Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Koog aan de Zaan

Nederlands Hervormde kerk, Kerkstraat, Begraafplaats is gesloten voor begraven.

Grensbord van de gemeente Zaanstad

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Foto, zijn voor intern gebruik.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina .

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    * 240-
?          	? (Moeder)              	-- -- ---- -- -- ---- 1043
?               Anneke                  	-- -- ---- -- -- ---- 0951
?               Cor                     	-- -- ---- -- -- ---- 1020 4 jaar oud
?               Jaap                    	-- -- ---- -- -- ---- 1058
?               Jaap                    	-- -- ---- -- -- ---- 0285
?               Jacob                   	04-04-1935 09-07-1943 0934
?               Joke                    	-- -- ---- -- -- ---- 0024
?               Kees                    	-- -- ---- -- -- ---- 0285
?               Margaretha              	-- -- ---- -- -- ---- 0214
?               Marianna                	23-07-1943 25-03-1944 1063
?               Nelly                   	-- -- ---- -- -- ---- 0928 11 jaar oud
?               Pietje                  	-- -- ---- -- -- ---- 1034
?               Roelie                  	-- -- ---- -- -- ---- 0921 3 jaar oud
?               Simon                   	-- -- ---- -- -- ---- 0996
?               Trien                   	-- -- ---- -- -- ---- 0289
Aafje           Fraai(j)                	22-03-1865 19-12-1945 0937 Rentenaar Jan
Aaltje          Brand                   	27-08-1837 19-03-1913 0195
Abercrombie     Roelof                  	29-02-1864 30-06-1949 0460 Dekker Hester
Abraham         Jan Romeijn             	25-03-1878 08-06-1954 0057 Francken Alida Catharina
Admiraal        Frederik Dirk           	21-09-1883 13-04-1948 0969 Laan van der Susanna
Aleva           Willem                  	19-04-1860 21-04-1932 0005
Altink          Antje                   	10-03-1847 22-04-1915 0538 Nieuwkamp Simon
Arends          Jansje                  	02-02-1846 27-11-1924 0377 Wafelbakker Barend
Avis            Antje                   	20-11-1845 22-01-1918 0384 Brouwer Alewyn
Avis            Maria Helena            	02-09-1836 19-12-1893 0561 Crok Cornelis
Baas            Dirk                    	06-04-1827 10-01-1903 0188 Troostheide Wilhelmina - Straatman Aafje
Baas            Wilhelmina              	31-12-1880 27-04-1959 0026 Herm Nijzink
Bakker          Arend                   	15-07-1860 04-09-1935 0611
Bakker          Aagje                   	25-02-1872 30-05-1930 0496 Maij Adriaan (Gz)
Bakker          Antje                   	16-01-1865 20-05-1934 0611 Engel Fredrik Hendrik
Bakker          Guurtje                 	24-05-1864 27-06-1948 1102 Putten van Leonardus
Bakker          Hein                    	10-03-1882 01-03-1941 1028 Schenk Stientje
Bakker          Helena                  	23-04-1877 12-04-1942 1099 Gorter Dirk (Pz)
Bakker          Maartje                 	24-03-1839 26-06-1919 0036 Veen Aggeris
Bakker          Roelof                  	18-12-1864 26-10-1945 1067 Schipper Grietje
Bakker          Saartje                 	29-04-1880 06-11-1953 0283 Buijsman Joachim (Jz)
Bakker          Sijmen                  	19-10-1911 01-03-1941 1028
Balkenende      Eliza Adriana           	09-09-1857 15-02-1843 0110 Wort van Pieter (Hz)
Balkenende      Karel Frederik          	20-10-1818 13-01-1895 0112 Drost Boudewijntje
Bark            Adrianus                	23-06-1864 30-11-1942 0142 Wals Maartje
Bark            Gijsbert                	10-03-1863 24-05-1913 0519 Moes de Hendrika Cornelia
Barklage        Maria Cathrina          	02-09-1830 16-02-1901 0375
Barklage        Thomas                  	11-10-1822 20-06-1874 0375
Barnouw         Johanna Elizabeth       	10-08-1815 13-06-1845 0241 Sweepe Hendrik
Bauling         Cornelis Martinus       	03-02-1882 24-04-1936 1096 Pielkenrood Neeltje
Beernink        Rika                    	03-07-1918 04-05-1942 0410
Ben van der     Alida                   	24-01-1870 08-07-1934 0307 Smit Cornelis
Berg van den    Grietje                 	21-02-1881 20-04-1954 0008
Berg van den    Trijntje                	24-02-1818 29-04-1881 0567
Best            Trijntje                	24-04-1865 16-12-1937 0075 Stuurman Cornelis
Betlem          Aafje                   	15-10-1875 20-07-1952 0486 Spek van der Cornelis
Betlem          Catharina               	05-02-1850 30-04-1931 0365
Beumer          Stijntje                	23-06-1860 07-08-1937 0259 Prins Simon (Hz)
Bijker          Jan                     	08-03-1904 06-05-1945 0378
Blaauw          Susanne                 	30-04-1846 15-10-1905 1069 Couwenhoven Rens
Blaauw          Trijntje                	09-05-1844 31-03-1901 0336 Nieuwkamp Cornelis
Bobeldijk       Geertruida (Truus)      	-- -- 1925 13-09-1929 1054
Boeke           Antje                   	02-08-1831 14-11-1917 0196 Heijnis Cornelis (Cz)
Boekhoud        Pieter                  	06-07-1866 20-12-1926 0147 Kuijper Aaltje
Boer de         Cornelia                	26-12-1838 20-11-1926 0429 IJske Jan Lodewijk
Boer de         Dina                    	02-03-1836 17-07-1893 0396
Boer de         Dina                    	14-02-1898 03-08-1924 0418 Hellema Johan Dirk Antoon
Boer de         Elisabeth               	19-01-1871 09-09-1943 0918 Graaf de
Boer de         Elisabeth Maria         	05-07-1886 19-04-1952 0277 Roos Pieter
Boer de         Jacob                   	15-07-1878 02-07-1953 0508
Boer de         Jacob Hz                	21-02-1837 04-06-1913 0396
Boer de         Jan (Hz)                	13-09-1844 07-01-1906 0508 Best Anna Jacoba Elisabeth
Boer de         Jan Willem              	20-07-1877 26-12-1893 0508
Boer de         Johanna                 	13-05-1869 28-02-1910 0396
Boer de         Johannes Gerardus (Czn) 	24-11-1879 16-07-1932 1084 Govers Anna
Boer de         Pieter Nicolaas         	31-07-1864 25-11-1912 0277 Swart Maria
Boer de         Sara Elisabeth          	07-05-1837 06-03-1928 0245 Haremaker Dirk (Klzn)
Boer de         Suzanna Catharina       	05-07-1879 07-12-1879 0508
Bolding         Klaas                   	21-03-1868 23-11-1937 0004 Kraaij Trijntje
Bonda           Cornelia                	12-01-1881 17-05-1848 0947
Bonda           Naatje                  	26-11-1875 17-05-1946 0947 Zwart Frederik
Boon            Aagje                   	Plm 1788   23-02-1873 0567 Dekker Gerbrand (Jz)
Boon            Baart                   	03-04-1861 25-02-1956 0369 Heimering Eefje
Boon            Jacoba                  	18-05-1893 14-11-1956 0016 Roet C.
Boon            Jan                     	25-11-1865 28-02-1948 0959
Boon            Leendert                	Plm 1757   30-03-1844 0567 Busch Aagje
Boonders        Nicolaas Gerardus       	18-01-1892 14-05-1942 0357 Aberkrom Lijsje
Boorsma         Grietje                 	06-02-1861 05-04-1953 0520 Evenblij Hendrik
Boorsma         Roelof                  	26-11-1863 04-03-1938 0083
Bos             Antonia Elisabeth       	20-02-1875 01-10-1928 0012 Haremaker Gerrit - Kef G.
Bos             Pieter                  	30-08-1874 13-05-1942 0388 Kit Maartje
Bosman          Hans                  		-- -- 1941 04-12-1944 0433
Bosman          Jan                     	11-03-1910 07-05-1949 0433 Bas Geertje Geertruida
Boxem           Catharina Margaretha    	15-06-1902 05-11-1944 0503 Vermeulen
Boxem           Hermanus                	14-01-1875 22-09-1941 0503 Rekwinkel Joukje
Braak           Aaltje                  	01-09-1876 16-05-1945 0261 Vries de Outger
Bramer          Everhardus              	03-04-1830 29-12-1899 0375
Brand           Aaltje                  	27-08-1837 19-03-1913 0195
Brand           Lourens Tadik           	26-07-1892 30-10-1955 0001
Brandenburg     Aaltje                  	26-02-1872 05-05-1940 0149 Teer Jakob
Brandenburg     Alida Petronella Maria  	27-02-1836 22-07-1890 0203 Out Pieter
Brandenburg     Trijntje                	17-01-1798 05-02-1881 0564 Crok Teunis
Brat            Gerard Hendrik          	05-12-1855 03-08-1910 0139 Hartog Maartje
Brat            Klaas                   	04-10-1877 05-08-1895 0139
Breems den      Magaretha Christina     	18-11-1862 20-03-1945 0227 Meevers Johannes Arie Arnoldus
Breet           Grietje                 	25-04-1799 11-12-1867 0162 Smit Klaas
Brouwer         Alewyn (Cz)             	26-01-1844 06-12-1906 0384 Avis Antje
Brouwer         Gerrit                  	13-09-1854 04-06-1928 0546 Hemmelder Aafje
Brouwer         Maria Catharina         	15-05-1881 27-12-1967 0282 Haan Pieter Christiaan
Bruinink        Hermanus                	05-11-1899 08-04-1952 0137
Buijn           Elisabeth               	01-09-1883 24-08-1971 0421 Schenk Klaas (Fz)
Buijs           Aagje                   	23-03-1856 13-01-1932 1093 Verweel Jacob (Cz)
Buijsman        Jan                     	07-02-1910 29-11-1927 0283
Buijsman        Joachim (Jz)            	22-02-1879 24-12-1940 0283 Bakker Saartje
Burken van      Lambertus               	30-04-1906 07-10-1958 0137
Busbroek        Kors                    	01-02-1876 06-03-1950 0980 Heijmans Maria Cornelia
