Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Den Helder Oud

Huisduinen

Grensbord van de gemeente Den Helder

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Graf/Foto, zijn voor intern gebruik.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina .

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto nr. Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    * Graf nr. Cd 234
?               Jopie                   	-- -- ---- -- -- ---- FI12  Tekst: Rust Zacht / Lieve Jopie
Aariensdr       Pietertje               	-- -- ---- 01-11-1680 GJ27
Aarsen          Dieuwertje              	03-01-1907 27-10-1976 GO26  Veen Aldert
Aarsen          Lammert                 	06-02-1835 25-08-1887 RF08
Abbenes         Cornelis                	30-10-1824 28-11-1904 HGN10 Boon Hillegonda - Bouman Grietje
Abbenes         Dirk                    	22-04-1886 04-07-1957 GY26  Waard de Cornelia
Abbenes         Hendrik                 	-- -- 1865 -- -- 1955 HGG18
Abbenes         Jacob                   	17-06-1864 22-03-1933 HGN09 Stikkel Grietje
Abbenes         Martje                  	30-05-1854 25-07-1879 HGG18 Haagen der
Abbenes         Neeltje                 	21-02-1848 21-05-1930 AQ09  Thijssen Pieter Adrianus Everardus
Abbenes         Neeltje                 	08-08-1858 -- -- 1942 HGG18 Lebbe
Aberson       	Elisabeth Frederika Johan 	24-11-1865 08-10-1884 AR12
Aberson         Oswald J.F.             	08-01-1857 11-05-1857 AR12
Aberson         Quirina K.M.E.          	20-07-1860 01-09-1860 AR12
Admiraal        Dirkje                  	09-09-1897 05-03-1970 GH12  Pronk Jan
Adriaan         Gerrit (Pzn)            	ca. 1823   10-01-1842 GB13
Adriaan         Klara Catharina         	27-05-1846 01-04-1886 GB13  Weehuizen Hendrikus
Adriaan         Klasina Klara           	08-07-1835 22-06-1904 GB13
Adriaan         Pieter                  	15-01-1797 27-05-1865 GB12  Bruin Jantje Wiegersdr - Bruin Trijntje Wiegersdr
Adriaanse       Bernardus Adrianus      	31-12-1862 21-10-1943 HGY12 Krijnen Grietje
Agaart 		Christina Hendrika 		10-06-1937 06-11-2012 RT03
Agaart          Simon Cornelis          	18-05-1905 14-12-1980 RT03  Heutink Antonia Hendrika Johanna
Agema           Cornelis Leendert       	ca. 1903   19-06-1930 AP02
Agema           Johannes                	31-01-1853 23-01-1931 AP02  Bastiaanse Helena
Ahrend          Jacob                   	ca. 1886   18-12-1903 FA05
Ahrend          Jacobus                 	ca. 1835   02-11-1881 FA05  Makelaar Gerardina
Ahrend          Petronella Antoinette   	27-08-1879 25-05-1941 GF13  Hagenaar P.C.
Akkerman        Hilkeliena Bougiena     	01-03-1889 17-04-1945 GH18  Pfeiffer Klaas Pieter
Alderwegen      Wouter (Sijmonsz)       	17-11-1701 11-11-1776 GO07
Allart          Jacques Albert          	06-10-1899 17-10-1974 GR14
Altelaar        Sieke                   	30-06-1816 12-08-1837 RH20  Herwerden van Johannes
Amelsbeek       Jacob Lebuinis          	12-11-1872 22-08-1940 FD28  Hulst Elisabeth Sierk
Amersfoort van  Stephanus               	07-10-1817 11-04-1895 RM04  Bakker Trijntje
Amesfoort van   Daniel                  	07-04-1841 16-09-1898 RM03  Willems Johanna Maria Elisabeth
Amesfoort van   Daniel (Dzn)            	ca. 1874   13-08-1891 RM03
Amesfoort van   Elisabeth               	10-11-1913 12-05-2000 GU15  Schellinger Jacobus Sijbrand
Amesfoort van   Johannes                	08-04-1918 28-05-1983 GB06  Roomeijer Ruurdtje
Amesfoort van   Magdalena               	15-04-1883 05-06-1972 RM04  Laag van der Willem Hendrik
Annart          Johanna Maria           	17-05-1862 15-09-1942 FM02  Moor Arie
Annes           Gerrit                  	ca. 1909   04-07-1985 GB19
Annes           Hendrik                 	09-11-1893 14-05-1975 RO22  Bruijne de Josina Jacomina
Annes           Wilem                   	14-10-1851 18-07-1927 GB19
Ariens          Maartje                 	-- -- ---- 06-04-1680 GJ14  Biersteker Aerien Pieterszn
Aris            Grietje                 	16-08-1917 09-01-1994 AB07  Straten van Sijbrand
Aris            Jacob                   	01-12-1911 05-12-1987 GL20
Aris            Jacob                   	11-02-1882 30-08-1971 GL20  Mosterdijk Margaretha Wilhelmina
Aris            Jannetje                	26-01-1924 17-05-1995 GL20  Bins
Aris            Maartje                 	24-03-1915 17-04-1941 GL20
Asperen van     Adriana Antonetta       	02-09-1821 15-07-1859 FE18  Dekker Dirk Teunisz
Assendorp       Jan                     	27-01-1834 03-05-1885 RM22
Assendorp       Simon                   	11-12-1866 10-03-1938 RM22
Baaren van      Maria Elisabeth         	07-09-1888 15-03-1945 AH12  Woud Evert
Baart           Adriana Annette         	ca. 1902   11-10-1991 GS01  Visser Jan
Baas            Adriaan                 	11-04-1779 18-03-1860 AM05  Roeper Cornelia
Baas            Jan                     	11-08-1851 04-02-1857 AM05
Baas            Jan                     	05-02-1840 04-05-1922 RL26  Blom Grietje
Baas            Jan                     	17-08-1875 05-08-1963 RQ17  Dulk den Gijsberta
Baas            Marretje                	01-07-1860 17-01-1945 AN10  Steeman Cornelis
Baas            Reijer                  	11-03-1835 09-02-1894 RQ18  Kooiman Antje
Baasdorp        Hendrik                 	06-04-1856 18-05-1926 RD17  Bommel Josina
Backer          Duijfje Aariens         	30-09-1725 22-12-1771 Rpad36 Korff Dirk (Cornelisz)
Backer          Wilhelmina              	18-02-1846 09-07-1901 Rpad51
Badinghs        Meindert                	04-05-1834 20-05-1909 GV13  Hubert J.F.
Bais            Adrianus                	25-04-1867 02-03-1929 RO16  Walchenbach Johanna - Otter Grietje
Bais            Catharina Jacoba        	18-02-1903 05-12-1996 RO16  Souwer Johannes W.H.
Bais            Elisabeth               	26-05-1903 16-07-1989 RB10  Zuijderland Albertus Hendrikus
Bais            Engelbertha             	18-07-1880 29-10-1933 RO14  Wit Pieter
Bais            Pieter                  	17-12-1834 15-12-1927 RO15  Linden over de Jantje
Bak             Cornelis                	10-05-1858 22-02-1952 GW26  Jong de Antje
Bak             Jannetje                	21-11-1889 24-05-1958 GV11  Hubregtsen Izaak
Bakker          Aaltje                  	19-06-1865 07-02-1947 AB22  Visser Dirk
Bakker          Annaatje                	03-07-1845 26-02-1905 HGE02 Jong de Willem
Bakker          Baltus                  	19-04-1789 21-09-1830 AG15  Stolp Zijntje
Bakker          Cornelia                	19-02-1816 08-08-1904 FE05  Govers Albert
Bakker          Cornelia                	01-07-1862 11-07-1935 FQ31  Kwast Pieter
Bakker          Cornelia Jacoba         	27-06-1857 04-11-1930 FI23  Bras Klaas
Bakker          Cornelis                	-- -- 1835 -- -- 1861 GJ17
Bakker          Cornelis Baltusz        	02-03-1812 27-03-1870 AG16  Cornelis Bakker Baltusz
Bakker          Cornelis Jan            	26-04-1855 06-04-1914 FG21  Ran Christina
Bakker          Dirk Hendriksz          	03-12-1737 19-03-1738 Rpad30
Bakker          Dominicus               	06-08-1909 04-03-1931 GN03
Bakker          Elisabeth               	16-01-1881 31-12-1971 Rpad08 Smit Pieter
Bakker          Frouwtje                	05-12-1840 -- -- 1861 GJ17
Bakker 		Geerit				27-01-1934 21-04-2004 RU03 Krul Alida
Bakker          Geert                   	19-09-1909 04-07-1991 FM13  Hintertur Anna Louisa
Bakker          Geertje                 	09-12-1787 12-09-1814 AA15  Leeuw de D.
Bakker          Geertruida              	14-10-1882 19-11-1972 FS27  Romkes Steven
Bakker          Gezina                  	02-03-1836 26-05-1911 GH02  Juchem van
Bakker          Grietje                 	13-08-1884 04-03-1953 GP11  Grin Arie
Bakker          Hendrik                 	07-06-1853 26-11-1933 FA17  Klein Grietje
Bakker          Hendrik (Wzn)           	08-10-1809 -- -- 1852 GJ17  Smit Cornelia
Bakker          Hendrikus Cornelis      	07-11-1916 30-06-1996 GN03  Oever van 't Alberta Jacoba C.
Bakker          Hillechien              	27-08-1943 08-11-2002 GO16  Bremer Jan T.
Bakker          Immetje Maria           	24-05-1915 08-01-1970 FQ32  Meurs Pieter Johannes
Bakker          Jacob                   	14-11-1852 16-03-1933 FR03
Bakker          Jacob                   	24-10-1908 26-03-1990 GA07  Sjoerdsma Reino
Bakker          Jan                     	23-06-1919 21-09-1998 GJ11  Kreijger Maartje
Bakker          Jan                     	14-08-1915 22-11-1977 GN03
Bakker 		Jansje Arnoldina		21-06-1923 04-09-2017 RD13  Bethlehem Klaas
Bakker          Nan                     	26-06-1888 26-01-1968 GN03  Does de Hendrika Cornelia
Bakker          Neeltje                 	22-06-1883 05-02-1925 HGB10 Ran Maarten
Bakker          Neeltje                 	10-08-1791 12-07-1853 RK21  Korff Aarjen
Bakker          Peter                   	07-11-1945 13-11-1990 GJ11
Bakker          Pieter                  	27-05-1869 30-12-1935 FC19  Geus Martha
Bakker          Trijntje                	20-03-1891 22-11-1971 AC01  Minneboo Casper
Bakker          Trijntje                	20-08-1818 25-08-1897 RM04  Amersfoort van Stephanus
Bakker          Wilhelmina              	18-02-1846 09-07-1901 Rpad20 Jong de Pieter
Bakker          Willem                  	14-09-1880 08-04-1954 RK10  Toonstra Antje
Bakker          Willem (Mzn)            	09-04-1834 25-02-1907 GJ17
Bakker          Zijntje                 	19-09-1844 05-03-1887 AG15  Mulken van Jean Marie Alexander
Bakker den      Jan                     	03-12-1878 28-05-1937 RU01
Bakkum Pastoor, Elisabeth (Pietersdr)   	04-01-1818 19-09-1898 HGM11 Hoolwerff van Cr.J.
Balding         A.                      	ca. 1895   10-12-1898 FO06  of Bolding
Bale van        Jan                     	18-09-1927 04-10-2008 F107
Barbarini    	Wilhelmina Eduardina Maria 	06-12-1881 24-03-1959 RL04  Leeuw de Tobias
Barse           Johannes Baptist        	08-03-1866 05-03-1886 FO12
Bas             Aaltje                  	27-11-1897 30-12-1956 FS02  Bie de Engel
Bas             Albert                  	21-09-1816 10-10-1898 GA26  Rover Anna Adelina
Bas             Maria                   	ca. 1851   25-05-1902 GA26
Basie           Jan                     	18-01-1867 18-04-1930 AA10  Uren Helen
Baske 		Trijntje Hendriks		09-08-1750 06-03-1801 HGQ15 Keuken Klaas
Basstra         Jetsche                 	16-02-1866 05-12-1953 AA02  Pelt van Hendrik
Bastiaanse      Helena                  	13-12-1864 09-12-1941 AP02  Agema Johannes
Bazerga         Christina Maria         	11-01-1813 16-12-1871 RP18
Beckers         Geertrui Helena         	23-03-1844 02-11-1919 RD15  Peeman
Beek ter        Johanna                 	ca. 1851   24-09-1926 FN13  Dorlijn Adriaan
Beemer          Guda Beatrice           	08-09-1890 24-09-1973 RC24  Heldernisse E.M.A.
Been            Neeltje                 	09-07-1864 04-03-1930 HGL27 Nieuwbuurt Simon
Been            Nicolaas                	17-01-1824 14-09-1882 HGE12 Paans Sijtje
Beijers         Margaretha Aldina       	07-09-1840 16-04-1928 FN28  Beurs de Pieter
Bels            Jan                     	18-08-1861 12-03-1931 RO17  Leistman Helena Charlotte Stijntje
Berg            Cornelis                	ca. 1859   16-01-1907 GW20
Berg            Dieuwertje              	ca. 1885   25-07-1931 GW20  Roosendaal
Berg            Dieuwertje              	04-05-1878 01-11-1955 GG15  Dalen van Pieter
Berg ten        J.W.                    	12-05-1921 23-08-1978 GD101
Berg van den    Aaltje                  	22-01-1876 31-03-1957 AB08  Kiesling
Berg van den    Klasina                 	30-08-1928 29-12-2010 GG26  Heins Daniel
Berger den      Leendert                	16-03-1789 09-05-1862 GC13
Berkman         Helena                  	-- -- 1777 10-03-1819 GW07  Winter Johannes
Berkum van      Hendrika                	24-05-1907 11-08-1997 FL13
Berkum van      Hendrikus Johannes      	03-12-1876 10-03-1962 FL13  Graaf de Maartje
Bethlehem       Age Jan                 	14-02-1912 15-01-1997 AI14
Bethlehem       Barend                  	28-02-1875 05-02-1963 RD14  Kramer Francina
Bethlehem       George                  	15-01-1890 22-06-1963 RD13  Jellema Louisa
Bethlehem 	Klaas				24-11-1921 11-04-1998 RD13  Bakker Jansje Arnoldina
Beukenkamp      Coenradina Francisca    	-- -- 1866 16-04-1926 AE12  Boon Lucas
Beukenkamp      Cornelis Antonie        	28-04-1822 08-12-1895 AE12
Beukenkamp      J.                      	ca. 1846   13-01-1917 FC19
Beurs de        Aafje                   	23-07-1869 29-01-1935 GZ16  Wijker Aldert
Beurs de        Elisabeth               	15-05-1893 19-03-1984 GV10  Kuiper Jan
Beurs de        Gerrit                  	03-01-1899 06-08-1974 FN28  Dito Theodora Cornelia Maria
Beurs de 	Gerrit Gijsbert			02-03-1934 11-10-2012 AK14  Mersmann Gertrude Antoinette Wilhelmina 
Beurs de        Gijsbert                	30-03-1869 03-01-1951 GZ18  Govers Elisabeth
Beurs de        Johannes Jacobus        	28-08-1826 14-02-1911 HGN15 Kuiper Pietertje
Beurs de        Pieter                  	12-01-1833 29-07-1907 FN28  Beijers Margaretha Aldina
Beurs de        Pieter                  	15-05-1884 20-11-1952 GP08  Verburg Margareta Henrica
Beurs de        Rempje                  	07-10-1853 10-09-1933 HGN15 Vos A.
Beurs de        Trijntje                	27-02-1896 02-05-1978 FA01  Boon Jacob
Beurts          Gerardus Hubertus       	ca. 1894   18-11-1950 RC07  Volker Geertrtuida
Bie de          Agatha                  	09-06-1927 20-04-1983 FS02
Bie de          Engel                   	12-11-1894 18-05-1964 FS02  Bas Aaltje
Bie de          Theodorus Cornelis      	06-11-1901 19-03-1937 FI02  Sturk Trijntje
Bienhoff        Heere Brunken           	31-05-1836 15-12-1910 FQ11  Diesen van Elisabeth
Bierenbroodspot Elisabeth Maria         	27-09-1838 14-06-1911 HGN14 Govers Albert
Bierenbroodspot Petronella W.L.         	03-03-1907 18-03-1999 FI26  Wind Gerardus A.M.
Bierenbroodspot Pieter                  	17-01-1838 17-11-1901 FI26  Lastdrager Maartje
Bierenbroodspot Willem                  	28-10-1865 16-12-1944 FI26
Biersteker      Jacobus Frederik        	17-07-1936 15-11-2002 RP27
Biersteker      Neeltje                 	28-07-1861 21-03-1940 RP26  Dijkshoorn Jan
Biersteker      Pieter Andries          	29-11-1834 30-10-1924 RP27  Snoerwang Annetje
Biersteker      Rens                    	06-10-1908 16-07-1980 FA31  Eijlders Antje
Biersteker      Willem                  	14-01-1873 03-03-1940 RP25  Kluin Gerritdina Jacoba
Bijl            Antonia Christina       	18-04-1835 14-03-1875 HFM11 Krijnen Jelle
Bijl            Maria Christina         	24-02-1913 28-05-1994 FL01  Rijn van Pieter
Bijl            Simon                   	25-10-1800 25-09-1884 HFM11 Pee de Marijgje
Bijl            Trijntje                	23-04-1854 07-06-1933 FA24  Horsman Hendrik
Bijlsma         Klaske                  	27-11-1901 24-11-1993 AP12  Slikker Arie
Bins            Wijbrand                	18-08-1921 17-06-1969 GL20
Bischoff        Johann Friedrich        	15-03-1834 16-09-1907 GO25  Bruijn Anna Hillegondra
Blankman 	Guurtje Pietertje		19-10-1926 17-11-2017 RS07  Kröder Hendrik
Blikkenhorst    Arie                    	28-02-1843 23-03-1929 FS10  Franke Antje
Blikkenhorst    Cornelia                	30-08-1876 04-10-1952 FS10  Kuiper Dirk
Blikkenhorst    Hendrik                 	19-10-1879 04-01-1903 FS10
Blinkhoff       Antonie Cornelis        	06-05-1843 10-12-1918 GG29  Dekker Antje
Blokker         Dirk                    	19-08-1834 28-04-1915 Rpad17 Zwaan Jannetje
Blokker         Maartje                 	27-07-1857 31-08-1907 HFI06 Gauw Hendrikus
Blokziel        Harmen                  	14-11-1790 28-01-1863 HGR26 Zussen Maartje
Blom            Cornelia                	25-08-1864 15-08-1939 AN04  Koopman Hielke
Blom            Dirktje                 	27-12-1810 02-08-1849 GC02  Daarnhouwer Hendrik
Blom            Grietje                 	11-06-1846 19-06-1928 RL26  Slijboom Pieter Christiaan - Baas Jan
Blom            Michiel                 	08-01-1871 09-06-1963 GL08  Kuijper Neeltje
Blom            Neeltje                 	02-12-1858 19-12-1949 AH11  Leeuwen van Wijnand Pieter
Blom            Riekje                  	27-06-1804 09-12-1881 FQ29  Noot Jan
Blom            Trijntje                	12-10-1825 31-03-1877 FC30  Een houten paal
Bock            Johannes George         	ca. 1894   02-06-1913 GW07
Boef de         Adriana Elisabeth       	24-01-1902 02-02-1994 AQ05  Kuipers Otto
Boekel          Bart                    	21-10-1864 24-12-1925 GJ23  Duit Jannetje
Boelig          Karel                   	23-02-1879 26-05-1956 RO22
Boelsums        Margareta               	03-10-1845 25-05-1896 Rpad45 Quast Reindert
Boender         Adriana                 	08-11-1852 05-10-1931 RD19  Smit Dirk
Boendermaker    Abraham Adrianus        	22-10-1898 10-08-1977 FG04  Vries de Jannetje
Boendermaker    Arie                    	04-07-1900 04-05-1916 HFO22
Boendermaker    Louwris Abraham         	14-03-1927 08-04-1998 FG04
Boer            Th.                     	ca. 1814   25-09-1997 GB14  Willigen
Boer de         Anna                    	11-09-1907 16-04-1996 AK09  Dekker Pieter
Boer de         Belia M.J.              	15-06-1897 16-07-1960 RC20
Boer de         Cornelis                	24-08-1838 01-10-1909 RF14  Fasol Belitje
Boer de         Cornelis                	09-12-1861 22-10-1929 RF24  Jongkees Maartje
Boer de         Dorothea                	23-09-1883 20-07-1960 GU13
Boer de         Elizabeth               	05-01-1842 22-05-1921 GJ10  Akkerman J.
Boer de         Familie D.Th.           	-- -- ---- -- -- ---- GE06  Boer de Dirk Theodorus - Kramer Maria
Boer de         Kuna                    	07-06-1904 09-02-1974 FO31  Riemers Jan
Boer de         Pieter Cornelis         	19-11-1891 07-12-1936 RF23
Boer de         Trijntje J.A.           	06-09-1881 28-06-1960 GP17  Klein H.
Boerke          Klaas                   	08-12-1865 11-03-1926 HGN22 Ottervanger Luitina
Boersma 	Berendina Johanna		30-03-1877 08-08-1956 AI08  Dee Johannes Albertus
Boesaart        Barendina               	30-03-1847 24-03-1896 RP01  Brederode van Jacob
Bohlen          Jochum Jacob Christiaan 	20-02-1845 21-08-1927 HGX24
Bohnhardt       Carolina Wilhelmina     	02-08-1855 16-01-1869 AR02
Bohnhardt       Dirkje Reinira Aleida   	02-08-1868 06-10-1868 AR02  oud 2 maanden
Bok             Herman Johan            	ca. 1898   27-03-1964 AB15  Vis Cornelia Ingeltje - Horning Elisabeth Frederika M.
