Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Midwoud

Nederlands Hervormde kerk, Dorpsstraat 16

Grensbord gemeente Medemblik

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Foto, zijn voor intern gebruik.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina .

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    *  
?               Bram                    	-- -- ---- -- -- ---- 0092
?               Laurens                 	07-04-1983 08-05-1994 0024
?               Mike                    	10-03-1990 11-03-1990 0011
Aker            Cornelis                	05-01-1879 27-09-1953 0103 Zee Geertje
Aker            Grietje                 	20-02-1913 04-01-1999 0051
Aker            Jan                     	18-01-1851 09-02-1922 0118 Bloothoofd Johanna
Aker            Johanna Cornelia        	31-12-1908 03-03-1974 0051
Avis            Cornelia Hermina        	25-05-1899 02-07-1970 0104 Zijp Cornelis
Avis            Dirk Dingnum            	16-05-1900 12-11-1981 0060 Goede de Margaretha
Avis            Engeline Elisabeth      	04-05-1896 20-06-1974 0092 Roos Joost Antoon
Avis            Henricus Jacob          	11-05-1868 24-10-1943 0128 Zijp Trijntje
Avis            Jacob Henricus          	15-09-1891 15-05-1956 0141 Donker Aaltje
Avis            Joop                    	09-12-1930 12-02-2000 0008
Avis            Klasina                 	07-08-1895 29-01-1984 0127 Schoen Dirk
Baaij 		Olga Eleonora			11-03-1930 11-02-2009 0159 Tulp
Bakker 		Henk				12-07-1950 20-04-2013 0164
Band            Hans                    	01-10-1944 25-05-2004 0017
Beerstra        Hendrik (Opa)           	10-07-1881 22-08-1973 0075 Formsma Doetje
Beets           Cornelis                	08-05-1909 11-10-1945 0085 Koorn Jantje
Beets           Pieter                  	01-07-1879 21-07-1956 0098 Mosselman Tona
Bel van der     Elisabeth               	15-05-1868 29-10-1959 0144 Jonker Gijsbert
Belie           Frederik                	06-08-1884 11-11-1946 0107 Nierop Aaltje
Beunder         Aafje                   	30-08-1865 08-01-1916 0099 Schermer Hendrikus
Biesheuvel      Anna                    	05-10-1907 31-08-1977 0058 Pereboom Klaas
Biesheuvel      Barendina Maartje       	08-04-1880 11-01-1976 0116 Nooij Pieter (Cz)
Bijl            Geertje Annie           	16-07-1923 23-08-1959 0090 Houtlosser
Bijl            Jan                     	13-06-1891 27-02-1960 0089 Dol Geertje
Blasweiler      Herman                  	18-08-1950 12-02-2003 0014
Blokker         Anna                    	24-06-1882 06-06-1959 0123 Nierop Willem
Blokker 	Paul				21-10-1968 27-03-2014 0165
Bloothoofd      Johanna                 	16-10-1851 10-07-1938 0118 Aker Jan
Bobeldijk       Albert                  	14-11-1850 13-01-1927 0096 Joosten Aafje
Bodaan 		Anthonie (Ton)			22-05-1931 01-06-2014 0166
Bok             Jantje                  	14-06-19xx 05-09-1995 0070 Kool Klaas
Bok 		Tilly				24-03-1955 21-10-2010 0148
Bontekoning     Klaas                   	17-06-1948 07-03-2006 0002 Peyhak Alie
Bontekoning     Pieter                  	03-03-1911 22-01-1994 0022 Komen Johanna Catharina
Bontekoning     Pieter (Wz)             	16-03-1882 18-12-1926 0117 Purmer Elisabeth
Bosschieter     Bregje                  	08-0x-1929 27-05-2001 0069 Wolff van der Gerrit
Bovenkerk 	Hendrik Leonardus (Harry)	13-04-1925 27-01-2016 0121 Kuiper Catharina Alijda (To)
