dirk                    	01-12-1833 29-04-1928 A245 Doets Sijtje
Schooneveld     Jan                     	30-12-1865 09-09-1956 A246 Vries de Antje
Schooneveld     Remmert                 	03-10-1901 14-10-1920 A248 zoon van Schooneveld Jan - Vries de Antje
Schooneveld     Sijtje                  	01-06-1893 17-06-1906 A247 dochter van Schooneveld Jan - Vries de Antje
Schreuder       Tjarwina Antje Maria    	17-02-1940 21-08-1997 0085
Schuijt         Dieuwertje              	19-12-1862 13-12-1917 A249 Edel Willem Frederik
Schuijt         Klaas                   	23-01-1843 13-01-1915 A250 Breebaart Johanna
Schuijt         Nicolaas                	01-09-1909 05-07-1991 0141 Roos Dieuwertje
Schuijt         Willem                  	12-11-1880 02-02-1954 0152 Doorn van Neeltje
Schuring        Duifje                  	24-07-1795 03-01-1883 A251 Salm Teunis
Schuurman       Berend Jan              	07-01-1839 12-07-1883 A252 Brunink Lena (Lenie)
Segers          Sjaak                   	14-12-1951 23-08-1991 0140
Slooten         Jacob                   	15-08-1873 02-09-1937 A253 Haan Guurtje
Slooten         Jan                     	04-01-1892 25-01-1892 A255 zoon van Slooten Willem - Ploeger Neeltje
Slooten         Jan                     	10-01-1905 06-11-1993 0108 Haak van der Johanna
Slooten         Willem (levenloos)      	12-03-1893 12-03-1893 A254 zoon van Slooten Willem - Ploeger Neeltje
Slooten         Wilhelmina (Willy)      	10-04-1931 08-02-1935 0108 3 jaar oud
Sluis           Geertruida              	07-03-1874 20-06-1936 0110 Visser Willem
Sluis           Wouter                  	01-11-1913 24-06-1919 A256 Zoon van Sluis Cornelis - Bakker Aaltje
Smit            Klaas                   	03-08-1818 12-01-1894 A257 Galis Ariaantje - Rol Aafje
Smit            Maartje                 	12-05-1858 08-02-1941 A258 Eijk Frederik
Sparwer         Hendricus Cornelis      	02-10-1923 05-01-1991 0091 Eijpe Johanna Dorothea Francisca
Stam            Andries                 	18-09-1890 10-11-1970 0104 Twisk van Maartje
Stam            Andries                 	01-08-1935 04-12-1951 0104
Stam            Herke                   	13-07-1852 15-12-1926 0093 Spaander Trijntje - Wonder Antje
Stam            Jacob                   	17-01-1925 21-06-2001 0002 Hogetoorn Grietje Eefje
Steen           Cornelis                	08-12-1873 08-01-1895 A261 zoon van Steen Dirk - Lakenman Aafje
Steen           Dirk                    	20-03-1842 30-03-1926 A259 Lakenman Aafje
Steen           Jan                     	06-12-1875 14-04-1878 A260 zoon van Steen Dirk - Lakenman Aafje
Steensma        Monique                 	-- -- 1968 -- -- 1968 A262 dochter van Steensma Kee -
Stelt van der   Jacobi                  	31-01-1896 11-10-1954 A263 Broek van der Marie (Grietje)
Sterk           Albert                  	09-06-1895 16-11-1896 A264 zoon van Sterk Rijndert - Franke Cornelia
Stigter         Johannes                	12-06-1849 25-03-1933 A265 Hartbeke Anna Elizabeth
Stigter         Maartje                 	10-02-1883 -- -- 1986 A266 Plas Cornelis
Stolp           Pieter                  	03-03-1859 21-05-1931 A267
Stolp           Willem                  	15-01-1842 24-03-1916 0081 Twisk van Grietje
Stroe van       Adriana Agatha          	-- -- 1945 09-04-1946 A269
Stroe van       Geertruida Hendrika     	14-11-1890 28-12-1973 A268 Graaf de Abraham