Calcar van      Guurtje                 	04-09-1864 03-04-1940 0178 Hoorn Hermanus
Calcar van      Nicolaas                	05-11-1868 30-06-1920 0009 Duijvis Ottje
Carbaat         Jacob                   	10-01-1863 17-02-1941 0098 Kuijper Marijtje
Carpentier de   Aaltje                  	12-04-1857 02-07-1928 0607
Cieraad         Hermina                 	11-01-1869 08-07-1942 1042 Nijzink Tiemen
Cornelis        Anne Jan                	20-08-1903 18-08-1908 0270
Couwenhoven     Adriaan (Pz)            	23-06-1784 11-08-1868 0587 Vet Dieuwertje 
Couwenhoven     Maria                   	20-04-1875 14-10-1953 1069
Couwenhoven     Pieter (Az)             	14-12-1818 10-12-1881 0587 Spaans Aagje
Couwenhoven     Rens                    	15-06-1848 11-09-1934 1069 Blaauw Susanne
Crok            Andrea                  	29-06-1895 25-05-1902 0209
Crok            Anna Agatha             	15-10-1869 26-12-1944 0558
Crok            Cornelis                	26-01-1833 11-04-1892 0561 Avis Maria Helena
Crok            Engeltje (Jd)           	02-07-1865 28-04-1875 0575
Crok            Jan                     	13-01-1831 11-11-1895 0575 Vis Neeltje
Crok            Jan (Jz)                	02-08-1865 28-03-1909 0565
Crok            Margaretha Maria        	11-05-1864 11-12-1871 0561
Crok            Nelette Alida Maria     	30-06-1867 24-09-1941 0558
Crok            Teunis                  	01-08-1799 13-04-1866 0564 Brandenburg Trijntje
Crok            Teunis (Cz)             	24-08-1862 26-02-1867 0561
Crok            Teunis (Jz)             	12-08-1860 26-06-1922 0572 Honig Maartje
Crok            Trijntje (Cd)           	05-02-1867 19-08-1867 0561
Crok            Trijntje (Jd)           	18-12-1856 05-03-1934 0558
Damm            Anton Louis Everhard    	23-05-1906 24-08-1947 0049 Mulder Wihelmina
Damm            Anton Roelof            	09-11-1937 19-11-1940 0049
Dekker          Aagje                   	24-03-1861 27-01-1932 0164
Dekker          Antje                   	20-03-1865 12-12-1945 0936 Klut Willem
Dekker          Cornelis Willem                 27-02-1865 28-03-1948 0960 Oosterhoorn Maria Magdalena
Dekker          Christina Anna          	19-07-1867 08-02-1958 0618 Flentrop Hendrik Wicher
Dekker          Eeltje (Sd)             	14-02-1820 11-11-1842 0249
Dekker          Evert Cornelis          	22-01-1865 02-06-1933 0164
Dekker          Grietje                 	07-07-1849 07-06-1919 0163
Dekker          Grietje                 	09-02-1825 03-11-1872 0126 Smit Evert (Cz)
Dekker          Guurtje                 	20-07-1879 16-09-1954 1065 Gruijs Jan
Dekker          Hendrik                 	15-04-1853 13-10-1921 0594 Schenk Sijbrecht
Dekker          Hester                  	15-11-1864 02-04-1950 0460 Abercrombie Roelof
Dekker          Jacob                   	22-12-1804 14-08-1840 1071
Dekker          Jan                     	05-09-1847 24-10-1940 0390 Ottes Jacoba
Dekker          Jan (Sz)                	20-12-1921 01-02-1864 0249
Dekker          Klaas (Pz)              	25-10-1853 04-01-1902 0030
Dekker          Klaas (Sz)              	02-11-1833 09-09-1844 0249
Dekker          Neeltje                 	10-10-1860 26-12-1927 0164
Dekker          Pieter                  	29-03-1890 18-09-1956 0013
Dekker          Pieter (Jcz)            	22-04-1828 17-06-1891 0030 Flentrop Alida
Dekker          Trijntje                	28-06-1859 28-03-1935 0493 Roos Simon
Dekkers         Jennigje                	09-02-1875 22-02-1945 0353 Jansen Manenschijn, Jan Albert Jacob
Dibbets         Helena Antonia          	14-10-1882 19-08-1943 0917 Doeven Dirk
Dibbits         Guurtje                 	21-04-1884 04-12-1955 0134 Doeven Pieter
Dijkman         David Hendrik           	09-01-1883 29-10-1941 0467
Dijkman         Jacobus                 	08-07-1891 17-12-1940 1023 Putten van Aagje
Doeland van     Klaas                   	11-03-1884 07-05-1951 0210
Does            Arend Hendrik           	14-10-1885 12-10-1931 0114
Doeven          Aaltje                  	04-07-1877 24-11-1940 1022 Mars Hendrik (Pzn)
Doeven          Dirk                    	31-12-1851 27-03-1938 0556 Taanman Neeltje
Doeven          Dirk                    	04-05-1879 10-03-1939 0556
Doeven          Pieter                  	07-04-1881 03-10-1951 0134 Dibbits Guurtje
Doeven          Suzanna                 	17-11-1884 01-11-1926 0346 Vloon Willem
Donker          Catharina Margaretha    	09-12-1867 10-01-1945 1106 Honig Klaas (Hz)
Donker          Debora Margaretha       	21-03-1835 05-06-1907 0620 Harmsen van der Beek, ten Hendrik
Donker          Dirk                    	18-07-1886 19-02-1967 0290
Donker          Duifje                  	15-03-1828 17-10-1849 0247 Nieuwkamp Stoffel
Dral            Antje                   	24-01-1875 07-03-1944 0466 Roos Pieter
Drimmelen van   Jacobus (Co)            	17-02-1926 03-08-1943 0916
Duif            Trijntje                	07-05-1837 13-02-1911 0594 Schenk Klaas (Kz)
Duijs           Willem                  	01-09-1877 05-05-1942 0408 Posch Luwtje
Duijvis         Jan Spekham             	09-06-1800 04-08-1862 0423 Baas Maartje - Honig Maartje
Duijvis		Teewis                  	07-04-1825 14-06-1875 0312 Verkade Debora Geertruida
Duits           Antje                   	12-06-1879 22-06-1949 1108 Voogd Egbertus
Duits           Jannetje                	11-02-1845 21-07-1920 0330 Huisman Albert
Duyvis          Ericus Gerhardus (Tz)   	05-09-1852 14-10-1937 0301 Stadt van de Guurtje
Duyvis          Geertruida Debora       	22-12-1862 10-12-1910 0312 Vis Jan Martinus
Duyvis          Maria  (Td)             	22-12-1864 10-08-1868 0312
Duyvis          Neeltje                 	29-01-1841 29-09-1889 0224
Ederen van      Clara Margaretha        	27-03-1876 15-12-1955 0003 Geers Cornelis
Eekeres van     Anna Frederica          	23-12-1874 18-09-1953 0267 Kleiss Johan Jacob
Eijben          Dirk                    	09-06-1867 03-02-1941 1025 Teer Maartje
Eijzinga        Theresia                   	13-04-1913 12-06-1951 0987 Hille Pieter
El van          Wilhelmina Anna Maria   	30-05-1881 28-10-1949 0979 Heijningen van Dirk Jan
Elsland van     Sijbregt                	15-02-1889 16-06-1948 0221 Rond Jan Jacob
Engel           Fredrik Hendrik         	06-12-1872 18-02-1934 0611 Bakker Antje
Engel           Jansje                  	03-09-1864 15-06-1931 0171 Wagenaar Dirk
Engels          Jan (Jappes)            	08-06-1829 23-07-1902 0613 Verschoor Willemina Johanna Cornelia
Engels          Maria Jacoba            	25-03-1867 14-12-1918 0613 Engels Jan
Eriks           Antje                   	06-09-1880 01-01-1956 0463 Klaas van Tuijl
Evenblij        Hendrik                 	09-10-1862 28-02-1929 0520 Boorsma Grietje
Ezerman         Willem                  	01-12-1849 20-02-1925 0340
Ferf         	Adrianus Jillardus Emilius 	14-05-1882 03-01-1885 0166
Ferf            Petrus Boele Jacobus    	09-01-1854 29-04-1916 0256
Fischer         Heinrich Johann Jozef          	05-11-1888 26-07-1943 0099 Jager de Maria
Flentrop        Alida                   	03-11-1827 03-09-1881 0030 Dekker Pieter (Jcz)
Flentrop        Dirk Andries            	12-03-1834 23-04-1887 0616 Smit Pietertje
Flentrop        Hendrik Wicher          	25-12-1866 12-12-1950 0618 Dekker Christina Anna
Focker          Trijntje                	01-02-1851 30-01-1933 0184 Klut Jan (Wz)
Foekema         Willempje               	12-02-1878 29-09-1949 0021 Koopman Hendrik Pieter
Foor            Maria Cornelia          	30-07-1786 02-11-1847 0370 Wit de Jan (Sz)
Forrer          Antonia                 	26-04-1862 26-12-1927 0302 Stroo Jan
Fortuin         Carst                   	04-10-1877 28-10-1960 0120 Hoek Geertje
Francken        Alida Catharina         	22-09-1880 02-11-1936 0057 Romeijn Abraham Jan
Geer van        Beatrix                 	28-04-1848 12-11-1927 0152
Gelderman       Maartje (Map)           	21-05-1913 11-12-1939 1018 Veen Adriaan
Gelster van    	Everdina Maria Elizabeth 	29-10-1840 07-09-1866 0425 Duijvis Jan Spekham
Gerbrand        Dekker                  	11-09-1824 17-01-1879 0162 Smit Grietje
Ginkel van      Evert                   	04-03-1868 20-09-1937 0071 Verheul Johanna
Goedhart        Jan                     	28-01-1850 01-06-1932 0367 Goedhart Vrouwtje
Goedhart        Jan                     	18-05-1876 29-03-1954 0367 
Goedhart        Jan                     	08-11-1916 03-06-1950 0974
Goedhart        Jan (Szn)               	05-09-1879 19-09-1947 0482
Goedhart        Maartje                 	26-03-1876 04-03-1959 0367
Goedhart        Simon                   	11-11-1852 10-01-1934 0482 Niemann Maria
Goedhart        Vrouwtje                	22-02-1850 18-04-1925 0367 Goedhart Jan
Goezinne        Marijtje                	26-06-1865 23-09-1947 1103 Kuijper Abraham
Goosensen       Simen (Siem)            	05-07-1930 26-07-1939 0325
Gorter          Dirk (Pz)               	15-06-1876 10-04-1936 1099 Bakker Helena
Gorter 		Maria Catharina         	13-07-1894 12-12-1937 0073 Siffels Klaas
Gorter          Pieter                  	21-06-1870 06-03-1929 0403 Haas de Trijntje
Gorter          Pieter                  	08-09-1851 16-12-1944 0623 Kwist Hillegonda