Brals           Efrouw                  	21-07-1933 11-01-1952 0132 Veenstra
Brals           Marinus                 	31-01-1948 16-04-1968 0025
Brals 		Rudolf				30-08-1921 05-02-1997 0025 Dantuma Janny
Brals           Rudolf                  	30-08-1921 05-02-1997 0025
Bremmer         Gerarda                   	15-08-1907 -- -- 2002 0057 Stoutjesdijk Pieter
Brinkman        Antje                   	30-01-1885 14-06-1969 0068 Vries de Pieter
Brouwer 	Matthée				22-07-1920 17-04-2013 0154 Waterhout Trijntje
Buis            Trijntje                	07-04-1879 28-08-1970 0142 Koorn Cornelis
Buisman 	Kees				06-08-1955 26-09-2011 0163
Buijzer de      Maria Magadalena                26-08-1875 26-01-1972 0086 Klaasen Hendrik
Chattillon      Jacob Johannes          	08-05-1939 26-12-1997 0026
Chattillon      Simon                   	04-01-1912 01-03-1995 0038 Kaan Trijntje
Coerse          A.P.                    	24-11-1920 29-08-2004 0018 Meijer
Compas          Trijntje                	25-09-1887 24-02-1965 0108 Hoogland Klaas
Dam von 	Meta Gesine			06-05-1918 09-04-2013 0042 Schraa Cornelis Wilhelmus
Dantuma 	Janny				19-09-1928 24-09-2013 0025 Brals Rudolf
Davids          Catharina Hendrika            	27-01-1901 18-04-1982 0140 Molenaar Jan
Detering        Jo                      	04-06-1914 12-07-1995 0029
Dol             Geertje                 	20-06-1891 20-10-1970 0089 Bijl Jan
Donker          Aagje                   	25-01-1862 05-03-1923 0114 Wit Jacob
Donker          Aaltje                  	17-12-1895 21-03-1959 0141 Avis Jacob Henricus
Donker          S.A.                   		-- -- ---- -- -- ---- 0114
Duijn van       Eliza Dirk Anthon       	28-03-1891 07-05-1975 0053 Langenhoff Catharina Hubertina - Honhoff Adriana E.J.
Eijgenraam      Krijna Jacoba           	18-03-1922 31-12-2005 0003 Sandwijk van
Ernst           Hendrika Josina         	12-06-1917 01-11-2003 0045 Witte Cornelis
Foltin 		Hilly				17-06-1939 27-06-2012 0079 Wakelkamp Piet
Formsma         Doetje (Oma)            	04-05-1886 30-09-1965 0075 Beerstra Hendrik 
Galis           Trijntje                	11-04-1895 15-10-1963 0139 Groot de Andries
Geus            Johanna Elisabeth       	23-06-1892 31-03-1969 0129
Geuze           Kees                    	11-09-1935 17-04-2004 0016
Gijtenbeek van  Cornelia Maria          	12-01-1881 17-07-1970 0122 Kloezeman Marinus Jacobus
Glas            Antje                   	18-10-1894 07-11-1975 0073 Wit Pieter
Glas 		Dirk Jan			17-08-1949 04-05-2010 0146
Glas            Ina                     	26-09-1948 20-09-1999 0027
Glim            Cornelis                	27-11-1888 09-06-1941 0129 Harder Jan
Goede de        Margaretha              	30-07-1900 21-07-1991 0060 Avis Dirk Dingnum
Graaf de 	Jan				18-03-1946 04-11-2013 0172
Groep van der 	Ineke				02-03-1950 13-09-2014 0168
Groot de        Andries                 	08-08-1891 17-12-1962 0139 Galis Trijntje
Groot de        Cornelis                	10-02-1898 30-11-1990 0055 Koppedraaier Klazina Cornelia
Groot de 	Freek				04-04-1929 05-08-2016 0173
Groot de        Jan                     	08-01-1922 25-07-1956 0139
Groot de        Simon                   	12-06-1920 12-08-1985 0091
Groot de        Wiepje                  	Plm 1952   06-04-1959 0091 7 jaar oud
Groot de        Wilhelmina Hendrika     	05-05-1918 04-10-1991 0139 Keijzer Dirk