Struving        Anthonie                	25-04-1861 31-12-1930 A272 Muntjewerff Grietje
Struving        Antonie                 	26-04-1890 29-05-1890 A270 zoon van Anthoni Struving - Muntjewerff Grietje
Struving        Klaas                   	12-04-1894 17-04-1903 A271 zoon van Anthoni Struving - Muntjewerff Grietje
Struving 	Lambertus Willem (Wim)		26-01-1923 22-02-2012 0021
Teer            Jan (levenloos)         	01-12-1895 01-12-1895 A273 zoon van Teer Jan - Ruijter Guurtje
Timmerman       Marion                  	-- -- 1944 21-01-1945 A274 3 Maanden oud
Tip             Jan                     	23-11-1878 28-08-1943 0151 Ooms Margaretha Johanna
Tip             Jan Willem              	11-03-1908 28-04-1973 0151 Groot Petronella
Tip             Kees                    	09-02-1942 02-01-1980 0120
Tip             Willem                  	06-02-1849 11-03-1932 0079 Twisk van Pieterje
Tump            Dirk                    	17-02-1889 18-11-1950 0161 Komen Immetje
Turkenburg      H.G.                    	24-12-1892 07-07-1976 A275
Twisk van       Adriaan Jan             	26-02-1897 03-09-1897 A282 zoon van Twisk van Ariejan - Blokker Geertje
Twisk van       Ariejan (Jz)            	03-12-1848 20-04-1899 A278 Blokker Geertje
Twisk van       Cornelis                	31-08-1891 05-02-1965 0088 Jong de Jannetje
Twisk van       Duifje Hendrika         	09-04-1869 04-07-1909 0086 Vries de Jan Anthonie
Twisk van       Geertje                 	13-12-1850 15-04-1931 0077 Klomp Simon
Twisk van       Geertruida Catharina    	03-03-1932 10-03-1932 A285 dochter van Twisk van Jan Adriaan - Koster Antje
Twisk van       Grietje                 	22-05-1843 02-03-1921 0081 Stolp Willem
Twisk van       Hendrica                	21-09-1896 03-01-1897 A283 dochter van Twisk van Jacob - Noome Trijntje
Twisk van 	Hendrik (Henk)			14-12-1924 09-11-2013 0013 Klok Maretje (Rie)
Twisk van       Jacob                   	03-02-1893 11-02-1974 0074
Twisk van       Jacob                   	30-06-1916 12-01-1922 A284 zoon van Twisk van Pieter - Brouwer Maartje
Twisk van       Jan                     	06-05-1883 19-08-1883 A280 zoon van Twisk van Teunis - Wonder Jacoba
Twisk van       Johannes                	10-06-1883 23-05-1887 A281 zoon van Twisk van Klaas - Visser Trijntje
Twisk van       Klaas                   	01-03-1846 14-12-1918 0074
Twisk van       Leentje                 	03-01-1881 02-11-1963 0071 Jongens Pieter (Cz) - Bindt Willem
Twisk van       Maartje                 	15-06-1894 30-10-1972 0104 Stam Andries
Twisk van       Piet                    	12-05-1882 08-02-1950 A279
Twisk van       Pieterje                	06-01-1845 02-05-1901 0079 Tip Willem
Twisk van       Teunis                  	27-11-1854 17-06-1935 A276 Wonder Jacoba
Ubbels          Dirkje                  	19-11-1896 03-07-1989 0119 Vries de Pieter
Ubbels          Neeltje                 	24-11-1898 16-09-1973 0178 Wijhenke Hermanus
Uitenhuis       Neeltje                 	10-05-1893 11-12-1974 0188 Kwantes Jan Antonie
Unger           Johanna H.              	01-10-1901 30-05-1965 0183 Visser
Uva 		Don Raffaele			10-02-1909 07-12-1986 0026 Marco de Catharina
Uva 		Maria Elveo			15-01-1942 03-12-2013 0026
Vaart van de    Neeltje                 	24-06-1888 04-02-1962 0155 Haan Dirk
Valk            Anna Judith             	21-10-1911 21-05-2001 A286 Dalsum van K.