Gorter          Simon                   	27-10-1847 07-02-1939 0459 Pierick ten Antje
Govers          Anna                    	06-03-1862 08-08-1955 1084 Boer de Johannes Gerardus (Czn)
Graaf de        Jan Gerrit              	07-04-1872 13-03-1946 0002 Kuijt Grietje
Groot           Cornelis                	04-09-1866 12-11-1956 0382 Kwadijk Immetje
Groot de        Aagtje                  	02-10-1863 26-09-1950 0430 Mooij Pieter
Groot de        Dieuwertje              	20-11-1842 25-04-1910 0540 Zwart Christoffel
Groot           Floris                  	17-09-1852 01-04-1938 0081 Langereis Maartje 
Groot           Guurtje                 	26-11-1871 03-11-1951 0434 Houtzager Simon
Groot           Klaas                   	26-10-1872 03-04-1944 0924
Gruijs          (vrouw, moeder, oma)    	-- -- ---- -- -- ---- 1013
Gruijs          Albert                  	31-08-1880 08-06-1946 0941
Gruijs          Hendrik                 	12-04-1872 29-11-1936 0064 Vet Jannetje
Gruijs          Jan                     	10-06-1877 19-11-1955 1065 Dekker Guurtje
Gruijs          Jan (Jzn)               	02-01-1913 24-03-1935 1065
Haan            Herman Pieter           	07-11-1918 26-06-1928 0282
Haan            Pieter Christiaan       	13-09-1878 29-06-1950 0282 Brouwer Maria Catharina
Haas de         Trijntje                	18-04-1871 18-07-1946 0403 Gorter Pieter
Hagemann        Catharina Elsabein      	06-02-1811 27-04-1874 0578 Hagemann Johann Wilhelmus
Hagemann        Johann Wilhelmus        	22-12-1809 22-03-1887 0578 Hagemann Catharina Elsabein
Halff           Jacob                   	24-06-1882 23-08-1956 0172 Steijn Aaltje
Haremaker       Dirk (Klzn)             	07-03-1815 22-01-1904 0245 Meijer Neeltje - Boer de Sara Elisabeth
Haremaker       Gerrit (Dzn)            	07-03-1841 24-07-1865 0246
Harmsen van der Beek, ten Arnoldina     	01-11-1866 27-11-1875 0620
Harmsen van der Beek, ten Cinara        	20-08-1864 23-03-1888 0620
Harmsen van der Beek, ten Hendrik       	10-09-1837 26-04-1900 0620 Donker Debora Margaretha
Hartog          Benjamina Petronella    	06-11-1859 12-03-1924 0104
Hartog          Guurtje                 	15-08-1862 18-10-1952 0186 Muis Jacob
Hartog          Maartje                 	07-03-1851 12-05-1908 0139 Brat Gerard Hendrik
Havenga         Geert Willem            	19-10-1911 10-12-1946 0257
Havik           Grietje Lijsbeth        	22-01-1884 19-03-1953 0248
Havik           Hendrik (Jz)            	11-04-1844 16-03-1919 0248 Molenaar Lijsbeth
Havik           Jan Cornelis            	25-09-1877 05-10-1932 0042
Havik           Meiert Cornelis         	11-10-1900 31-03-1952 0334
Havik           Pieter Hendrik          	25-08-1875 09-03-1929 0248
Heertjes        Neeltje                 	05-01-1893 16-02-1949 0536 Koome Klaas
Heger           Leopoldine              	29-08-1913 01-11-1944 0524 Zoonen van
Heijn           Ales                    	12-02-1871 07-03-1942 1032 Nijntjes Antje
Heijnis         Cornelis (Cz)           	10-01-1830 12-11-1866 0194 Boeke Antje
Heijnis         Antje                   	11-08-1850 08-05-1936 0192 Oudenhoven Willem Frederik Leonard
Heijnis         Meindert                	15-08-1883 24-05-1949 0323 Molenaar Grietje
Heijnis         Neeltje                 	15-10-1788 26-01-1857 1068 Swart IJsbrand
Heijnis         Trijntje (Td)           	02-09-1805 24-08-1864 0030
Heimering       Eefje                   	02-09-1859 07-12-1924 0369 Boon Baart 
Heinis          Catharina Elisabeth     	04-01-1894 10-02-1944 0500 Boelens
Heinis          Jan                     	08-02-1884 27-06-1953 1009 Kok Niesje
Heitgeert       Jannetje                	25-06-1858 16-08-1914 0536 Koome Jan
Helms           Derk Jan                	27-04-1906 23-07-1942 0291
Hemmelder       Aafje                   	03-02-1858 15-04-1929 0546 Brouwer Gerrit
Hendrik         Honig (Klz)             	08-01-1840 03-07-1891 0232 Honigh Trijntje
Henkes          Trijntje                	19-09-1869 15-05-1916 0952 Zwaan Dirk
Hermanides      Neeltje                 	03-07-1878 09-01-1953 0997 Stad Willem
Hille           Cornelis                	25-03-1883 08-06-1953 0999 Koeman Trijntje
Hille           Louwerens               	13-06-1869 05-05-1949 0039 Star van der Jacoba Hendrina Rosina
Hoede           Willempje               	22-02-1843 29-08-1911 0326
Hoek            Geertje                 	22-02-1879 27-09-1946 0120 Meulen van der Pieter - Fortuin Carst
Holkamp         Maria                   	11-04-1871 11-06-1946 0228
Honig           Anna (Hd)               	12-06-1863 21-10-1897 0236
Honig           Annie (Antje)           	16-12-1883 17-09-1890 1101
Honig           Antje (Kd)              	26-03-1870 02-10-1893 0040
Honig           Catharina Agatha        	18-12-1869 29-11-1948 1095
Honig           Catharina Margaretha    	11-10-1926 12-12-1934 0441
Honig           Claes                   	14-07-1928 18-03-1951 0441
Honig           Cornelis                	05-07-1866 03-07-1950 0219 Nieuwenhuizen Aagje
Honig           Cornelis (Cz)           	25-07-1808 09-01-1870 0600 Honigh Geertje
Honig           Cornelis (Kz)           	07-04-1866 13-10-1943 1095
Honig           Cornelis (Pzn)          	04-07-1855 22-03-1919 1101
Honig           Eduard                  	26-03-1881 22-03-1897 1090
Honig           Evert                   	02-02-1879 27-05-1922 0180 Meevers Anna Izaaca Wouterina
Honig           Geertruida Agatha       	06-04-1877 02-11-1942 0234
Honig           Gerardus Meinardus (Hz) 	22-08-1873 10-10-1873 0230
Honig           Gerrit                  	17-08-1872 26-05-1938 0504 Huisman Neeltje
Honig           Grietje                 	23-11-1867 03-04-1907 0270 Honig Rens
Honig           Hendrik                 	22-07-1892 19-11-1939 0441
Honig           Hendrik (Cz)            	31-07-1845 02-06-1910 1090 Goede de Maartje
Honig           Hendrik Cornelis (Hz)   	11-07-1871 25-03-1892 0236
Honig           Hendrik Simon           	20-04-1898 28-03-1945 1105
Honig           Johannes Jacobus        	22-08-1873 26-04-1915 1105 Jong de Aagje
Honig           Klaas (Hz)              	15-01-1868 03-03-1926 1106 Donker Catharina Margaretha
Honig           Klaas (KLz)             	24-04-1844 03-05-1887 0040
Honig           Maartje                 	08-03-1802 27-08-1866 0423 Duyvis Jan Spekham
Honig           Maartje                 	13-07-1865 13-03-1944 0572 Crok Teunis
Honig           Margaretha Maria (Hd)   	13-10-1880 18-02-1881 0230
Honig           Maria (Hd)              	02-03-1862 13-06-1899 0237
Honig           Meindert (Ez)           	03-05-1839 20-04-1914 0180 Smit Neeltje
Honig           Meindert (Kz)           	25-07-1846 04-04-1908 0152 Smit Neeltje
Honig           Moertje                 	09-08-1797 15-06-1871 0250 Dekker Simon
Honig           Pieter (Cz)             	15-10-1831 06-12-1896 0310 Spaans Antje
Honig           Willem (Hz)             	14-09-1869 20-11-1887 0230
Honigh          Antje                   	08-03-1842 10-01-1902 0473 Velthuijs Wietse (Cz)
Honigh          Geertje                 	27-06-1808 25-05-1872 0600 Honig Cornelis (Cz)
Honigh          Geertje                 	21-10-1845 15-06-1919 0474
Honigh          Jan (Kz)                	15-05-1843 08-04-1890 0273 Jager de Cornelia
Honigh          Trijntje                	28-05-1838 21-10-1911 0232 Hendrik Honig (Klz)
Hoorn           Hermanus                	18-05-1865 31-12-1961 0178 Calcar van Guurtje
Houten van      Aagje                   	19-10-1855 29-11-1929 0549 Wit de Leendert
Houtzager       Simon                   	25-01-1873 30-03-1944 0434 Groot Guurtje
Huisman         Frederik Gerrit         	16-10-1840 08-02-1921 0544 Janneman Grietje
Huisman         Geertruida              	18-11-1843 18-09-1925 0610 Otter Jan
Huisman         Jan                     	21-08-1848 11-03-1942 0436 Kuik Neeltje
Huisman         Jan (Fzn)               	02-11-1851 05-07-1933 0141 Kelder Christina
Huisman         Jansje                  	26-04-1898 31-07-1941 0141
Huisman         R.                      	-- -- ---- -- -- ---- 0275
Huizing         Dirkje                  	20-04-1887 16-09-1939 1006 Soest van Steven
Jager de        Anna                    	02-09-1863 18-06-1953 0124 Smit Evert Nicolaas
Jager de        Catharina               	15-10-1883 03-01-1861 0366
Jager de        Cornelia                	27-11-1841 30-06-18x9 0273 Honigh Jan (Kz)
Jager de        Cornelis                	01-07-1889 08-10-1953 0025
Jager de        Cornelis (Hz)           	11-06-1847 14-05-1925 0365
Jager de        Guurtje                 	08-04-1879 15-05-1945 0366
Jager de        Hannie                  	12-10-1934 26-02-1940 0978
Jager de        Heero                   	04-08-1851 28-05-1912 A002
Jager de        Maria Cornelia          	22-05-1887 11-03-1946 A003
Jager de        Pieter                  	26-08-1895 25-12-1946 A004
Jager de        Henderik                	13-02-1858 14-02-1922 0099 Schilp Guurtje
Janneman        Grietje                 	07-06-1838 21-05-1934 0544 Huisman Frederik Gerrit
Janssen         Antonius Cornelis Maria         22-01-1879 03-11-1946 0471 Scherters Rollina Anthonia