Bommel          Hillegonda              	03-08-1892 25-05-1969 GS02  Brouwer Aris
Bommel          Jan                     	16-05-1865 17-04-1941 RD16  Klein Antje
Bommel          Jan                     	21-06-1904 26-03-1995 RD16  Zwaan Foekje
Bommel          Josina                  	04-06-1862 23-09-1920 RD17  Baasdorp Hendrik
Bon van         Johanna                 	08-02-1834 10-12-1917 GD12  Waard de Pieter
Bonifacius      Maria Elisabeth         	30-07-1845 28-12-1926 RK14  Smit
Bonselaar       Aaltje                  	03-09-1887 24-11-1958 AH08  Flik Jan
Bonselaar       Arie                    	04-12-1859 09-11-1913 AH08  Gelder Trijntje
Bonselaar       Dirk                    	27-07-1890 28-02-1962 GF28  Haan de Ebeltje
Bonselaar       Dirkje                  	27-01-1922 04-06-2003 GF28  Blankwater
Bonselaar       Pieter                  	02-01-1891 17-03-1915 AH08
Bontes          Antje                   	02-06-1846 29-12-1932 RL13  Pluijlaar
Bontes          Catharina Wilhelmina    	ca. 1863   22-02-1927 AN07  Slort Pieter
Bontes          Cornelis                	27-12-1876 16-11-1973 RL14  Kikkert Aafje
Bontes          Pieter                  	09-03-1850 22-06-1918 RL12  Krul Antje
Boogaard 	Hendrika Elizabeth		23-03-1921 03-06-2012 RB11  Pronk Frederik
Boom            Cornelisje              	20-01-1835 02-04-1897 RR11  Schumaker Nicolaas
Boom van der    An                      	-- -- 1925 06-12-1982 AF02
Boomsma         Aafje Florentina        	12-09-1817 26-01-1861 GM02
Boomsma         Adriaan                 	17-10-1788 21-08-1872 GM03  Mets Johanna Gijsberta Hendrika
Boomsma         Frans                   	05-09-1790 17-06-1816 GM02
Boomsma         Rintje Oepkes           	02-05-1754 23-02-1813 GM03  Wentel Aafje
Boon            Aagje                   	21-08-1839 01-04-1911 FF32
Boon            Alida Cornelia          	10-12-1866 22-12-1929 AE12
Boon 		Alida Eizabeth 			05-10-1923 19-03-2017 RK25  Kuiper Hendrik 
Boon            Annaatje                	21-07-1896 12-05-1909 FP08
Boon            Arie                    	03-03-1929 29-12-2003 GN28
Boon            Catharina               	23-08-1855 13-05-1916 FF07
Boon            Cornelia                	19-07-1934 13-01-2002 AB19  Kraak Jan Fredrik
Boon            Cornelis                	25-11-1859 18-07-1884 FF07
Boon            Cornelis                	11-10-1827 06-11-1910 FF08  Borst Aaltje
Boon            Folkert                 	06-12-1814 20-08-1901 FF32
Boon            Grietje                 	18-05-1825 20-11-1886 RK18  Korff Andries
Boon            Hendrik                 	29-08-1869 22-10-1935 FP08  Jong de Stijntje
Boon            Hendrik                 	30-09-1795 25-12-1854 RM08  Rab Hiske (alias Itske Rab)
Boon            Hillegonda              	27-07-1825 11-04-1895 HGN10 Abbenes Cornelis
Boon            Hiske                   	04-12-1872 18-05-1943 GP21  Reith Arend
Boon            Jacob                   	20-10-1892 04-01-1965 FA01  Beurs de Trijntje
Boon            Jan                     	08-02-1837 16-11-1890 GH14  Vroom Martje
Boon            Jan                     	10-04-1854 14-12-1914 RC21  Hoogeboom Johanna Christina
Boon            Jan                     	16-12-1835 21-10-1910 RM08  Kemp Jannetje
Boon            Jantje                  	02-12-1841 03-07-1927 FR06  Klingen Izaak Jacobus
Boon            Lucas                   	16-12-1862 29-12-1929 AE12  Beukenkamp Coenradina Francisca
Boon            Netje                   	06-09-1854 30-12-1930 GP02
Boon            Petronella              	20-02-1852 16-03-1927 AI07  Broekhuijzen Antonie
Boon            Petronella              	20-02-1852 16-03-1927 Rpad39 Broekhuijsen Antonie
Boon            Pieter Janzen           	20-08-1810 26-03-1887 RC13  Edelenbosch Antje Jochems
Boonstra 	Wabe				23-05-1919 27-06-2003 FA26  Overzet Cornelia Japke (Corry)
Borgart         Antoon                  	18-03-1895 08-09-1964 GR08  Schenk Neeltje
Borgart 	Cornelis			20-08-1930 15-05-2015 GR08  Hochappel Maria
Borst           Aaltje                  	27-08-1829 20-04-1906 FF08  Boon Cornelis
Borst           Grietje                 	27-12-1819 22-10-1899 FA16  Verheij Lucas
Bos             Cornelia                	ca. 1871   19-10-1880 RS12
Bos             Gijsberta M.            	25-12-1864 22-03-1953 RG01  Veth Maarten
Bos             Jan Hendrik             	ca. 1961   29-04-1986 AG05
Bos             Johanna Berendina       	24-05-1915 17-07-2008 Rk03  Doorn van Cornelis Christiaan
Bos             Johanna                 	ca. 1868   26-04-1884 RS12
Bos de          Johan Herman            	05-07-1858 22-05-1946 GB01  Bruijn Gustawina Marie Wendeline
Bosch           Jacoba Wilhelmina       	27-06-1880 24-02-1949 GQ20  Dorlijn Lourens
Bosch           Johanna Maria           	ca. 1856   20-12-1945 HGV21 Waard de Machiel
Bosch van den   Petrus Jacobus          	ca. 1837   24-11-1908 GQ01  Gelhard Maria Margaretha
Bosma           Nicolaas                	10-10-1787 02-05-1810 FF24
Bosman          Sijtje                  	25-03-1892 12-06-1977 RD12  Siraal George
Bot             Coenraad                	16-01-1840 23-04-1907 Rpad56 Visscher Toontje
Bot             Geertruida              	19-12-1841 05-07-1905 RO23  Pot van der Cornelis Johannes
Bot 		Joost 				03-09-1959 30-09-2015 AN14
Bot             Toontje                 	10-01-1879 22-12-1958 GD01  Graaff Nicolaas
Botter          Jan                     	19-08-1857 10-09-1937 Rpad15 Reus de Petronella
Bouma           Anna Catharina          	23-05-1911 12-07-1994 FN27
Bouma           Anne                    	09-04-1881 29-12-1960 FL11  Groeneveld Jacoba
Bouma           Rienk                   	20-07-1909 09-02-1992 FL11  Drevers Geertruida Maria
Bouman          Grietje                 	dec. 1825  17-12-1865 HGN10 Abbenes Cornelis
Bouricius       Gerlacus                	13-10-1825 16-06-1901 Rpad23 Stock de Wijs van Aletta Johanna Wijnanda
Bouthoorn       Hendrik Willem          	08-12-1884 11-12-1931 Rpad14 Warnar Aaltje
Bouwhuis 	Ferdy				10-11-1932 12-07-1982 GC22  Burgers Augsta Afina (Gusta)
Boxmeer         Anna Elisabeth          	06-07-1904 16-05-1984 GE24  Schol Franciscus
Braacx          Adriana Pouwelina       	25-06-1831 09-11-1918 AQ15  Jonker Cornelis
Braaksma        Siebe                   	30-07-1808 04-02-1891 AI19  Peaux Itske
Brakel van      Teuntje                 	25-09-1870 01-04-1904 AO02  Veer van der Jacob
Brandt          Guurtje                 	19-04-1829 29-03-1899 AA12  Korff Jan
Braren         	Wilhelmina Johanna Maria 	20-05-1843 15-03-1915 HGY12 Krijnen Teunis
Bras            Cornelia Jacoba         	03-03-1894 23-06-1971 FI23  Bunje de Cornelis Johannes Gerardus
Bras            Gerarda                 	29-10-1885 19-07-1919 FI23
Bras            Klaas                   	31-08-1858 07-07-1909 FI23  Bakker Cornelia Jacoba
Brederode van   Agatha Geertruida       	ca. 1899   14-11-1986 RP02  Duinker
Brederode van   Daniel Walraven         	02-09-1876 18-08-1939 RP03  Welman Neeltje Jacoba
Brederode van   Elisabeth Johanna       	19-08-1881 19-11-1918 RP02  Kruk Dirk
Brederode van   Jacob                   	27-07-1842 05-08-1923 RP01  Boesaart Barendina - Welman - Wilhelmina Gerardina
Brederode van   Jacoba Jelledina        	02-10-1897 20-04-1969 RP01  Dito Jacobus Johannes
Breebaart       Aafje                   	23-10-1848 02-12-1921 RQ11
Breebaart       Jacob                   	29-05-1815 02-01-1897 RQ11  Breebaart Maartje
Breebaart       Maartje                 	20-11-1817 24-06-1895 RQ11  Breebaart Jacob
Breed           Neeltje                 	18-11-1833 14-08-1906 Rpad22 Zwaan Anthonie
Breederode van  M. Elisabeth            	ca. 1822   08-08-1875 HGI15
Breet           Elisabeth Maria         	13-06-1835 21-02-1931 FF15  Wedden van der Johannes Everhardus
Breet           Jannetje                	14-07-1829 17-07-1909 GF04  Graaff Klaas
Breet           Johannes                	12-05-1874 24-02-1942 FA19  Leusden Elisabeth
Breet           Margaretha Catharina    	31-07-1899 17-07-1941 RO04  Gunthert
Breet           Trijntje                	31-12-1865 30-04-1929 RK08  Lastdrager Hendrik
Bregman         Klaas                   	06-03-1841 17-01-1928 RJ22  Klos Magdalena
Bremer          Pieter                  	16-07-1906 17-04-1975 AB09  Sturk Maria Johanna
Bres            Hendrik                 	07-11-1850 25-02-1914 GW03  Top Maria
Bres            Hendrik David           	02-12-1884 03-05-1966 GW03  Otto Maria Elisabeth - Emmerik van Johanna
Brinkman        Alida Johanna           	20-09-1835 18-01-1901 RO26  Raid Andries Tat
Brizee          Frederik Willem         	25-04-1864 19-03-1943 GG17  Rensmaag Wilhelmina
Brizee          Pieter                  	22-06-1885 18-01-1950 FB21  Roomeijer Hendrika
Brocx           W.P.A.                  	-- -- ---- 05-06-1920 Rpad57 Scholting Helena Sophia Henriette
Broeder den     Hendrik                 	14-11-1881 04-01-1937 RU07  Dekker Catharina Wilhelmina
Broek           Grietje                 	ca. 1854   05-12-1903 HGO03 Smit Andreas
Broekhove       E.C. (Mevr.)            	-- -- ---- 13-05-1859 FE06  Spanjaard / met haar kind
Broekhuijsen    Antonie                 	21-12-1850 06-03-1896 Rpad39 Goes Antje - Boon Petronella
Broekhuijzen    Aaltje                  	25-03-1895 29-11-1902 AI07
Broekhuijzen    Anthonie                	ca. 1892   12-12-1928 AI07
Broekhuijzen    Cornelia Petronella     	16-08-1885 31-12-1957 RD15  Peeman Johannes Jacobus
Broekhuijzen    Hiltje                  	30-07-1881 19-03-1924 AI07
Broekhuizen     Anthonie                	21-12-1850 06-03-1896 AI07  Antje Goes - Boon Petronella
Broers          Johanna                 	11-12-1831 15-06-1891 FM29  Schuitemaker Gerardus
Broertjes       Trijntje (Hendriksdr)   	27-09-1746 09-10-1773 Rpad29 Walig Abraham Louresz
Brom van den    Adriaantje              	06-01-1839 06-12-1927 RG06  Riedeman
Bron            Godfried Eliza          	03-07-1832 29-04-1903 FH17  Laar van de Jacoba Pieternella
Brouwer         Aarjen                  	24-01-1862 28-12-1932 RM16  Buddingh Berendina Anna Maria Lambertha
Brouwer         Aarjen                  	13-03-1825 06-09-1908 RO18  Vink Johanna Maria
Brouwer         Aris                    	29-05-1893 13-05-1956 GS02  Bommel Hillegonda
Brouwer         Berendina Lamberta      	13-03-1904 21-02-1931 RM15  Buitink Johannes Marinus
Brouwer         Cornelis Johannes       	04-04-1841 22-12-1898 GA19  Rijkers Jannetje
Brouwer         Cornelis Johannes       	14-10-1866 30-07-1916 GA19
Brouwer         Dirk Johannes           	08-05-1878 26-05-1958 GA19  Smak Johanna
Brouwer         Elisabeth Wilhelmina    	ca. 1892   27-05-1918 RM16
Brouwer         Gerardus                	17-07-1881 20-03-1893 GA19
Brouwer         Hendrika Jacoba         	ca. 1901   01-02-1999 GK12  Hoes Johannes Hoes
Brouwer         Hillegonda              	04-12-1921 18-02-2008 GS02  Dongen van Hendrikus
Brouwer         Johanna Maria           	ca. 1885   04-10-1978 RM17  Eman Gerrit
Brouwer         Pieter                  	05-11-1868 20-08-1940 FA20  Koger Maartje
Brouwer         Wilhelmina Elisabeth    	31-07-1887 28-07-1969 RM14  Heijlman Frederic Christiaan
Bruijn          Anna Hillegonda         	13-12-1842 14-05-1877 GO25  Bischoff Johann Friedrich
Bruijn          Annaatje                	06-07-1810 27-06-1885 HFH28 Krijnen Pieter (Willemsz)
Bruijn        	Gustawina Marie Wendeline 	22-10-1860 31-01-1927 GB01  Bos de Johan Herman
Bruijne de      Josina Jacomina         	29-05-1895 02-08-1980 RO22  Annes Hendrik
Bruijntjes      Elizabeth               	ca. 1835   20-11-1920 GN18  Pels
Bruin           Alida                   	17-05-1836 14-05-1858 AD14  Moormann Johan Coenraad
Bruin           C.A.D.                  	ca. 1906   03-03-1955 GO15  Reek
Bruin     	Catharina Wilhelmina Dorothea 	11-03-1892 11-08-1971 FN01
Bruin           Geertruida Johanna      	17-05-1882 16-03-1977 AC22  Dienst Jacob
Bruin           Gerritje                	03-05-1856 22-08-1930 GN18  Snip
Bruin           J.M.                    	26-02-1866 16-02-1945 GO15  Leistikow C.A.
Bruin           J.M.                    	ca. 1905   01-06-1929 GO15
Bruin           Jacob                   	28-08-1900 28-03-1936 FN01
Bruin           Jan                     	ca. 1850   24-01-1936 RM01
Bruin           Jan                     	ca. 1880   07-04-1956 RM01
Bruin           Jan                     	14-08-1863 12-04-1935 RP05
Bruin           Jan Janzn               	05-06-1830 24-12-1897 RP04  Orth Catharina Wilhelmina Dorothea
Bruin           Jantje (Wiegersdr)      	03-09-1794 02-02-1825 GB12  Adriaan Pieter
Bruin           Klaas                   	14-05-1843 31-08-1919 HGQ18 Meijers Bregtje
Bruin          	Sara Wouterina Elisabeth 	10-09-1895 11-03-1982 RK02  Duinker Cornelis
Bruin           Simon Johannes          	05-03-1894 03-02-1966 RP05
Bruin           Trijntje                	20-12-1852 22-10-1929 GD05  Grande Arie
Bruin           Trijntje (Wiegersdr)    	06-02-1804 12-06-1877 GB12  Adriaan Pieter
Bruin           Wil                     	06-08-1954 25-08-1996 GO15
Bruin           Willem                  	10-10-1889 10-06-1972 RM01
Bruin           Adriaan Jantje          	28-01-1825 28-01-1885 GB13
Bruining        Petrus                  	19-12-1802 09-12-1855 AC11 (Kapitein Luitenant te Zee)
Bruné           Anna Cornelia           	02-09-1896 10-04-1969 FN32  Klopper Arie
Brunewald       Jacoba                  	ca. 1887   11-07-1939 GU04  Wentel
Bruning         Christina Elisabeth     	10-12-1858 14-03-1868 FP32
Bruning         Jacobus Andreas         	21-06-1864 21-03-1868 FP32
Bruning         Johannes Theodorus      	27-02-1853 05-06-1902 RD06  Esbach Grietje
Buchele         Jacob                   	06-05-1850 22-12-1933 FE28  Vermeer Teuntje Johanna
Buchele         Jacob                   	24-05-1807 13-05-1897 HFE29 Spanjerdt Trijntje
Buchele         Johanna Christina       	05-11-1858 04-02-1924 HFE29
Buddingh        Elisabeth Wilhelmina    	ca. 1865   03-09-1946 RM16  Brouwer Aarjen
Büchele    	Catharina Hillegonda    	28-12-1847 09-05-1905 HFE29 Riekels Pieter Cornelis
Buijs           D.                      	10-01-1783 24-10-1847 AF12
Buijs           Geertje                 	24-08-1825 24-06-1907 HGI12 Waard de Jan
Buijs           Jacob Jacobus Jasper    	25-12-1872 09-10-1952 GB11  Schong Neeltje
Buijs           Joost                   	12-03-1903 16-09-1984 GB11
Buijs 	    	Marijtje Francina (Marijke)	17-05-1944 01-02-2012 GH08  Werf van der
Buijs           Neeltje                 	ca. 1900   13-06-1969 GU07  Kansen Cornelis
Buijtendijk 	Louise Hillegonda Henriette 	30-06-1863 09-03-1917 AM18  Kort Jan
Buis            Maartje                 	22-03-1873 01-04-1952 AQ04  Hoogerwerf Jan
Buis            Neeltje                 	26-10-1855 13-02-1946 FD22  Taylor George
Buisman         Adriana                 	ca. 1881   15-09-1950 FM15  Rosloot Jacob
Buisman         Anna Maria              	21-02-1841 10-01-1927 HGJ09 Nobbves Adrianus
Buisman         Gerarda                 	ca. 1879   18-07-1956 GH17  Paans Pieter Cornelis
Buitendijk      Neeltje                 	30-10-1834 14-04-1889 FG25  Postma Cornelis
Buitink 	Anna Maria 			01-02-1930 27-10-2017 RM15  Vonk
Buitink         Johannes Marinus       	 	01-03-1903 05-05-1969 RM15  Brouwer Berendina Lamberta
Bunje de        Cornelis Johannes       	09-08-1894 06-08-1972 FI23  Bras Cornelia Jacoba
Bunje de 	Corry				10-06-1932 06-06-2013 F120  Ommen van Ybe
Bunje de        Neeltje                 	08-09-1888 23-02-1927 GC108
Burg ter        Klaas                   	01-11-1839 17-07-1924 FL09  Linden van der Johanna Margarethe
Burger          Marta                   	ca. 1814   25-08-1861 FO07  Dijker Jan
Burgers 	Augsta Afina (Gusta)		06-09-1938 25-06-2017 GC22  Bouwhuis Ferdy
Burgers         Cornelis                	08-03-1890 26-03-1905 RK15
Burgers         Cornelis                	15-07-1862 14-12-1923 RK15  Kindt A.
Burgers         Maria                   	05-01-1892 01-06-1925 RN03  Bos
Burgers         Truus                   	26-11-1885 07-06-1975 RN03  Jaring
Burgers         Willem Hendrik          	01-11-1858 17-09-1933 RN04  Kwant Elisabeth
Burggraaf       Catharina               	ca. 1853   05-03-1937 GK04  Sonstral Gustaaf Adolph
Burghout        Susanne Barbara         	ca. 1858   09-02-1929 FA23
But             Elisabeth               	10-08-1877 11-05-1956 FM23  Smit Jan
But             Jean Jacques            	10-04-1855 01-11-1927 HRC22 Lak Tjerkje
Buter           Margaretha Elisabeth    	10-05-1835 09-11-1908 GN25  Walboom Jan Gerard
Campers         Trijntje                	24-11-1714 27-05-1755 RF24
Campers         Trijntje                	24-11-1714 27-05-1755 Rpad54 Sloth Pieter (Buijkensz)
Casparis        Antoinette Barbara      	ca. 1808   27-11-1841 GM04
Castricum       Jan (Klaaszn)           	22-06-1713 09-09-1775 FR04  Strop Martje (Aarjensdr)
Castricum       Suzanna                 	17-08-1777 10-07-1819 FH07
Chaudron        Johanna                 	18-02-1876 12-06-1932 FT05  Schrier Adriaan
Clee            Carolina Catharina      	23-11-1902 25-11-1982 GC30  Haagen van d Cornelis
Clee            Johanna Cornelia        	08-02-1883 01-08-1974 GO27  Veen Johan George
Clercq le       Adryana                 	15-01-1953 01-03-2009 GB10  Willigen van Hendrik
Clercq de       Franciscus Augustinus   	05-03-1863 25-06-1942 FK34  Nicolai Geesje
Clercq de       Josephus                	15-06-1906 01-07-1979 FK34
Cock de         Rechnerus Theodorus     	26-10-1833 06-09-1902 GR21  Roos Jantje
Compaans        Petronella Johanna      	24-08-1834 24-03-1912 AC20  Looze de Johannes Arend
Conijn          Trijntje                	25-01-1834 12-04-1913 FO35  Nieuwenhuijzen Jan
Conneman        Jacob                   	25-05-1878 17-08-1949 HGM07 Greiner Theodora Louisa
Coopman         Cornelis                	06-11-1741 31-10-1779 Rpad50
Coppenol van    Adriaan                 	ca. 1650   23-03-1701 GR01
Cordia          Anna Wilhelmina         	31-05-1866 29-08-1937 GN23  Molenaar Pieter
Cornelisse      Anna Maria              	03-12-1815 18-09-1887 AM11  Sarlemijn Andreas Franciscus
Corporaal       Anna Maria              	02-01-1859 10-12-1932 AP06  Labout Johannes Karel
Corporaal       Dirk                    	26-12-1859 30-11-1913 AP08  Spruit Petronella Spruit
Court de la,    Augusta                 	22-05-1908 09-09-1985 RE24  Schellinger Cornelis Jacobus
Crab Hellingman, Jacob Lambertus        	02-03-1798 27-03-1864 FQ14
Crabbendam      Cornelia                	16-09-1838 18-02-1905 AM05  Bas Giel
Cramer          Cornelis (Ariensz)      	-- -- ---- 25-11-1681 RD22
Crouwel         Elizabeth               	06-02-1878 20-02-1943 RC06  Schilperoort Martinus
Cruijff         Alida Jacoba            	20-02-1874 02-04-1887 FD03
Cruijff         Johanna                 	20-07-1904 13-09-1972 FD03
Cruijff         Willem                  	09-07-1910 22-07-1988 FD03  Groot de Wilhelmina
Cruijff         Willem                  	27-02-1831 29-03-1898 FD03  Verheij Johanna Bastiaans - Wijn de Neeltje Abrahams
Cruijff         Willem Bastiaan         	15-06-1877 11-03-1964 FD03  Schutte Hiltje
Daalder         Maria                   	04-10-1795 02-07-1838 RJ03  Wilgen van Jacobus
Daalder         Martje                  	30-07-1827 09-06-1914 RD03  Hoogerduijn Jacob
Daarnhouwer     Adriaan                 	23-09-1857 20-08-1858 GC02
Daarnhouwer     Albert                  	06-02-1841 22-10-1871 GC02
Daarnhouwer     Antje                   	22-09-1859 26-12-1867 GC02
Daarnhouwer     Hendrik                 	08-08-1816 24-03-1896 GC02  Blom Dirktje - Borst Geertje
Daarnhouwer     Hendrik                 	ca. 1774   27-02-1840 GC02  Gielepijn Trijntje
Daarnhouwer     Jan                     	02-10-1842 16-02-1890 GC02
Daarnhouwer     Stijntje                	25-07-1849 15-08-1850 GC02
Dalen van       Anthonie                	19-03-1873 05-06-1958 GX14  Giebel Anna Catharina
Dalen van       Elisabeth               	30-12-1815 31-01-1861 HFM19 Schraa Simon
Dalen van       Jan                     	30-11-1869 09-05-1931 GH11  Kikkert Mintje
Dalen van       Martha                  	25-06-1790 16-10-1866 FB24  Stalman Jacob
Dalen van       Pieter                  	24-10-1877 16-02-1967 GG15  Berg Dieuwertje
Dalmeijer       Jan (Czn)               	05-01-1917 13-09-2008 GZ07  Familiegraf 
Dalmeijer       Jan                     	18-04-1851 09-07-1882 GM13
Dam             Maartje Cornelia        	21-01-1823 24-06-1895 AO09  Roodt Nicolaas
Dam van         Gerrit                  	01-04-1871 13-10-1949 RQ10  Giltjes Diderika Johanna
Damman          Jacobus                 	17-01-1828 15-09-1907 FR24  Staal van der Johanna Geertruida
Darphorn        Maartje                 	05-09-1866 31-07-1950 RF17  Veentjer Hendrik
Darsker         Mijndert Aerijensen     	ca. 1655   09-08-1732 FE11  Nannings Trijn Jans
Das 		Jelle				22-01-1961 14-01-2011 H124a
Dee             Gerritje                	29-12-1877 19-06-1941 RN12  Buter Willem
Dee 		Johannes Albertus		03-12-1874 29-11-1932 AI08  Boersma Berendina Johanna
Deelder         Augustinus              	27-08-1859 14-01-1915 FK14  Rijkers Elisabeth Clasina
Deelder         Jacob August            	24-06-1898 05-08-1959 FK15
Deelder         Jacobus Cornelis        	20-02-1849 03-03-1912 GH08
Deelder         Maria Mysina Hermina    	06-08-1893 18-03-1966 GH08  Rijkers Antonius Hendrikus
Deelder         Theodorus Reinerus      	09-01-1902 19-12-1979 FK14
Dekker          Antje                   	12-09-1842 12-01-1934 GG29  Blinkhoff Antonie Cornelis
Dekker          Catharina Wilhelmina    	16-09-1881 27-05-1963 RU07  Broeder den Hendrik
Dekker          Geertruida Theodora     	12-05-1874 26-11-1925 RE17  Kamp Martine
Dekker          Jan Hermanus Bernardus  	28-05-1904 12-01-1905 HGE11 oud 7 maanden
Dekker          Martha                  	24-03-1910 11-03-1996 FA22  Keijser Reijer Jan
Dekker          Meijntje                	23-12-1844 15-09-1894 FP01  Schagen Pieter
Dekker          Pieter                  	11-02-1906 28-07-1980 AK09  Boer de Anna
Dekker          Pieter                  	xx-xx-1849 21-05-1873 FA04
Dekker          Pieter                  	13-09-1816 11-09-1886 RI11  Wijn de Trijntje
Dekker          Pieter Douwes           	ca. 1813   04-06-1861 FO04  Doopsgezind Predikant
Dekker          Stijntje                	12-03-1870 12-05-1959 RE20  Kamp Lambert
Dekker          Teunis                  	18-11-1813 06-10-1892 FA04  Gent van Trijntje
Dekker          Trijntje                	ca. 1899   20-01-1931 AK09
Dekker          Trijntje                	18-03-1849 23-03-1927 FA04  Roem Johannes
Dekkers 	Adriana Margaretha Geertruida	10-11-1922 20-07-2014 AK08  ► Wilhelmina
Dekkers         Johannes                	12-03-1891 21-11-1960 AK08  Kramer Wilhelmina
Denijs          Adrianus                	15-09-1805 20-05-1858 RM24  Guillot Wilhelmine Marie
Denker          Agatha Janette          	17-03-1934 15-02-1967 GC08      
Denker          Sieds                   	04-01-1898 11-03-1952 GC08  Kuiper Agatha
Denker Huneman, Anna Maria              	03-09-1870 28-07-1931 RS10  Metzelaar Klaas
Deus            Catharina               	ca. 1845   12-06-1937 AO01  Duijvetter Jan
Deuts           Christina Cornelia      	21-04-1835 01-07-1905 HGT18
Deuts           Frederik Cornelis       	02-02-1837 14-04-1919 HGT18
Dieho           Margaretha              	02-09-1857 11-03-1935 FK05  Stecher Albertus Jacobus
Dieme van       Willem Lodewijk         	ca. 1806   19-03-1835 AL11
Diemel          Maria Elisabeth         	13-08-1837 -- -- 1913 AE17  Heijman Hendrik
Dienaar         ?                       	-- -- ---- -- -- ---- GU09  Familiegraf
Dienaar         Johannes                	ca. 1869   09-11-1933 RI05
Dienst          Jacob                   	07-06-1876 14-08-1949 AC22  Bruin Geertruida Johanna
Diesen van      Elisabeth               	26-03-1836 01-07-1903 FQ11  Bienhoff Heere Brunken
Dijk van        Johanna Everdina        	03-08-1872 12-07-1930 FO30  Steenman Jan Albert
Dijker          Antje                   	23-02-1853 10-09-1883 HGR07 Hacken ten
Dijker          Jan                     	ca. 1814   09-03-1887 FO07  Burger Marta
Dijker          Nicolaas (Klaas)        	03-04-1850 27-05-1872 HGR07
Dijker          Reijer (Albertsz)       	19-04-1814 13-04-1861 HGR07 Troost Aafje
Dijkhorst van   Antje                   	24-03-1837 10-02-1915 FB20  Twisk van Pieter
Dijkshoorn      Dirk                    	26-01-1865 22-08-1946 FA21  Siegers Hendrika
Dijkshoorn      Jan                     	15-11-1853 11-07-1921 RP26  Biersteker Neeltje
Dirks           Maria Elisabeth         	22-04-1904 29-03-1987 FH02  Oudijk Cornelis Wilhelmus Marie
Dirksdr         Hilgonda                	24-12-1700 24-06-1752 HGS11 Leeuw de Jan
Dito            Cornelis                	09-07-1831 19-02-1886 AH01  Riel van Diederica
Dito            Jacobus Johannes        	06-09-1894 18-09-1980 RP01  Brederode van Jacoba Jelledina - Zoetelief Elisabeth M.