Veen            Neeltje                 	09-02-1804 30-11-1881 A277 Broek van den Hendrik
Veen van        Gerarda Maria           	22-01-1938 15-12-2004 0004 Dalen van Nico
Velde op den    Alida                   	07-03-1820 26-01-1900 A287 Band Klaas
Velden van der  Bernardus               	30-06-1916 02-12-1984 0124 Gans Elizabeth
Vels            Aagje                   	07-11-1910 16-01-1920 A290 dochter van Vels Jan - Bakker Teunisje
Vels            Bregje                  	22-09-1888 28-12-1964 A292 Graftdijk Pieter
Vels            Cornelis Arian          	22-06-1919 16-02-1970 0182
Vels            Jan                     	28-04-1886 11-06-1959 0167 Bakker Teunisje
Vels            Jan                     	29-10-1926 11-06-1966 0179
Vels            Marie                   	11-06-1914 14-11-1914 A289 dochter van Vels Jan - Bakker Teunisje
Vels            Sijbreg                 	27-12-1853 03-05-1926 A291 Kalf Lambertus
Veltrop         Niesje                  	22-10-1850 27-11-1923 A288 Klapmuts Jacob
Velzeboer       Tiny                    	26-07-1933 25-06-2010 0016 Jong de Wim
Vermeij         Geertje                 	15-03-1847 05-12-1906 A293 Beets Pieter
Verwey          Alletta                 	17-07-1912 05-03-1963 0174 Oudhof
Vet             Klaas                   	27-06-1902 11-03-1975 0116 Lütz Anna Margaretha
Vet             Petronella              	19-10-1965 08-02-1966 A294 dochter van Vet Fred -
Vijselaar       Pieter                  	05-01-1845 11-12-1939 A310 Kool Aafje
Vijzelaar       Jacob                   	16-11-1873 -- -- 1963 A311 Volger Cornelia Margaretha
Visser          Aagje                   	01-04-1897 02-06-1897 A296 dochter van Visser Pieter - Oort Maartje
Visser          Cornelia                	-- -- 1930 24-03-1931 A299 dochter van Visser Petrus - Hart de Pietertje
Visser          Gerrit                  	18-11-1865 08-12-1938 0149 Jongh de Jannetje
Visser          Gerrit Sikko Maarten    	26-01-1945 19-04-1945 A300 zoon van Piet Visser
Visser          Neeltje                 	03-04-1855 07-07-1921 A295 Graftdijk Isaac
Visser          Pieter                  	-- -- 1923 18-06-1924 A298
Visser          Pieter                  	30-04-1876 08-04-1942 A297 Jongens Geertje
Visser          Pieter                  	08-07-1870 25-04-1950 0183 Oort Maartje
Visser          Reier                   	19-05-1896 24-01-1967 0110
Visser          Trijntje                	12-10-1867 16-01-1937 0074 Twisk van Klaas
Visser          Willem                  	11-06-1866 13-12-1935 0110 Sluis Geertruida
Volger          Cornelia Margaretha     	07-06-1874 06-06-1938 A301 Vijzelaar Jacob
Vos             Antje                   	02-05-1828 03-05-1922 A302 Heijn Jan
Vos             Martha                  	19-11-1890 20-10-1966 0164 Beets Pieter (Azn)
Voster          Debora                  	24-09-1882 02-04-1950 A312 Rhienen van Jan Frederik
Vries de        Antje                   	19-11-1868 19-08-1921 A307 Schooneveld Jan
Vries de        Barend                  	04-05-1904 21-10-1980 0122
Vries de        Catharina               	03-05-1894 18-10-1987 0090 Meijer Jan
Vries de        Catharina Maria         	29-10-1888 12-12-1895 A308 dochter van Vries de Cornelis - Jacomina Johanna
Vries de        Gerrit                  	02-01-1927 30-06-1979 0119
Vries de        Jan Anthonie            	07-01-1870 14-05-1911 0086 Twisk van Duifje Hendrika
Vries de        Pieter                  	05-06-1840 01-06-1890 A309 Kwantes Catharina - Kwantes Sijtje
Vries de        Pieter                  	19-08-1896 04-08-1989 0119 Ubbels Dirkje
Vries de        Remmert                 	15-09-1842 23-11-1920 A306 Brugman Trijntje
Vries de        Teunis                  	10-09-1837 31-03-1880 A305 Smit Jannetje
Vries de        Teunis                  	27-11-1854 18-06-1935 A303 Wonder Jacoba
Vries de        Teunis                  	12-01-1857 14-03-1949 0154 Molenaar Antje
Vries de        Teunisje                	12-07-1876 03-01-1880 A304 dochter van Vries de Teunis - Smit Jannetje
Vries de        Trijntje                	08-04-1908 12-12-1993 0125 Laan Klaas
Wagenaar        Lijsbeth                	12-03-1830 11-02-1914 A313 Blokker Arien
Weber           Johannes                	-- -- 1902 20-06-1937 A314
Wellian         Maria Johanna           	25-09-1920 05-05-1981 0123 Goede de J.