Jenske          Renses                  	02-02-1847 21-01-1931 0372 Koppies Hendrik
Jentink         Andries                 	24-06-1835 08-08-1911 0265 Riemsdijk van Margaretha Elisabeth Henriette
Jes             Sijbrecht               	28-04-1803 06-10-1887 0603 Schenk Klaas (Pz)
Jong de         Aagje (Agatha)          	16-04-1877 25-11-1965 1105 Honig Johannes Jacobus
Jong de         Cornelis Franciscus     	30-09-1904 09-09-1945 0172
Jong de         Maartje                 	16-09-1866 15-01-1945 0406 Vet Jan
Jong de         Margaretha Johanna      	30-04-1889 13-05-1962 0126 Smit Evert
Jong de         Maria                   	26-04-1842 08-05-1925 0398 Kluijver Pieter (Az)
Jong de         Simon                   	16-04-1877 28-03-1957 0510 Schermer Maartje
Jong Luneau de, Roelof Marcus           	27-01-1926 12-01-1947 0028
Kaaij van der   Geertruida Antonia      	29-01-1884 24-10-1918 0015 Kaper Cornelis Nicolaas
Kaar van het    Jan                     	11-11-1874 14-08-1959 0041 Landsman Elizabeth
Kampman         Antoon                  	06-04-1901 18-05-1945 0216 Zwart Elizabeth
Kamstra         Hendrik Nicolaas        	02-06-1841 04-03-1904 0393 Swart Janke
Kaper           Abraham                 	10-11-1868 09-07-1940 1021 Boer de Grietje
Kaper           Gerrit                  	24-02-1897 20-12-1945 0939
Kat             Margaretha Hillegonda   	08-05-1895 21-10-1956 0048 Visser Dirk
Katerberg       Catharina               	17-09-1885 25-04-1913 0415 Schuddeboom Jacob
Keep            Trix                    	14-04-1942 07-03-1947 0966
Keesman         Antje                   	19-06-1862 28-02-1931 0351 Klerk Maarten
Keijzer         Willem                  	13-04-1895 08-05-1945 0288
Kelder          Christina               	22-03-1865 26-09-1944 0141 Huisman Jan (Fzn)
Kerkhof         Martin                  	28-07-1953 13-08-1953 0091
Kersemaker      Anna                    	06-09-1886 06-04-1944 0355 Oosterhoorn Cornelis
Kit             Alida                   	10-05-1874 19-03-1953 1002 Bonda Pieter
Kit             Maartje                 	29-12-1873 05-11-1955 0388 Bos Pieter
Kleef van       Agatha Cornelia         	19-02-1899 11-07-1953 1012 Nek van Jan Christoffel
Kleiss          Helena Catharina        	13-01-1905 15-07-1953 0267 Blokland
Klerk           Maarten                 	31-05-1862 10-02-1935 0351 Keesman Antje
Klinkenberg     Hendrik Pieter          	08-07-1889 29-05-1905 0344
Klinkenberg     Hermanus Bernardus      	14-09-1864 12-05-1945 0344 Loon van Anna Elisabeth
Kluijver        Albert                  	29-05-1804 22-07-1857 0308
Kluijver        Albert (Jac.zn)         	14-09-1819 05-01-1888 0271 Stuurman Grietje
Kluijver        Albert (Jansz)          	01-02-1764 06-09-1880 0605 Wit de Annetje
Kluijver        Eduard                  	23-08-1875 18-09-1933 0398
Kluijver        Pieter (Az)             	17-05-1847 07-09-1915 0398 Jong de Maria
Klut            Aafje (Jd)              	25-02-1885 03-12-1907 0343
Klut            Cornelis                	10-05-1820 19-01-1900 0606 Out Geertje
Klut            Jan (Wz)                	31-10-1850 07-05-1938 0184 Focker Trijntje
Klut            Jansje (Jd)             	05-06-1891 19-06-1921 0184 Pel Gaaf
Klut            Jeltje                  	05-02-1854 24-06-1944 0290 Donker Jan
Klut            Pieter (Jz)             	23-02-1894 22-03-1915 0343
Koekkoek de     Antonie Johannes                -- -- ---- 12-04-1949 0962 11 jaar oud
Koelen van      Wilhelmina              	27-05-1880 22-03-1964 0550 Reijn Johannes Christiaan
Koeman          Pieter Cornelis         	24-09-1861 22-07-1951 0989 Zondervan Toetske Jeremias
Koene           Klaas                   	25-03-1872 17-05-1944 0263 Schnater Anna
Koene           Trijntje                	15-12-1857 06-04-1913 0020 Vries de Jakob
Kok             Aafje                   	23-05-1877 03-11-1956 0019 Buijs Willem
Kok             Maartje                 	09-05-1880 23-12-1950 0984 Heimering Geerlof
Kok             Niesje                  	20-03-1887 06-10-1952 1001 Heinis Jan
Koome           Jan                     	09-03-1863 17-12-1945 0536 Heitgeert Jannetje - Veken Cornelia
Koome           Klaas                   	30-07-1889 28-09-1931 0536 Heertjes Neeltje
Koopman         Hendrik Pieter          	06-04-1879 17-04-1966 0021 Foekema Willempje
Koopman         Margaretha Klazina      	31-10-1878 31-10-1955 0412 Nieuwkamp Pieter
Kopper          Kees                    	13-09-1906 20-11-1941 1040
Koppies         Hendrik                 	25-05-1846 02-07-1932 0372 Renses Jenske
Koppies         Hendrik Pieter          	29-01-1898 20-06-1967 0029 Waal Sijtje
Koppies         Wijntje                 	02-12-1856 25-01-1929 0394 Stam Dirk
Kraaij          Trijntje                	06-02-1869 14-12-1936 0004 Bolding Klaas
Krap            Hendrik                 	10-08-1806 03-06-1870 1078 Renses Ietje
Krijt           Leendert                	14-08-1893 08-06-1949 0964 Husslage Maartje
Krom            Gerritje                	14-09-1876 25-07-1952 0018 Vonk Anthonius Jacobus
Krom            Klaas                   	14-08-1806 14-06-1898 0602 Neijssel Anna Catharina Maria
Kuijper         Aaltje                  	22-04-1867 26-07-1944 0147 Boekhoud Pieter
Kuijper         Abraham                 	11-03-1863 13-09-1953 1103 Goezinne Marijtje
Kuijper         Machteltje              	28-01-1889 05-11-1918 1094 Verweel Cornelis
Kuijper         Marijtje                	07-08-1865 25-02-1947 0098 Carbaat Jacob
Kuijper         Paulus                  	09-07-1892 28-10-1942 1046
Kuijper         Trijntje                	26-03-1910 16-09-1953 1010 Kraaij
Kuijt           Grietje                 	20-04-1875 12-11-1969 0002 Graaf de Jan Gerrit
Kuijzer         Geertje                 	17-04-1881 24-06-1958 0032 Root Barend
Kuik            Neeltje                 	11-09-1850 11-02-1942 0436 Huisman Jan
Kuiper          IJsbrand                	20-11-1890 04-09-1954 1076 Stuurman Aagje
Kwadijk         Dirk                    	11-07-1870 29-10-1943 1086 Wiepjes Antje
Kwadijk         Immetje                 	17-07-1865 05-02-1931 0382 Groot Cornelis
Kwast           Simon                   	06-01-1877 11-09-1946 0948 Kok Adriaantje - Geertruida Cornelia Habig
Kwist           Hillegonda              	25-03-1852 04-07-1944 0623 Gorter Pieter
Laan van der    Susanna                 	06-05-1885 10-02-1947 0944 Admiraal Frederik Dirk
Lagrand         Marijtje                	02-12-1889 08-09-1953 0034 Lefferman Daniel
Landsman        Elizabeth               	15-06-1875 11-12-1947 0041 Kaar van het Jan
Langen de       Franciscus Daniel               15-09-1874 10-01-1947 0275 Huisman Racheltje
Langereis       Maartje                 	16-03-1871 01-07-1945 0081 Groot Floris
Leeuwen van     Elisabeth               	25-06-1868 20-05-1926 0400 Jong de Jacob - Wijn de Johannes
Lefferman       Liesbeth                	21-09-1928 09-01-1948 0034
Leijden van     Johanna Catharina       	25-08-1857 18-02-1930 1101 Honig Cornelis
Lingen van der  Willem                  	13-08-1899 19-09-1948 0055
Loon van        Anna Elisabeth          	10-12-1860 15-03-1921 0344 Klinkenberg van Hermanus Bernardus
Louw            Tom                     	26-06-1937 14-05-1943 0151
Maij            Adriaan                 	26-02-1872 16-04-1937 0496 Bakker Aagje
Maij            Amalia Maria            	01-06-1900 09-06-1959 0496 Croes
Maij            Naatje                  	30-08-1873 25-08-1939 1015 Schouten Jacob
Mars            Hendrik                 	23-10-1876 09-07-1950 0981 Doeven Aaltje
Masker          Jacob                   	24-10-1870 16-03-1941 0150
Meevers         Anna Izaaca Wouterina   	31-05-1883 05-12-1950 0180 Honig Evert
Meijer          Johanna Elizabeth       	03-09-1863 29-10-1949 0961 Poelenjee Johannes Daniel
Meijer          Neeltje                 	26-10-1811 10-03-1871 0245 Haremaker Dirk (Klzn)
Meijn           Pietertje               	25-04-1883 15-04-1951 0023 Sibie Barend
Meijst          Dick                    	26-12-1918 13-07-1951 0318
Meijst          Dirk                    	16-01-1885 01-04-1955 0318 Rooij de Louise Johanna
Melk            Pieter                  	31-12-1883 23-10-1931 0106 Brouwer Grietje - Smit Antje
Meulen van der  Antje                   	25-10-1890 15-11-1942 1048 Bergsma Fedde
Mever van       Pieter                  	02-03-1865 21-11-1944 0498 Pos Hendrina Catharina
Minneboo        Simon            		16-03-1941 24-02-1944 1061
Moes de         Hendrika Cornelia       	05-11-1867 28-11-1944 0519 Bark Gijsbert
Mol             Albert                  	23-11-1858 27-08-1937 0585 Stroo Aagje
Mol             Cornelis (Alb.zn)       	09-10-1910 18-04-1947 0945
Mol             Jan                     	03-01-1864 25-08-1950 0983
Molenaar        Engel                   	10-05-1868 24-10-1939 0223 Dijkhuizen Reierdina Reinarda
Molenaar        Grietje                 	10-03-1885 22-06-1944 0323 Heijnis Meindert
Molenaar        Hermanus                	25-05-1863 23-05-1943 1107 Sluijs van der Cornelia
Molenaar        Jan (Kz)                	28-01-1862 17-09-1927 0011 Ris Pietertje E.