Dito            Johanna Margaretha      	10-09-1893 24-10-1981 FS22  Gomes Nicolaas Petrus Johannes
Dito            Johannes                	24-11-1838 15-07-1906 GW07  Winter Johanna
Dito            Johannes Hendrikus      	16-03-1866 09-03-1959 FS22  Rijk Adriana Cornelia
Dito            Theodora Cornelia Maria 	09-05-1905 24-09-1987 FN28  Beurs de Gerrit
Does de         Henderika Cornelia      	15-08-1887 18-07-1950 GN03  Bakker Nan
Doezie          Immetje                 	19-02-1874 07-03-1942 RT10  Pronk Jacob
Dogger          Saakom                 	 	16-02-1819 24-07-1901 RQ17  Kooiman Aafje
Dok van         Jan                     	20-03-1876 13-04-1961 Rpad03 Teulingen van Maartje
Dok van         Jannegie Maria          	20-04-1923 24-07-1997 FK01  Heyligenberg Marcelis Leendert
Dolmans         Cornelis Petrus         	febr. 1912 dec. 1993  FD23
Dondorff        Pieter J.W.             	25-06-1914 26-04-1987 AP01  Kemmer Albertina Frederika
Dongen van      Hendrikus               	17-07-1916 16-05-2000 GS02  Brouwer Hillegonda
Donker          Johannes Gerardus       	ca. 1892   16-06-1952 GL07F Glens Iefje
Doorn           Nelly                   	20-07-1879 13-10-1958 RD11  Oortgijsen Klaas Ferdinand
Doorn van       Cornelis Christiaan     	05-08-1916 27-02-1990 RK03  Bos Johanna Berendina
Dorlijn         Adriaan                 	03-12-1850 31-08-1929 FN13  Beek ter Johanna
Dorlijn         Adriaan                 	27-05-1905 04-05-1938 GQ20
Dorlijn         Johannes                	ca. 1889   29-03-1952 FN13
Dorlijn         Laurens                 	13-11-1878 03-04-1965 GQ20  Bosch Jacoba Wilhelmina
Dortmundt       Dirk Bernardus          	21-12-1873 23-05-1954 GV05
Dortmundt       Dirk Hendrik            	01-10-1907 16-02-1966 GV05
Dortmundt       Gerrit                  	07-01-1914 16-11-1952 GV05
Drevers         Geertruida Maria        	19-09-1914 29-10-1982 FL11  Bouma Rienk
Drieman         Abraham                 	29-11-1769 21-01-1832 AF14
Driewes         Hisje (Dirksdr)         	ca. 1758   21-01-1797 RG08  Baas Foppe (Foppesz); Zij gedoopt op 25-2-1781,
Drijver         Klaas                   	24-03-1823 28-01-1892 RB16  Wijn de Anke
Dronkers        Jannis                  	12-03-1877 12-03-1957 RN05  Strikker Cornelia - Kuiper Tettje
Droog           Jacob                   	02-02-1821 09-03-1892 Rpad19 Valen van Johanna K.
Droogendijk     Guus                    	02-07-1903 25-01-1974 AK11  Simonse Johannes Lubertus
Drost           Cornelia Elisabeth      	02-03-1839 15-03-1917 GP21  Reith Christoffel Willem
Duijvelshoff    Adolf Cornelis          	ca. 1918   30-07-1984 GB113
Duijvetter      Anna Maria              	04-08-1848 14-04-1937 AO04  Kamp Pieter
Duijvetter      Jan                     	04-11-1840 28-12-1893 AO01  Deus Catharina
Duijvetter      R.                      	ca. 1866   20-12 1955 AO01  Mente S.
Duijvetter      Wilhelmina Everdina     	11-02-1851 dec. 1936  AO04  Dok van Frans - Dok van Franciscus Johannes
Duindam         Adriana                 	-- -- 1885 -- -- 1954 FS29  Letter Wijnand
Duinker         Arie                    	11-03-1869 19-07-1906 AM12  Zon Agatha
Duinker         Auke (Pzn)              	22-01-1826 05-02-1867 Rpad21 Kleijenburg Geertje
Duinker         Auker (Pietersz)        	22-01-1826 06-02-1867 FB16  Kleijenburg Geertje
Duinker         Cornelis                	20-09-1860 06-02-1940 FP33
Duinker         Cornelis                	18-12-1889 02-01-1956 RK02  Bruin Sara Wouterina Elisabeth
Duinker         Cornelis (Jansz)        	25-04-1839 14-07-1916 HGL02 Kruger Maria Gezina
Duinker         Dieuwertje              	23-07-1818 03-05-1893 FA08  Vos Reijer
Duinker         Elisabeth               	18-06-1845 11-05-1882 RE15
Duinker         Elizabeth               	13-01-1864 26-09-1928 HGL02 Poll Willem
Duinker         Elizabeth Margaretha    	ca. 1890   26-06-1967 FD23  Taylor Charles Allen
Duinker         Grietje Reijnouwtje     	09-10-1903 10-04-1920 AM12
Duinker         Guurtje                 	07-03-1835 05-04-1909 RE15  Duinker Jan
Duinker         Jan                     	02-03-1829 08-02-1919 RE15  Duinker Guurtje
Duinker         Jan (Cornelisz)         	28-02-1803 20-07-1868 RE15
Duinker         Marretje                	09-01-1857 05-07-1879 RE15  Smit Nanne
Duinker         Neeltje                 	21-02-1849 09-09-1879 GL02
Duinker         Pieter (Jansz)          	06-06-1818 15-01-1894 RP15  Goedkoop Ike
Duit            Antje                   	25-02-1851 10-06-1930 GJ24  Zeeuw Arie
Duit            Antje                   	14-05-1886 24-03-1976 HGJ25 Bakker L.
Duit            Jacob                   	25-10-1848 26-05-1929 GJ22  Kiesling Aafje
Duit            Jannetje                	03-12-1857 18-02-1940 GJ23  Boekel Bart
Duit            Klaas                   	08-04-1883 14-03-1961 GJ22  Stins Aaltje
Duits           Mathilda Jacoba         	ca. 1885   17-08-1970 HRF10 Smit Jan
Dulk den        Gijsbert                	01-08-1839 15-08-1898 RN15
Dulk den        Gijsberta               	10-10-1878 10-01-1952 RQ17  Baas Jan
Dunselman       Johannes                	19-02-1834 07-11-1910 FQ22  Hoogenbosch Anna Catharina
Edelenbosch     Antje Jochems           	25-02-1813 14-12-1879 RC13  Boon Pieter Janzen
Eelman          Trijntje                	05-11-1855 28-11-1926 RC16  Metzelaar Klaas
Egberts         Klaas                   	02-09-1925 09-01-2004 GR05  Versluis Johanna Cornelia
Egberts         Klaas                   	30-12-1867 29-11-1935 GR05  Vermeulen Trijntje
Eijlders        Antje                   	30-01-1913 27-02-1994 FA31  Bierteker Rens
Eijlders        Gerrit Jan              	15-04-1882 08-07-1965 FA31  Willemse Jacoba
Ekhart          Gelske                  	29-05-1829 20-11-1890 FC19  Geus Klaas
Elias 		Jkhr Burchard Gerbrand Edouard 	20-03-1871 03-12-1909 FF04  Veeren Elisabeth Catharina Maria
Ellmer          Louise Regine           	06-08-1838 12-04-1914 FR16  Kamper Johan Wilhelm
Elzinga         Trijntje                	20-06-1916 13-01-1978 RP16  Krul Theodorus Gijsbertus
Eman            Gerrit                  	ca. 1884   24-10-1975 RM17  Brouwer Johanna Maria
Emmerik van     Johanna                 	17-01-1885 30-10-1958 GW03  Bres Hendrik David
Engel           Hendrik Johannes        	31-01-1876 28-01-1937 FL10  Groeneveld Agatha Catharina Wilhelmina
Engel           Willem Frederik         	28-05-1911 04-09-1989 FL10  Griek Hillegonda Margaretha
Erkamps         Antonia                 	09-07-1883 19-09-1954 AN13  Mullem van Petrus Joannes
Es van 		Alida Cornelia Maria		18-06-1944 18-08-2012 Z365  Weijers
Esser           Pieter                  	16-09-1866 17-02-1947 FL05  Hoeksel Maria
Evers           Harold                  	13-04-1925 10-06-2003 FS01
Ewalt           M.                      	mei 1879   04-06-1879 FC07
Faber 		Grieteca (Gre)			28-12-1925 12-03-1978 GQ16  Seegers Cornelis (Cees)
Faber           Maria                   	31-01-1855 25-11-1933 RN12  Dee Johannes
Fasol           Belitje                 	19-11-1839 17-01-1920 RF14  Boer de Cornelis
Fasol           Wouterina Cornelia      	26-09-1865 04-05-1952 HGS08 Hubbeling Pieter
Feen van der    Antje                   	17-04-1880 21-08-1927 GJ20  Hoofd der Gem. Bewaarschool te Brielle
Feijerabend     Jannetje                	04-07-1856 16-02-1925 RJ13  Graaf de Joost
Felkers         Huigje                  	23-02-1910 02-04-1983 GH06  Teerink Theodorus Johannes Petrus
Fels            Cornelia Elizabeth      	02-10-1870 30-05-1923 GN18  Schol
Fennik          Grietje                 	10-03-1838 28-12-1869 HFO22 Boendermaker Simon
Filmer          Anna Margrita           	ca. 1766   01-11-1857 FA06  Manikus Petrus Franciscus
Fleers          Maria                   	18-04-1898 08-10-1973 GA114 Koorn Jan
Flens           Gerrit                  	13-02-1887 04-07-1966 RF19  Kramer Sijbrigje
Flens           Iefje                   	ca. 1895   21-04-1975 GL07  Donker Johannes Gerardus
Flens           Wilhelmina Klasina      	16-07-1922 07-02-2008 RF19  Snijders Gerbrand
Flerie          Elisabeth               	11-12-1937 14-06-2000 AG05  Jong de Lieuwes Eelkes
Flerie          Hendrikus Johannes      	21-12-1836 23-03-1908 AG05  Zon Aaltje
Flerie          J.H.                    	april 1946 30-10-1946 AG05  oud 6 maanden
Flerie          Johannes Hendrikus      	31-08-1881 03-03-1948 AG06  Klopper Elisabeth
Flik            Jan                     	ca. 1886   12-02-1942 AH08  Bonselaar Aaltje
Fokke           Gerardus Antonius       	18-01-1891 11-01-1967 AN06  Gauw Maria
Fokke           Maria                   	21-08-1915 05-04-1973 AN06  Snelleman Jan Adrianus
Folkers         Eisse                   	26-10-1947 02-03-2002 AQ07  zoon van Folkers Hidde en Jonkees Grietje
Fons            Willem                  	16-01-1795 28-04-1870 HGW02 Visser Vrouwtje
Fonteijne de la, Johanna Carolina       	28-12-1856 14-02-1935 HGX24 Meerens Mathijs
Fooij           Dirkje                  	22-06-1860 29-01-1940 FL15  Waardenburg van Dominicus Wijnandus
Former          Theodora                	14-01-1893 20-11-1957 RC23  Grimijser Willem
Former          Trijntje                	07-02-1866 05-06-1936 FL04  Klerk Wilhelmus
Former          Wilhelmina              	14-06-1873 30-04-1936 GC14  Os van Cornelis
Former          Wilhelmina              	18-05-1866 28-04-1946 HGV15 Klerk Cornelis
Franke          Antje                   	22-03-1844 28-06-1910 FS10  Blikkenhorst Arie
Freeke          Clara Anna              	10-03-1869 09-09-1958 GZ15
Freeke          Ernestus Abraham        	21-02-1842 24-03-1906 GZ15
Freeke          Henriette Clara         	24-02-1844 29-12-1891 FN36  Laag van der Hendrik Drieuwes
Freeke          Herman Joachim          	05-01-1827 13-03-1875 GZ15  ook genaamd Frikke
Gaag van d      Jeroen Jacobus          	22-03-1920 06-11-1992 GC20  Hoeve van Anna Pieternella
Gans            Aaltje Jacoba           	ca. 1848   12-04-1909 GU02  Wentel Dirk
Garstenveld  	Catharina Bernardina Wilhelmina	29-07-1812 21-11-1885 Rpad52 Wagenaar Johannes Adamus
Garstenveld     Gerard                  	26-06-1930 21-06-1986 GC23      
Garstenveld     Pieter                  	10-11-1893 16-12-1967 GC23  Vries de Geertje
Gast           	Adriaan Jacobus Johannes 	21-03-1913 17-02-2003 FG29  Koelemeij Agatha Elisabeth
Gauw            Geertje                 	05-08-1858 16-09-1935 AC14  Vlam Cornelis
Gauw            Hendrikus               	02-04-1856 12-03-1942 HFI06 Blokker Maartje
Gauw            Jan                     	25-02-1818 26-10-1898 FI21  Pauw de Theresia Josepha Johanna
Gauw            Jannetje                	30-09-1879 04-02-1947 HFI06
Gauw            Lambertha               	28-08-1885 28-04-1969 HFI06 Wolferen van Jan
Gauw            Maria                   	16-02-1895 20-02-1968 AN06  Fokke Gerardus Antonius
Gauw            Neeltje                 	11-07-1846 20-10-1927 HGN24
Gauw            Neeltje                 	05-02-1895 02-10-1910 RM11
Gauw            Reinier                 	dec. 1862  15-01-1937 FI21  Spek van der Teuna Hermina
Gauw            Reinier                 	23-09-1852 20-02-1920 HFI05
Gauw            Reinier                 	11-10-1884 02-07-1896 RM11
Geill           W.P.                    	15-07-1868 15-06-1870 RM24
Gelder          Trijntje                	29-11-1863 25-11-1938 AH08  Bonselaar Arie
Geldorp van     Aaltje Govers           	ca. 1644   08-06-1674 HGB10 Pelt Lambert Ioosten
Gelhard         Maria Margaretha        	ca. 1843   18-11-1909 GQ01  Bosch van den Petrus Jacobus
Gent van        Trijntje                	09-01-1817 02-07-1861 FA04  Dekker Teunis
Gerritsen       Geertje                 	ca. 1861   18-06-1932 FS16  Wilgen van Teunis
Gerssen         Evert                   	01-11-1884 06-07-1922 GY10  Snoek Cornelia
Gerssen         Lambertus               	24-11-1915 08-04-2007 GY10
Geus            Antje                   	ca. 1862   03-07-1946 FB18  Jellema Sijbren
Geus            J.                      	ca. 1825   30-10-1898 FB17
Geus            J.B.                    	dec. 1945  13-07-1946 AN17  oud 7 maanden
Geus            Jantje                  	ca. 1877   24-12-1949 FB17  Heijlman Joannes
Geus            Joan Claas              	18-03-1901 10-11-1902 AN18  oud 19 maanden
Geus            Johan                   	16-10-1894 21-10-1988 GI26  Janzen Kaatje
Geus            Klaas                   	23-08-1871 11-05-1950 AN18  Schlachter Hendrika Christina F. - Hoekmeijer Dieuwertje
Geus            Klaas                   	ca. 1848   01-04-1927 FB17  Smit Antje
Geus            Klaas                   	14-12-1814 12-10-1881 FC19  Ekhart Gelske
Geus            Margaretha              	okt. 1915  22-03-1916 AN17  oud 5 maanden
Geus            Martha                  	14-10-1867 27-03-1932 FC19  Bakker Pieter
Geus            Pieter Frans            	05-03-1928 15-06-1954 GI26
Geus de         Jacob                   	18-11-1912 31-05-2001 RH16  Smit Annigjen Baukje
Geus de         Pieter                  	22-01-1864 05-04-1945 AB20  Spaans Cornelia
Giebel          Anna Catharina          	24-04-1872 20-09-1939 GX14  Dalen van Antonie
Gielepijn       Trijntje                	30-03-1783 11-05-1876 GC02  Daarnhouwer Hendrik
Gielis          Cornelis (Cornelisz)    	ca. 1670   02-07-1722 GT13
Giessen van de  Anna Petronella         	ca. 1856   28-01-1928 FC26  Polling Jan
Gijzelaar       Aafje                   	02-07-1843 23-07-1934 RD10  Oortgijsen Jan
Gilhuis 	Nettie				05-12-1960 11-03-2014 GG11
Giltjes         Aafje                   	05-05-1771 10-04-1839 AD07  Adriaan Jacob (Jacobsz)
Giltjes         Anna Elisabeth          	17-01-1850 31-08-1927 GM05
Giltjes         Bertha Berendina        	06-08-1854 15-07-1931 FA13  Jongh de Agathus Johannes
Giltjes         Cornelis                	24-02-1811 15-03-1906 GL05  Papineau Berendina
Giltjes         Diderika Johanna        	29-09-1867 21-08-1965 RQ10  Dam van Gerrit
Giltjes         Jacob (Meijertsz)       	24-02-1741 06-03-1811 FB12
Giltjes         Jean                    	21-12-1847 19-03-1933 GL04  Jelgersma Catharina Johanna
Giltjes         Laurens                 	23-08-1781 11-01-1831 GN20  Riekels Antje
Giltjes         Maartje                 	25-02-1816 24-11-1897 GN19
Giltjes         Simon                   	07-12-1821 26-05-1879 GN19
Gladpootjes     Wilhelmina Christina    	06-07-1894 01-02-1958 GD101 Waard de Paulus
Glijn           Wijnker (Czn)           	-- -- ---- -- -- ---- FF11  Familiegraf
Glotze          Cornelia                	-- -- 1860 24-08-1938 FI07  Kikkert Jan
Glotze          Jacob                   	09-10-1865 22-06-1947 HGN07 Hemelrijk Geertje
Gobius          George Frederik Gustaaf 	28-09-1818 25-07-1859 FE26
Goede de        Anna Hillegonda         	17-12-1810 10-05-1871 FH13  Spigt Jan Pzn
Goedkoop        Ike                     	25-12-1819 12-11-1893 RP15  Duinker Pieter (Janszn)
Goedkoop        Jacob                   	mei 1817   08-11-1892 HAI00 Trumpi Christina Henderika
Goeman          P.I.A.                  	ca. 1792   12-07-1812 HGS13
Goes            Antje                   	18-05-1852 24-04-1881 Rpad39 Broekhuijsen Antonie
Goes            Christiaan              	06-11-1899 23-02-1966 GD16  Schoneveld Catharina
Golen           Ariaantje               	08-05-1836 03-01-1919 AH15  Meijers Cornelis
Gomes           Agatha Barbara          	12-02-1906 14-07-1938 GC19
Gomes           Cornelia                	28-09-1842 23-06-1921 RI20
Gomes           Jan                     	22-01-1817 01-05-1889 RI20  Waard de Guurtje
Gomes          	Nicolaas Petrus Johannes 	21-01-1893 07-11-1956 FS22  Dito Johanna Margaretha
Gomes           Pieter                  	03-07-1875 25-08-1913 GC19  Visser Agatha Cornelia
Goolen          A.                      	ca. 1817   12-06-1871 FC27
Goolen          S.                      	ca. 1812   11-05-1879 FC27
Gorter          Maartje                 	08-08-1864 04-03-1932 AE16  Smit Jan
Govers          Albert                  	07-02-1816 28-01-1893 FE05  Bakker Cornelia
Govers          Albert                  	07-02-1842 20-03-1923 HGN14 Bierenbroodspot Elisabeth Maria
Govers          Albert                  	18-07-1869 28-07-1970 HGN14
Govers          Cornelis                	19-12-1869 30-07-1938 FE05  Potharst Neeltje
Govers          Elisabeth               	31-08-1871 24-11-1928 GZ18  Beurs de Gijsbert
Govers          Maria Catharina         	19-09-1867 04-11-1938 GM12  Verfaille Bernardus Franciscus
Govers          Pieter                  	19-04-1874 07-09-1949 FC13  Oden Martina
Govers          Rijk                    	-- -- 1883 20-03-1928 HGN14
Govers          Siebregtje              	ca. 1871   17-03-1951 GI24  Spruit Jan
Graaf de        Bastiaan                	09-02-1907 03-09-1998 FL06  Schenk Jacoba
Graaf de        Dirk Jan (Pzn)          	29-06-1903 27-11-1977 AI01  Kaan Jansje
Graaf de        Elisabeth Johanna       	27-04-1905 21-03-2001 FF10  Kraak Wouter
Graaf de 	Joost				06-09-1856 25-04-1924 RJ13  Feijerabend Jannetje
Graaf de        Maartje                 	09-09-1885 22-12-1960 FL13  Berkum van Hendrikus Johannes
Graaff          Alida                   	26-12-1920 08-05-2005 GD03
Graaff          Christina Johanna       	03-02-1876 16-06-1960 RR13
Graaff          Coenraad J.             	24-01-1883 31-10-1955 GF03
Graaff          Coenraad Nicolaas       	05-08-1922 23-04-1990 GD01  Bresters Margaretha Harmina
Graaff          Dieuwertje              	17-12-1850 11-01-1940 Rpad55 Steinrath Arend
Graaff          Jacob                   	17-05-1856 27-11-1936 GF03  Pronk Neeltje
Graaff          Jacob Coenraad          	31-05-1915 02-05-2003 GE04  Kamp Aafje
Graaff          Jeannette               	ca. 1893   30-09-1978 GF03
Graaff          Johan Arend             	ca. 1892   10-03-1961 GD02  Schut Johanna Maria
Graaff          Klaas                   	12-08-1820 04-06-1883 GF04  Breet Jannetje
Graaff          Neeltje                 	24-06-1915 15-10-2005 GD03
Graaff          Neeltje                 	25-06-1862 31-05-1937 GF04
Graaff          Nicolaas                	18-12-1880 25-07-1943 GD01  Bot Trijntje
Graaff          Pieter                  	22-02-1849 22-08-1939 RR13
Graaff de       Maria Christina         	ca. 1867   03-02-1950 GB19  Annes
Graaff de       Willem                  	25-05-1876 15-02-1951 RE21  Nieman Francina
Graat           Adrianus Theodorus      	16-11-1848 22-09-1880 RP17
Graat           Anna                    	22-11-1842 01-02-1843 RP17
Graat           Everardus               	16-03-1809 26-08-1891 RP20  Groot de Neeltje
Graat           Jozef                   	01-07-1780 14-07-1813 RP19  Krul Anna
Graat           Maria                   	28-12-1836 11-12-1878 RP17
Grande          Albert                  	28-08-1864 08-07-1951 GD07  Raven Trijntje
Grande          Arie                    	06-10-1883 17-04-1914 GD05
Grande          Dirkje                  	26-02-1856 01-07-1950 GD07  Makelaar Jan
Grande          Fijtje                  	16-11-1861 08-03-1930 GD06  Makelaar Jacob
Grande          Piet                    	09-01-1882 11-07-1903 GD05
Grasmaijer      Gerrit (Jacobsz)        	-- -- ---- 27-04-1721 RC12
Grasmaijer      Guurtje (Albersdr)      	21-10-1692 13-12-1736 GU04  Wentel Abraham
Gravemaker      Truitje                 	25-04-1860 13-02-1930 FO27  Poll van de Adrianus
Greiner         Theodora Louisa         	01-10-1883 15-08-1971 HGM07 Conneman Jacob
Greven          Dirkje                  	20-12-1861 26-07-1929 FI13  Schrander Jan
Griek           Elisabeth               	25-02-1882 16-03-1959 GA04
Griek           Hillegonda Margaretha   	18-07-1913 10-03-2001 FL10  Engel Willem Frederik
Griek           Kaatje                  	15-04-1832 19-05-1913 AH04  Rensmaag Pieter
Griek           Leendert Willem         	19-10-1908 19-08-1978 AH14  Vonk Jannetje
Griek           Machiel                 	26-01-1853 03-05-1925 GA04  Rijkers Adriana
Grimijser 	Nellie Dorathea			12-09-1928 07-01-2012 RC23
Grimijser       Willem                  	18-09-1885 01-01-1947 RC23  Former Doratea
Grimijzer       Jack                    	-- -- 1922 -- -- 1959 RH21
Grin            Arie                    	03-12-1878 21-01-1960 GP11  Bakker Grietje
Grin            Pieter                  	11-12-1831 03-01-1907 GN13  Smit Antje
Groen           Adriana Francisca       	05-05-1847 10-11-1916 GE14  Schellinger Sijbrand
Groen 		Berendina A.J.			15-08-1837 17-12-1903 AC10
Groen 		Pieter				24-07-1829 10-02-1917 AB10  Swerver Alida Jacoba
Groen 		Simon				27-03-1805 23-03-1895 AC10
Groeneveld  	Agatha Catharina Wilhelmina 	25-09-1880 26-06-1969 FL10  Engel Hendrik Johannes
Groeneveld      Anna                    	07-04-1830 06-08-1916 GD09
Groeneveld      Anna                    	02-04-1830 06-08-1916 HGF08 Metzelaar Willem
Groeneveld      Jacoba                  	31-01-1883 09-12-1964 FL11  Bouma Anne
Groeneveld      Margaretha Jacoba Maria 	08-12-1829 07-01-1897 RE05  Kamp Jan Hendrik
Groeneveld      Martha                  	ca. 1887   28-12-1954 FL10
Grollé           J.M.                   	18-04-1882 01-07-1952 FI26  Bierenbroodspoot
Grooff          Martinus                	02-03-1874 07-12-1954 RG05  Heijblok Antje
Grooff          Willem                  	29-03-1904 02-02-1929 RG05
Groot           Coenraad Pieter         	03-02-1881 10-05-1961 GE18
Groot           Daniel                  	16-11-1887 13-12-1965 GI08  Koningstein Wilhelmina Alida
Groot           Henriëtte          		31-10-1871 31-10-1951 RJ24  Krijnen Arie
Groot           J.                      	ca. 1898   26-04-1920 AD16
Groot           Klaas                   	ca. 1860   18-12-1935 AD16  Langhorst Adriana
Groot           Pieter                  	09-11-1855 28-05-1926 GI08  Ran Anna Catharina
Groot           Wiesje                  	21-02-1876 09-08-1954 FO24  Lau la Willem Frederik
Groot           Willem Pieter           	13-11-1898 30-04-1985 GI08  Uipkes Johanna Petronella Ailke
Groot de        Anna C.                 	01-12-1861 21-07-1933 GK12  Hoes Lodewijk P.