Wiggerts Kwadijk, Aaltje                	28-12-1848 05-02-1923 A183 Davids Cornelis
Wijhenke        Antonie                 	04-03-1927 04-10-2002 0178
Wijhenke        Hermanus                	04-02-1900 30-03-1966 0178 Ubbels Neeltje
Wijhenke        Jacob                   	03-04-1903 15-12-1977 0126 Haremaker Trijntje
Wijhenke 	Jan Antonie			20-09-1926 12-02-1996 0158 Haan Catharina
Wijhenke        Teun Jan                	04-02-1958 30-06-1998 0159
Wijkstra        Albert                  	29-05-1897 07-11-1974 0187
Wijnberg        Albert Dirk             	15-10-1898 01-06-1983 0087 Noome Jantje
Wijnberg        Cornelis                	26-12-1872 19-11-1959 0168 Groot Trijntje
Wit de          Geertruida              	21-01-1856 29-07-1915 A315 Marees Pieter
Witte de        Dirk                    	24-07-1882 30-07-1948 A316 Demmer Gerbrig
Wonder          Antje                   	09-05-1853 21-10-1929 0093 Groot Cornelis - Stam Herke
Wonder          Jacoba                  	02-03-1857 11-03-1917 A317 Vries de Teunis
Zeekant         Niesje                  	03-11-1861 11-06-1937 A318 Asjes Dirk
Zijp            Jacob                   	05-06-1904 15-04-1967 0180 Oude de Jannetje
Zobel           Rolf                    	10-03-1936 12-10-2000 0105
Zon van         Cornelis                	17-11-1842 13-07-1903 A319 Brugman Antje
Zon van         Dirk                    	24-09-1872 22-07-1895 A320 Zoon van Zon van Cornelis - Brugman Antje
Zwam van der    Gerritje                	28-11-1908 17-12-1998 0115 Dorp van Gerard
 
Lutz = Luetz = Lütz
xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Foto
Aaij            Cornelis                Zwaag                   Wijdewormer             A001
Anepool         Catharina Geertruida    Purmerend                                       0144
Asjes           Dirk                    Oterleek                                        A004
Bakker          Geertje                 Jisp                                            0185
Bakker          Hendrik                 Beemster                Wijdewormer             A006
Bakker          Teunisje                Jisp                                            0167
Bakker          Trijntje                Akersloot                                       A007
Band            Elsje                   Wijdewormer                                     A011
Band            Jacob                   Wijdewormer                                     A010
Band            Klaas                   Wijdewormer                                     A009
Band            Maartje                 Purmerend                                       A013
Band            Neeltje                 Purmerend                                       A012
Bark            Maartje                 Ilpendam                Purmerend               A021
Bas             Anna Catharina          Wormer                                          A022
Beem van        Aaltje                  Sloten                  Zuid-OostBeemster       A003
Beets           Albert                  Wijdewormer                                     A023
Beets           Albert                  Wijdewormer             Wijdewormer             0001
Beets           Jacob                   Wijdewormer                                     0069
Beets           Neeltje                 Beemster                                        A024
Beets           Pieter (Azn)            Wijdewormer                                     0164
Beets           Pietertje               Ilpendam                                        0066
Beets           Tijmon (Cz)             Heerhugowaard                                   0068
Bekebrede       Willem                  Oostzaan                                        0096
Belt van den    Stijntje                Enkhuizen                                       A031
Benjamin        Geertje                 Haarlemmermeer                                  0150
Beunder         Jan                     Beets                                           A048
Bier            Cornelis                Beemster                                        0150
Blees           Lamberta                Ilpendam                                        A033
Blees           Trijntje                Ilpendam                                        0099
Blokker         Geertje                 Midwoud                                         A037
Blokker         Klaas                   Midwoud                                         A038
Blokker         Pieter                  Midwoud                                         A036
Boer de         Dirk                    Zaandam                                         0066
Boer de         Gerrit                  Assendelft                                      0107
Boon            Jacob                   Oosthuizen                                      A046
Boon            Trijntje                Oosthuizen                                      A045
Brasser         Gerrit                  Wijdewormer                                     A054
Breebaart       Aldert                  Bovenkarspel                                    A056
Breebaart       Gerrit                  Bovenkarspel                                    A058
Breebaart       Johanna                 Bovenkarspel                                    A057
Breebaart       Trijntje                Bovenkarspel                                    A059
Breebaart       Willem                  Wijdewormer                                     A061
Breebaart       Willem                  Bovenkarspel                                    A051
Broek van den   Hendrik                 Wijdewormer                                     A078
Broek van den   Hendrik                 Wijdewormer                                     A076
Broek van den   Jan                     Wijdewormer                                     A083
Broek van den   Jannetje                Wijdewormer                                     A084
Brouwer         Jacob                   Wijdewormer                                     0163