Groot           Frederik (Jbz)          	08-12-1828 06-03-1900 0125 Zijp Trijnje
Groot 		Koos				08-05-1950 15-07-2014 0167
Groot           Pieter (Jbzn)           	24-03-1912 17-09-1988 0052 Kooyman Maarke
Gutter 		Wouter Friso			14-03-1971 19-04-2016 0171
Hage            Johannes                	17-10-1896 12-01-1963 0062
Ham 		Antonius Cornelis		06-06-1914 22-09-2000 0010 Wit Aagje
Hammond van 	Christiaan Marinus		20-10-1919 18-10-1994 0020 Heijden van der Margaretha Cornelia
Harder          Jan                     	24-09-1892 18-03-1964 0129 Glim Cornelia
Heijden van der Margaretha Cornelia		01-09-1921 13-02-2016 0020 Hammond van Christiaan Marinus
Holtkamp        Marie-Louise            	18-01-1946 18-08-2002 0046 Paridon van Hans
Hoogland        Dirk Cornelis           	13-11-1915 08-05-2003 0109
Hoogland        Klaas                   	24-03-1880 24-01-1946 0108 Compas Trijntje
Horst 		Jan				05-04-1917 30-10-2015 0169
Houtlosser      Gerritje                	06-05-1900 02-06-1984 0049 Knip Arian
Houtlosser      Jan                     	15-03-1875 27-05-1939 0081 Slikker Jantje
Houtlosser 	Jan				14-10-1946 06-04-2008 0147
Jansen          Johanna                 	22-02-1921 31-07-1999 0065 Overdiek
Jongewaard      Geertje                 	26-02-1922 15-01-1990 0036 Nes Gerrit (Pzn)
Jonker          Freek                   	13-02-1899 10-02-1986 0144
Jonker          Gijsbert                	19-08-1868 11-03-1960 0144 Bel van der Elisabeth
Joosten         Aafje                   	06-12-1854 27-03-1929 0096 Bobeldijk Albert
Kaan            Trijntje                	12-09-1913 10-03-2001 0038 Chattillon Simon
Kalkhoven       Hendrikus               	28-06-1929 27-04-2002 0012
Kamp            Jan                     	05-06-1873 22-04-1954 0136 Langedijk Marijtje
Kay             Marijtje                	17-05-1886 05-08-1970 0067 Nes Pieter (Gzn)
Keijzer         Dirk                    	11-01-1915 06-11-1990 0139 Groot de Wilhelmina Hendrika
Keijzer         Jan                     	21-09-1920 13-11-1975 0056
Keijzer         Reijer                  	07-09-1892 14-11-1962 0093 Wit Trijntje
Keijzer 	Thomas				28-01-2012 28-01-2012 0150
Keur            Frans                   	07-01-1938 04-09-2006 0050
Klaasen         Christina               	30-03-1896 28-07-1973 0048 Voorhorst Jan
Knip            Aagje                   	27-04-1890 12-05-1977 0101 Schuytemaker Klaas
Knip            Arian                   	18-11-1867 24-12-1942 0082 Schuitemaker Hiltje
Knip            Arian                   	24-12-1899 02-11-1973 0049 Houtlosser Gerritje
Knip            Pieter                  	17-12-1895 -- -- 1971 0115 Oostwoud Wijdenes, Aaltje Johanna
Komen           Johanna Catharina       	22-07-1911 13-07-1994 0022 Bontekoning Pieter
Kooij           Maarten                 	14-10-1860 26-03-1937 0088 Koppes Geertje
Kool            Doeke                   	07-02-1940 02-08-2003 0015
Kool            Klaas                   	15-05-1898 28-11-1967 0070 Bok Jantje
Koopman         Bep                     	24-07-1934 01-05-2007 0005 Lucassen Joop
Koopmans        Sietske                 	11-02-1919 07-06-1973 0047
Koorn           Cornelis                	17-11-1878 07-10-1958 0142 Buis Trijntje
Koorn           Guurtje                 	31-10-1879 13-01-1964 0124 Pereboom Willem (Kz)