Groot de        Cornelis                	07-07-1854 26-03-1925 RE23  Wijker Klasina
Groot de        Cornelis                	06-09-1884 18-08-1885 Rpad13
Groot de        J.                      	ca. 1824   27-12-1885 Rpad28
Groot de        Jacob Hendrik           	12-12-1883 26-08-1885 Rpad13
Groot de        Jacoba                  	-- -- 1874 april 1944 FA02
Groot de        Johanna Hendrika        	02-12-1881 05-03-1884 Rpad13
Groot de        Maria Johanna           	10-05-1894 15-03-1931 AK12  Linde van der Cornelis
Groot de        Neeltje                 	17-01-1813 11-03-1885 RP20  Graat Everardus
Groot de        Wietsche                	-- -- 1875 april 1936 FA02
Groot de        Wilhelmina              	01-04-1914 04-10-2006 FD03  Cruijff Willem
Grotewal        Gerrit                  	15-08-1910 28-11-1978 AO00  Vink Adriana
Gude            Gijsbert                	ca. 1848   03-04-1871 RP13
Gude            Pieter Lourens          	30-11-1834 17-11-1919 RP13  Koudenburg Sjoukje
Gude            Reinoutje Petronella    	09-02-1865 12-10-1924 FC24  Zeeman Klaas
Guillot         Wilhelmina Marie        	18-05-1802 20-01-1867 RM24  Denijs Adrianus
Gutter          Trijntje                	24-07-1887 27-11-1964 Rpad02 Vos Adriaan
Haagen v d      Cornelis                	27-06-1902 03-01-1983 GC30  Clee Carolina Catharina
Haagen van der  Frans Louis             	09-03-1820 23-11-1873 GC30  Koomen Antje
Haagen v d      Frans Louis             	09-10-1855 01-03-1862 GC30
Haagen v d      Frans Louis             	10-03-1887 08-01-1935 RJ23
Haagen v d      Gerrit                  	24-11-1857 14-03-1936 GC30  Hoek Alida
Haagen v d      Jan                     	ca. 1888   23-03-1918 GC30
Haakenhout      Adriana Rudolphina      	30-03-1902 13-06-1963 AK07  Kramer Pieter
Haan de         Ebeltje                 	07-01-1891 28-11-1961 GF28  Bonselaar Dirk
Halen van       Diena                   	13-04-1881 28-12-1965 AH18  Sturk Pieter Jacob
Halen van       Maria Johanna           	06-02-1883 20-06-1941 AH19  Lagrange Gerrit
Ham             Frits Willem            	28-03-1902 29-10-1979 GC21  Schnatmeier Johanna F.
Ham             Jan                     	20-05-1884 01-12-1958 FC29  Poll van de Adriana
Ham             Vrouwtje                	28-07-1874 17-10-1953 AG04  Oostendorp Eilko
Han van der     Anna                    	04-09-1820 20-09-1899 RO20  Hartsinck Andries
Hankes          Alida                   	02-11-1881 25-08-1953 RU06  Krul Nicolaas Petrus
Hansen        	Martine Catharine Thomasi 	ca. 1815   17-04-1860 FH14  Slot H.
Hanxlede van    Antony Willemsz         	06-03-1746 19-12-1818 FA18  Veter Trijntje Ariens
Harbricht       Cornelia                	14-09-1887 02-01-1888 GC30
Hardes          Jacobus                 	xx-02-1836 -- -- ---- GA02
Harge           Elisabeth               	10-06-1709 01-11-1779 Rpad25 Jonker Jan
Harkes          Johanna Elisabeth       	05-04-1839 18-09-1911 GW15  Kuhlmeijer Herman Frederik
Harrebomee      Doortje                 	05-06-1899 31-12-1981 FP04  Vermeulen Lodewijk
Harteveld van   Jannetje Annette        	06-12-1864 13-10-1940 AC15  Lastdrager Jan
Hartland 	Aplonia				12-06-1931 14-01-2016 FC24  Putters Johan Jacob Adriaan
Hartland        Sietse                  	20-04-1903 23-05-1987 RP13  Klijn Trijntje
Hartog          Martje                  	24-04-1835 26-11-1914 RE20  Kamp Martine
Hartog den      Abraham                 	08-01-1895 10-11-1966 GA09  Schoorl Neeltje
Hartog den      Gerrit                  	20-01-1858 01-06-1942 AK06  Jongkees Jacoba Cornelia
Hartog den      Maria                   	13-01-1899 27-04-1981 AK06
Harts 		Willemina Johanna 		30-09-1922 21-06-2012 FN02  Rietdijk Jan Anthonie
Hartsinck       Andries                 	02-01-1818 28-11-1860 RO20  Ham van der Anna
Hassing         Jan Pieter              	16-07-1790 19-04-1874 GM16
Heeren          Johannes Cornelis       	20-04-1896 04-01-1965 GA08  Labrujere Jacoba
Heeroma         Hendrika Anna           	06-06-1865 20-10-1961 RN02  Spigt Cornelis
Heijblok        Antje                   	08-03-1878 15-05-1963 RG05  Grooff Martinus
Heijboer        Cornelia                	ca. 1909   27-07-1992 GF01  Petrus Johannes Albertus
Heijboer        Corry                   	02-06-1903 12-10-1907 GF01
Heijboer        Marinus Johannes        	15-07-1867 30-01-1936 GF01  Scheijen van Dina
Heijdenrijk     Joannes                 	18-06-1817 12-09-1895 RE19  Kuit Antje
Heijdenrijk     Johannes Josephus       	15-04-1859 02-01-1935 RE18  Numeijer Cornelia
Heijes          Hebeltje                	20-06-1896 28-01-1993 FH21  Vries de Jan
Heijligenberg   Eelco Nic.              	ca. 1891   25-10-1961 FB22
Heijlman        Frederic Christiaan     	24-10-1873 31-01-1948 RM14  Brouwer Wilhelmina Elisabeth
Heijlman        Joannes                 	ca. 1872   23-04-1953 FB17  Geus Jantje
Heijman         Alida Wilhelmina        	xx-03-1872 12-05-1909 RS11  Niehof Willem
Heijman         Geertruida Th.          	aug. 1868  juli 1908  AE18      
Heijman         Hendrik                 	27-05-1838 09-06-1927 AE17  Diemel Maria Elisabeth
Heijman         Jan                     	aug. 1873  juni 1926  AE18
Heijman         Willem                  	maart 1868 nov. 1953  AE18
Heins           Daniël                  	16-06-1925 01-02-1998 GG26  Berg van den Klasina
Hekman          Nanne Jan               	13-02-1965 07-04-1990 RC23
Held            Egbert Harm             	ca. 1880   13-06-1924 RF01  Roos de Maria Margartha
Helder          Christina               	11-07-1896 02-04-1978 GQ15  Pronk Coenraad Jan
Helder          Johannes                	18-12-1867 02-05-1949 AK05  Kuiper Teetje
Helder          Maria                   	28-04-1813 04-03-1863 FP13  Veldt Johannes Alexander
Hemelrijk       Geertje                 	xx-03-1864 11-04-1939 HGN07 Glotze Jacob
Hemelrijk       Jacob                   	22-05-1800 18-10-1859 FE01  Huisman Aagtje (Jansdr)
Hemelrijk       Jacoba                  	17-09-1855 25-02-1904 FF27  Zoetelief
Hemelrijk       Jan                     	25-12-1827 22-05-1895 FF01  Kroeb Grietje
Hemelrijk       Trijntje                	14-06-1858 16-08-1940 HAQ02 Wijker Hendrik
Hendriks      	Eduard Frederick Christof 	23-11-1831 24-11-1916 FI09
Hermans         Pietertje               	30-01-1862 26-05-1896 HGE11 Steenbergen van Hermanus Bernardus
Hert van der    Cornelia Johanna        	09-01-1836 15-09-1910 AE01  Kenninck Ferdinandus J.L.
Herwerden van   Geertruida Cornelia     	12-09-1793 17-10-1880 RH23  Steiger von Fraubrunnen de, Christophe Frederic Edouard
Herwerden van   Geertruida Cornelia     	03-01-1850 21-05-1871 RI24
Herwerden van   Hedde                   	24-07-1845 21-10-1870 RI24
Herwerden van   Johanna                 	01-09-1851 11-01-1861 RI24
Herwerden van   Johannes                	06-09-1808 21-11-1867 RH20  Altelaar Sieke - Liefje de Ring
Heteren van     Egje                    	03-08-1855 14-01-1923 FL03  Manikus Handrik Marius
Heusden van     Alberta Hendrika        	08-07-1876 14-10-1959 RO11  Linden over de Cornelis
Heusden van     Alfred Eduard           	16-07-1911 23-02-1971 FF09
Heusden van     Teunis                  	19-05-1872 11-01-1950 FF09  Zweden van Dina Maria
Heutink        	Antonia Hendrika Johanna 	22-07-1913 22-12-1986 RT03  Agaart Simon Cornelis
Heuvel van den  A.                      	ca. 1839   20-06-1870 FF27
Heuven van      Jan W.                  	15-12-1854 10-01-1859 GC25
Heydanus        J.W.                    	ca. 1888   03-04-1937 FS04  Outer den Jannetje
Heyligenberg    Marcelis Leendert       	17-03-1917 05-01-1994 FK01  Dok van Jannegie Maria
Heyligenberg    Pieter Marcelis         	24-03-1890 29-03-1977 FK01  Niesthoven Johanna Maria Theodora
Hillenius       Jan                     	28-12-1849 01-10-1927 Rpad01 Kikkert Catharina
Hillenius   	Marretje Pietern. Willemina 	24-02-1875 18-04-1943 RB21  Korff Andries
Hillenius       W.                      	25-01-1857 05-10-1906 GH15  Rieuwerts Antje
Hillenius       Willemina Alida         	30-10-1876 12-01-1945 RH09  Schellinger Jan Frans
Hin             Meindert                	ca. 1850   11-04-1894 FB13
Hintertur       Anna Louise             	25-01-1915 04-11-2003 FM13  Bakker Geert
Hinxt           Dooijtje Eelkeszn       	-- -- 1741 20-10-1797 RF07
Hobma           IJke                    	12-05-1904 22-07-1960 FO27  Poll van de Hendrikus
Hochappel 	Maria				24-10-1932 10-07-2014 GR08  Borgart Cornelis
Hoek            Aarjen Cornelissen      	ca. 1670   08-11-1711 RF22
Hoek            Alida                   	18-06-1860 13-11-1932 GC30  Haagen van d Gerrit
Hoek            Guurtje Cornelisdr      	19-07-1699 01-04-1712 RF22
Hoekmeijer      Dieuwertje              	23-01-1865 14-06-1933 AN18  Geus Klaas
Hoeksel         Maria                   	27-03-1871 27-01-1951 FL05  Esser Pieter
Hoekstra        Jansje                  	16-05-1916 04-08-2007 GM16  Loos de Philippus
Hoekstra        S.J.W.                  	ca. 1884   12-12-1888 GM16
Hoekstra        Willem S.J.             	09-12-1881 30-08-1953 GM16  Lavell Margaretha C.
Hoes            Johannes                	10-03-1897 15-01-1980 GK12  Brouwer Hendrika Jacoba
Hoetmer 	Catharina Gerhardina		10-11-1940 05-03-2016 RD16  Bommel
Hoeve van       Anna Pieternella        	21-04-1917 19-03-1981 GC20  Gaag van d Jeroen Jacobus
Hofstee         Jacob                   	ca. 1856   14-08-1929 AA14  Korff Trijntje
Hofstra         Minke                   	26-10-1858 20-03-1936 RF19  Kramer Jan
Hollers         Marretje                	-- -- 1812 -- -- 1893 RQ27  Korver Pieter Jacobus
Holtz    	Cornelia Elisabeth Pieternella 	14-12-1885 01-06-1960 HFM18
Holtz           Hendrikus Johannes      	26-08-1843 15-02-1912 HFP18 Verberne Dirkje
Holtz         	Trijntje Maria Geertruida 	22-09-1882 10-03-1950 HFM18
Homan           Jannetje                	02-10-1838 april 1858 HRpad05 Monterans W.N.
Hondius         Johanna Maria Margareta 	ca. 1837   30-07-1915 RJ10
Hoogeboom       Johanna Christina       	15-06-1858 16-08-1931 RC21  Boon Jan
Hoogenbosch     Anna Catharina          	02-03-1835 01-06-1903 FQ22  Dunselman Johannes
Hoogenbosch     Johannes                	05-06-1829 25-05-1897 GL26  Ran Johanna Maria
Hoogenbosch 	Willem Alexander Paul Fred. 	19-02-1870 24-07-1961 RI06  Kaan Wilhelmina Cornelia
Hoogendijk      R.                      	ca. 1869   ca. 1872   FA09
Hoogendijk      Volkertina Geertruida   	07-04-1877 11-11-1906 FI33  Sevenhuysen Maarten
Hoogerduijn     Antje                   	15-02-1859 15-12-1937 AD11  Langhorst Leendert
Hoogerduijn     Jacob                   	27-10-1825 15-09-1910 RD03  Daalder Martje
Hoogerduijn     Jacob                   	12-01-1871 26-12-1897 RD04
Hoogerduijn     Johannes                	17-12-1864 10-03-1891 RD04
Hoogerduijn     Klaas                   	15-08-1862 09-05-1955 RD04  Twisk van Dirkje
Hoogerduijn     Maarten                 	27-09-1858 26-03-1933 RD04
Hoogerduijn     Maartje                 	16-07-1856 06-03-1944 RD04  Zaatman
Hoogerwerf      Arien                   	11-12-1816 19-08-1904 HGV16 Maire la Magdalena Cornelia - Visser Neeltje
Hoogerwerf      Jan                     	14-08-1871 15-04-1962 AQ04  Buis Maartje
Hoogerwerf      Jan                     	02-04-1887 17-10-1969 GV03  Ploeg van der Florence
Hoogerwerf      Johannes                	31-03-1893 26-06-1968 GT15
Hoogerwerf      Magdalena Cornelia      	04-04-1868 12-06-1938 GU16  Visser Jan
Hoogland        Grietje                 	04-12-1700 04-01-1777 RI22  Kleyn Cornelis
Hoogland        Jacob                   	02-03-1698 10-09-1749 RH18
Hoogland        Jacob                   	02-03-1698 16-09-1749 RH20  Leeuw Maartje
Hoogland        Jacob                   	28-10-1669 16-10-1725 RI25
Hoogland        Jacoba                  	17-07-1767 04-09-1795 RI22
Hoogschagen     Neeltje                 	03-09-1829 11-10-1880 HFO17 Zander Jacob
Hoogvorst       Dirk                    	16-10-1832 28-11-1870 FF16  Snijder Grietje
Hoogvorst       Hendrik                 	20-05-1868 03-07-1948 GC03
Hoogvorst       Jan                     	05-12-1863 28-11-1938 FF16  Beugeling Trijntje
Hoogvorst       Maartje                 	10-02-1861 27-04-1940 FP28  Noot Hendrik - Brommer Cornelis
Hoogvorst       Neeltje                 	18-11-1873 29-06-1944 AB02  Kruk Dirk
Hoogvorst       Simon                   	12-10-1829 23-08-1915 GC03  Smit Trijntje
Hooijdonk van   Aaltje                  	17-02-1889 01-12-1931 FM10  Zegel Henri Willem
Hoolwerff van   Soutje                  	02-11-1858 08-03-1924 FM08  Touw Willem Cornelis
Hoornsman       Dirk                    	04-02-1884 08-02-1964 FG02  Rampen Aaltje
Hoornsman       Jan                     	08-12-1919 07-09-1953 GD14  Veuger Hillegonda Ida
Hoornsman       Klaas                   	20-09-1893 29-05-1989 GD14  Urn in het graf
Hopman          Antje                   	25-06-1813 14-04-1888 FR16  Kamper Johann Wilhelm
Hopman          Jna                     	31-08-1815 24-01-1882 FP34  Mostert Neeltje Adriana
Horning       	Elisabeth Frederika Maria 	ca. 1904   21-11-1964 AB15  Bok Herman Johan
Horsman         Hendrik                 	24-03-1851 13-08-1929 FA24  Bijl Trijntje
Horst van der   Dirkje                  	12-01-1893 26-08-1972 RM10  Wierstra Frans Dirk
Horstman        Hendrika                	19-04-1853 16-02-1926 RJ25  Kroon Pieter
Houssaije de la, Maartje                	21-08-1865 01-06-1932 FL30  Lunet Johannes
Houting         Geertje                 	03-12-1776 08-12-1840 FD08
Houtman         Marinus                 	27-05-1911 18-08-1980 RQ04  Klercq Maria Klasina - Visser Leonarda Johanna
Hubbeling       Cornelis                	21-05-1872 08-10-1953 RH08  Oden Trijntje
Hubbeling       Johannes                	12-10-1892 24-02-1914 HGS08
Hubbeling       Johannes                	17-08-1833 07-12-1915 HGT05 Palm Adriana Maria Jacoba
Hubbeling       Pieter                  	27-08-1865 19-07-1933 HGS08 Fasol Wouterina Cornelia
Huber           Gerdina Maria           	29-08-1890 19-10-1948 FR08  Karsman Jacobus Johannes
Hubert          Jannetje Femma                  11-04-1844 13-01-1910 GV13  Badinghs Meindert
Hubregtsen      Izaak                   	13-06-1910 25-07-1988 GV11  Bak Jannetje
Huijsing        Gerhard                 	15-08-1880 08-05-1919 GD30
Huisman         Aagtje (Jdr)            	13-06-1799 24-06-1869 FF01  Hemelrijk Jacob
Hulst           Elisabeth Sierk         	17-08-1870 02-12-1943 FD28  Amelsbeek Jacob Lebuinis
Hulst van der   Aaltje                  	20-03-1865 13-09-1911 AE15
Huvers          Clara Clasina           	28-01-1856 29-10-1947 HRN11 Meerens Reijer
Huygens         J.                      	11-04-1802 18-10-1859 FG26
IJzerman den    Lia                     	03-07-1960 31-12-1998 FE21  Minnaard
Ike - Darphorn - Conneman               	-- -- ---- -- -- ---- GE21  Familie
Istelle l' 	Frans Anton			30-08-1923 25-10-1995 GB09  Mulder Iefke
Istelle l'  	Pieter Meijer           	14-05-1898 20-08-1938 GB09  Wakker Geertruida
Jacobs          Lucas Rudolphus         	21-12-1863 29-06-1883 FL34
Jacobsdr        Aaf                     	ca. 1645   15-09-1719 GJ04  Quack Jan Corneliszn
Jacobsdr        Aafje                   	-- -- ---- 11-03-1736 FD24  Wentel Adriaan Harms
Jacobsdr        Anna                    	-- -- ---- 21-11-1728 FK20  Camp Haycom Yacopsz
Jacobsdr        Brecht                  	-- -- ---- 04-10-1676 FD11
Janbroer        Aafjen (Jacobsdr)       	20-08-1715 20-06-1781 Rpad27 Kooter Cornelis
Jans            Maertien                	-- -- ---- 24-04-1688 RD24
Jansdr          Aarjen                  	-- -- ---- 09-03-1695 FE12  Seeu Arien Isbrantsen
Jansdr          Maartje                 	-- -- ---- 24-03-1709 RD23  Backer Willem Claesen
Jansen          Anna Theodora Gerharda  	18-10-1893 25-11-1918 Rpad41 Meulen van der Abraham
Jansen          Jan Willem              	13-10-1925 07-08-2006 GI06  Laar van Toos
Janssen         J.                      	03-06-1777 16-03-1857 FD17  Wall de Taletta Christina
Janzen          Hendrik J.M.            	18-12-1897 02-05-1988 RA04  Loon van Irma J.
Janzen    	Hendrikus Franciscus Antonius 	13-03-1837 08-12-1914 FA30  Laven Maria Christina Hubertina
Janzen          Johannes Eilardus       	14-08-1861 18-04-1863 FA30
Janzen          Johannes Stephanus      	06-08-1801 14-03-1890 RA03  Walraven Dorothea Bernardus
Janzen          Kaatje                  	13-11-1898 22-03-1981 GI26  Geus Johan
Janzen        	Lamberta Jeanna Josephina 	26-12-1864 29-04-1865 RA02
Janzen          Louise Hermina Maria    	11-12-1870 29-03-1871 FA30  oud 3 maanden
Janzen          Theodora Stephanie      	20-08-1863 ca. 1871   RA02
Janzen          Yvo M.                  	30-07-1927 30-07-2006 RA04
Jaring          ?                       	-- -- ---- -- -- ---- RL02  Familiegraf
Jelgersma       Aafje                   	24-08-1859 22-04-1901 FD19
Jelgersma       Catharina Johanna       	13-02-1849 22-03-1920 GL04  Giltjes Jean
Jelgersma       Geertje                 	dec. 1847  febr. 1933 FD19
Jelgersma       Laas (Gzn)              	24-10-1818 02-04-1890 FD18  Lastdrager Aafje
Jelgersma       Mathilda Barbara        	23-04-1856 07-09-1925 FD18
Jellema         Annie Marietje          	28-11-1912 31-05-1993 GF20
Jellema         August Nicolaas         	16-03-1884 05-08-1924 GF20  Os van Maartje
Jellema         Gelske                  	30-10-1886 09-04-1968 FB18  Kikkert Simon
Jellema         Gerard Sijbren          	20-03-1914 30-10-2004 GF20
Jellema         Sijbren                 	04-11-1859 23-10-1942 FB18  Geus Antje
Jelles          Margaretha              	06-01-1934 19-04-1983 HGP19 Schotman
Jong de         Aaltje                  	20-01-1818 11-04-1898 FP13  Helder Johannes
Jong de         Antje                   	07-04-1860 20-11-1941 GW26  Bak Cornelis
Jong de         Catharina               	01-01-1798 01-01-1852 RI01  Lastdrager Jan
Jong de         Cornelis (Pietersz)     	20-05-1759 09-02-1827 Rpad07
Jong de         Johanna                 	28-03-1849 09-08-1907 GT20  Vermeulen Klaas
Jong de         Maartje                 	11-03-1824 15-12-1904 RC15  Metzelaar Aarjen
Jong de         Maria                   	29-05-1857 26-08-1930 GI13  Waard de Pieter
Jong de         Pieter                  	24-08-1848 16-10-1926 Rpad20 Bakker Wilhelmina
Jong de         Regina                  	07-08-1874 22-10-1947 GH06  Teerink Jacob
Jong de         Stijntje                	22-11-1868 10-03-1930 FP08  Boon Hendrik
Jong de         Willem                  	19-03-1845 27-01-1927 HGE02 Bakker Annaatje
Jong van Beek en Donk de, Jhr J.        	ca. 1840   26-07-1873 FO21
Jongbloed       Anna Catharina          	ca. 1770   23-03-1823 AF09  Stegman Carel Andries
Jongerling      Neeltje                 	23-05-1777 27-09-1837 HAA09 Andries Korff
Jongh de        Agathus Johannes        	13-01-1849 24-02-1941 FA13  Giltjes Bertha Berendina
Jongkees        Adriana                 	01-02-1870 02-10-1962 AK07  Kramer Cornelis
Jongkees 	Jacoba Cornelia			12-08-1863 05-01-1935 AK06  Hartog den Gerrit
Jongkees        Maartje                 	20-06-1867 07-12-1936 RF24  Boer de Cornelis
Jonkees         Grietje                 	28-06-1903 25-07-1997 AQ07  Folkers
Jonker          Adriana                 	ca. 1849   07-04-1936 HGQ02 Klein Pieter
Jonker          Adriana P.              	ca. 1873   11-04-1962 AQ14
Jonker          Cornelia Pouweline      	ca. 1870   24-09-1926 AQ16
Jonker          Cornelis                	25-07-1818 16-08-1899 AQ15  Braacx Adriana Pouwelina
Jonker          Elisabeth Cornelia      	ca. 1866   06-03-1909 AQ16
Jonker          Jan                     	05-11-1727 05-05-1799 AQ16
Jonker          Margaretha Adriana      	ca. 1868   25-05-1955 AQ14
Jonker          Pieter                  	16-10-1841 05-09-1883 FF03  Kind Neeltje
Jonker          Pieter Jan              	13-03-1879 10-01-1934 FF03
Jordans       	Sara Margaretha Elisabeth 	02-12-1886 13-04-1970 FD02  Scheijen van Johannes
Joustra         Pietertje               	10-09-1883 31-03-1969 AI15  Rijkers
Kaan            Jansje                  	05-10-1908 19-12-1997 AI01  Graaf de Dirk Jan Pzn
Kaan            Pieter                  	09-03-1859 18-02-1916 RI08  Kok Petronella Wilhelmina
Kaan            Wilhelmina Cornelia     	11-02-1872 12-05-1944 RI06  Hoogenbosch Willem Alexander Paul Frederik Lodewijk
Kaan            Willem                  	23-10-1868 07-12-1942 FG06  Selderbeek Guurtje
Kager           Gerrit                  	13-07-1884 08-08-1972 RF22
Kager           Grietje                 	06-02-1883 01-07-1966 RF22  Moor P.J.