Brouwer         Klaas                   Wormer                                          A067
Brugman         Dirk                    Beemster                                        A073
Brugman         Trijntje                Beemster                                        A074
Couwenhoven     Elizabeth               Wijdewormer                                     A089
Dammes          Pieter                  Berkhout                                        0169
David           Cornelis                Abbekerk                                        A091
Davids          Dieuwertje              Landsmeer                                       0068
Davids          Jantje                  Abbekerk                                        A092
Davids          Jantje                  Wijdewormer                                     0148
Davids          Simon (Cz)              Wijdewormer                                     A093
Dekker          Klaas                   Twisk                   Wijdewormer             A095
Dik             Simon                   Beemster                                        A099
Dinkla          Maartje                 Purmerend               Purmerend               A100
Dobber          Aagje                   Middelie                                        A101
Doets           Hillegond               Beemster                                        A103
Dood de         Jacoba                  Ilpendam                                        A104
Doorn van       Neeltje                 Mijdrecht                                       0152
Eenhuizen       Dirk                    Jisp                                            A108
Eijk            Leendert                Beemster                                        A112
Eijk            Trijntje                Beemster                                        0114
Enzlin          Antje                   Beets                                           0109
Fraij           Maartje                 Westzaan                                        A115
Franke          Albert                  Middelie                                        A113
Gans            Jan                     Oostzaan                                        A106
Gans            Pieter                  Oostzaan                                        0173
Gedink          Antje                   Beemster                                        0095
Graftdijk       Pieter                  Beemster                                        A120
Groot           Antje                   Ilpendam                                        0184
Groot           Hillegond               Oudendijk                                       A121
Groot           Trijntje                Wormer                                          0168
Haan            Aaltje                  Oosthuizen                                      0169
Haan            Dirk                    Wijdewormer                                     0155
Haan            Guurtje                 Purmerend                                       A124
Haan            Jan                     Wijdewormer                                     0156
Haan            Jan (Dzn)               Wijdewormer                                     A123
Haan            Jannetje                Beemster                                        A125
Haas            Maartje                 Broekerhaven                                    A127
Hamstra         Jan                     Hardewijk                                       0172
Hart de         Pietertje               Beets                                           A128
Heijloo         Jacob                   Ilpendam                                        0099
Heijloo         Lamberta                Wijdewormer                                     0156
Heijloo         Pieter                  Ilpendam                                        A141
Heijn           Dieuwertje              Wijdewormer                                     A131
Heijn           Hendrik                 Wijdewormer                                     A137
Heijn           Jacob                   Wijdewormer                                     A135
Heijn           Jan                     Zaandijk                                        A138
Heijn           Teunis                  Wijdewormer                                     A134
Hellings        Jansje                  Oudendijk                                       A132
Hille           Dirk                    Wijdewormer                                     0114
Hille           Johan Hendrik           Purmerend                                       0109
Homan           Simon                   Oudendijk                                       A144
Hop             Grietje                 Purmerend                                       0172
Hopman          Klaas                   Sloten                  Wijdewormer (Neck)      A003
Jong de         Jannetje                Sloten                                          0088
Jong de         Simon                   Monnickendam                                    0083
Jongens         Geertje                 Beemster                                        A148
Jongens         Pieter (Cz)             Beemster                                        0071
Jongert         Remmetje                Wormer                                          0112
Jongh de        Jannetje                Graft                                           0149
Jonker          Grietje                 Wijdewormer                                     A150
Jonkhart        Neeltje                 Wijdewormer                                     A147
Jonkhart        Poulus                  Ilpendam                                        A139
Kalf            Dieuwertje              Wijdewormer                                     A152
Kalf            Lambertus               Wijdewormer                                     A151
Kamphuis        Gerrit                  Zaandijk                Purmerend               0089