Koorn           Jantje                  	30-10-1909 08-04-1970 0085 Beets Cornelis
Kooten van 	Cornelis			25-05-1914 05-06-1982 0061 Oostendorp Gerdina Lambertha
Kooyman         Maarke                  	03-03-1913 10-09-1974 0052 Groot Pieter (Jbzn)
Koppedraaier    Klazina Cornelia        	14-09-1896 24-06-1975 0055 Groot de Cornelis
Kortman         Constant J. (Stan)      	15-04-1920 04-02-1992 0034
Koster          Antje                   	23-08-1871 05-07-1946 0105 Vos Gerrit
Koster          Jan (Kz)                	13-09-1860 22-02-1936 0110 Zijp Geertje
Kroeb           Jacob                   	06-04-1893 27-08-1971 0072
Kroon           Alida                   	15-09-1878 23-07-1967 0097 Mes IJsbrand
Kuiper          Aaltje                  	02-09-1899 17-11-1976 0074 Laijen Willem
Kuiper 		Catharina Alijda (To)		11-06-1930 08-06-2007 0121 Bovenkerk Hendrik Leonardus (Harry)
Laan 		Dirk				18-01-1923 20-01-1997 0145 Nes Trijntje
Laijen 		Jacoba				15-11-1928 18-11-2011 0031 Ros Jacob
Laijen 		Trijntje			30-11-1919 11-03-2011 0030 Spaans Pieter
Laijen          Willem                  	14-01-1890 12-03-1973 0074 Kuiper Aaltje
Lambarts        Harm Hendrik            	24-05-1946 27-09-1992 0033
Lamie           Johannes                	28-06-1889 12-06-1972 0071 Stuurman Grietje
Langedijk       Marijtje                	15-02-1873 12-08-1949 0136 Kamp Jan
Leeuwrik        Cor                     	27-10-1906 26-06-1979 0077 Roorda An
Leeuwrik        Cornelis               	 	06-08-1865 25-02-1937 0077
Leeuwrik        Crelisje                	11-01-1871 18-07-1937 0077
Leeuwrik        Klaas                   	05-11-1863 07-07-1947 0135 Swagerman Antje
Leeuwrik        Wouter                  	24-01-1902 16-12-1955 0080
Leeuwrik        Wouter                  	07-09-1933 02-06-1990 0094
Leeuwrik        Wouter Sr               	02-12-1860 03-07-1937 0080
Lensvelt        Johannes Cornelis       	27-02-1925 20-11-1986 0037
Loosen van      IJsbrand                	09-12-1900 09-01-1946 0133
Lucassen        Joop                    	26-06-1923 22-12-1992 0005 Koopman Bep
Luteijn         Dies                    	21-12-1947 15-11-1999 0007
Maas            Hendrik Karel           	25-03-1914 19-05-1980 0059 Triep Margaretha Hendrika
Mes             IJsbrand                	06-09-1877 18-09-1968 0097 Kroon Alida
Meurs           Marijtje                	24-08-1845 15-03-1934 0095 Smit Jan (Gz)
Meyling         Rita                    	06-06-1946 01-07-1986 0039 Dijkema
Moeijes         Jan Sr                  	07-10-1886 10-11-1973 0063 Stammis Guurtje
Moeijes         Maria                   	20-04-1910 14-10-1985 0041 Pereboom Jan
Molenaar        Aafje                   	22-06-1900 03-02-1991 0066 Smak Jacobus
Molenaar        Jan                     	02-03-1900 11-02-1956 0140 Davids Catharina Hendrika
Mönch           Henderika Wilhelmina    	02-07-1899 15-09-1993 0023 Dekker
Mosselman       Tona                    	11-12-1883 11-01-1949 0098 Beets Pieter
Nes             Gerrit (Pz)             	07-08-1860 27-07-1933 0076 Wit Trijntje
Nes             Gerrit (Pzn)            	02-05-1926 27-12-1995 0036 Jongewaard Geertje
Nes             J. (Pz)                 	23-09-1888 30-04-1969 0078
Nes 		Neeltje				18-08-1919 20-10-2012 0116 Nooij Chris
Nes             Pieter (Gzn)            	25-02-1885 14-09-1972 0067 Kay Marijtje