Kalis           Pieter                  	15-09-1900 14-02-1974 FN21  Kuiter Grietje
Kamp            Aafje                   	01-01-1913 08-07-1970 GE04  Graaff Jacob Coenraad
Kamp            Anna Wilhelmina         	ca. 1861   10-08-1928 RE05
Kamp            Christina               	05-06-1871 26-03-1932 RE20
Kamp            Dieuwertje              	19-04-1866 03-02-1929 RE20
Kamp            Jan Hendrik             	24-06-1834 07-01-1897 RE05  Groeneveld Margaretha Jacoba Maria
Kamp            Lambert                 	22-05-1870 25-07-1938 RE20  Dekker Stijntje
Kamp            Maria Elizabeth         	13-10-1872 15-10-1953 RE20
Kamp            Martine                 	22-11-1875 05-11-1944 RE17  Dekker Geertruida Theodora
Kamp            Martine                 	08-10-1835 03-09-1919 RE20  Hartog Martje
Kamp            Martje                  	29-10-1908 25-12-2001 RE17  Smit Dirk
Kamp            Martje                  	15-10-1869 23-02-1953 RE20
Kamper          Johann Wilhelm          	25-05-1804 05-03-1879 FR15  Hopman Antje
Kampmeijer      Pieter Bernardus        	ca. 1857   07-02-1931 AK10  Nuijsenburg van Mathilda Theodora Adriana
Kansen          Chris                   	02-01-1937 07-08-1999 GU07  Kansen Christiaan Johan
Kansen          Christiaan Johan        	ca. 1933   01-11-1936 RU02
Kansen          Cornelis                	ca. 1903   13-06-1969 GU07  Buijs Neeltje
Kansen 		Cornelis (Kees)			28-04-1930 24-11-2006 RU02  (Urn plaatsing in graf)
Kansen          Pietjan                 	03-07-1963 08-01-2004 GU07
Karsman    	Geertruida Johanna Catharina 	17-08-1894 14-12-1975 GZ09  Mulder Jan
Karsman         Simon                   	ca. 1867   21-02-1921 FR08  Timmerman Geertruida Johanna
Kastelijn       Roelof                  	19-05-1861 23-02-1942 RB22  Meijers Anna
Kasterkom       Jan Klaasz              	21-06-1713 09-09-1775 FH04
Kasterkom       Maria Jansdr            	30-04-1740 15-10-1749 AB05
Kater           Arie                    	13-02-1878 12-08-1957 GP07  Slort Catharina Wilhelmina
Kater           Cornelis                	29-04-1870 20-02-1930 RM23  Os van Guurtje
Kater           Grietje Catharina       	01-08-1859 12-04-1927 GP08  Beurs de Jacob
Kater           Johanna Jacoba Diederika        10-05-1902 24-11-1981 RM23  Plaat van der Gerardus Martinus
Kater           Jan                     	04-10-1864 26-01-1926 GP08
Kater           Maartje Catharina       	24-01-1872 28-12-1937 AA16  Pronk Dirk
Kater           Wilhelmina Catharina    	11-01-1882 18-11-1968 GT06  Koster Sjoerd
Keezer          J.                      	20-05-1889 05-07-1941 FG29  Koelemeij Jan Gerrit
Kegels          Pieter                  	25-03-1947 06-05-2004 FM13
Keijser         Henny                   	10-04-1939 16-10-1965 FA22
Keijser         Reijer Jan              	08-04-1904 26-11-1980 FA22  Dekker Martha
Keijzer         Grietje                 	31-08-1851 13-04-1929 HGE27 Troost Klaas
Kemmer          Albertina Frederika     	08-05-1922 07-07-2001 AP01  Dondorff Pieter J.W.
Kemp            Jannetje                	06-05-1839 22-03-1911 RM08  Boon Jan
Kenninck        Ferdinandus J.L.        	30-11-1825 21-07-1913 AE01  Hert van der Cornelia Johanna
Kenninck        Johannes                	26-01-1873 07-09-1905 AK13  Verdoorn Annie Maria Elisabeth
Kenninck        Sara Jacoba Cornelia    	23-07-1900 05-08-1901 AK13
Kennink         Catharina Johanna       	14-03-1855 11-01-1933 RU04  Krul Petrus Nicolaas
Kersloot        Hendrika Jacoba         	01-05-1866 21-02-1949 GB20
Kersloot        Margaretha              	06-08-1869 27-01-1951 Rpad09 Roetman Cornelis
Kersten         Adriana Willemina       	02-05-1868 11-02-1951 HGG21 Straaten van Arie
Kiesewetter     Cornelis                	14-09-1849 06-09-1940 FR19
Kiesewetter     Cornelis                	02-03-1883 18-01-1946 RL20  Koning Gijsberdina J.M.
Kiesewetter     Frans                   	22-01-1841 09-04-1908 RL21
Kiesewetter     Johan B.                 	03-11-1877 19-10-1902 RL21
Kiesling        Aafje                   	17-05-1861 25-05-1943 GJ22  Duit Jacob
Kikkert         Aafje                   	23-01-1877 08-09-1960 RL14  Bontes Cornelis
Kikkert         Agatha                  	16-11-1839 13-02-1918 RJ21  Visser Engel
Kikkert         Albert L.               	22-01-1738 06-06-1782 GQ22
Kikkert         Anna Catharina          	15-05-1855 10-10-1904 Rpad04 Groenveld Willem
Kikkert         Catharina               	27-09-1850 06-09-1914 Rpad01 Hillenius Jan
Kikkert         Gerrit                  	18-08-1820 08-07-1888 Rpad48 Singewel Maartje
Kikkert         Jan                     	15-08-1856 02-03-1925 FI07  Glotze Cornelia
Kikkert         Mintje                  	13-02-1871 24-11-1960 GH11  Dalen van Jan
Kikkert         Neeltje                 	05-04-1822 02-06-1890 HFM19 Schraa Simon
Kikkert         Nicolaas                	11-10-1859 09-01-1931 RJ20  Langerveld Trijntje
Kikkert         Simon                   	18-08-1884 19-12-1942 FB18  Jellema Gelske
Kikkert         Simon (Kzn)             	04-03-1811 27-08-1893 RS13  Lap Grietje
Kiljan          Alida Neeltje Catharina 	ca. 1919   09-03-1929 HGD08
Kiljan          Jacob                   	26-09-1885 01-06-1962 HGD08 Tas Alida
Kindt           A.                      	02-05-1863 18-11-1924 RK15  Burgers C.
Kindt           Aafje Elisabeth         	10-09-1891 27-12-1942 GB14  Willigen van Jan
Kindt           Eliza                   	28-03-1817 24-07-1893 RN18
Kindt           Henriëtte          		14-12-1859 09-01-1912 AG02  Zwaan Rens
Kindt           Neeltje                 	08-02-1843 16-03-1933 FF03  Koning Pieter
Kindt           Petronella Adriana      	10-10-1858 09-10-1897 RN18
Kip 		Janna 				07-06-1940 12-03-2012 RG05  Grooff
Klaas           P.A.A.L.                	ca. 1886   01-09-1926 AQ10
Klaasdr         Martje                  	ca. 1645   26-07-1671 GA10  Rijkers Jan Dircksen
Klaasse         Antonia                 	25-06-1862 -- -- 1945 HGS09 Luitzen Catharina Wilhelmina
Klant           Aaltje                  	26-12-1866 13-04-1955 RS08  Vlam Arien
Klaushaus       Johanna Maria           	08-03-1765 -- -- ---- FH09  Schuurkotter Everhardus
Klees           Jacoba                  	04-08-1852 10-11-1857 AN03
Klees           Jan                     	ca. 1828   17-04-1898 AN03
Kleijenburg     Geertje                 	ca. 1823   04-11-1909 FB16  Duinker Auker Pieter
Kleijenburg     Geertje                 	ca. 1823   04-11-1909 Rpad21 Duinker Auke (Pz)
Kleijn          Cornelis (Adriaansz)    	ca. 1667   07-02-1731 RQ02
Kleijn          Jan                     	26-07-1846 16-12-1935 RK09  Koster Maartje
Kleijn          Kornelis                	01-10-1701 25-02-1762 FF01
Kleijn          Willem (Cornelisz)      	ca. 1693   08-12-1760 RQ02
Klein           Antje                   	09-03-1867 16-11-1942 RD16  Bommel Jan
Klein           Antonius Jacobus        	18-04-1910 15-12-1984 RN08  Riemers Louise
Klein           Grietje                 	18-11-1853 10-06-1933 FA17  Bakker Hendrik
Klein           Grietje                 	22-11-1877 15-02-1929 RT11  Pronk Arie
Klein           H.                      	ca. 1876   21-04-1939 GP17  Boer de Trijntje J.A.
Klein           Hendrik                 	29-03-1841 03-07-1922 RN08  Zwaan Maartje
Klein           Jan                     	14-08-1811 juni 1890  HGQ02 Kruijer Aaltje
Klein           Klaas                   	ca. 1845   13-01-1911 GP17  Zwaan Neeltje
Klein           Klaas                   	05-08-1878 10-03-1938 RN09  Swaerts Anna Cornelia
Klein           Marretje                	10-12-1873 07-11-1950 FH31  Gauw
Klein           Nicolaas Hendrik        	05-08-1934 14-09-1946 RN08
Klein           Pieter                  	29-06-1849 19-08-1934 HGQ02 Jonker Adriana
Klein           Pieter                  	18-06-1864 20-11-1918 HRpad49
Klercq        	Antonius Frederikus Joost 	31-07-1915 14-02-1994 RQ03  Wiggers Lijdia
Klercq          Joost                   	20-05-1883 14-01-1949 GV12  Kok Aagje
Klercq          Maria Klasina           	04-03-1912 07-03-1969 RQ04  Houtman Marinus
Klercq          Marinus Hendrik         	28-04-1881 11-10-1938 RQ03  Kok Wilhelmina Frederika
Klerk           Abraham                 	01-11-1851 01-02-1922 HFO17 Zander Leentje
Klerk           Arien Jacob             	02-06-1879 22-05-1903 HAQ00
Klerk           Cornelis                	07-09-1865 29-10-1954 HGV15 Former Wilhelmina
Klerk           Jacob Ariens            	16-05-1878 05-06-1954 HAQ00
Klerk           Jan Cornelis            	07-02-1885 12-11-1913 HAQ00
Klerk           Nelina Lena             	03-04-1897 17-07-1898 HFO17
Klerk           Wilhelmus               	27-05-1863 16-11-1939 FL04  Former Trijntje
Klerk de        Anna Margaretha         	20-07-1851 07-07-1928 FE09  Sevenhuijsen Jan
Kleyn           Cornelis (Claasz)       	-- -- ---- 09-10-1687 RQ01
Klijn           Erik                    	18-03-1957 21-09-1958 AF02
Klijn           Trijntje                	12-08-1907 05-02-1996 RP13  Hartland Sietse
Klik            Jan                     	06-04-1860 29-06-1940 HFL20 Slort Magdalena
Klik            Maria Elisabeth         	30-11-1857 28-10-1931 RK26  Lange de Pieter Douwe
Klingen         Izaak Jacobus           	01-01-1847 26-03-1910 FR06  Boon Jantje
Klok            Cornelia                	02-04-1892 18-09-1956 FT20  Smit Jacob
Klok            Nanning                 	29-05-1849 29-05-1931 RD21  Schraa Antje
Klokman         Meindert                	ca. 1892   18-01-1973 GE26  Labout Johanna
Klopper         A.                      	ca. 1871   10-09-1884 FN22
Klopper         A.                      	jan. 1889  17-10-1889 FN22
Klopper         Arie                    	03-08-1892 18-07-1975 FN32  Brunë Anna Cornelia
Klopper         Catharina Maria         	21-09-1890 15-11-1970 AF01  Meijer Benjamin
Klopper         Elisabeth               	07-02-1882 09-07-1949 AG06  Flerie Johannes Hendrikus
Klopper         Maartje A.              	ca. 1893   10-05-1916 FN22
Klos            Magdalena               	09-01-1849 04-11-1925 RJ22  Bregman Klaas
Kluin           Gerritdina Jacoba       	17-01-1873 14-04-1947 RP25  Biersteker Willem
Klumper    	Johanna Angenieta Wilhelmina 	ca. 1861   01-05-1907 GP13  MacPherson W.A.J.
Kneppel         Trijntje                	23-09-1865 08-06-1949 RO04  Breet A.
Knip            Pieter                  	05-06-1851 16-06-1928 FQ28  Noot Wilhelmina
Knobbe          Albert                  	01-05-1901 02-04-1959 GJ26  Straaten van Aafje
Knop            Klaske                  	22-05-1871 16-02-1952 FS03  Zeijlemaker Dirk
Koedijker       Magdalena Johanna       	24-04-1882 10-08-1955 AD21  Koorn Martinus
Koelemeij       Agatha Elisabeth        	14-12-1920 15-10-1980 FG29  Gast Adriaan Jacobus Johannes Krijn
Koelemeij       Jan Gerrit              	23-06-1888 12-06-1949 FG29  Keezer J.
Koene           Martha                  	ca. 1887   16-12-1967 GC10  Mooij Gerardus Johannes Hendrikus
Koger           Maartje                 	14-04-1872 19-08-1959 FA20  Brouwer Pieter
Kok             Aagje                   	17-03-1888 10-02-1971 GV12  Klercq Joost
Kok             Johannes Cornelis       	29-11-1871 07-07-1959 FK16  Smit Dirkjen Hendrika
Kok             Petronella Wilhelmina   	17-02-1858 06-12-1950 RI08  Kaan Pieter
Kok             Trijntje                	11-06-1875 25-12-1943 RN26  Smit Jan
Kok             Wilhelmina Frederika    	23-04-1885 20-06-1974 RQ03  Klercq Marinus Hendrik
Kok             Zwaantje                	19-01-1863 04-02-1943 AN08  Steenman Hendrik Jacobus Cornelis
Koning          ?                       	-- -- ---- -- -- ---- RB23  Familiegraf
Koning          Gijsberdina J.M.        	25-12-1882 18-08-1958 RL20  Kiesewetter Cornelis
Koningstein     Wilhelmina Alida        	12-11-1892 23-06-1954 GI08  Groot Daniel
Könnigh de 	Alexandria Johanna Elisabeth 	27-11-1846 27-01-1925 HGE09 Witsenburg Hermanus
Kooger          Jan                     	03-04-1914 03-02-1984 FN36  Laag van der Henriette Clara
Kooi van der    Gerard                  	ca. 1907   17-11-1977 GA25  Familiegraf
Kooij           Klaas                   	17-04-1825 11-10-1835 Rpad34
Kooij           Mina                    	13-12-1823 07-01-1842 Rpad34
Kooijman        Aafje                   	20-02-1818 17-01-1890 RQ17  Dogger Saakom
Kooijman        Antje                   	20-11-1874 23-01-1942 AR04  Wever Cornelis
Kooijman        Antje                   	ca. 1836   20-02-1912 RQ18  Kooijman Antje
Kooijman        Reinder                 	04-05-1919 14-05-1940 Rpad11
Kooiman         R.                      	ca. 1817   01-12-1893 RO10  Over de Linden L.F.
Koomen          Albert                  	28-02-1863 23-03-1891 FO33
Koomen          Antje                   	08-09-1828 21-01-1890 GC30  Haagen van der Frans Louis - Schmidt Christiaan
Koomen          Cornelia                	ca. 1874   02-10-1894 FO33
Koomen          Gerritje                	22-03-1875 23-03-1928 AL16  Lastdrager Klaas
Koopman         Cornelis (Jansz)        	ca. 1742   04-11-1779 RO20
Koopman         Fim Hielkes             	22-02-1899 25-04-1966 AN04  Bansema D.J.
Koopman         Hielke                  	21-11-1864 19-12-1943 AN04  Blom Kornelia
Koopman         Jan Jacob               	05-09-1889 12-03-1924 AN04      
Koopman         Maria                   	ca. 1700   10-11-1748 RB12  Petten van Gerardus
Koorn           Elisabeth               	19-03-1848 03-02-1866 FC07  Steen slecht leesbaar
Koorn 		Jacob				06-12-1804 07-05-1860 AD08  Schipper Elizabeth
Koorn           Jan                     	06-11-1914 01-03-1990 GA114
Koorn           Jan                     	18-08-1882 20-02-1978 GA114 Fleers Maria
Koorn           Martha                  	ca. 1886   06-02-1919 GA114
Koorn           Martinus                	23-04-1880 01-07-1961 AD21  Koedijker Magdalena Johanna
Koorn           Michiel                 	ca. 1845   23-03-1929 GA114 Zoetelief Vrouwtje Jans
Koorn           Simon                   	23-02-1896 28-04-1948 RF12  Lensen Agatha L.
Kooter          Aagje                   	18-09-1788 31-05-1842 GL09  Meijer Pieter
Kooter          Gerrit                  	22-07-1725 03-03-1793 GD25
Kooter          Simon (Cornelisz)       	10-05-1754 16-02-1805 HFE14
Koppen          Dirk                    	06-10-1794 30-06-1866 HFK35
Koppen          Willem Hendrikus        	04-06-1879 30-07-1900 HFK35
Korf            Lijsbeth Pieters        	02-04-1734 31-05-1773 AC05
Korff           Aarjen                  	09-09-1791 04-03-1859 RK21  Bakker Neeltje
Korff           Andries                 	20-07-1771 12-08-1836 HAA09 Jongerling Neeltje
Korff           Andries                 	24-12-1868 05-03-1953 RB21  Hillenius Marretje Pieternella Willemina
Korff           Andries                 	23-03-1821 18-01-1895 RK18  Boon Grietje
Korff           Arie                    	17-06-1856 05-02-1928 RB13  Wit de Aaltje
Korff           Catharina Grietje       	ca. 1893   23-04-1966 RB20
Korff           Cornelis                	30-09-1861 27-02-1894 AA11
Korff           Geertje                 	05-02-1858 18-10-1945 AA13  Meijers Simon
Korff           Jan                     	17-05-1826 14-04-1911 AA12  Brandt Guurtje
Korff           Johanna                 	16-08-1866 18-03-1944 RK20  Waard de Jan
Korff           Johanna                 	13-11-1823 30-01-1878 RK21
Korff           Neeltje                 	ca. 1853   27-09-1921 AA12
Korff           Pieter                  	16-04-1858 25-08-1935 RB20  Kuiper Niesje
Korff           Trijntje                	ca. 1856   08-04-1931 AA14  Hofstee Jacob
Korndorffer     Charles Philippe        	27-06-1878 06-01-1941 AS11  Wal van der Neeltje
Korndorffer     Corn. A.                	-- -- 1910 -- -- 1970 AS11
Kort            Jan                     	19-04-1862 29-11-1954 AM18  Buijtendijk Louise Hillegonda Henriette
Korver          Catharina               	02-03-1865 11-05-1956 RE11  Lammers Willem
Korver          Izaak                   	16-12-1843 15-03-1932 RQ27  Roozeboom Jacoba Adriana
Korver          Marretje                	27-06-1873 23-04-1945 RC20  Boer de Abram
Korver          Pieter Jacobus          	16-12-1811 -- -- 1880 RQ27  Hollers Marretje
Kossen          Grietje                 	15-06-1876 05-11-1968 GC108 Straaten van Jan
Koster          Cornelis                	18-03-1870 15-09-1948 GK10  Wilner Cornelia Christina
Koster          Jan                     	ca. 1868   24-10-1883 RJ10
Koster          M.                      	ca. 1878   05-02-1968 RJ10  Möller Willem Adolf
Koster          Maartje                 	07-10-1846 25-09-1917 RK09  Kleijn Jan
Koster          Sjoerd                  	24-08-1878 17-11-1943 GT06  Kater Wilhelmina Catharina
Koudenburg      Sjoukje                 	13-06-1839 21-03-1921 RP13  Gude Pieter Lourens
Kraak Anna      Catharina               	23-09-1871 24-12-1962 FC04  Sevenhuijsen Jan
Kraak           Geertruida              	-- -- 1878 -- -- 1902 FO32
Kraak           Jan                     	ca. 1864   17-10-1938 GT26  Sterk Aaje
Kraak 		Jan Fredrik 			24-12-1931 05-03-2018 AB19  Boon Cornelia
Kraak           Wiebe                   	19-02-1837 01-02-1915 FO32  Winter de Lamberdina
Kraak           Wouter                  	12-11-1900 07-09-1977 FF10  Graaf de Elisabeth Johanna
Kraft           Cornelis                	09-10-1840 27-09-1920 FM02
Kramer          Adriana                 	26-06-1907 24-03-1993 FC03  Kruijff Pieter Hendrikus
Kramer          Arend                   	24-06-1914 02-05-1988 GC102 Twuiver van Geertje
Kramer          Cornelis                	08-06-1869 21-04-1919 AK07  Jongkees Adriana
Kramer          Cornelia Jacoba         	14-08-1894 07-04-1985 AK08  Wakker Dirk
Kramer          Elisabeth               	10-10-1805 02-05-1888 GL02  Duinker Jan G.
Kramer          Francina                	16-08-1882 02-11-1948 RD14  Bethlehem Barend
Kramer          Jan                     	29-09-1860 09-05-1936 RF19  Hofstra Minke
Kramer          Petrus J.A.             	05-04-1908 15-01-1942 FC20
Kramer          Pieter                  	03-12-1900 10-08-1984 AK07  Wagemaker Marretje - Haakenhout Adriana Rudolphina
Kramer          Sijbrigje               	07-02-1889 29-10-1949 RF19  Flens Gerrit
Kramer          W.A.P.F.L.              	26-09-1876 03-02-1941 HGW14 Mes Sara
Kramer          Wilhelmina              	09-01-1893 11-05-1986 AK08  Dekkers Johannes
Kramer          Wolmet                  	27-01-1910 09-08-1919 HGW14
Kreijger        Maartje                 	21-08-1920 07-10-1999 GJ11  Bakker Jan
Kreuger         Henriette               	07-01-1887 01-01-1979 AQ11  Saman Marinus
Kreuger         Jozeph                  	23-04-1886 28-05-1971 AN09  Prent Amalia Poliesina Wilhelmina
Kreuger 	Tinie Amalia 			01-01-1929 26-09-2012 AN09
Kriens          Arnoldus (Johszn)       	ca. 1783   30-03-1813 RH12
Kries           Christina Johanna       	14-11-1846 27-06-1922 HRQ24 Willigen van Arie
Krijnen         Antje                   	29-05-1837 24-02-1908 HFH28 Spruit Pieter
Krijnen         Antonia Christina       	10-05-1890 20-06-1982 FN02  Rietdijk Jan Anthonie
Krijnen         Arie                    	12-01-1867 26-06-1924 RJ24  Groot Henriette
Krijnen         Grietje                 	-- -- 1866 21-07-1944 HGY12 Adriaanse Bernardus Adrianus
Krijnen         Henriëtte Geertruida    	07-08-1910 23-06-1990 RJ24  Mensch Cornelis Albertus
Krijnen         Jannetje                	08-11-1905 17-03-1949 RJ24  Kunst
Krijnen         Jelle                   	06-01-1827 15-04-1896 HFM11 Bijl Antonia Christina
Krijnen         Pieter (Willensz)       	22-08-1804 16-09-1868 HFH28 Bruijn Annaatje
Krijnen         Simon                   	02-11-1859 16-01-1940 FN04  Pijper Grietje
Krijnen         Simon                   	05-01-1903 09-10-1979 FN04
Krijnen         Teunis                  	15-08-1838 20-08-1910 HGY12 Braren Wilhelmina Johanna Maria
Krijns          Cornelia                	24-11-1882 08-07-1970 GD06  Makelaar Dirk
Kröder 		Hendrik				17-01-1923 03-04-2003 RS07  Blankman Guurtje Pieter
Kroeb           Grietje                 	14-05-1824 03-08-1905 FF01  Hemelrijk Jan
Kroeze          Frouwke                 	23-02-1904 29-10-1989 RL23  Smith Albert Johannes
Kroon           Frans                   	25-10-1882 26-08-1962 RJ25
Kroon           Jannetje                	31-12-1932 10-10-1997 AQ08  Gent van E.E.