Molenaar        Lijsbeth                	17-09-1843 20-06-1918 0248 Havik Hendrik (Jz)
Mooij           Aaltje                  	06-02-1870 25-05-1947 0150 Masker Jacob
Mooij           Pieter                  	06-08-1860 13-08-1930 0430 Groot de Aagtje
Mootz           Engelina Catharina      	10-07-1876 28-02-1946 0933
Muis            Dien                    	-- -- ---- -- -- ---- 0186
Muis            Jacob                   	30-11-1857 04-04-1937 0186 Hartog Guurtje
Mulder          Antonius                	21-08-1893 25-07-1949 0183
Mulder          Maria Antonia           	29-02-1932 10-03-1947 0183
Mulder          Wihelmina               	11-02-1911 06-05-1970 0049 Damm Anton Louis Everhard
Mus             Hillegonda              	23-06-1878 04-10-1947 0484 Woudt Cornelis (Jz)
Muusse          Hendrik                 	05-11-1919 14-12-1945 0954
Neeltje         Duijvis                 	29-01-1941 29-09-1869 0427
Netelbeek       Victor                  	13-10-1917 14-09-1934 0304
Niemann         Maria                   	20-08-1854 20-06-1933 0482 Goedhart Simon
Nieuwenhuizen   Aagje                   	12-07-1866 03-07-1944 0219 Honig Cornelis
Nieuwkamp       Cornelis                	28-12-1843 21-05-1931 0336 Zwart Trijntje
Nieuwkamp       Pieter                  	16-06-1877 27-12-1938 0412 Koopman Margaretha Klazina
Nieuwkamp       Simon                   	11-06-1845 17-06-1921 0538 Altink Antje
Nijntjes        Hendrik                 	30-08-1865 09-12-1931 0169 Valk Geertruida
Nijntjes       	Wilhelmina Sophia Jacoba 	11-02-1888 12-07-1951 0385 Schenk Dirk
Nijzink         Herm                    	16-02-1891 27-01-1946 0026 Baas Wilhelmina
Nijzink         Tiemen                  	07-12-1867 08-01-1941 1042 Cieraad Hermina
Nomen           Aagje                   	29-04-1814 02-02-1903 0490 Velthuijs Cornelis
Noordervliet    Jacobus                 	24-05-1880 10-05-1847 0052 Roelofs Geertje
Nota            Anna Maria              	31-01-1868 02-09-1911 0360 Wijn de Johannes
Oortwijn Agatha Jeltje Johanna (Hannie) 	23-10-1937 06-04-1944 0386
Oosterhoorn     Cornelis                	05-01-1883 12-11-1969 0355 Kersemaker Anna
Oosterhoorn     Maria Magdalena         	01-02-1865 06-05-1943 0915 Dekker Cornelis Willem
Otter           Antje (Anie)            	04-06-1894 01-06-1940 0119 Ridder Marinus Johannes
Otter           Jan                     	19-08-1842 12-01-1920 0610 Huisman Geertruida
Ottes           Jacoba                  	15-07-1850 22-04-1953 0390 Dekker Jan
Oudenhoven      Willem Frederik Leonard 	11-08-1856 08-05-1936 0192
Out             Aagje                   	12-05-1877 08-09-1946 0949 Houten van Jan
Out             Alida Petronella Maria  	07-10-1900 10-04-1967 0414
Out             Dirk                    	10-12-1865 10-12-1911 0392
Out             Geertje                 	31-01-1825 10-10-1899 0606 Klut Cornelis
Out             Maria                   	17-02-1865 13-10-1898 0202 Honig Meindert (Jz)
Out             Pieter                  	08-08-1831 11-10-1914 0204 Brandenburg Alida Petronella Maria
Out             Pieter Johannes         	21-02-1870 27-03-1912 0414 Vredenduin Neeltje
Ouwejan         Clasina                 	04-04-1872 02-04-1938 0527 Herman Pieter
Ouwejan         Jan                     	12-07-1880 02-11-1956 0017
Ouwerkerk van   Anna Maria              	26-09-1872 25-02-1903 1091 Veen Jan (Az)
Ouwerkerk van   Elisabeth               	28-11-1867 23-12-1925 0036 Veen Jan
Ouwerkerk van   Jacob                   	14-11-1822 28-01-1908 1091
Overeem         Jansje                  	01-04-1883 27-12-1937 0077 Kaal Cornelis
Pekelharing     Guurtje                 	19-01-1793 22-12-1854 0100 Smit Gerrit (Az)
Pel          	Catharina Johanna              	12-09-1918 28-01-1921 0343
Pierick ten     Antje                   	04-01-1851 15-06-1925 0459 Gorter Simon
Pieter          Herman                  	13-09-1872 04-03-1943 0527 Ouwejan Clasina
Poelenjee       Johannes Daniel         	04-07-1864 21-11-1947 0957
Poelman         Pieter                  	08-12-1873 21-11-1947 0967
Pos             Hendrina Catharina      	30-08-1871 25-02-1962 0498 Mever van Pieter
Posch           Luwtje                  	06-08-1881 03-04-1944 0408 Duijs Willem
Poulain         Marie Céline            	22-10-1876 12-10-1956 0014 Groenveld Pieter
Prins           Jacob (Gz)              	07-01-1772 01-08-1849 0581
Prins           Neeltje                 	13-02-1857 14-01-1936 0096 Schelden van der Hendrik
Prins           Simon (Hz)              	20-09-1862 29-05-1931 0259 Beumer Stijntje
Putten van      Dirkje                  	10-03-1895 04-12-1942 1041 Bouhuijs Dirk Jacobus
Putten van      Leonardus               	13-08-1860 16-03-1960 1102 Bakker Guurtje
Quik            Maria                   	25-01-1879 27-06-1938 0358 Steinhauer Hendrik Johannes
Ras             Evert                   	17-02-1942 27-07-1944 1060
Reichardt       Margaretha Johanna      	19-02-1892 22-07-1949 0965 Raadtgever Johannes
Reijn           Johanna Christina       	27-02-1918 15-10-1944 0550
Reijn           Johannes Christiaan     	27-08-1883 26-09-1946 0550 Koelen van Wilhelmina
Renses          Ietje                   	29-01-1798 21-04-1872 1078 Krap Hendrik
Rentenaar       Jan                     	15-09-1861 01-11-1939 1017 Aafje Fraai
Ridder          Marinus Johannes        	31-05-1894 10-03-1951 0119 Otter Antje
Ridderikhof     Neeltje                 	26-03-1870 12-05-1939 0391
Riemsdijk van   Margaretha Elisabeth    	20-07-1838 02-05-1933 0265 Jentink Andries
Rietveld        Arie Cornelis           	27-09-1903 15-07-1954 0007
Ris             Pietertje (Rietje)              02-02-1852 03-06-1947 0011 Molenaar Jan (Kz)
Ris             Titia                   	25-01-1884 06-09-1948 0438 Walst Barend
Roelofs         Geertje                 	05-08-1882 14-11-1955 0052 Noordervliet Jacobus
Romeijn         Jansje                  	27-07-1882 15-03-1960 0116 Wit de Pieter
Rond            Jan Jacob               	15-06-1883 14-06-1943 0221 Sijbregt van Elsland
Rond            Martinus                	02-08-1929 25-09-1939 0221
Ronde de        Gré                     	12-02-1897 14-12-1943 0552 Stelling
Rooij de        Louise Johanna          	11-11-1889 22-05-1954 0318 Meijst Dirk
Roos            Aafje (Sd)              	17-05-1885 02-01-1913 0493
Roos            Maria Berendina (Naatje)        15-05-1896 26-07-1967 0513 Schouten Willem
Roos            Pieter                  	11-01-1887 13-05-1940 0277 Boer de Elisabeth Maria
Roos            Simon                   	07-12-1857 26-07-1942 0493 Dekker Trijntje
Roos            Trijntje                	23-09-1841 25-02-1926 0190 Smit Pieter (Jz)
Root            Barend                  	11-07-1881 29-02-1948 0032 Kuijzer Geertje
Rossum van      Johannes                    	25-12-1857 22-10-1954 0006 Kerkhoven Lena
Rot             Grietje                 	10-03-1894 01-07-1952 0994 Karman Jacob
Ruijter         Jacob                   	-- -- ---- -- -- ---- 0938
Ruth van        Johan Anton             	06-06-1876 05-01-1952 0022
Samson          Maartje                 	02-12-1831 01-04-1903 0025 Swart Cornelis
Schaap          Trijntje                      	13-05-1914 04-03-1953 1084 Boer de Willem Cornelis Johannes
Schelden van der Hendrik                	30-06-1853 10-04-1927 0096 Prins Neeltje
Schenderen van  Gerrit                  	12-12-1873 21-09-1945 0144 Verveen Maria Centina
Schenk          Jacobus                 	17-02-1866 24-11-1938 0469 Woudt Gerritje Schenk
Schenk          Johanna                 	20-08-1893 11-10-1947 0043 Rossum van Johannes (Jz)
Schenk          Klaas (Fz)              	09-04-1874 26-04-1946 0421 Buun Elisabeth
Schenk          Klaas (Pz)              	19-02-1809 21-01-1894 0603 Jes Sijbrecht
Schenk          Odie                    	05-09-1936 10-02-1945 0385
Schenk          Sijbrecht               	04-11-1854 16-02-1932 0594 Dekker Hendrik
Schenk          Stijntje (Stientje)     	26-04-1886 01-03-1941 1028 Bakker Hein
Schermer        Maartje                 	28-03-1883 13-01-1951 0510 Jong de Simon
Schilp          Grietje                 	09-03-1886 06-09-1933 0033 Zeeman Pieter
Schilp          Guurtje                 	26-02-1860 08-10-1943 0099 Jager Hendrik
Schipper        Grietje                 	28-07-1864 09-09-1934 1067 Bakker Roelof
Schnater        Anna                    	30-05-1877 20-09-1962 0263 Koene Klaas
Scholten        Hendrik                 	15-01-1838 16-04-1916 0614
Scholtsz        Jan (Jochem)            	05-11-1892 11-08-1950 0982 Mars Trijntje
Schoone         Grietje                 	26-10-1880 21-11-1910 0415 Schuddeboom Cornelis
Schooneveld     Benjamin                	31-05-1875 30-07-1946 0942 Ooms Grietje
Schots          Johanna                 	07-08-1908 03-10-1939 0225 Stuurman
Schouten        Jacob                   	15-01-1868 18-07-1940 1033 Maij Naatje
Schouten        Willem                  	04-02-1899 13-06-1945 0513 Roos Maria Berendina (Naatje)
Schuddeboom     Jacob                   	17-12-1849 11-03-1932 0027 Stad van der Elisabeth
Schuddeboom     Jan                     	05-11-1934 18-08-1935 1097
Schuurman       Jantiena Hendrika       	12-07-1894 09-12-1940 1024 Visser Derk Willem
Siedenburg      Elisabeth               	29-12-1910 20-09-1941 1036 Molenaar Simon
Siffels         Eek                     	07-09-1926 10-08-1963 0073
Sluijs          Jantje                  	05-05-1922 06-04-1928 0480
Sluijs van der  Cornelia                	01-03-1866 09-04-1933 1107 Molenaar Hermanus
Sluis van       Thomasia Hendrika       	07-01-1852 07-02-1925 0429 Boer de Hendrik
Smid            A.                      	09-09-1867 18-02-1945 0932 Dartelen van
Smit            Bertha                  	26-09-1884 13-07-1952 1000 Dijkstra Douwe
Smit            Cornelis (Gz)                 	31-10-1816 01-10-1879 0100 Zoon van Gerrit Smit - Pekelharing Guurtje
Smit            Cornelis (Cz)           	11-10-1832 08-01-1870 0125
Smit            Cornelis (Evertz)       	14-02-1799 09-09-1880 0124 Wimmers Maria Johanna
Smit            Cornelis (Pz)           	25-02-1868 31-05-1943 0307 Ben van der Alida
Smit            Cornelis Evert          	30-08-1851 09-09-1977 0124
Smit            Evert                   	27-09-1774 14-02-1843 0162
Smit            Evert                   	29-09-1885 04-10-1943 0125 Jong de Margaretha Johanna
Smit            Evert (Cz)              	06-02-1823 04-02-1872 0126 Dekker Grietje
Smit            Evert Nicolaas          	22-12-1860 13-07-1914 0124 Jager de Anna
Smit            Gerrit (Az)             	04-07-1794 25-10-1857 0100 Pekelharing Guurtje
Smit            Gerrit (Ez)             	31-12-1813 19-02-1845 0102
Smit            Grietje                 	05-09-1825 22-05-1904 0163 Dekker Gerbrand
Smit            Hendrik (Gz)                 	15-08-1823 07-05-1913 0100 Zoon van Gerrit Smit - Pekelharing Guurtje
Smit            Hylena Maria            	16-06-1831 12-12-1837 0125
Smit            Klaas                   	-- -- ---- -- -- ---- 0514 Pet
Smit            Klaas                   	03-05-1801 23-04-1863 0162 Breet Grietje
Smit            Maria                   	29-01-1834 30-01-1834 0124
Smit            Maria                   	20-08-1854 04-05-1872 0124
Smit            Neeltje                 	18-01-1847 19-01-1894 0152 Honig Meindert (Kz)
Smit            Pietertje(Gd)                 	03-07-1827 06-08-1879 0100 Dochter van Gerrit Smit - Pekelharing Guurtje
Smit            Pieter (Jz)             	01-03-1842 29-01-1921 0190 Roos Trijntje
Smit            Pietertje               	02-10-1831 11-01-1899 0616 Flentrop Dirk Andries
Smit            Stijntje                	28-11-1810 17-07-1868 0308
Smit            Trijntje                	13-10-1825 26-01-1884 0125
Smit            Truus                   	19-10-1929 17-08-1946 0943
Smit            Willem                  	08-09-1887 19-02-1942 0125
Snelleman       Johannes Antonius       	09-11-1873 16-12-1932 0377 Wafelbakker Maria
Soll van        Antje Maria             	07-03-1848 02-02-1894 0348 Zandleven Thomas
Spaans          Aagje                   	25-02-1822 29-09-1912 0587 Couwenhoven Pieter (Az)
Spaans          Antje                   	18-02-1830 25-06-1909 0310 Honig Pieter (Cz)
Spek van der    Cornelis                	17-08-1903 11-12-1952 0486
Spek van der    Cornelis                	12-06-1878 25-01-1954 0486 Betlem Aafje
Stad            Elisabeth Trijntje      	30-09-1887 27-03-1943 1052 Groot Reindert
Stad            Maatje                  	-- -- ---- -- -- ---- 1038
Stad van der    Elisabeth               	09-05-1848 01-07-1937 0027 Schuddeboom Jacob
Stadt           Aagje                   	30-10-1897 31-01-1947 0953 Blokland Jacob
Stadt           Grietje                 	11-12-1830 23-08-1910 0394 Stam Dirk
Stadt van de    Alida Catharina         	11-03-1857 02-07-1940 0301
Stadt van de    Guurtje                 	02-10-1854 05-01-1936 0301 Duyvis Ericus Gerhardus (Tz)
Stadt van de    Maria                   	20-11-1875 14-06-1950 0977 Hartog Lubbert
Stam            Dirk Sr                 	22-08-1857 29-01-1929 0394 Koppies Wijntje
Stam            Grietje                 	06-08-1872 22-02-1952 0160 Stuurman Jan (Dz)
Star van der    Jacoba Hendrina Rosina  	25-03-1877 07-10-1952 0039 Hille Louwerens
Steijn          Aaltje                  	02-09-1882 06-09-1945 0172 Halff Jacob
Steinhauer      Hendrik Johannes        	10-08-1863 21-12-1940 0358 Quik Maria
Stephan         Bernardus               	19-01-1806 04-07-1852 0038 Stoffel Guurtje
Stephan         Bruining                	26-05-1855 21-12-1889 0038
Stierhout       Maria Benardina         	22-07-1886 14-01-1947 0304 Netelbeek
Stoffel         Guurtje                 	08-08-1808 30-01-1859 0038 Stephan Bernardus