Nes             Pieter (Pz)             	30-12-1864 18-04-1950 0078 Wit Antje
Nes 		Trijntje			13-08-1921 24-10-2010 0145 Laan Dirk
Nierop          Willem                  	03-12-1882 17-11-1951 0123 Blokker Anna
Nijkamp 	Henk T.				30-01-1939 28-03-2012 0156
Nooij 		Chris				05-04-1918 10-07-2003 0116 Nes Neeltje
Nooij           Pieter (Cz)             	30-09-1881 16-11-1961 0116 Biesheuvel Barendina Maartje
Oort van        Anneriet                	10-08-1931 25-06-1982 0032 Veldhuis
Oortgijsen      Efrouw                  	11-08-1896 23-07-1953 0131 Brals
Oostendorp 	Gerdina Lambertha		02-12-1916 07-01-2008 0061 Kooten van Cornelis
Oostwoud Wijdenes, Aaltje Johanna       	13-07-1897 -- -- 1980 0115 Knip Pieter
Oud             Geertje                 	19-06-1915 22-12-1969 0083
Oudt            Pieter                  	09-11-1925 08-02-1988 0035
Peetoom 	Gretha				30-05-1944 27-11-2006 0137 Dekker Pieter
Peetoom		Pieter				20-05-1940 23-06-2009 0137 Dekker Gretha
Peetoom         Remmet (Pz)             	16-01-1913 07-08-1953 0137 Rob Grietje
Peijhak         Johan                   	10-01-1918 22-06-1975 0054
Pereboom        Guri                    	03-10-1933 16-02-1946 0124
Pereboom        Jan                     	05-12-1906 19-06-1985 0041 Moeijes Maria
Pereboom        Klaas                   	02-08-1903 19-12-1989 0058 Biesheuvel Anna
Pereboom        Willem (Kz)             	28-02-1877 09-11-1954 0124 Koorn Guurtje
Pereboom 	Willem Jan			27-06-1932 20-07-2011 0152
Peyhak          Alie                    	17-08-1950 03-10-2003 0002 Bontekoning Klaas
Pik             Hesterdina              	03-09-1903 07-04-1984 0043
Pik             Okko Tjakke             	30-05-1876 01-09-1954 0138 Westerdijk Grietje
Pol van der     Jos                     	17-09-1929 10-05-1993 0021
Postma          Gerrit                  	06-11-1889 18-08-1946 0117 Purmer Elisabeth
Prins           Dirk                    	16-06-1878 10-03-1959 0143 Stuurman Anna Margaretha Adelheid
Purmer          Elisabeth               	22-03-1886 02-10-1960 0117 Bontekoning Pieter (Wz) - Postma Gerrit
Rob             Grietje                 	24-05-1915 15-03-1966 0137 Peetoom Remmet (Pz)
Roorda          An                      	21-01-1910 30-05-1996 0077 Leeuwrik Cor
Ros 		Jacob				10-11-1924 22-09-1993 0031 Laijen Jacoba
Ruiter de       Roos                    	-- -- ---- -- -- ---- 0009
Saleh 		Franciscus Mohammed		29-10-1947 13-03-2011 0161
Sánchez 	Medardo Efraim (Eef)		18-06-1937 30-11-2009 0162
Schagen         Klaas                   	20-09-1857 15-01-1949 0126 Stapel Grietje
Schagen         Trijntje                	26-11-1862 06-09-1957 0100
Scheijde   Leonardus George Nicolaas Wilhelmus 	29-06-1916 20-09-1999 0006 Scholte Wilhelmina Helena Petronella (Wil)
Schermer        Dirk                    	27-03-1895 05-01-1913 0099
Schermer        Hendrikus               	25-02-1863 04-02-1940 0099 Beunder Aafje
Schoen          Dieuwertje              	14-08-1866 27-10-1933 0119 Schuytemaker Dirk
Schoen          Dirk                    	25-08-1891 10-09-1977 0127 Avis Klasina
Scholte    	Wilhelmina Helena Petronella 	19-05-1915 13-07-2001 0006 Scheijde Leonardus George Nicolaas Wilhelmus (Leo)
Schraa 		Cornelis Wilhelmus		19-03-1908 13-11-1984 0042 Dam von Meta Gesine
Schuitemaker    Hiltje                  	21-01-1871 07-06-1940 0082 Knip Arian