Kroon           Johanna Theodora        	14-09-1863 20-05-1920 AO05  Weers Johannes Jacobus
Kroon           Pieter                  	22-06-1850 08-10-1921 RJ25  Horstman Hendrika
Kroon           Rensina                 	24-12-1876 11-06-1970 RJ25
Krug            Adriaan Nicolaas        	29-03-1828 05-02-1900 Rpad16 Linde van der Jacoba Cornelia
Krug            Crina Cornelia          	23-03-1860 05-01-1937 Rpad16
Krug            Marinus Jan             	11-11-1864 07-09-1937 Rpad16
Kruger          Maria Gezina            	15-06-1837 09-07-1912 HGL02 Duinker Cornelis (Jansz)
Kruijer         Aaltje                  	16-04-1813 24-11-1891 HGQ02 Klein Jan
Kruijff         Martinus                	13-11-1872 29-04-1949 FC03  Wiegel Willemijntje
Kruijff         Pieter Hendrikus        	19-09-1907 22-06-1993 FC03  Kramer Adriana
Kruk            Dirk                    	19-11-1869 21-04-1938 AB02  Hoogvorst Neeltje
Kruk            Dirk                    	ca. 1880   24-08-1949 RP02  Brederode van Elisabeth Johanna
Kruk            Maria                   	ca. 1864   01-05-1935 AB03  Ruyter de
Kruk            Maria                   	09-02-1868 07-12-1939 FH02  Oudijk Wilhelmus Gerardus
Kruk            Maria Catharina         	22-02-1875 06-10-1911 AB03  Wilker
Krul            Ali                     	09-08-1939 01-01-1951 RU03
Krul 		Alida				22-03-1932 12-08-2016 RU03  Bakker Geerit
Krul            Anna                    	14-06-1786 02-05-1866 RP19  Graat Josef
Krul            Anna                    	04-01-1855 28-07-1942 RU05  Rijkers Gerardus
Krul            Antje                   	21-01-1851 15-11-1931 RL12  Bontes Pieter
Krul            Catharina               	02-04-1811 26-08-1889 RP16
Krul            Cornelia Jacoba         	15-01-1948 22-05-1999 RU06  Elder
Krul            Cornelia Johanna        	05-04-1924 12-01-1995 HGF10 Domiershuijzen
Krul            Grietje                 	06-02-1894 28-12-1982 RC03  Meulen van der Cornelis
Krul 		Dennis Patrick			05-01-1967 15-10-1968 RP20
Krul            Johannes                	30-04-1935 02-05-2003 RU03
Krul            Maria Agatha            	12-01-1826 22-04-1888 RP22  Mulder C.W.
Krul            N.P.R.C.                	01-11-1913 05-12-1993 RU06
Krul            Nicolaas                	12-02-1825 26-06-1904 RU03  Wurkum Maria
Krul            Nicolaas Petrus         	03-09-1880 24-11-1961 RU06  Hankes Alida
Krul            Petrus Nicolaas         	22-06-1848 03-03-1920 RU04  Kennink Catharina Johanna
Krul            Petrus Nicolaas         	04-04-1905 04-10-1952 RU06
Krul 		Randy Emanuel			16-09-1974 12-12-1980 RP20
Krul            Reijnier (Jacobsz)      	11-05-1778 26-02-1844 RP22  Rijkers Barbara
Krul            Theodorus Gijsbertus    	21-10-1912 23-02-1970 RP16  Elzinga Trijntje
Krul            Wilhelmina              	29-12-1849 30-01-1929 RE01  Rijkers Petrus Jacobus
Kuhlmeijer      Herman Frederik         	22-02-1839 04-11-1917 GW15  Harkes Johanna Elisabeth
Kuhlmeijer      Maria                   	04-07-1878 06-10-1963 GW15
Kuhlmeijer      Simon                   	18-12-1870 02-05-1905 GW15
Kuijper         Neeltje                 	03-03-1879 12-08-1959 FC20  Kuiper
Kuijper         Neeltje                 	15-02-1873 12-10-1949 GL08  Blom Michiel
Kuijte          Olef (Pietersz)         	-- -- ---- 20-02-1692 GR17
Kuilman         Neeltje                 	04-04-1813 24-04-1887 RP13  Gude Gijsbert
Kuiper          Agatha                  	06-05-1902 09-04-1986 GC08  Denker Sieds
Kuiper          Dirk                    	03-06-1868 03-01-1936 AA05  Wit de Elisabeth
Kuiper          Dirk                    	05-12-1880 28-02-1953 FS10  Blikkenhorst Cornelia
Kuiper          Geertruida Suzanna      	13-04-1920 24-12-2000 GV10
Kuiper          Hendrik                 	11-02-1865 26-04-1946 GB03  Smit Aagje
Kuiper          Hendrik                 	30-12-1918 02-04-1998 RK25  Boon Alida Elizabeth
Kuiper          Hendrikje               	20-03-1860 23-04-1935 AI03  Wijn de Jan
Kuiper          Jan                     	15-06-1892 14-12-1961 GV10  Beurs de Elisabeth
Kuiper          Maria Hendrika          	17-08-1895 08-10-1971 HGF10 Krul P.N.
Kuiper          Martje                  	18-12-1884 08-02-1957 GJ26  Straaten van IJsbrand
Kuiper          Nel                     	26-07-1904 03-12-1934 GB02  Bregman J.
Kuiper          Niesje                  	11-12-1864 20-09-1943 RB20  Korff Pieter
Kuiper          Pieter                  	28-11-1894 14-05-1918 GB02
Kuiper          Pietertje               	17-02-1821 12-11-1906 HGN15 Beurs de Johannes Jacobus
Kuiper          Teetje                  	20-04-1868 27-12-1954 AK05  Helder Johannes
Kuiper          Tettje                  	24-07-1892 25-11-1960 RN05  Dronkers Jannis
Kuipers         Otto                    	01-10-1901 27-02-1942 AQ05  Boef de Adriana Elisabeth
Kuit            Antje                   	15-06-1820 07-01-1905 RE19  Heijdenrijk Joannes
Kuiter          Grietje                 	20-08-1900 01-07-1987 FN21  Kalis Pieter
Kunst           Anna Geertruida         	30-04-1884 17-11-1890 FM32
Kunst           Dirk                    	02-12-1849 13-12-1930 FM32  Molenaar Jansje
Kunst           Elisabeth               	14-06-1891 27-06-1908 FM32
Kunst           Elisabeth               	21-04-1822 21-04-1891 RL04  Leeuw de Leonardus - Teunissen Gerardus
Kunst           P.                      	-- -- ---- -- -- ---- RR12  Familiegraf
Kwant           Elizabeth               	09-07-1863 19-06-1944 RN04  Burgers Willem Hendrik
Kwast           Antje                   	ca. 1866   17-01-1940 GB09  Istelle l' F.A.
Kwast           Cornelis                	12-02-1901 02-09-1964 GI09
Kwast           Johannes                	29-01-1902 24-09-1980 GI09
Kwast           Pieter                  	29-08-1864 03-02-1935 FQ31  Bakker Cornelia
Kwast           Willem                  	04-05-1937 10-07-1999 GI09
Kwast           Willem                  	24-05-1870 21-03-1952 GI09  Rensmaag Neeltje
Kwast           Willem                  	31-01-1894 19-11-1918 GI09
Laag van der    Hendrik Christiaan      	28-11-1870 27-06-1888 FN36
Laag van der    Hendrik Drieuwes        	04-12-1845 08-03-1933 HGU14 Freeke Henriette Clara - Slort Magdalena
Laag van der    Henriette Clara         	18-11-1906 16-06-1975 FN36  Kooger Jan
Laag van der    M.J. Agatha             	10-11-1882 27-11-1906 GU13
Laar van 	Toos				11-09-1929 02-09-2013 GI06  Jansen Jan Willem
Laar van de     Jacoba Pieternella      	11-02-1832 11-03-1885 FH17  Bron Godfried Eliza
Labout          Johanna                 	ca. 1891   17-05-1976 GE26  Klokman Meindert
Labout          Johannes Karel          	17-02-1859 29-04-1955 AP06  Corporaal Anna Maria
Labout          Trijntje A.C.           	ca. 1888   07-11-1990 AP06
Labout          Wilhelmus Franciscus    	09-03-1858 06-02-1947 GE26  Roukens Cornelia
Labrujere       Jacoba                  	04-08-1899 23-04-1969 GA08  Heeren Johannes Cornelis
Lagerveld       Margrietje              	05-03-1836 29-05-1915 FC24
Lagerweij       Ludewina Aletta         	21-08-1877 26-10-1913 FL08  Mienis Jan
Lagrange        Gerrit                  	26-04-1881 09-09-1959 AH19  Halen van Maria Johanna
Lagrange        Maria Johanna           	02-08-1919 11-01-1955 AM14
Lagrange        Trijntje                	02-04-1908 06-12-1992 AM14  Visser Jan
Lak             Tjerkje                 	04-06-1855 29-07-1940 HRC22 But Jean Jacques
Lammers         Johanna Adriana         	14-04-1869 29-07-1949 RE06  Seebolt Hendrik Johannes
Lammers         Willem                  	24-12-1859 12-01-1943 RE11  Korver Catharina
Landman         Wilhelmina              	25-02-1917 09-01-2011 GO15
Lange de        Douwe                   	06-07-1802 07-04-1891 AD15  Pluijlaar Christina
Langerveld      Trijntje                	08-05-1862 13-11-1924 RJ20  Kikkert Nicolaas
Langhorst       Adriana                 	ca. 1864   14-11-1946 AD16  Groot Klaas
Langhorst       Annegie                 	ca. 1875   13-02-1956 AC09  Smak Jan
Langhorst       Hendrik                 	21-07-1850 01-12-1936 GG25  Vennik Geertje
Langhorst       Leendert                	02-07-1860 21-11-1923 AD11  Hoogerduijn Antje
Langhorst       Marretje                	06-12-1880 09-03-1939 GV20  Wit de Jan
Lap             Grietje                 	19-11-1816 21-06-1886 RS13  Kikkert Simon (Kzn)
Lastdrager      Aafje                   	04-03-1820 09-10-1900 FD18  Lastdrager Laas (Gzn)
Lastdrager      Albertina               	15-04-1911 06-11-1918 AL16
Lastdrager      Catharina               	03-06-1845 10-01-1937 FC02  Verheij Cornelia Jacob
Lastdrager      Geertje                 	19-04-1901 19-02-1981 FP16  Nieuwenhuizen Willem
Lastdrager      Gerrit                  	18-06-1839 18-02-1915 AC15  Meijer Wilhelmina
Lastdrager      Hendrik                 	07-11-1859 13-01-1941 RK08  Breet Trijntje
Lastdrager      Jan                     	03-04-1871 13-10-1939 AC15  Harteveld van Jannetje Annette
Lastdrager      Jan                     	01-01-1785 01-01-1848 RI01  Jong de Catharina
Lastdrager      Klaas                   	04-11-1868 18-07-1943 AL16  Koomen Gerritje
Lastdrager      Maartje                 	28-12-1840 06-04-1921 FI26  Bierenbroodspot Pieter
Lau la          Willem Frederik         	16-09-1877 09-05-1957 FO24  Groot Wiesje
Launspach       ?                       	-- -- ---- -- -- ---- GY22  Familiegraf
Lavell          Margaretha C.           	13-04-1886 01-03-1972 GM16  Hoekstra Willem S.J.
Lavell          Martha Wilhelmina       	ca. 1899   28-07-1945 FB22
Lavell          Familiegraf             	-- -- 1882 -- -- 1970 RR18  8 personen hier begraven    
Lavell          Familiegraf             	-- -- 1884 -- -- 1966 RR17  9 personen hier begraven    
Laven          	Maria Christina Hubertha 	03-11-1829 28-11-1904 FA30  Janzen Hendrikus Franciscus Antonius
Leen            Antje Jacoba            	04-07-1910 20-04-2000 GE20  Horst van der
Leen            Cornelis                	11-01-1884 15-12-1956 GE20  Leuvensteijn van Aletta Hendrika Jacoba
Leen            Geertruida              	20-07-1925 12-03-1929 RC07
Leeuw de        Annigjen                	16-01-1849 09-02-1913 RL04  Stegmeijer Albert Johannes
Leeuw de        Dirk Leonardus          	06-07-1853 21-07-1874 RL04
Leeuw de 	Gerrit				ca. 1914   21-05-1917 RL04
Leeuw de        Pieter                  	08-12-1733 31-10-1814 AA15
Leeuw de        Pieter Douwe            	14-11-1855 10-07-1928 RK26  Klik Maria Elisabeth
Leeuw de        Tobias                  	01-07-1878 03-12-1956 RL04  Barbarini Wilhelmina Eduardina Maria
Leeuw de        Trijntje                	13-09-1733 18-09-1808 GD26
Leeuwen van 	Aafje				09-03-1920 24-10-2013 GO21
Leeuwen van 	Anna				09-04-1910 20-03-1931 GO21
Leeuwen van     J.                      	08-11-1916 04-05-2007 FN03  Rietdijk L.C.
Leeuwen van     Tettje                  	05-09-1882 30-05-1969 GT02  Stoll IJsbrand
Leeuwen van     Wijnand Pieter          	11-09-1856 21-05-1900 AH11  Blom Neeltje
Leeuwen van     Willemien Cornelia      	27-01-1886 25-03-1973 AH11
Leeuwens        Alida                   	20-12-1808 18-06-1891 GW07  Winter Simon
Leeuwens        Wilhelmus (Johannesz)   	21-03-1774 13-10-1834 GW07  Marchand Johanna (Michielsdr)
Leijer 		Anna Clazina			11-08-1860 28-09-1916 FG08
Leijer          Johanna Maria           	17-08-1914 10-03-1937 GL17
Leijer          Neeltje Elisabeth       	11-11-1909 12-10-1995 GL17  Riemsdijk van
Leijer          Nicolaas Jacobus        	05-09-1827 24-02-1915 FG07  Prins Johanna Catharina
Leistikow       C.A.                    	ca. 1894   24-03-1948 GO15  Bruin J.M.
Leistman      	Helena Charlotte Stijntje 	30-03-1861 08-12-1926 RO17  Bels Jan
Lensen          Agatha J.               	08-09-1900 01-02-1991 RF12  Koorn Simon
Lensen          Frank Willem Johan      	13-11-1875 12-03-1915 RJ19  Smit Lijntje
Letter          Wijnand                 	-- -- 1890 -- -- 1946 FS29  Duindam Adriana
Leusden         Elisabeth               	04-11-1869 18-03-1957 FA19  Breet Johannes
Leuvensteijn van Aletta Hendrika Jacoba 	12-09-1882 24-06-1940 GE20  Leen Cornelis
Leuvensteijn van Petrus Johannes        	juni 1894  10-12-1974 GH26  Werkhoven Marretje
Lijdia          Wiggers                 	31-12-1914 02-09-2000 RQ03  Klercq Antonius Frederikus Joost
Lijdsman        Johannes Petrus         	07-02-1820 09-02-1873 GJ08  Meijer Anna Marie Geertruida
Linde van der   Cornelis                	18-02-1894 24-10-1936 AK12  Groot de Maria Johanna
Linde van der   Jacoba Cornelia         	17-02-1824 01-01-1893 Rpad16 Krug Adriaan Nicolaas
Linden over de  Cornelis                	12-12-1883 07-10-1958 RO11  Heusden van Alberta Hendrika
Linden over de  Jantje                  	08-08-1836 02-10-1907 RO15  Bais Pieter
Linden over de  Leendert Floris         	17-03-1837 07-01-1919 RO10  Kooiman R.
Linden van den  Johanna Margarethe      	30-04-1840 08-02-1927 FL09  Burg ter Klaas
Ling van        Clara Anna              	22-07-1803 06-09-1874 GZ15  Freeke Hendrik
Liphuijsen - Verberne                   	-- -- ---- -- -- ---- GC24  Familiegraf
Lippe           Hendrik                 	28-11-1853 17-04-1931 GO13  Verberne Catharina Jacoba
Lis van         Johanna C.              	01-09-1885 16-10-1963 RI07  Steenbergen van Hermanus B.
Lobach          Catharina Johanna       	04-01-1833 20-10-1907 GV01  Mulders Cornelis
Logeman         Geertje Theodora        	20-01-1893 31-03-1965 FM02  Moor Reindert Willem
London          Dina                    	14-10-1830 13-04-1897 HGX24 Meerens Mathijs
London          Helena                  	25-05-1893 07-04-1969 RH10  Smit Jan
Loo van         Johannes                	11-09-1898 30-09-1958 AO02  Veer van der Pleuntje Aaltje
Loon van        Irma J.                 	07-10-1903 21-08-1990 RA04  Janzen Hendrik J.M.
Loos de         Philippus               	27-06-1911 20-05-1976 GM16  Hoekstra Jansje
Loovenstijn     Hendrik Anthonius       	06-08-1896 13-09-1969 RT08  Spanjer Maria
Looze de        Elizabeth Catharina     	ca. 1867   05-03-1871 AC20
Looze de        Johannes Arend          	29-06-1827 nov. 1871  AC20  Compaans Petronella Johanna
Looze de        Maria Elizabeth         	ca. 1865   20-04-1891 AC20
Louisa          Jellema                 	27-09-1896 01-09-1952 RD13  Bethlehem George
Lub             Antje                   	12-06-1859 27-05-1947 GN25  Walboom Gerrit Jan
Lub             Hendrik                 	05-08-1861 28-03-1907 AH10
Luidinga        Jantje                  	13-05-1856 22-05-1936 GZ12  Smits Geert
Luijt           Sara Maria              	27-01-1891 23-10-1953 GF19  Maasland Cornelis
Luijten         Joannis Martinus        	ca. 1824   -- -- ---- FR27  Wielinga Tietje
Luitse          Pieter                  	17-10-1833 20-08-1912 HGS09 Vermeulen Grietje
Luitzen         Catharina Wilhelmina    	16-09-1865 14-10-1940 HGS09 Klaasse Anthonie
Lunet           Johannes                	11-06-1865 06-05-1926 FL30  Houssaije de la Maartje
Maalsteed       Christine Marie         	28-09-1892 20-07-1893 AE15
Maalsteed       Rudolf                  	23-04-1856 03-12-1921 AE15  Hulst van der Aaltje
Maalsteed       Wilhelm Jacobus         	30-04-1822 23-04-1895 AE14  Metzelaar Neeltje
Maaskant        Grietje                 	15-05-1868 06-04-1955 AO03  Veer van der Jacob
Maasland        Cornelis                	07-09-1888 22-05-1927 GF19  Luijt Sara Maria
Macpherson    	Wilhelmus Alexander Johan 	ca. 1854   10-01-1909 GP13  Klumper J.A.W.
Maire la        Alida Jacoba Hendrika   	19-10-1867 11-04-1894 FN18
Maire la        Magdalena Cornelia      	09-02-1819 06-07-1866 HGV16 Hoogerwerf Arien
Makelaar 	Dirk				16-01-1882 20-11-1968 FR28  Tietz Antje
Makelaar        Dirk                    	18-03-1883 20-02-1975 GD06  Krijns Cornelia
Makelaar        Gerardina               	ca. 1845   aug. 1933  FA05  Ahrend Jacob
Makelaar        Gerrit                  	18-08-1885 15-09-1923 GD06
Makelaar        Jacob                   	19-09-1858 03-02-1939 GD06  Grande Fijtje
Mandemaker      Adriana                 	12-01-1879 17-04-1958 GU03  Sinjewel Jacob
Mangel          Margaretha              	27-09-1870 13-04-1938 AB18  Bohne
Manikus         Hendrik Marius          	21-08-1845 12-05-1929 FL03  Heteren van Egje
Manikus         Joannes Franciscus      	08-07-1810 aug. 1885  FA06
Manikus         Petrus Franciscus       	01-10-1768 25-12-1817 FA06  Filmer Anna Margrita
Marchand        Johanna (Michielsdr)    	21-02-1775 19-02-1841 GW07  Leewens Wilhelmus (Johannesz)
Masseus         Aarjen                  	06-10-1877 07-01-1945 AK17  Wiegel Trijntje
Masseus 	Aarjen				25-09-1921 30-11-1993 FR28  Masseus Aarjen Sr
Masseus         Aarjen                  	ca. 1947   07-10-1996 FR28  Masseus Aarjen Jr
Masseus 	Dirk				11-10-1949 24-11-2012 FR28
Masseus 	Jean Baptiste			12-10-1851 11-02-1912 AK18  Peterse Guurtje
Matheis         Katharine               	24-04-1906 29-10-1988 GB11  Groenland
Meer van        Albert Adrianus         	11-09-1918 30-06-1998 GW20  Roosendaal Dieuwertje
Meer van der 	Maria Louisa 			27-12-1856 30-10-1934 FB02  Frousselot Johannes Petris M.
Meerens         Mathijs                 	21-05-1830 24-05-1886 HGX24 London Dina
Meerens         Mathijs                 	ca. 1855   29-04-1924 GX24  Fonteijne de la, Johanna Carolina
Meerens         Reijer                  	ca. 1857   16-02-1934 HRN11 Huvers Clara Clasina
Meijer          Anna Maria Geertruida   	29-03-1839 07-05-1874 GJ08  Lijdsman Johannes Petrus
Meijer          Benjamin                	01-05-1889 18-07-1952 AF01  Klopper Catharina Maria
Meijer          Bernhardus D.K.         	11-09-1881 08-02-1934 AQ12
Meijer          Carolina Maria          	23-11-1906 23-05-1972 RC05  Westerhuis Warmolt Siepko
Meijer          Emma G.E.               	-- -- 1889 -- -- 1933 FN34  Vries de Albert Johannes
Meijer          Jacoba Nantje           	12-08-1881 19-03-1928 GP14  Spoon
Meijer          Jan Leendert            	11-06-1917 03-01-2004 AF01  Schuijtemaker Grietje
Meijer          Johanna                 	14-05-1825 14-12-1876 GL09
Meijer        	Johannes Bernardus Antoni 	20-11-1848 30-11-1916 FF26
Meijer          Pieter                  	04-02-1791 16-10-1875 GL09  Kooter Aagje
Meijer          Wilhelmina              	28-08-1838 28-01-1921 AC15  Lastdrager Gerrit
Meijers         Anna                    	25-07-1860 14-01-1946 RB22  Kastelijn Roelof
Meijers         Bregtje                 	15-01-1848 21-12-1920 HGQ18 Bruin Klaas
Meijers         Cornelis                	01-08-1825 25-08-1906 AH15  Golen Ariaantje
Meijers         Henri                   	28-05-1872 17-01-1914 AH16
Meijers         Jan Theodorus           	09-04-1866 03-06-1930 AH16
Meijers         Janna Jacoba Klazina    	26-04-1882 10-07-1936 AH15
Meijers         Simon                   	02-01-1870 27-01-1942 AA13  Korff Geertje
Meinesz         Krijn Taconis           	25-09-1847 30-01-1864 HGY17
Melchior        Maria Wilhelmina        	ca. 1891   25-07-1935 GB14  Willigen van Hendrik
Mens            Antje                   	24-12-1896 27-01-1978 RF16
Mens            Grietje                 	08-03-1851 11-07-1927 GO10  Vermeulen Cornelis
Mens            Jan J.                  	21-01-1824 26-02-1909 FG32
Mens            Martje                  	28-07-1892 15-01-1977 RF16
Mensch          Cornelis Albertus       	11-08-1902 24-01-1970 RJ24  Krijnen Henriette Geertruida
Mersmann 	Gertrude Antoinette Wilhelmina	18-02-1940 13-06-1994 AK14  Beurs de Gerrit Gijsbert
Mes             Sara                    	16-08-1881 13-01-1971 HGW14 Kramer W.A.P.F.L.