Stolp           Hendrik                 	04-04-1893 19-05-1943 0177
Straatman       Aafje                   	08-05-1835 31-12-1880 0188 Baas Dirk
Stroo           Aagje                   	22-01-1860 10-05-1954 0585 Mol Albert
Stroo           Jan                     	07-12-1863 23-11-1941 0302 Forrer Antonia
Stroom van der  Johanna                 	22-10-1868 01-04-1956 0534 Wijnberg Albert
Stuurman        Cornelis                	21-02-1861 22-05-1956 0075 Best Trijntje
Stuurman        Grietje                 	25-09-1819 02-01-1889 0271 Kluijver Albert (Jac.zn)
Stuurman        Jan (Dz)                	12-01-1870 01-10-1951 0160 Stam Grietje
Swaan           Neeltje                 	30-07-1901 11-07-1952 0585 Mol
Swart           Cornelis                	26-09-1823 22-02-1897 0025 Samson Maartje
Swart           IJsbrand                	25-01-1793 28-02-1804 1068 Heijnis Neeltje
Swart           IJsbrand                	18-03-1848 12-12-1891 1068
Swart           Janke                   	31-05-1944 28-09-1921 0393 Kamstra Hendrik Nicolaas
Swart           Joseph                  	16-03-1851 11-11-1932 0025
Swart           Maria                   	09-06-1864 23-01-1917 0277 Boer de Pieter Nicolaas
Swart           Neeltje                 	07-10-1861 09-11-1927 A006
Swart           Pieter (Cz)             	05-03-1868 10-10-1910 1068
Sweepe          Hendrik                 	03-06-1789 02-03-1847 0241 Verheul Maartje
Sweepe          Hendrik                 	23-05-1818 08-06-1892 0241 Barnouw Johanna Elizabeth
Sweepe          Johanna Elizabeth       	08-06-1845 09-03-1870 0241
Sweepe          Maartje                 	09-05-1830 02-02-1852 0241
Taanman         Neeltje                 	15-02-1855 01-06-1940 0556 Doeven Dirk
Teer            Jakob                   	20-01-1869 29-03-1945 0149 Brandenburg Aaltje
Terwey          Familiegraf             	-- -- ---- -- -- ---- A001
Timmer          Gerritje                	02-03-1858 08-06-1941 1031 Carbaat Gerrit
Tobbe           Barbara Christina       	19-06-1836 25-08-1898 0038 Stephan
Tolk            Neeltje                 	24-05-1861 19-04-1942 0372 Koppies Dirk
Toornvliet      Jean Mari Louis         	16-01-1902 12-03-1952 0362
Touw            Leendert                	24-10-1883 06-10-1952 0037
Troostheide     Wilhelmina              	23-03-1827 21-03-1856 0188 Baas Dirk
Tuijl van       Klaas                   	13-03-1877 01-12-1944 0463 Eriks Antje
Uitvlucht       Jan Caesar              	10-04-1891 03-08-1952 0995 Hille Neeltje
Valk            Geertruida              	17-11-1864 19-06-1944 0169 Nijntjes Hendrik
Valk            Grietje                 	21-12-1864 31-07-1939 0031 Weeteling Jan
Vas             Gerrit Jan              	12-05-1940 02-04-1943 1056
Veel            Maria Jacoba            	26-07-1890 28-04-1945 0929 Wiethaar
Veen            Acceus                  	22-04-1834 03-12-1900 1091
Veen            Acceus Jacob Dirk       	13-02-1903 04-03-1903 1091
Veen van        Abraham                       	23-03-1893 11-01-1951 0985
Veen van        Dirk                    	13-05-1898 17-10-1951 0988 Kat Aagje
Velthuijs       Cornelis                	25-05-1812 13-10-1876 0490 Nomen Aagje
Velthuijs       Wietse (Cz)             	07-11-1848 19-06-1912 0474 Honigh Antje
Velthuis        Pieter (SCz)            	19-10-1845 17-07-1893 0490
Veltmeijer      Johannes                	06-05-1880 25-02-1950 0971 Boekel Josina Hendrica
Verheijden      Cornelia Elisabeth Anna 	02-10-1888 04-10-1938 0079 Wort van
Verheul         Johanna                 	18-10-1868 07-09-1948 0071 Ginkel van Evert
Verheul         Maartje                 	03-08-1793 27-03-1840 0241 Sweepe Hendrik
Verkade         Debora Geertruida       	28-03-1827 10-11-1904 0312 Teewis Duyvis
Verschoor    	Willemina Johanna Cornelia 	04-03-1830 20-12-1872 0612 Engels Jan (Jappes)
Verveen         Maria Centina           	14-11-1873 14-10-1955 0144 Schenderen van Gerrit
Verweel         Jacob (Cz)              	12-01-1853 10-03-1932 1093 Buijs Aagje
Vet             Dieuwertje              	04-11-1782 13-03-1878 0587 Couwenhoven Adriaan (Pz)
Vet             Jan                     	13-12-1866 15-08-1948 0406 Jong de Maartje
Vet             Jannetje Gruijs         	27-03-1873 06-02-1937 0064 Gruijs Hendrik
Vis             Neeltje                 	15-12-1829 11-06-1912 0575 Crok Jan
Visscher        Dirk                    	28-02-1883 20-05-1953 0998
Visscher        Hendrik                 	28-09-1918 28-12-1946 0950
Visser          Dirk                    	14-12-1894 02-12-1950 0048 Kat Margaretha Hillegonda
Vlierden van    Hendrik Willem          	23-12-1879 18-09-1932 0419 Hille Catharina
Vloon           Willem                  	22-10-1885 09-08-1949 0346 Suzanna Doeven
Voogd           Egbertus                	13-02-1880 11-02-1962 1108 Duits Antje
Voogd           Geertruida              	04-08-1904 01-12-1934 1108
Vooren van d    Gerrit                  	25-06-1901 27-06-1952 0992
Vredenduin      Neeltje                 	14-07-1872 26-08-1934 0414 Out Pieter Johannes
Vries de        Adriana                 	10-11-1907 08-12-1945 0935 Lingen van d
Vries de        C.J.C.                  	04-03-1912 11-09-1958 0526 Brink van d
Vries de        Dirk                    	01-12-1880 11-06-1941 0526
Vries de        Dirk                    	17-01-1892 31-05-1920 0327
Vries de        Johannes Marinus                07-09-1897 30-03-1954 0010 Krom Gerritje
Vries de        Jacob                   	-- -- ---- -- -- ---- 0516
Vries de        Jacob                   	22-05-1889 10-09-1952 0316
Vries de        Jacob (Dz)              	20-11-1868 07-07-1947 0328
Vries de        Jakob                   	11-07-1853 18-11-1923 0020 Koene Trijntje
Vries de        Jantina                 	16-07-1892 01-11-1947 0946 Woldhuis Roelof
Vries de        Maartje                 	17-02-1899 15-03-1916 0020
Vries de        Meindert                	08-09-1886 08-05-1935 0530
Vries de        Outger                  	04-03-1878 17-03-1955 0261 Braak Aaltje
Vries de        Sijtje                  	23-03-1909 03-10-1949 0970 Gruus
Waal de         Pieter                  	12-08-1893 25-04-1947 0053
Waal            Sijtje                  	11-05-1900 09-02-1949 0029 Koppies Hendrik Pieter
Wafelbakker     Maria                   	12-03-1874 27-02-1961 0377 Snelleman Johannes Antonius
Wagenaar        Dirk                    	14-05-1866 29-03-1943 0171 Engel Jansje
Wals            Maartje                 	30-01-1865 17-09-1931 0142 Bark Adrianus
Walst           Barend                  	25-06-1883 26-11-1938 0438 Ris Titia
Warnaar         Cornelis                	21-06-1867 20-04-1930 0522
Weeteling       Jan                     	15-09-1862 06-05-1935 0031 Valk Grietje
Wever           Wilhelm                 	27-12-1906 28-12-1947 0320 Wezerijn Geertruida Maria
Wezerijn        Geertruida Maria        	05-05-1909 22-12-1956 0320 Wever Wilhelm
Wiepjes         Antje                   	15-11-1875 29-07-1944 0926 Kwadijk Dirk
Wiethaar        Christiaan Jacobus         	25-02-1885 21-04-1953 1005
Wiggelinkhuizen Maria Adriana           	03-11-1875 12-02-1941 1026 Knaap van der
Wijn de         Cornelis                	-- -- 1921 03-06-1922 0360 5 maanden oud
Wijn de         Johannes                	23-01-1866 10-06-1930 0360 Nota Anna Maria - Leeuwen van Elisabeth
Wijn de         Willem Frederik (Jzn)   	15-09-1901 27-11-1923 0360
Wijn            Trijntje                	09-04-1855 16-04-1944 1083 Demmendal Willem
Wijnberg        Albert                  	05-09-1866 28-05-1912 0534 Stroom van der Johanna
Wijngaarden van Christiaan              	21-03-1843 07-06-1903 0332
Wimmers         Maria Johanna           	16-06-1806 10-11-1834 0124 Smit Cornelis (Evertz)
Windgetter      Willem Frederik             	08-03-1818 27-11-1887 0340 Overhof Gezina Bartha
Wit de          Annetje                 	24-01-1766 11-12-1884 0605 Kluijver Albert (Jansz)
Wit de          Antje (Jansz)           	26-06-1812 14-05-1837 0370
Wit de          Antje (Pietersd)        	28-03-1779 24-06-1848 0370
Wit de          Jan (Sz)                	16-06-1787 29-11-1848 0370 Foor Maria Cornelia
Wit de          Leendert                	20-01-1855 17-02-1931 0549 Houten van Aagje
Wit de          Pieter                  	11-09-1881 25-10-1945 0116 Romeijn Jansje
Wit de          Reinier                 	17-06-1865 11-03-1949 0549
Woerdeman       Frederik                	01-08-1866 01-02-1944 0922
Wort van        Pieter (Hz)             	26-07-1856 03-09-1930 0110 Balkenende Eliza Adriana
Woudt           Cornelis (Jz)           	01-02-1871 18-04-1945 0484 Mus Hillegonda 
Woudt           Gerritje                	28-05-1863 10-10-1939 0469 Schenk Jacobus
Zandleven       Grietje Teetje                  14-07-1870 02-06-1893 0348
Zanen van       Marritje                	10-08-1871 17-04-1950 0973 Zwan Ente
Zeeman          Pieter                  	08-04-1879 19-01-1951 0033 Schilp Grietje
Zemel           Jan                     	21-01-1859 11-05-1937 0070 Blees Maartje
Zwaan           Dirk                    	26-11-1864 23-02-1943 0066
Zwaan           Maarten                 	30-03-1898 09-04-1937 0066
Zwaan           Maria Gezina            	12-03-1893 19-11-1943 0066
Zwart           Christoffel             	22-06-1841 04-10-1939 0540 Groot de Dieuwertje
Zwart           Frederik                	15-10-1867 30-01-1928 0380
Zwart           Maria Margaretha        	04-05-1879 05-10-1953 0540
Zwart           Trijntje                	17-02-1870 16-07-1942 0326 Vries de Jacob
 
xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Foto
Aafje           Fraai(j)                Winkel                                          0937
Aaltje          Brand                   Koog aan de Zaan        Heiloo                  0195
Abercrombie     Roelof                  Koog aan de Zaan                                0460
Admiraal        Frederik Dirk           Alkmaar                                         0969
Aleva           Willem                  Joure                   Zaandam                 0005
Altink          Antje                   Koog aan de Zaan                                0538
Avis            Maria Helena            Westzaan                Koog aan de Zaan        0561
Baas            Dirk                    Koog aan de Zaan                                0188
Baas            Wilhelmina              Alkmaar                                         0026
Bakker          Aagje                   Texel                                           0496
Bakker          Antje                   Koog aan de Zaan                                0611
Bakker          Guurtje                 Assendelft                                      1102
Bakker          Hein                    Urk                                             1028
Bakker          Helena                  Zaandam                                         1099
Bakker          Roelof                  Koog aan de Zaan                                1067
Bakker          Saartje                 Wormerveer                                      0283
Balkenende      Eliza Adriana           Schooten                                        0110
Bark            Adrianus                Jisp                                            0142
Barklage        Maria Cathrina          Koog aan de Zaan                                0375
Bauling         Cornelis Martinus       Koog aan de Zaan                                1096
Betlem          Aafje                   Zaandijk                                        0486
Betlem          Catharina               Purmerend                                       0365
Beumer          Stijntje                Zaandam                                         0259
Blaauw          Trijntje                Westzaan                                        0336
Boeke           Antje                   Zaandijk                Soestdijk               0196
Boekhoud        Pieter                  Warffum                                         0147
Boer de         Dina                    Zaandijk                                        0396
Boer de         Dina                    Koog aan de Zaan                                0418
Boer de         Elisabeth               Alkmaar                                         0918
Boer de         Elisabeth Maria         Koog aan de Zaan                                0277
Boer de         Jacob (Hz)              Zaandijk                                        0396
Boer de         Pieter Nicolaas         Alkmaar                                         0277
Boon            Baart                   Koog aan de Zaan                                0369
Boon            Jacoba                  Zaandam                                         0016
Boorsma         Grietje                 Zaandam                                         0520
Bos             Pieter                  Koog aan de Zaan                                0388
Braak           Aaltje                  Zaandam                                         0261
Bramer          Everhardus              Oldemarkt                                       0375
Brand           Aaltje                  Koog aan de Zaan        Heiloo                  0195
Brandenburg     Aaltje                  Zaandam                                         0149
Brandenburg     Alida Petronella Maria  Amsterdam                                       0203
Brandenburg     Trijntje                Zaandijk                Koog aan de Zaan        0564
Breet           Grietje                 Zaandijk                                        0162
Brouwer         Gerrit                  Zaandijk                                        0546
Brouwer         Maria Catharina         Zaandam                                         0282