Schuytemaker    Alida Hillegonda        	24-12-1921 07-02-1944 0101
Schuytemaker    Dirk                    	26-08-1866 18-03-1939 0119 Schoen Dieuwertje
Schuytemaker    Klaas                   	14-10-1889 05-12-1945 0101 Knip Aagje
Seijmonsbergen 	Maria Cornelia			10-07-1943 04-02-2016 0170 Romijn
Sint            Jan                     	28-08-1934 02-05-1999 0028
Slikker         Jantje                  	30-01-1876 06-01-1961 0081 Houtlosser Jan
Smak            Jacobus                 	22-11-1896 19-03-1964 0066 Molenaar Aafje
Smit            Jacob                   	13-02-1873 01-12-1918 0095
Smit            Jan (Gz)                	07-10-1841 19-04-1906 0095 Meurs Marijtje
Spaander        Jan (Hzn)               	17-04-1912 02-12-1985 0102
Spaander        Joannes                 	26-02-1872 06-12-1958 0102
Spaander 	Trijntje			11-09-1922 06-07-2009 0102 Bijvoet
Spaans          Nicolaas                	20-08-1905 02-11-1941 0084
Spaans 		Pieter				26-04-1913 26-05-1995 0030 Laijen Trijntje
Spaargaren 	Cees				15-07-1935 27-10-2011 0151
Spanjaard       Floris                  	06-05-1895 04-01-1982 0064 Visser Aafje
Stammis         Guurtje                 	20-03-1885 06-10-1969 0063 Moeijes Jan Sr
Stapel          Grietje                 	28-09-1859 16-08-1922 0126 Schagen Klaas
Stoutjesdijk    Pieter                  	16-02-1908 -- -- 1976 0057 Bremmer Gerarda
Stroomer        Johanna Maria           	07-09-1884 30-07-1967 0087
Stuurman       	Anna Margaretha Adelheid 	30-10-1881 21-02-1966 0143 Prins Dirk
Stuurman        Grietje                 	23-11-1897 15-09-1972 0071 Lamie Johannes
Swagerman       Antje                   	15-12-1885 09-01-1961 0135 Leeuwrik Klaas
Tamminga 	Ingrid				26-12-1954 10-02-2010 0158
Tool            Gerrit                  	07-10-1932 21-01-2003 0013
Veldhuis 	Frederik Hendrik		02-07-1929 30-07-2009 0032 Oort van Anneriet
Verloop         Matheus                 	07-12-1944 16-08-1983 0044
Visser          Aafje                   	12-03-1896 26-04-1963 0064 Spanjaard Floris
Voorhorst       Jan                     	25-02-1895 14-10-1975 0048 Klaasen Christina
Vos             Gerrit                  	25-02-1873 25-08-1941 0105 Koster Antje
Vries de        Doede                   	24-04-1942 30-04-2006 0040
Vries de        Pieter                  	27-10-1872 11-08-1964 0068 Brinkman Antje
Waijboer        Anna Christine          	27-05-1923 20-03-1993 0019 Verveer
Wakelkamp       Katja                   	11-03-1964 05-11-2007 0079
Wakelkamp 	Piet				18-07-1935 25-11-2011 0079 Foltin Hilly
Waterhout 	Trijntje			21-09-1920 02-05-2015 0154 Brouwer Matthée
Welles 		Piet				25-08-1928 28-12-2010 0149
Westerdijk      Grietje                 	29-07-1878 17-06-1960 0138 Pik Okko Tjakke
Wit 		Aagje				09-01-1918 18-05-2011 0010 Ham Antonius Cornelis
Wit             Antje                   	11-11-1863 11-03-1941 0078 Nes Pieter (Pz)
Wit             Jacob                   	09-05-1860 20-01-1941 0114 Donker Aagje
Wit             Pieter                  	31-12-1892 20-09-1967 0073 Glas Antje
Wit             Trijntje                	01-10-1861 11-12-1934 0076 Nes Gerrit (Pz)
Wit             Trijntje                	12-03-1893 20-10-1969 0093 Keijzer Reijer
Witte           Cornelis                	17-08-1913 21-08-1982 0045 Ernst Hendrika Josina