Meskes          Johannes                	25-12-1837 20-12-1909 RG04  Smit Neeltje
Meskes          Maria Clementina        	15-06-1874 25-03-1939 RG04
Metselaar       Maria                   	ca. 1822   29-06-1903 RI18  Wooning van der Wolterus
Mets         	Johanna Gijsberta Hendrika 	09-09-1796 17-02-1829 GM03  Boomsma Adriaan
Metzelaar       Anna Catharina          	mrt 1844   23-06-1876 AE08
Metzelaar       Aarjen                  	22-08-1823 20-05-1916 RC15  Jong de Maartje
Metzelaar       Anthonius               	18-03-1869 06-01-1932 HGF08
Metzelaar       Antonius                	16-03-1869 08-01-1932 GD09
Metzelaar       Cornelis                	10-11-1818 15-02-1854 AE08
Metzelaar       Cornelis               	 	07-03-1809 02-08-1877 AR13
Metzelaar       Jacoba Hendrika         	06-06-1862 01-10-1929 FA23
Metzelaar       Klaas                   	08-04-1850 21-03-1933 RC16  Eelman Trijntje
Metzelaar       Klaas (Jbzn)            	05-10-1860 10-03-1953 RS10  Denker Huneman, Anna Maria
Metzelaar       Neeltje                 	12-02-1825 31-10-1903 AE14  Maalsteed Wilhelm Jacobus
Metzger         Catharina Elizabeth     	14-12-1821 22-12-1907 RB03  Stakman Bosse Karel Johan Cornelis
Meulen van der  Cornelis                	15-11-1885 27-04-1924 RC03  Krul Grietje
Meurs           Pieter                  	17-02-1872 12-08-1942 FQ32  Rijn van Johanna
Meurs           Pieter                  	29-01-1823 18-01-1893 Rpad44 Straghout Maartje Heere
Meurs           Pieter Johannes         	06-05-1908 14-01-1979 FQ32  Bakker Immetje Maria
Mienis          Jan                     	10-11-1865 12-05-1954 FL08  Lagerweij Ludewina Aletta
Mijts           Antje Abrams            	01-10-1745 05-01-1771 FD05  Schoon Abram (Tieerdz
Minnaard        Ido                     	ca. 1964   21-03-1989 FE19
Minneboo        Casper                  	27-05-1885 29-01-1947 AC01  Bakker Trijntje
Minneboo        Johanna Virgina         	16-12-1875 05-01-1896 AC02
Minneboo        Johannes                	29-10-1843 08-02-1896 AC02  Penninkhoff Maria Wilhelmina Catharina
Moeijes         Cornelia                	06-12-1866 15-04-1944 RD05  Winkel Klaas
Mol             Jacobus Joannes         	15-09-1850 23-04-1914 FD15
Moleman         Cornelis                	02-02-1866 31-05-1918 RH13
Moleman         Johannes Christiaan     	22-10-1837 14-10-1897 RH13  Riemers Antje
Molen van der   Neeltje                 	ca. 1888   30-05-1939 FB08  Spaans Pieter
Molenaar        Gezina Petronella       	11-07-1906 18-04-1935 GN23  Brouwer
Molenaar        Grietje                 	18-11-1833 08-07-1907 AI05  Visser Dirk (Aalbertsz)
Molenaar        Helena                  	09-11-1849 02-01-1896 HGO24 Ran Reijer
Molenaar        Jansje                  	28-03-1861 18-11-1943 FM32b Kunst Dirk
Molenaar        Pieter                  	11-12-1862 05-02-1947 GN23  Cordia Anna Wilhelmina
Molenaar        Reijer (Reijersz)       	05-01-1824 24-02-1870 FS23  Ran Johanna Maria
Möller          W.A.                    	ca. 1875   11-03-1950 RJ10
Montfoort       Everdina Jacoba         	12-06-1882 12-06-1944 FL02  Kloot van der
Montfoort       Wilhelmus               	06-07-1884 01-06-1948 FM06  Rijn van Nelly
Mooi            Grietje                 	23-02-1882 09-06-1964 HFQ26 Noot Albert
Mooij           Abraham                 	24-01-1843 07-05-1918 GC10
Mooij           Ettje                   	06-04-1872 17-04-1944 RG17  Vrij de Job
Mooij           Geertje (Jansdr)        	18-10-1744 15-02-1781 GC11  Tuinzaat Willem
Mooij         	Gerardus Johannes Hendrik 	ca. 1877   09-05-1949 GC10  Koene Marthje
Mooij           Meis                    	15-01-1804 16-12-1834 Rpad22 Zwaan Rens
Moor            Anna Cornelia           	09-04-1915 12-09-2010 RF18  Zeeman Pieter
Moor            Arie                    	18-09-1852 21-06-1939 FM02  Annart Johanna Maria
Moor            Elizabeth               	25-02-1917 17-07-2006 FM02  Scholten P.C.J.
Moor            Jo                      	26-06-1910 25-05-2004 RF22
Moor 		Margaretha			29-06-1917 24-06-2015 RF22
Moor 		Reindert Willem			12-04-1889 26-11-1973 FM02  Logeman Geertje Theodora
Moorman         Elisabeth               	29-11-1814 23-05-1907 FI16  Rijkers Cornelis
Moorman         Fransiscus              	25-04-1834 07-02-1906 AD14  Winter Helena Johanna
Mosk            Catharina M.            	07-11-1888 09-05-1959 RK12  Warnar Jacob
Most van der    Jacobus Adrianus        	ca. 1876   06-01-1936 AC08  Veghel van Maria Elisabeth
Mosterdijk      Margaretha Wilhelmina   	09-10-1881 27-08-1955 GL20  Aris Jacob
Mostert         Neeltje Adriana         	20-12-1813 05-01-1878 FP34  Hopman Jan
Mud             Oukje                   	ca. 1855   03-08-1936 GU02  Wentel Dirk
Mühlen zur      Johan Thomas            	30-05-1797 06-07-1871 AL15
Mühlen zur 	Judith Elisabeth Constant    	10-05-1796 10-01-1871 AK15
Muije           Klaas                   	30-12-1925 25-10-2002 FR05  Nadler Maria Theresia
Mulder          Aaltje                  	21-06-1865 25-03-1946 HFH27 Selderbeek Huibert
Mulder          Geertruida Johanna      	10-12-1919 12-05-1986 GZ09  Dalmeijer
Mulder 		Iefke				15-09-1928 25-02-2013 GB09  Istelle l' Frans Anton
Mulder          Jan                     	11-03-1889 17-01-1958 GZ09  Karsman Geertuida Johanna Catharina
Mulders         Cornelis                	21-01-1839 04-02-1916 GV01  Lobach Catharian Johanna
Mulders         Jacobus                 	08-11-1843 19-01-1917 AI16  Vries de Maria Jacoba
Mulders         Wilhelmina Maria        	25-12-1836 27-12-1908 FN07  Smit Martinus
Muller          Marijtie                	31-07-1703 23-01-1762 HRpad24 Harge Ian
Mullum van      Petrus Joannes          	05-02-1885 27-11-1973 AN13  Erkamps Antonia
Munck de        Cornelia                	15-04-1908 31-08-1998 FH31  Straaten van Johannes
Nadler          Maria Theresia          	27-09-1924 14-08-2002 FR05  Muije Klaas
Naerebout       Martha                  	16-10-1912 05-12-1940 AN09
Nannings        Trijn Jans              	-- -- ---- 23-11-1757 FE11  Darsker Mijndert Aerijenaen
Nauta       	Catharina Aldegonda Barbara 	06-07-1872 10-01-1915 AO10  Smit Johannes Nicolaas
Nettenbreijers  Francisca J.H.          	11-11-1895 03-12-1949 GA23  Pronk
Nicolai         Geesje                  	20-08-1872 01-10-1957 FK34  Clercq de Franciscus Augustinus
Niehof          Willem                  	11-03-1865 10-02-1924 RS11  Heijman Alida Wilhelmina
Nieman          Francina                	16-06-1879 24-04-1949 RE21  Graaff de Willem
Nierkes         Carolina                	11-03-1862 01-12-1943 FE20  Putters Johan Jacob Adrianus
Niesthoven      Johanna Maria Theodora  	22-10-1892 08-11-1967 FK01  Heyligenberg Pieter Marcelis
Nieuwbuurt      Simon                   	05-10-1862 25-02-1918 HGL27 Been Neeltje
Nieuwenhuijs    Hendrik                 	10-10-1751 21-10-1796 FN16
Nieuwenhuijzen  Jan                     	25-02-1834 23-11-1912 FO35  Conijn Trijntje
Nieuwenhuizen   Dirk                    	10-02-1892 28-01-1964 RC18  Swart Maartje
Nieuwenhuizen   Hendrika Cornelia       	17-11-1921 29-12-1996 RC18  Godding
Nieuwenhuizen   Jannetje Annette        	21-12-1927 01-01-1997 FP16  Gelmers R.
Nieuwenhuizen   Willem                  	15-02-1891 03-06-1970 FP16  Lastdrager Geertje
Nijenhuis       Hinkinus                	07-09-1869 23-06-1915 GG11  Vries de Geertruida Alderdina
Nijp            Albert (Jacobsz)        	-- -- ---- 12-04-1730 FI11
Nobbes          Adrianus                	10-03-1839 03-05-1922 HGJ09 Buisman Anna Maria
Nobbes          Johanna                 	26-12-1874 19-11-1905 HGJ09
Noot            Albert                  	20-04-1875 06-11-1947 HFQ26 Mooi Grietje
Noot            Antje                   	24-11-1838 27-03-1895 FP29  Noot Theodorus
Noot            Cornelis                	13-02-1858 19-06-1893 FO26  Stooker Johanna Petronella
Noot            Cornelis                	18-03-1862 10-09-1914 FP29
Noot            Dorothea                	27-03-1877 03-05-1966 GO26  Veen Jan
Noot            Gerrit                  	27-10-1859 25-11-1886 AL01  Oudijk Baardina
Noot            Gerrit                  	15-04-1845 24-01-1919 HFQ27 Pronk Jannetje
Noot            Helena                  	21-06-1829 18-06-1913 FQ29  Stikkel Simon
Noot            Hendrik                 	19-04-1853 01-02-1913 FP28  Hoogvorst Maartje
Noot            Hendrik                 	23-04-1831 13-05-1903 HFQ26 Vader Trijntje - Tuijnman Antje
Noot            Jan                     	05-07-1808 01-11-1879 FQ28  Blom Riekje
Noot            Jan                     	17-12-1842 20-08-1874 HFQ27 Blom Cornelia
Noot            Riekje                  	02-12-1870 04-01-1887 FQ29
Noot            Theodorus               	20-02-1834 05-05-1875 FP29  Noot Antje
Noot            Wilhelmina              	25-12-1840 22-09-1918 FQ28  Knip Pieter
Noot            Wilhelmina Cornelia     	08-09-1836 19-03-1801 RI08  Kaan Jan
Noteboom        Johanna M.              	09-02-1882 25-04-1970 RJ18  Os van Jacob
Nuijsenburg van Mathilda Theodora Adriana 	23-05-1860 04-05-1936 AK10  Kampmeijer Pieter Bernardus
Numeijer        Cornelia                	16-04-1859 20-11-1918 RE18  Heijdenrijk Johannes Josephus
Oden            Martina                 	28-09-1877 16-12-1970 FC13  Govers Pieter
Oden            Trijntje                	25-04-1872 19-07-1949 RH08  Hubbeling Cornelis
Oever van 't    Alberta Jacoba C.       	29-01-1914 01-07-1997 GN03  Bakker Hendrikus Cornelis
Oijen van       Hendrika Wilhelmina     	14-09-1837 14-03-1917 FI15  Rijkers Cornelis
Oldenburg       Adriaan                 	17-04-1881 21-05-1882 GS23
Oldenburg       Cornelis                	06-01-1878 03-08-1886 GS23
Oldenburg       Cornelis                	17-07-1838 09-03-1896 GS23
Olivier         C.A.R.C.                	-- -- ---- 10-03-1863 GT21
Ommen van 	Ybe				22-05-1930 26-09-2007 FI20  Bunje de Corry
Onillon         Lucéne                  	26-05-1841 01-05-1869 FR30
Onze ouders     ?                       	-- -- ---- -- -- ---- FP27
Oolefs          Trijntje                	-- -- ---- 10-03-1693 GR17
Oortgijsen      Cornelia Hendrika       	09-10-1916 14-11-1993 RD10
Oortgijsen      Jan                     	22-03-1844 24-01-1914 RD10  Gijzelaar Aafje
Oortgijsen      Klaas Ferdinand         	21-10-1874 23-07-1945 RD11  Doorn Nelly
Oortgijsen      Niesje Johanna          	20-02-1869 01-03-1932 RD11
Oost            Akke                    	15-09-1879 02-03-1940 FL07  Ronde Pieter Nicolaas
Oostendorp      Eilko                   	28-03-1868 16-04-1920 AG04  Ham Vrouwtje
Orth      	Catharina Wilhelmina Dorothea 	10-06-1828 16-05-1911 RP04  Bruin Jan (Janszn)
Os van          Cornelis                	15-04-1872 06-10-1939 GC14  Former Wilhelmina
Os van          Elisabeth               	20-10-1885 13-12-1919 FH20  Rijkers Antonius Hendrikus
Os van          Elisabeth               	17-11-1822 06-12-1887 FP32  Bruning Jacobus Andreas
Os van          Guurtje                 	20-05-1874 14-06-1938 RM23  Kater Cornelis
Os van          Jacob                   	12-01-1878 11-09-1970 RJ18  Noteboom Johanna M.
Os van          Maartje                 	28-11-1883 10-11-1958 GF20  Jellema August Nicolaas
Os van          Pieter                  	ca. 1882   15-05-1954 FE23  Taylor Martha
Os van          Pieter Martin           	21-02-1914 23-03-1938 FE22
Otteren van     Christina Pieternella   	09-07-1866 19-01-1943 GF02  Wieringa Adriaan
Ottervanger     Luitina                 	12-10-1864 17-06-1959 HGN22 Boerke Klaas
Otto            Maria Elisabeth         	03-07-1885 26-10-1921 GW03  Bres Hendrik David
Oudijk          Baardina                	11-12-1856 12-07-1914 AL01  Noot Gerrit
Oudijk         	Cornelis Wilhelmus Marie 	22-02-1901 12-03-1989 FH02  Dirks Maria Elisabeth
Oudijk          Wilhelmus Gerardus      	16-10-1865 26-03-1955 FH02  Kruk Maria
Oudshoorn       Wijntje                 	17-01-1782 19-11-1819 GR02
Outer den       Jannetje                	18-12-1890 04-06-1984 FS04  Heydanus J.W.
Overzet 	Cornelia Japke (Corry)		25-01-1921 01-06-2013 FA26  Boonstra Wabe
Ox              Antje                   	27-03-1839 12-10-1927 GZ24  Eijlders Gerrit Jan - Kok de Andries
Paans           Cornelia                	07-06-1860 22-05-1945 AB20  Geus de Pieter
Paans           Gerrit Nicolaas         	20-01-1884 02-11-1918 GH16  Warnar Trijntje
Paans           J.                      	25-11-1904 30-11-1994 GH17  Steilberg Theodora
Paans           Pieter Cornelis         	ca. 1877   17-12-1964 GH17  Buisman Gerarda
Paans           Sijntje                 	29-04-1826 20-04-1913 HGE12 Been Nicolaas
Palm            Adriana Maria Jacoba    	26-01-1834 20-08-1916 HGT05 Hubbeling Johannes
Papineau        Berendina               	22-04-1816 19-11-1874 GL05  Giltjes Cornelis
Papineau        Jean                    	19-12-1790 12-12-1877 HGH21 Ruardi Maria
Papineau        Jeanette Hillegonda     	28-05-1838 29-05-1876 HGH21
Papineau        Maria Johanna           	24-02-1826 17-03-1904 RJ01  Salm Jacob
Papineau        Petronella              	02-06-1828 10-06-1915 HGH22
Pauw de         Teresia Josepha Johanna 	ca. 1822   08-04-1883 Rpad53 Ouw J.G.
Pauw de        	Theresia Josepha Johanna 	ca. 1823   11-04-1883 FI21  Gauw Jan
Peaux           Itske                   	02-08-1810 28-11-1888 AI19  Braaksma Siebe
Peaux           Titia Johanna           	13-09-1818 26-04-1895 AG16  Cornelis Bakker (Baltusz)
Pee de          Marijgje                	01-02-1800 20-10-1838 HFM11 Bijl Simon
Peeman          Johannes Jacobus        	28-02-1883 08-05-1939 RD15  Broekhuijzen Cornelia Petronella
Peet van der    Jacobus                 	10-04-1877 24-10-1915 FE13
Peijl v d       J.J.                    	xx-xx-1940 29-11-1943 AS11
Pell            Lammert Joosten         	-- -- ---- 10-04-1689 Rpad31
Pelsers         Guurtje Jacobs          	okt. 1658  okt. 1737  FD04  Wentel Michiel (Harmsz)
Pelt van        Hendrik                 	26-07-1862 10-02-1948 AA02  Basstra Jetsche
Pelt van        Hendrik                 	03-05-1891 12-05-1936 AA03
Pelt van        Hendrik                 	17-06-1923 01-08-1985 AA03
Pelt van        Rosina                  	06-05-1890 03-09-1950 AA03  Verfaille
Penninkhoff  	Maria Wilhelmina Catharina 	13-07-1846 05-11-1923 AC02  Minneboo Johannes
Peper           Cornelis (Jansz)        	19-11-1730 29-07-1806 FB06  Slot Grietje (Jacobsdr)
Peters          Aleida                  	03-05-1892 31-03-1976 FN23  Veenstra Willem
Peterse         Guurtje                 	02-02-1853 15-01-1926 AK18  Masseus Jan Baptiste
Peterse         Helena                  	-- -- 1876 -- -- 1884 HGG18
Petrus          Johannes Albertus       	06-01-1905 06-01-1985 GF01  Heijboer Cornelia
Petten van      Gerardus                	ca. 1705   23-02-1764 RB12  Koopman Maria
Pheiffer        Klaas Pieter            	12-01-1890 16-04-1952 GH18  Akkerman Hilkeliena Bougiena
Pheiffer        Pieter                  	19-10-1853 04-11-1928 GH18  Vink Grietje
Pieters         Dieuwertje              	-- -- ---- 21-04-1672 RF23
Pieterse        J.C.                    	-- -- ---- 26-07-1852 RQ20  Pieterse J.C.
Pijper          Grietje                 	21-03-1864 24-12-1924 FN04  Krijnen Simon
Pijper          Klaas                  	 	ca. 1833   10-10-1906 FN03  Vollinga Mijntje
Plaat van d     G.M.                    	ca. 1899   24-12-1972 RM23  Kater Johanna Jacoba Diderika
Plaat van der   Cornelis                	23-06-1895 11-03-1983 GK08
Plaatsman       Grietje                 	29-04-1881 07-09-1896 GL24
Plas van der    Maria Johanna           	ca. 1893   12-11-1970 HFH28 Spruit Pieter
Platevoet       Aarjen                  	14-11-1717 13-12-1796 FD25
Ploeg van der   Florence                	16-11-1910 17-03-1964 GV03  Hoogerwerf Jan
Pluijlaar       Jan                     	ca. 1871   02-09-1935 RL13
Pluijmers       Johan Wilhelmus         	10-07-1923 16-03-1990 FD20
Pluilaart       Christina               	05-03-1831 24-04-1909 AD15  Lange de Douwe
Pol 		Henderika Geertruida		14-06-1936 14-06-2015 RJ09  Schendelaar Johan Karel
Poll van de     Adriana                 	07-03-1894 05-03-1967 FC29  Ham Jan
Poll van de     Adrianus                	13-01-1865 01-04-1936 FC28
Poll van de     Arie Martinus           	05-03-1895 29-05-1965 FC28
Poll van de     Geertruida A.           	24-10-1898 27-12-1933 FO27
Poll van de     Hendrikus               	20-09-1902 21-07-1964 FO27  Hobma IJke
Polling         Anna Petronella         	07-04-1892 24-02-1924 FC26  Waard de Jan Willem
Post 		Tiemen				18-11-1924 29-03-2013 GB08  Stellingwerf Trijntje
Postma          Cornelis                	29-10-1830 27-07-1899 FG25  Buitendijk Neeltje
Postma          Dirkje                  	08-05-1867 31-03-1925 FG24
Postma          Grietje                 	15-02-1829 12-10-1906 RS12  Bos Hendrikus
Pot             Antje                   	18-07-1798 03-05-1883 AD14  Moorman Johann Herman
Pot van der     Anna Maria              	25-12-1863 25-05-1935 RO23  Böhm
Pot van der     Cornelis Johannes       	23-09-1836 14-02-1901 RO23  Bot Geertruida
Potharst        Neeltje                 	12-08-1865 16-11-1957 FE05  Govers Cornelis
Prent       	Amalia Poliesina Wilhelmina 	08-12-1884 13-01-1977 AN09  Kreuger Jozeph
Prins 		Dirk Hendriksz			13-02-1796 09-11-1847 FG08  Schelleman Catharina Johanna
Prins           Guurtje (Cornelisdr)    	30-06-1722 30-11-1783 HGI22 Leeuw de Cornelis (Hendriksz)
Prins           Johanna Catharina       	15-08-1830 05-02-1911 FG07  Leijer Nicolaas Jacobus
Prins           Johanna Cornelia        	ca. 1896   25-10-1977 GQ14  Lammers W.J.
Prins           Maria Engelina          	ca. 1895   27-06-1966 GQ14
Pronk           Arie                    	03-02-1886 15-01-1927 RT11  Klein Grietje
Pronk           Arie                    	21-06-1942 09-10-1943 RT11
Pronk           Coenraad Jan            	11-09-1888 05-04-1957 GQ15  Helder Christina
Pronk           Dirk                    	05-04-1870 10-09-1937 AA16  Kater Maartje Catharina
Pronk 		Frederik			08-11-1916 18-03-2004 RB11  Bogaard Hendrika Elizabeth 
Pronk           Jacob                   	28-09-1877 18-04-1963 RT10  Doezie Immetje
Pronk           Jan                     	05-09-1929 05-12-1937 GH12
Pronk           Jan                     	11-10-1896 10-03-1970 GH12  Admiraal Dirkje
Pronk           Jan                     	ca. 1854   13-06-1933 GH13  Tielrooy Maria Catharina
Pronk           Koenraad                	16-03-1811 22-10-1894 GH13  Vos Neeltje
Pronk           Neeltje                 	28-02-1856 22-06-1939 GF03  Graaff Jacob
Pronk           Simon                   	18-11-1765 18-03-1798 RK06
Pronk           Trijntje (Pietersdr)    	ca. 1685   01-09-1743 Rpad47 Spanjert Cornelis (Jansz)
Proos           Henri                   	28-01-1884 23-07-1949 FK31
Putters 	Johan Jacob Adriaan		16-10-1929 28-11-1997 FC24  Hartland Aplonia
Putters         Johan Jacob Adrianus    	15-12-1862 26-06-1896 FE20  Nierkes Carolina
Putters         Johannes                	04-06-1892 24-05-1970 FC24  Zeeman Engelina
Putters         Maartje                 	25-07-1887 01-05-1965 FE20  Vries de Johannes Judocus
Quack           Jan (Cornelisz)         	ca. 1640   02-01-1719 GJ03
Quant           Jan Passchier           	14-05-1905 06-05-1966 FM35  Twuijver van Elisabeth Wilhelmina
Quant           Jan Passchier           	22-12-1834 22-03-1904 GR16  Wijker Catharina
Quant           Passchier Hendrik       	15-01-1877 06-10-1894 FM35
Quast 		Cornelis			19-01-1719 02-03-1760 GD02
Quast           Reindert                	22-01-1844 14-10-1895 Rpad45 Boelsums Margareta
Raap            Klaas                   	13-10-1862 24-09-1941 AI04  Visser Afina Maria
Rab             Hiske                   	10-05-1799 04-01-1890 RM08  Boon Hendrik
Rab             Jannetje                	27-06-1806 20-01-1885 GA03  Verfaille Jacob
Raid            Andries Tat             	27-10-1829 04-12-1926 RO26  Brinkman Alida Johanna
Rampen          Aaltje                  	11-02-1889 16-06-1974 FG02  Hoornsman Dirk
Ran             Anna Catharina          	22-08-1863 16-09-1942 GI08  Groot Pieter
Ran             Christina               	13-02-1858 26-11-1924 FG21  Bakker Cornelis Jan
Ran             Helena Anna             	11-11-1900 25-07-1901 HGO24
Ran             Johanna Maria           	25-09-1826 10-06-1900 FS23  Molenaar Reijer (Reijersz) - Hoogenbosch Johannes
Ran             Johannes Cornelis       	23-09-1861 13-06-1907 HGN06 Tukke Cornelia
Ran             Maria Christina         	23-12-1886 08-11-1918 HGO24
Rasch           Leonard Johan           	04-05-1886 03-11-1965 AA06  Reijden van d Rika
Raven           Trijntje                	10-03-1865 12-03-1920 GD07  Grande Albert
Rebel 		Anneke 				20-12-1960 16-07-2014 AK19
Rebel           Cornelis                	24-10-1930 30-09-1995 AK19
Ree             Trijntje                	29-05-1842 24-03-1921 AK17  Wiegel Leendert
Reekers         Elisabeth               	11-05-1790 27-06-1878 RP16  Krul Theodorus
Rees van        Trijntje                	22-10-1861 26-01-1931 RT06  Schraa Harmen
Reijden v d     Rika                    	18-10-1888 29-05-1967 AA06  Rasch Leonard Johan
Reinbach        J.M.J.M.                	04-01-1857 08-01-1858 FQ01
Reinbach        Josina                  	08-07-1812 19-05-1879 FR02  Stikkel Simon
Reinbach 	Josina Magdalena Johanna Marie 	04-01-1857 08-01-1858 HFQ01
Reinbach        M.J.M.J.                	10-04-1858 14-12-1861 HFQ01
Reinderman      Catharina               	23-03-1864 27-02-1940 GI03  Smit Willem
Reinderman      Hillegonda              	29-11-1845 13-11-1932 GI02  Vos Cornelis
Reinderman      Petronella Catharina    	02-04-1854 14-01-1928 RM01  Bruin Jan
Reinderman      Willem                  	07-04-1861 25-04-1934 RM02  Velde van der Sara Elisabeth
Reith           Arend                   	26-03-1870 11-01-1937 GP21  Boon Hiske
Reith           Christoffel Willem      	11-03-1838 12-02-1916 GP21  Drost Cornelia Elisabeth
Rensmaag        Neeltje                 	02-07-1871 14-12-1927 GI09  Kwast Willem
Rensmaag        Wilhelmina              	23-02-1865 29-04-1933 GG17  Brizee Frederik Willem
Reus de         Petronella              	27-09-1864 09-06-1952 Rpad15 Botter Jan
Ridder          Reinier                 	04-03-1890 13-04-1966 HGV14 Tiel Guurtje
Riekels         Antje                   	09-12-1785 05-01-1871 GN20  Giltjes Laurens
Riekels         Jan (Cornelisz)         	10-11-1737 25-04-1803 GR15
Riekwel        	Petrus Johannes Cornelis 	29-04-1916 14-07-1986 FB22  Blankenstijn B.J.