Kat             Nelletje                Purmerend                                       A154
Kat             Poulis                  Beemster                                        A155
Klaassen        Jannetje                Oostzaan                                        0173
Klapmuts        Jacob                   Purmerend                                       0184
Klok            Grietje                 Wijdewormer             Wijdewormer             A161
Klok            Jan (Wzn)               Kwadijk                 Wijdewormer             A159
Klok            Maretje                 Middelie                                        0013
Klok            Willem                  Wijdewormer                                     A160
Klomp           Adriaan                 Wijdewormer                                     0170
Klomp           Jan                     Wijdewormer                                     0112
Klomp           Klaas                   Wijdewormer                                     0175
Komen           Immetje                 Ilpendam                                        0161
Koomen          Dirkje                  Purmerend                                       0175
Koster          Trijntje                Jisp                                            0069
Kuijken         Herman                  Zaandijk                                        A181
Kuijken         Hermina                 Wijdewormer                                     A180
Kuijper         Jan                     Purmerend                                       A182
Kuileman        Dirk                    Oterleek                                        A178
Kuiper          Marinus                 Noord-Scharwoude                                0113
Kwantes         Cornelia Wilhelmina     Wormer                                          0083
Kwantes         Gerrit                  Wijdewormer             Wijdewormer             A185
Kwantes         Jan Antonie             Wijdewormer                                     0188
Laan            Sijmen                  Oostzaan                                        0148
Lakeman         Aaltje                  Purmerend                                       A190
Lakeman         Klaziena Johanna        Jisp                                            A192
Leguit          Cornelis                Beemster                                        A194
Mager           Aagje                   Ilpendam                                        A198
Marees          Pieter                  Oosthuizen                                      A199
Marrees         Cornelis                Akersloot                                       0092
Meijer          Jan                     Uitgeest                                        0090
Middelbeek      Aagje (Hd)              Beemster                                        A202
Middelburg      Pieter (Rz)             Beemster                                        0186
Moeijes         Aafje                   Broek op Langedijk                              0113
Molenaar        Antje                   Purmerend                                       0154
Molenaar        Grietje                 Kwadijk                 Wijdewormer             A206
Mooijen         Cornelia                Kwadijk                                         A204
Mooijen         Dorothea                Kwadijk                                         A205
Muntjewerff     Grietje                 Wijdewormer                                     A208
Muntjewerff     Maartje                 Ilpendam                                        A209
Nierop          Pietertje               Jisp                    Wijdewormer             A212
Noome           Maarten                 Wijdewormer                                     A215
Olij            IJtje                   Purmerend                                       0186
Ooms            Alida                   Jisp                                            A220
Ooms            Margaretha Johanna      Purmerend                                       0151
Oort            Maartje                 Oosthuizen                                      0183
Oud             Jaapje                  Zuid- en Noord Schermer                         A222
Pauw            Pieter                  Zaandam                                         A223
Peereboom       Guurtje                 Avenhorn                                        0092
Pijper          Jan                     Berkhout                                        A231
Plas            Cornelis                Wijdewormer                                     A229
Plas            Pieter                  Purmerend                                       A225
Ploeger         Neeltje                 Avenhorn                                        0100
Pool            Hendrik                 Edam                                            A230
Prijs           Catharina Petronella    Wijdewormer                                     0170
Roelofs         Maartje                 Oosthuizen                                      A236
Ruijter de      Dirk                    Purmerend                                       A237
Ruijter de      Gerrit                  Ilpendam                                        0185
Salm            Maartje                 Purmerend                                       0096
Sante van       Gerrit                  Zaandam                                         A241
Schellinger     Sijtje                  Wormer                                          0107
Schellinger     Trijntje                Schermerhorn                                    A243
Schermer        Trijntje                Oosthuizen              Wijdewormer             A244
Schoenmaker     Guurtje                 Wormer                                          0163
Schooneveld     Dirk                    Monnickendam                                    A245
Schooneveld     Jan                     Edam                                            A246