Wolff van der   Adam                    	21-11-1889 23-05-1968 0069 Zwagerman Trijntje
Wolff van der   Gerrit                  	10-03-1921 27-08-1996 0069 Bosschieter Bregje
Zee             Geertje                 	05-03-1882 05-02-1948 0103 Aker Cornelis
Zijp            Cornelis                	07-01-1892 14-11-1969 0104 Avis Cornelia Hermina
Zijp            Geertje                 	10-11-1861 04-08-1926 0110 Koster Jan (Kz)
Zijp 		Klaas				01-10-1936 01-12-2012 0155
Zijp            Trijnje                 	11-11-1830 24-11-1906 0125 Groot Frederik (Jbz)
Zijp            Trijntje                	10-05-1865 26-08-1925 0128 Avis Henricus Jacob
Zwagerman       Trijntje                	14-10-1895 24-07-1973 0069 Wolff van der Adam
 
Monch = Moench = Mönch
Monument ter nagedachtenis aan de Amerikaanse piloten neergestort op 20 januari 1945

Bogert          Claude H.               -- -- ---- 20-01-1945 0001
Chilberg        Carl F.                 -- -- ---- 20-01-1945 0001
Melvin          Williams D.             -- -- ---- 20-01-1945 0001
Monroe          William L.              -- -- ---- 20-01-1945 0001
Neilsen         Warren F.               -- -- ---- 20-01-1945 0001
Rogan           Thomas A.               -- -- ---- 20-01-1945 0001
Shanks          Andrew                  -- -- ---- 20-01-1945 0001
Sylvester       Salomone                -- -- ---- 20-01-1945 0001

En de Nederlandse verzetsman neergeschoten op 17 februari 1945

Roosje          Johannes Petrus         26-02-1915 17-02-1945 0001 Is begraven op de Rk begraafplaats Spanbroek
xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Graf/Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Graf/Foto
Bel van der  	Elisabeth               Hoogwoud                                        0144
Blokker         Anna                    Schermerhorn                                    0123
Bobeldijk       Albert                  Spanbroek                                       0096
Bontekoning     Pieter (Wz)             Mijdrecht                                       0117
Gijtenbeek van  Cornelia Maria          Kesteren                                        0122
Holtkamp        Marie-Louise            Haarlem                 Midwoud                 0046
Hoogland        Klaas                   Sijbekarspel                                    0108
Jonker          Gijsbert                Andijk                                          0144
Joosten         Aafje                   Sijbekarspel                                    0096
Lensvelt        Johannes Cornelis       Den Helder              Midwoud                 0037
Nierop          Willem                  Akersloot                                       0123
Pik             Okko Tjakke             Midwolde                                        0138
Prins           Dirk                    Graft                                           0143
Purmer          Elisabeth               Hoogwoud                                        0117
Stuurman       Anna Margaretha Adelheid Barsingerhorn                                   0143
Westerdijk      Grietje                 Uithuizen                                       0138
Zee             Geertje                 Berkhout                                        0103
Zijp            Geertje                 Oostwoud                                        0110

De webpagina is tot 01-12-2016 bijgewerkt.