Buijs           Aagje                   Zaandijk                                        1093
Buijsman        Joachim (Jz)            Koog aan de Zaan                                0283
Busbroek        Kors                    Zeist                                           0980
Calcar v        Guurtje                 Koog aan de Zaan                                0178
Carbaat         Jacob                   Koog aan de Zaan                                0098
Cieraad         Hermina                 Zwolle                                          1042
Couwenhoven     Adriaan (Pz)            Koog aan de Zaan                                0587
Couwenhoven     Pieter (Az)             Koog aan de Zaan                                0587
Crok            Cornelis                Koog aan de Zaan                                0561
Crok            Jan                     Koog aan de Zaan                                0575
Crok            Teunis                  Westzaan                                        0564
Crok            Teunis (Jz)             Koog aan de Zaan                                0572
Dekker          Antje                   Zaandam                                         0936
Dekker          Grietje                 Koog aan de Zaan                                0126
Dekker          Guurtje                 Zaandam                                         1065
Dekker          Hendrik                 Koog aan de Zaan                                0594
Dekker          Hester                  Koog aan de Zaan                                0460
Dekker          Pieter (Jcz)            Koog aan de Zaan                                0030
Dekker          Trijntje                Koog aan de Zaan                                0493
Dekkers         Jennigje                Joure                                           0353
Dibbits         Guurtje                 Uitgeest                                        0134
Dijkman         David Hendrik           Koog aan de Zaan                                0467
Does            Arend Hendrik           Zaandam                                         0114
Doeven          Aaltje                  Zaandam                                         1022
Doeven          Dirk                    Zaandam                                         0556
Doeven          Pieter                  Koog aan de Zaan                                0134
Doeven          Suzanna                 Koog aan de Zaan                                0346
Donker          Catharina Margaretha    Zaandijk                                        1106
Donker          Debora Margaretha       Zaandijk                                        0620
Dral            Antje                   Westzaan                                        0466
Duif            Trijntje                Zaandam                                         0594
Duijvis         Jan Spekham             Zaandam                                         0423
Duits           Antje                   Koog aan de Zaan                                1108
Duits           Jannetje                Zaandam                                         0330
Duyvis          Teewis                  Zaandam                                         0312
Ederen van      Clara Margaretha        Zaandam                                         0003
Elsland van     Sijbregt                Zaandam                                         0221
Engel           Fredrik Hendrik         Westzaan                                        0611
Engel           Jansje                  Koog aan de Zaan                                0171
Engels          Jan (Jappes)            Hindelopen                                      0613
Engels          Maria Jacoba            Leiden                                          0613
Eriks           Antje                   Voorburg                                        0463
Evenblij        Hendrik                 Zaandam                                         0520
Ezerman         Willem                  Alkmaar                 Nijmegen                0340
Ferf         Adrianus Jillardus Emilius Koog aan de Zaan                                0166
Flentrop        Alida                   Koog aan de Zaan                                0030
Flentrop        Dirk Andries            Wormer                                          0616
Focker          Trijntje                Wormerveer                                      0184
Foekema         Willempje               Deventer                                        0021
Forrer          Antonia                 Akersloot                                       0302
Fortuin         Carst                   Lemsterland                                     0120
Francken        Alida Catharina         Krommenie                                       0057
Goezinne        Marijtje                Koog aan de Zaan                                1103
Gorter          Dirk (Pz)               Koog aan de Zaan                                1099
Gorter          Pieter                  Koog aan de Zaan                                0403
Gorter          Pieter                  Zaandijk                                        0623
Gorter          Simon                   Koog aan de Zaan                                0459
Groot           Cornelis                Zaandam                                         0382
Groot de        Aagtje                  Zaandam                                         0430
Groot de        Dieuwertje              Koog aan de Zaan                                0540
Groot           Floris                  Krommenie                                       0081
Groot           Guurtje                 Zaandam                                         0434
Gruijs          Hendrik                 Koog aan de Zaan                                0064
Gruijs          Jan                     Koog aan de Zaan                                1065
Haan            Pieter Christiaan       Zaandijk                                        0282
Haas de         Trijntje                Zaandam                                         0403
Halff           Jacob                   Koog aan de Zaan                                0172
Haremaker       Dirk (Klzn)             Koog aan de Zaan                                0245
Harmsen van der Beek, ten Hendrik       Deventer                                        0620
Hartog          Guurtje                 Koog aan de Zaan                                0186
Havik           Hendrik (Jz)            Westzaan                                        0248
Heijnis         Antje                   Koog aan de Zaan        Utrecht                 0192
Heijnis         Meindert                Koog aan de Zaan                                0323
Heijnis         Neeltje                 Koog aan de Zaan                                1068
Heimering       Eefje                   Zaandijk                                        0369
Heinis          Catharina Elisabeth     Koog aan de Zaan                                0500
Heinis          Jan                     Koog aan de Zaan                                1009
Heitgeert       Jannetje                Zaandijk                                        0536
Hemmelder       Aafje                   Zaandijk                                        0546
Hermanides      Neeltje                 Ransdorp                                        0997
Hille           Louwerens               Koog aan de Zaan                                0039
Hoede           Willempje               Zaandijk                                        0326
Hoek            Geertje                 Avenhorn                                        0120
Honig           Cornelis                Koog aan de Zaan                                0219
Honig           Evert                   Koog aan de Zaan                                0180
Honig           Grietje( Kd)            Koog aan de Zaan                                0270
Honig           Hendrik Simon           Breda                   Bennekom                1105
Honig           Klaas (Hz)              Koog aan de Zaan                                1106
Honig           Maartje                 Zaandijk                                        0572
Honig           Maartje                 Zaandijk                                        0423
Honig           Meindert (Kz)           Koog aan de Zaan                                0152
Honig           Moertje                 Zaandijk                                        0250
Honig           Pieter (Cz)             Koog aan de Zaan                                0310
Honigh          Antje                   Zaandam                                         0473
Honigh          Jan (Kz)                Koog aan de Zaan                                0273
Hoorn           Hermanus                Zaandam                                         0178
Houten van      Aagje                   Zaandijk                                        0549
Houtzager       Simon                   Zaandam                                         0434
Huisman         Frederik Gerrit         Koog aan de Zaan                                0544
Huisman         Jan                     Zaandijk                                        0436
Huisman         Jan (Fzn)               Zaandijk                Koog aan de Zaan        0141
Huizing         Dirkje                  Franeker                                        1006
Jager de        Anna                    Zaandijk                                        0124
Jager de        Cornelia                Westzaan                                        0273
Jager de        Cornelis (Hz)           Zaandam                                         0365
Jager           Henderik                Koog aan de Zaan                                0099
Janneman        Grietje                 Zaandijk                                        0544
Jenske          Renses                  Wormerveer                                      0372
Jong de         Aagje (Agatha)          Bennekom                                        1105
Jong de         Maartje                 Zaandijk                                        0406
Jong de         Margaretha Johanna      Krommenie                                       0126
Jong de         Maria                   Zaandijk                                        0398
Kaaij van der   Geertruida Antonia      Wormerveer              Koog aan de Zaan        0015
Kaar van het    Jan                     Koog aan de Zaan                                0041
Keesman         Antje                   Bassingerhorn           Koog aan de Zaan        0351
Kelder          Christina               Zaandijk                Zaandam                 0141
Kersemaker      Anna                    Zaandam                                         0355
Kit             Alida                   Zaandam                                         1002
Kit             Maartje                 Westzaan                                        0388
Klerk           Maarten                 Nieuwe Niedorp          Westzaan                0351
Klinkenberg     Hermanus Bernardus      Wormerveer                                      0344
Kluijver        Albert (Jac.zn)         Koog aan de Zaan                                0271
Kluijver        Pieter (Az)             Koog aan de Zaan                                0398
Klut            Jan (Wz)                Zaandijk                                        0184
Klut            Jansje (Jd)             Zaandam                                         0184
Klut            Jeltje                  Koog aan de Zaan                                0290
Koelen van      Wilhelmina              Hilversum                                       0550
Koene           Klaas                   Zaandijk                                        0263
Kok             Aafje                   Jisp                                            0019
Kok             Maartje                 Wormerveer                                      0984
Kok             Niesje                  Zaandam                                         1001
Koome           Jan                     Krommenie                                       0536
Koopman         Hendrik Pieter          Amsterdam                                       0021
Koopman         Margaretha Klazina      Wormerveer                                      0412
Koppies         Hendrik                 Zaandijk                                        0372
Koppies         Hendrik Pieter          Koog aan de Zaan                                0029
Krijt           Leendert                Zaandam                                         0964
Kuijper         Abraham                 Zaandijk                                        1103
Kuijper         Machteltje              Koog aan de Zaan                                1094
Kuijper         Marijtje                Koog aan de Zaan                                0098
Kuijzer         Geertje                 Westzaan                                        0032
Kuik            Neeltje                 Koog aan de Zaan                                0436
Kuyper          Aaltje                  Koog aan de Zaan                                0147
Kwadijk         Dirk                    Zaandijk                                        1086
Kwadijk         Immetje                 Zaandijk                                        0382
Kwist           Hillegonda              Wormer                                          0623
Laan v der      Susanna                 Alkmaar                                         0944
Landsman        Elizabeth               Zaandijk                                        0041