Schooneveld     Sijtje                  Wijdewormer                                     A247
Schuijt         Dieuwertje              Blokker                                         A249
Schuijt         Klaas                   Bovencarspel                                    A250
Schuijt         Willem                  Mijdrecht                                       0152
Schuring        Duifje                  Watergang                                       A251
Schuurman       Berend Jan              Getelo, Neuenhaus, Dl.                          A252
Slooten         Jacob                   Wormer                                          A253
Sluis           Geertruida              Beemster                                        0110
Smit            Klaas                   Medemblik                                       A257
Smit            Maartje                 Beemster                                        A258
Stam            Andries                 Abbekerk                                        0104
Stam            Herke                   Wijdenes                                        0093
Steen           Dirk                    Wijdenes                Wijdewormer             A259
Stigter         Johannes                Krommenie                                       A265
Stigter         Maartje                 Schagen                                         A266
Stolp           Willem                  Kwadijk                 Apeldoorn               0081
Struving        Anthonie                Beemster                                        A272
Tip             Jan                     Wijdewormer                                     0151
Tip             Willem                  Westzaan                                        0079
Tump            Dirk                    Landsmeer                                       0161
Twisk van       Ariejan (Jz)            Wijdewormer                                     A278
Twisk van       Cornelis                Wijdewormer                                     0088
Twisk van       Duifje Hendrika         Wijdewormer                                     0086
Twisk van       Geertje                 Wijdewormer                                     0077
Twisk van       Grietje                 Wijdewormer                                     0081
Twisk van       Leentje                 Wijdewormer                                     0071
Twisk van       Maartje                 Wijdewormer                                     0104
Twisk van       Pieterje                Wijdewormer                                     0079
Twisk van       Teunis                  Wijdewormer                                     A276
Uitenhuis       Neeltje                 Purmerend                                       0188
Vaart van de    Neeltje                 Nieuwer-Amstel                                  0155
Veen            Neeltje                 Hobrede                                         A277
Veen van        Gerarda Maria           Amsterdam               Wijdewormer             0004
Velde op den    Alida                   Zaandam                 Wijdewormer             A287
Vels            Bregje                  Kwadijk                                         A292
Vels            Jan                     Middelie                                        0167
Vels            Marie                   Wijdewormer                                     A289
Vels            Sijbreg                 Kwadijk                 Wijdewormer             A291
Veltrop         Niesje                  Ilpendam                                        A288
Vermeij         Geertje                 Wijdewormer             Wijdewormer             A293
Vijselaar       Pieter                                          Purmerend               A310
Vijzelaar       Jacob                   Purmerend                                       A311
Visser          Cornelia                                        Wijdewormer             A299
Visser          Gerrit                  Beets                                           0149
Visser          Neeltje                 Beemster                                        A295
Visser          Pieter                  Beemster                                        A297
Visser          Pieter                  Beemster                                        0183
Visser          Willem                  Beemster                                        0110
Volger          Cornelia Margaretha     Oosthuizen                                      A301
Vos             Antje                   Ilpendam                                        A302
Vos             Martha                  Landsmeer                                       0164
Voster          Debora                  Wormerveer                                      A312
Vries de        Antje                   Wijdewormer                                     A307
Vries de        Catharina               Wijdewormer                                     0090
Vries de        Jan Anthonie            Wijdewormer                                     0086
Vries de        Pieter                  Wijdewormer                                     A309
Vries de        Remmert                 Wijdewormer                                     A306
Vries de        Teunis                  Beemster                                        0154
Vries de        Teunis                  Wijdewormer                                     A305
Wiggerts Kwadijk, Aaltje                Ilpendam                                        A183
Wijnberg        Cornelis                Wormer                                          0168
Wit de          Geertruida              Purmerend                                       A315
Wonder          Antje                   Hoogwoud                                        0093
Zeekant         Niesje                  Venhuizen               Wijdewormer             A318
Zon van         Cornelis                Purmerend                                       A319

De webpagina is tot 01-01-2015 bijgewerkt.