Langereis       Maartje                 Berkhout                                        0081
Leeuwen van     Elisabeth               Westzaan                                        0400
Leijden van     Johanna Catharina       Medemblik                                       1101
Lingen van der  Willem                  Jisp                                            0055
Loon van        Anna Elisabeth          's-Gravenhage                                   0344
Maij            Adriaan                 Zaandijk                                        0496
Maij            Naatje                  Zaandam                                         1015
Mars            Hendrik                 Koog aan de Zaan                                0981
Masker          Jacob                   Alkmaar                                         0150
Meevers         Anna Izaaca Wouterina   Leerdam                                         0180
Meijn           Pietertje               Oostzaan                                        0023
Meijst          Dirk                    Amsterdam                                       0318
Melk            Pieter                  Zaandam                                         0106
Meulen v der    Antje                   Jubbega Schurega                                1048
Mever van       Pieter                  Leerbroek                                       0498
Mol             Albert                  Zaandam                                         0585
Molenaar        Grietje                 Westzaan                                        0323
Molenaar        Lijsbeth                Krommenie                                       0248
Mooij           Aaltje                  Zaandijk                                        0150
Mooij           Pieter                  Zaandam                                         0430
Muis            Jacob                   Koog aan de Zaan                                0186
Mus             Hillegonda              Edam                                            0484
Nieuwenhuizen   Aagje                   Zaandam                                         0219
Nieuwkamp       Pieter                  Koog aan de Zaan                                0412
Nieuwkamp       Simon                   Koog aan de Zaan                                0538
Nijntjes        Hendrik                 Zaandam                                         0169
Nijntjes       Wilhelmina Sophia Jacoba Zaandam                                         0385
Nijzink         Herm                    Zwolle                                          0026
Nijzink         Tiemen                  Zwolle                                          1042
Noordervliet    Jacobus                 Schellinkhout                                   0052
Nota            Anna Maria              Zaandam                                         0360
Oosterhoorn     Cornelis                Zaandam                                         0355
Otter           Antje (Anie)            Koog aan de Zaan                                0119
Oudenhoven      Willem Frederik Leonard Den Helder                                      0192
Out             Aagje                   Zaandam                                         0949
Out             Maria                   Koog aan de Zaan        Utrecht                 0202
Out             Pieter                  Zaandam                                         0204
Out             Pieter Johannes         Koog aan de Zaan                                0414
Ouwejan         Clasina                 Zaandam                                         0527
Ouwejan         Jan                     Zaandam                                         0017
Ouwerkerk van   Anna Maria              Vlissingen                                      1091
Pekelharing     Guurtje                 Zaandam                                         0100
Pierick ten     Antje                   Zaandijk                                        0459
Pieter          Herman                  Zaandam                                         0527
Pos             Hendrina Catharina      Koo                                             0498
Posch           Luwtje                  Monnickendam                                    0408
Poulain         Marie Céline            Koog aan de Zaan                                0014
Prins           Simon (Hz)              Zaandam                                         0259
Putten van      Dirkje                  Assendelft                                      1041
Putten van      Leonardus               Assendelft                                      1102
Quik            Maria                   Hedel                                           0358
Reijn           Johannes Christiaan     Hilversum                                       0550
Rentenaar       Jan                     Harenkarspel                                    1017
Ridder          Marinus Johannes        Zwolle                                          0119
Ris             Titia                   Zaandijk                                        0438
Roelofs         Geertje                 Oosthuizen                                      0052
Romeijn         Abraham Jan             Burgh                                           0057
Romeijn         Jansje                  Zaandijk                                        0116
Rond            Jan Jacob               Amsterdam                                       0221
Rooij de        Louise Johanna          Utrecht                                         0318
Roos            Pieter                  Alkmaar                                         0277
Roos            Simon                   Zaandam                                         0493
Root            Barend                  Zaandijk                                        0032
Rot             Grietje                 Koog aan de Zaan                                0994
Samson          Maartje                 Zaandijk                                        0025
Schenderen van  Gerrit                  Gouda                                           0144
Schenk          Jacobus                 Koog aan de Zaan                                0469
Schenk          Johanna                 Koog aan de Zaan                                0043
Schenk          Sijbrecht               Koog aan de Zaan                                0594
Schenk          Stijntje (Stientje)     Urk                                             1028
Schilp          Grietje                 Koog aan de Zaan                                0033
Schipper        Grietje                 Koog aan de Zaan                                1067
Schnater        Anna                    Amsterdam                                       0263
Schoone         Grietje                 Zaandijk                                        0415
Schooneveld     Benjamin                Edam                                            0942
Schuddeboom     Jacob                   Koog aan de Zaan                                0027
Smit            Bertha                  Koog aan de Zaan                                1000
Smit            Evert                   Koog aan de Zaan                                0125
Smit            Evert Nicolaas          Koog aan de Zaan                                0124
Smit            Grietje                 Koog aan de Zaan                                0163
Smit            Klaas                   Koog aan de Zaan                                0162
Smit            Neeltje                 Koog aan de Zaan                                0152
Smit            Pietertje               Zaandam                                         0616
Snelleman       Johannes Antonius       Zaandam                                         0377
Soll van        Antje Maria             Castricum                                       0348
Spaans          Antje                   Koog aan de Zaan                                0310
Spek van der    Cornelis                Zaandam                                         0486
Stad van der    Elisabeth               Zaandijk                                        0027
Stadt           Grietje                 Koog aan de Zaan                                0394
Stadt van de    Maria                   Zaandam                                         0977
Stam            Grietje                 Koog aan de Zaan        Koog aan de Zaan        0160
Star van der    Jacoba Hendrina Rosina  Arnhem                                          0039
Steijn          Aaltje                  Westzaan                                        0172
Steinhauer      Hendrik Johannes        Amsterdam                                       0358
Stierhout       Maria Benardina Gesina  Tiel                                            0304
Straatman       Aafje                   Koog aan de Zaan                                0188
Stroo           Aagje                   Westzaan                                        0585
Stroo           Jan                     Westzaan                                        0302
Stroom van der  Johanna                 Krommenie                                       0534
Stuurman        Grietje                 Koog aan de Zaan                                0271
Stuurman        Jan (Dz)                Westzaan                Koog aan de Zaan        0160
Swart           Cornelis                Koog aan de Zaan                                0025
Swart           IJsbrand                Koog aan de Zaan                                1068
Swart           Maria                   Koog aan de Zaan                                0277
Sweepe          Hendrik                 Wormerveer                                      0241
Taanman         Neeltje                 Zaandam                                         0556
Teer            Jakob                   Zaandijk                                        0149
Timmer          Gerritje                Wormerveer                                      1031
Tolk            Neeltje                 Broek in Waterland                              0372
Troostheide     Wilhelmina              Koog aan de Zaan                                0188
Tuijl van       Klaas                   Zaandam                                         0463
Uitvlucht       Jan Caesar              Groningen                                       0995
Valk            Geertruida              Westzaan                                        0169
Verheijden      Cornelia Elisabeth Anna Zaandam                                         0079
Verheul         Maartje                 Koog aan de Zaan                                0241
Verkade         Debora Geertruida       Vlaardingen                                     0312
Verschoor    Willemina Johanna Cornelia Gouda                                           0612
Verveen         Maria Centina           Gouda                                           0144
Verweel         Jacob (Cz)              Westzaan                                        1093
Vet             Dieuwertje              Koog aan de Zaan                                0587
Vet             Jan                     Broek in Waterland                              0406
Vet             Jannetje                Ilpendam                                        0064
Vis             Neeltje                 Zaandijk                                        0575
Visscher        Hendrik                 Elburg                  Amsterdam               0950
Vlierden van    Hendrik Willem          Tholen                                          0419
Vloon           Willem                  Westzaan                                        0346
Voogd           Egbertus                Zaandam                                         1108
Vredenduin      Neeltje                 Zaandijk                                        0414
Vries de        Jantina                 Gieten                                          0946
Vries de        Outger                  Zaandam                                         0261
Waal            Sijtje                  Zaandam                                         0029
Wafelbakker     Maria                   Zaandam                                         0377
Wagenaar        Dirk                    Koog aan de Zaan                                0171
Wals            Maartje                 Enkhuizen                                       0142
Walst           Barend                  Oostzaan                                        0438
Wiepjes         Antje                   Zaandijk                                        0926
Wijn de         Johannes                Westzaan                                        0360
Wijnberg        Albert                  Koog aan de Zaan                                0534
Wit de          Leendert                Koog aan de Zaan                                0549
Wit de          Pieter                  Koog aan de Zaan                                0116
Wort van        Pieter (Hz)             Velsen                                          0110
Woudt           Cornelis (Jz)           Zaandam                                         0484
Woudt           Gerritje                Koog aan de Zaan                                0469
Zanen van       Marritje                Broek in Waterland                              0973
Zeeman          Pieter                  Zaandam                                         0033
Zwart           Christoffel             Zaandam                                         0540
Zwart           Frederik                Zaandijk                Koog aan de Zaan        0380
Zwart           Trijntje                Koog aan de Zaan        Utrecht                 0326

De webpagina is tot 15-03-2009 bijgewerkt.