Riel van        Diederica               	14-06-1831 28-04-1906 AH01  Dito Cornelis
Riemers         Antje                   	15-04-1837 27-07-1896 RH13  Moleman Johannes Christiaan
Riemers         Jan                     	25-08-1900 28-04-1957 FO31  Boer de Kuna
Riemers         Louisa                  	05-02-1909 02-10-1995 RN08  Klein Antonius Jacobus
Rietdijk        Geertruida Margareta    	03-11-1919 03-12-1919 FN02
Rietdijk        J.A.                    	19-04-1874 16-06-1956 FN03  Krijnen Antonia Christina
Rietdijk        Leendert Cornelis       	12-12-1916 06-09-2006 FN03  Leeuwen van J.
Rietdijk        Simon                   	01-03-1918 16-03-1951 FN02
Rieuwers        Marijtje                	13-10-1836 02-09-1907 HGF10 Kuijper
Rieuwerts       Antje                   	14-12-1857 07-03-1942 GH15  Hillenius Willem
Rijk            Adriana Cornelia        	26-04-1868 01-06-1959 FS22  Dito Johannes Hendricus
Rijkers         Adriana                 	28-12-1857 04-06-1933 GA04  Griek Machiel
Rijkers         Adrianus                	06-11-1862 04-03-1936 FI17  Vries de Minke Jacoba
Rijkers         Antonius Hendrikus      	07-06-1883 17-12-1962 FH20  Os van Elisabeth - Deelder Maria Mysina Hermina
Rijkers         Barbara                 	02-12-1795 22-09-1857 RP22  Krul Reijnier (Jbzn)
Rijkers         Cornelis                	17-07-1841 08-02-1931 FI15  Oijen van Hendrika Wilhelmina
Rijkers         Cornelis                	20-10-1809 23-10-1893 FI16  Moorman Elisabeth
Rijkers         Cornelius Gerardus      	02-10-1888 23-12-1944 FE02
Rijkers         Elisabeth Clasina       	31-01-1862 05-07-1940 FK14  Deelder Augustinus
Rijkers         Elizabeth               	27-12-1886 11-08-1887 RU05
Rijkers         Gerardus                	23-06-1849 26-12-1909 RU05  Krul Anna
Rijkers         Jacobus                 	24-02-1851 18-02-1924 FI16
Rijkers         Jannetje                	01-09-1844 23-08-1923 GA19  Brouwer Cornelis Johannes
Rijkers         Johan Cornelis          	ca. 1916   22-02-1944 FM15
Rijkers         Nicolaas                	19-07-1893 29-01-1968 RU05  Vader Aaltje
Rijkers         Petrus                  	03-06-1897 14-03-1918 FI18
Rijkers         Petrus Jacobus          	23-02-1837 24-08-1909 RE01  Krul Wilhelmina
Rijkers         Theodorus               	27-01-1847 19-04-1928 FI16  Huisman Neeltje
Rijkers         Wilhelmus               	09-03-1876 03-10-1942 FK02  Vrij de Trijntje
Rijn van        Johanna                 	29-06-1878 28-07-1946 FQ32  Meurs Pieter
Rijn van        Johannes                	30-05-1837 03-06-1932 FL02  Former Trijntje
Rijn van        Nelly                   	18-07-1873 09-05-1960 FM06  Montfoort Wilhelmus
Rijn van        Piet                    	18-02-1908 09-09-1985 FL01  Bijl Maria Christina
Rijs 		Ali				Ca. 1922   29-05-2013 AD01  Reuvers	
Rijts           Adriaan (Cornelisz)     	-- -- ---- 05-03-174x Rpad35
Ring de         Hedde                   	18-06-1839 21-12-1863 AP08
Ring de         Liefje                  	03-11-1846 18-08-1874 AP08  Rijnbout Petrus Cyprianus
Ring de         Liefje                  	07-01-1818 16-05-1896 RH20  Herwerden van Johannes
Ring de         Naatje                  	20-01-1842 02-08-1865 AP08
Ring de         Rijnhoutje              	12-01-1830 15-01-1865 AP08
Ring de         Vrouwtje                	30-01-1837 24-05-1877 AP08  Mali Johannes
Rippens         Antje                   	23-08-1836 28-05-1931 RP12
Rippens         Hendrik Jacobus         	21-06-1803 29-06-1883 RP12  Wal van der Marijtje (Jansdr)
Robijn          Guurtje                 	03-10-1724 05-10-1792 GA20
Robijn          Roelof                  	30-11-1727 27-09-1781 RN06
Roem            Johannes                	04-10-1849 02-03-1912 FA04  Dekker Trijntje
Roeper          Cornelia                	07-02-1818 31-12-1906 AM05  Baas Adriaan
Roetman         Cornelis                	09-04-1867 25-08-1946 Rpad09 Kersloot Margaretha
Rol             Johanna Elisabeth       	ca. 1871   sept. 1936 HGO03 Smit Andreas
Rol van der     Neeltje                 	17-10-1849 05-03-1936 AG07  Thomasz Adriaan
Romkes          Jacobus                 	22-07-1908 25-10-1937 FS27
Romkes          Steven                  	28-06-1880 19-10-1952 FS27  Bakker Geertruida
Ronde           Pieter Nicolaas         	12-09-1874 04-02-1946 FL07  Oost Akke
Roobol          Grietje (Adamsdr)       	07-04-1714 14-03-1778 HGC09 Mooy Dirk
Roodt           Johannes Cornelis       	09-08-1869 29-01-1920 AL01  Vreijer de Maria Cornelia Geertruida
Roodt           Maria Elisabeth         	21-04-1872 18-11-1911 GE19  Poll van de Johannes
Roodt           Nicolaas                	11-01-1829 17-04-1904 AO09  Dam Maartje Cornelia
Roomeijer       Antje                   	16-10-1835 03-09-1927 GD30  Huijsing
Roomeijer       Elisabeth Maria Alida   	02-09-1881 21-12-1961 HAQ13 Roskam Cornelis
Roomeijer       Hendrika                	19-09-1884 16-01-1975 FB21  Brizee Pieter
Roomeijer       Jan                     	21-11-1896 31-03-1983 GB05  Wessels Gerritje
Roomeijer       Ruurdtje                	15-03-1924 29-01-2005 GB06  Amesfoort van Johannes
Roos            Jantje                  	ca. 1843   30-11-1921 GR21  Cock de Rechnerus Theodorus
Roos de         Maria Margaretha        	ca. 1875   13-12-1934 RF01  Held Egbert Harm
Roosendaal      Dieuwertje              	12-12-1914 28-05-1978 GW20  Meer van Albert Adrianus
Roosendaal      Gerda                   	13-06-1918 17-09-2001 GW13  Wit de Izaak
Roosendaal      Sacom                   	ca. 1908   01-05-1986 GW20
Roozeboom       Jacoba Adriana          	06-11-1846 05-06-1916 RQ27  Korver Izaak
Rosing          Jakob                   	01-10-1918 07-04-1971 GN25
Roskam          Cornelis                	30-04-1878 23-09-1934 HAQ13 Roomeijer Elisabeth Maria Alida
Rosloot         Cornelis                	ca. 1852   26-01-1925 FM15
Rosloot         Jacob                   	ca. 1878   28-11-1917 FM15  Buisman Adriana
Rotgans         Gerard                  	24-08-1913 28-05-2006 GZ14
Rotgans         Wijbrand                	27-04-1843 16-01-1845 HGS11
Roukens         Cornelia                	04-09-1856 13-04-1943 GE26  Labout Wilhelmus Franciscus
Ruardi          Maria                   	23-01-1796 05-02-1873 HGH21 Papineau Jean
Ruijter de      Margaretha              	22-02-1869 16-02-1947 AG08  Swaen de Herman
Ruiter          Antje                   	13-07-1863 05-01-1954 GP20  Ruiter de Jacob
Ruiter de       Jacob                   	04-12-1862 15-12-1936 GP20  Ruiter Antje
Salm            Jacob                   	18-10-1823 19-12-1870 RJ01  Papineau Maria Johanna
Saman           Marinus                 	03-12-1867 10-11-1926 AQ11  Kreuger Henriette
Santen van      Johanna J.M.            	22-05-1895 17-02-1954 AB18  Spek van d Judicus M.P.J.
Sarlemijn       Andreas Franciscus      	10-11-1805 16-02-1880 AM11  Cornelisse Anna Maria
Schaap          Antje                   	08-12-1894 10-05-1971 RF02  Slikker Tijs Lubbertus
Schagen         J.A.                    	16-04-1897 18-09-1926 FQ06
Schagen         Jan                     	18-09-1865 16-07-1893 FP01
Schagen         Pieter                  	23-12-1836 29-03-1913 FP01  Dekker Meijntje
Schager         Jacob                   	28-09-1852 18-03-1897 GA23
Schager         Jacob                   	07-03-1883 19-05-1884 GA23
Schaik van      Niesje                  	02-09-1896 19-11-1986 FH22  Wolferen van Johannes
Scheijen van    Dina                    	14-02-1879 11-01-1962 GF01  Heijboer Marinus Johannes
Scheijen van    Jan                     	20-06-1874 13-01-1945 FD01  Verheij Verheij
Scheijen van    Johannes                	31-07-1880 01-12-1960 FD02  Jordans Sara Margaretha Elisabeth
Schekkerman     Martje                  	07-12-1900 11-12-1981 FP25  Snijder Henderik
Schekkerman     Teunis                  	21-01-1859 18-12-1944 FS15  Vader Martje
Schelleman 	Catharina Johanna		05-10-1789 16-02-1854 FG08  Prins Dirk Hendriksz
Schellinger 	Adriana Catharina Diederika 	ca. 1910   30-05-1978 RH09
Schellinger     Cornelis Jacobus        	29-01-1903 27-02-1991 RE24  Court de la Augusta
Schellinger     Diderika Alida          	15-05-1876 02-12-1907 HGD11
Schellinger     Jacobus Sijbrand        	14-03-1911 26-11-1992 GU15  Amesfoort van Elisabeth
Schellinger     Jan Frans               	20-09-1870 21-12-1932 RH09  Hillenius Willemina ALida
Schellinger     Sijbrand                	01-11-1843 18-10-1902 GE14  Groen Adriana Francisca
Schellinger     Sijbrand                	20-04-1904 12-04-1976 RH09
Schellinger     Willem Antoon           	06-05-1887 05-02-1889 GE14
Schendelaar     Cornelis                	-- -- 1861 -- -- 1935 GQ19  Schuitenmaker Femma Johanna
Schendelaar 	Johan Karel			10-01-1918 13-04-2011 RJ09  Smit Cornelia Johanna – Vrijvogel Pieternella Jacoba Johanna (Nel)
Schendelaar     Willem                  	05-06-1816 04-01-1886 GM16
Schenk          Jacoba                  	18-04-1910 16-05-1996 FL06  Graaf de Bastiaan
Schenk          Neeltje                 	06-03-1897 22-05-1965 GR08  Borgart Antoon
Schilperoort    Martinus                	ca. 1884   11-03-1960 RC06  Crouwel Elizabeth
Schipper 	Elizabeth			07-03-1810 08-12-1869 AD08  Koorn Jacob
Schipper 	Gerhardina Elisabeth Diederica 	15-08-1831 14-05-1902 RN21  Wijn de Abel
Schipper        Martha                  	17-07-1921 29-10-1986 FD31  Someren van Jan
Schlachter 	Hendrika Christina Fhilipina 	09-04-1878 27-10-1902 AN18  Geus Klaas
Schnatmeier     Johanna Frederika       	17-07-1902 06-09-1966 GC21  Ham Frits Willem
Schoeffelenberger Jacobus Johannes      	11-01-1872 25-06-1957 GD15  Zwaan Johanna Martina
Schol           Franciscus              	17-06-1904 20-10-1989 GE24  Boxmeer Anna Elisabeth
Schol           Gerardus                	01-09-1838 25-01-1907 GN18  Slagwater Trijntje
Schol           Jacob                   	24-06-1867 27-07-1936 GN17  Snip Cornelia Petronella
Scholting       Helena Sophia Henriette 	08-08-1854 28-05-1912 Rpad57 Brocx W.P.A.
Schoneveld      Catharina               	04-05-1902 17-05-1991 GD16  Goes Christiaan
Schoneveld      Hendrikus Albertus      	29-12-1894 10-10-1960 AB08  Straaten van Christina Diederika
Schong          Neeltje                 	19-06-1873 26-08-1952 GB11  Buijs Jacob Jacobus Jasper
Schoon          Ettje                   	25-12-1750 09-11-1810 FB01
Schoon          Jacob                   	26-04-1812 19-03-1858 FD06
Schoon          Lourens                 	22-11-1775 22-06-1835 FD07
Schoorl         Anthonie                	08-11-1922 11-01-1982 FA25
Schoorl         Anthonie                	24-07-1893 21-07-1964 FA25  Stevenson Adriana Cornelia
Schoorl         Hendrik                 	15-07-1866 11-05-1900 FA25  Zwaan Neeltje
Schoorl 	Johan Cornelis 			12-10-1925 13-09-2017 GA09  Strijker Aaltje
Schoorl         Neeltje                 	18-09-1928 28-03-1995 FG22
Schoorl         Neeltje                 	22-09-1895 21-10-1979 GA09  Hartog den Abraham
Schoorl         Pieter                  	29-02-1840 02-04-1914 AH02
Schorsij        Engeltje                	15-10-1918 20-07-1982 FA27  Kalf
Schotman        Albert                  	-- -- 1952 -- -- 1976 HGP19
Schouten        Marijtje                	10-08-1788 03-04-1852 Rpad46 Groot de Jan
Schraa          Antje                   	19-04-1847 31-12-1904 RD21  Klok Nanning
Schraa          Grietje                 	ca. 1868   04-04-1958 RS09
Schraa          Harmen                  	23-09-1857 25-02-1918 RT06  Rees van Trijntje
Schraa          Marretje                	13-09-1854 31-07-1886 RS09  Klaassen Nicolaas Hendrik
Schraa          Martha                  	26-03-1889 02-09-1937 RT06
Schraa          Sijmon                  	20-08-1863 23-06-1912 HFM19
Schraa          Simon                   	25-07-1813 25-08-1889 HFM19 Dalen van Elisabeth - Neeltje Kikkert
Schraa          Teunis                  	20-12-1823 01-04-1901 RS09  Wijn de Geertje - Kramer Guurtje
Schrander       Christina               	10-12-1909 22-11-1934 FF22
Schrander       Jan                     	21-11-1856 01-12-1938 FI13  Greven Dirkje
Schrier         Adriaan                 	23-02-1881 03-08-1913 FT05  Chaudron Johanna
Schuijt         Jan Cornelis            	01-01-1874 05-01-1875 Rpad38
Schuijtemaker   Grietje                 	27-12-1914 08-11-2009 AF01  Meijer Jan Leendert
Schuitemaker    Gerardus                	15-12-1834 13-02-1905 FM29  Broers Johanna
Schuitenmaker   Femma Johanna           	ca. 1864   09-05-1946 GQ19  Schendelaar Cornelis
Schut           Johanna Maria           	ca. 1888   21-01-1976 GD02  Graaff Johan Arend
Schutte         Hiltje                  	09-06-1878 28-08-1952 FD03  Cruijff Willem Bastiaan
Schuurkotter  	Maria Magdalena Christina 	ca. 1798   01-05-1844 FH08  Nieerbeek van Jean Baptist
Schuurman       Jan                     	17-09-1779 12-03-1826 FB01
Seeboldt        Hendrik Johannes        	04-03-1866 31-12-1931 RE06  Lammers Johanna Adriana
Seebolt         Adolf Hendrik           	14-10-1899 27-05-1970 RE06  Wees van Cornelia W.J.
Seegers 	Cornelis (Cees)			10-04-1925 06-02-2012 GQ16  Faber Grieteca (Gre)
Selderbeek      Guurtje                 	06-10-1871 26-02-1936 FG06  Kaan Willem
Selderbeek      Huibert                 	02-04-1850 27-02-1917 HFH27 Mulder Aaltje
Selderbeek      Matthijs                	06-07-1844 20-08-1917 HFR21 Zweed Hylkjen
Serrano       	Manuela Francisca (Paqui)	14-10-1938 06-04-2013 GL27  Nieuwbuurt
Sevenhuijsen    Jan                     	21-04-1875 23-04-1963 FC04  Kraak Anna Catharina
Sevenhuijsen    Jan                     	19-07-1846 17-02-1925 FE09  Klerk de Anna Margaretha
Siegers         Hendrika                	27-09-1866 03-10-1942 FA21  Dijkshoorn Dirk
Siegers         N.C.C.M.                	08-05-1900 24-04-1969 GU19  Donkervliet G.
Siemons         Anna Elisabeth          	13-07-1764 21-12-1843 FN12  Senderman Augustinus
Sijmons         Jantje                  	-- -- ---- 03-04-1720 GO09
Simonse         Johannes Lubertus       	16-07-1904 30-12-1979 AK11  Droogendijk Guus
Simonse         Willem                  	06-03-1932 29-07-1994 AK11
Sinjewel        Jacob                   	27-02-1875 16-12-1964 GU03  Mandemaker Adriana
Sinjewel        Maartje                 	19-04-1828 28-09-1897 Rpad48 Kikkert Gerrit
Siraal          George                  	30-03-1885 30-05-1944 RD12  Bosman Sijtje
Sjoerdsma       Reino                   	21-01-1910 26-08-1968 GA07  Bakker Jacob
Slager          Jan Willem              	30-06-1884 11-05-1953 GD10  Sturk Anna Maria Dorothea
Slagwater       Trijntje                	11-07-1838 27-11-1911 GN18  Schol Gerardus
Slijboom        Jan                     	31-10-1831 10-11-1895 HGK22
Slijboom        Klaas                   	02-12-1787 16-10-1848 HGK22
Slijboom        Pieter Christiaan       	17-11-1837 03-07-1888 RL26  Blom Grietje
Slikker         Anna                    	08-01-1921 20-07-1999 GC06  Pompert Theo H.
Slikker         Arie                    	11-02-1898 27-12-1982 AP12  Bijlsma Klaske
Slikker         Hendrika                	-- -- 1867 04-03-1938 RF02  Kuiper R.
Slikker         Tijs Lubbertus          	27-05-1900 18-04-1975 RF02  Schaap Antje
Slort           Catharina Wilhelmina    	29-07-1901 14-10-1977 GP07  Kater Arie
Slort           Frederik                	06-04-1925 29-04-1926 GF06
Slort           Jannetje Annette        	dec. 1892  26-04-1907 AN07
Slort           Maartje                 	05-11-1889 13-01-1955 FI01  Zee de Douwe
Slort           Magdalena               	ca. 1869   29-05-1939 HFL20 Klik Jan
Slort           Magdalena               	04-12-1848 28-04-1909 HGU14 Laag van der Hendrik Drieuwes
Slort           Pieter                  	ca. 1863   03-04-1928 AN07  Bontes Catharina Wilhelmina
Slort           Pieter                  	08-05-1905 24-10-1908 GF06
Slot            Grietje (Jacobsdr)      	07-06-1733 27-12-1817 FB05  Riekels Pieter (Cornelisz) - Peper Cornelis (Jansz)
Sloth           Willem (Pietersz)       	31-05-1738 30-10-1797 Rpad54 Campers Trijntje
Smak            Jan                     	ca. 1871   22-04-1955 AC09  Langhorst Annegie
Smak            Johanna                 	11-08-1880 08-02-1936 GA19  Brouwer Dirk Johannes
Smit            Aagje                   	09-10-1868 25-08-1950 GB03  Kuiper Hendrik
Smit            Agatha Joanna Alida     	19-12-1871 11-04-1888 AO10
Smit            Agatha Wilhelmina       	ca. 1894   12-09-1974 HGO03
Smit            Andreas                 	ca. 1851   04-10-1930 HGO03 Rol Johanna Elisabeth - Broek Grietje
Smit            Annigjen Baukje         	06-09-1914 25-03-2002 RH16  Geus de Jacob
Smit            Antje                   	ca. 1852   31-07-1924 FB17  Geus Klaas
Smit            Antje                   	19-10-1841 10-11-1908 GN13  Grin Pieter
Smit            Cornelia                	31-10-1812 16-04-1875 GJ17  Bakker Hendrik Wzn
Smit 		Cornelia Johanna		10-04-1922 22-01-1982 RJ09  Schendelaar Johan Karel
Smit            Cornelis                	19-06-1872 04-01-1953 AS03  Wijtsma Antje
Smit            Dirk                    	31-07-1859 15-10-1932 RD19  Boender Adriana
Smit            Dirkjen Hendrika        	05-05-1869 07-11-1966 FK16  Kok Johannes Cornelis
Smit            Geertje                 	05-11-1879 01-01-1966 FP28  Walleboom Hermanus
Smit            Guurtruida              	01-03-1893 10-10-1915 GI03
Smit            Herman J.J.             	02-10-1881 01-09-1896 FN06
Smit            Hermanus Frederik       	ca. 1865   29-12-1941 FM22
Smit            Hillegonda              	19-04-1898 11-04-1989 GI03
Smit            Iefje                   	ca. 1868   17-08-1935 FM22
Smit 		J.				-- -- ---- -- -- ---- RF10  Familiegraf
Smit            Jacob                   	20-02-1887 02-04-1943 FT20  Klok Cornelia
Smit            Jacobus Joannes         	27-04-1840 17-01-1901 AO10  Winter Helena Maria
Smit            Jan                     	19-11-1864 20-10-1913 AE16  Gorter Maartje
Smit            Jan                     	09-09-1880 04-03-1953 FM23  But Elisabeth
Smit            Jan                     	ca. 1878   08-05-1970 HRF10 Duits Mathilda Jacoba
Smit            Jan                     	21-04-1890 29-03-1975 RH10  London Helena
Smit            Jan                     	03-11-1885 03-07-1937 RH16  Walstra Antje
Smit            Jan                     	14-12-1868 07-07-1953 RN26  Kok Trijntje
Smit 		Jan Cornelisz			26-12-1824 20-01-1857 AL09
Smit            Johanna Catharina       	05-04-1846 30-04-1891 HGZ01 Hin C.
Smit           	Johannes Jacobus Marinus 	19-09-1879 14-10-1968 AO10
Smit            Lijntje                 	26-08-1876 26-03-1971 RJ19  Lensen Frank Willem Johan
Smit            Maarten                 	03-04-1887 18-01-1962 AE16  Visser Grietje
Smit            Martinus                	03-02-1837 24-12-1896 FN07  Mulders Wilhelmina Maria
Smit            Neeltje                 	12-06-1841 13-06-1917 RG04  Meskes Johannes
Smit            Philip                  	24-09-1834 04-01-1909 FN06
Smit            Pieter                  	04-04-1917 07-06-1947 Rpad08
Smit            Pieter                  	07-10-1875 05-11-1951 Rpad08 Bakker Elisabeth
Smit            Rein                    	03-03-1880 02-06-1962 RK14
Smit            Simon                   	13-03-1881 06-01-1963 GC03
Smit            Simon Joannes Jacobus   	16-01-1876 01-06-1881 AO10
Smit            Trijntje                	21-06-1839 27-09-1920 GC03  Hoogvorst Simon
Smit            Willem                  	19-01-1863 25-09-1942 GI03  Reinderman Catharina
Smith           Albert Johannes         	29-01-1905 21-05-1991 RL23  Kroeze Frouwke
Smits           Christina               	03-11-1904 07-04-1979 GV25  Kroonstuiver J.
Smits           Geert                   	20-07-1856 01-07-1925 GZ12  Luidinga Jantje
Smits           Helena                  	06-01-1825 02-04-1870 HAL09
Smits           Joannes                 	28-11-1879 20-10-1951 GV25
Snaphaan        Antoni Gerardus         	20-09-1891 06-04-1909 GT10
Snaphaan        Dirk Jan                	24-09-1864 20-08-1935 GT10  Wijn de Bregje
Snel            Elizabeth               	26-07-1851 10-04-1937 RT09  Staaij van der Aart
Snelleman       Jan Adrianus            	06-06-1913 12-07-1989 AN06  Fokke Maria
Snijder         Grietje                 	17-12-1872 20-07-1959 FF16  Hoogvorst Jan
Snijder         Grietje                 	29-11-1837 08-03-1887 FF16  Hoogvorst Dirk - Zeeuw Cornelis
Snijder         Henderik                	19-05-1895 28-06-1936 FP25  Schekkerman Martje
Snijders        Gerbrand                	21-05-1927 03-06-1993 RF19  Flens Wilhelmina Klazina
Snip            Antonia                 	21-07-1889 25-07-1971 GN17
Snip            Cornelia Petronella     	05-01-1885 24-11-1967 GN17  Schol Jacob
Snoek           Cornelia                	02-11-1886 28-02-1971 GY10  Gerssen Evert
Snoerwang       Annetje                 	14-12-1831 07-01-1916 RP27  Biersteker Pieter Andries
Snooij          Heintje                 	ca. 1833   15-10-1909 GW19  Eelman A.M.
Someren van     Jan                     	07-10-1919 06-09-1990 FD31  Schipper Martha
Sonstral        Elisabeth               	22-12-1837 28-05-1899 GK04
Sonstral        Gustaaf Adolph          	01-03-1844 28-06-1900 GK04  Burggraaf Catharina
Sonstral        J.C.                    	ca. 1883   25-03-1903 GK03
Sonstral        Johannes Hendrik        	29-04-1800 25-03-1872 GK03  Uhlenbroek Johanna Catharina
Souwer          Anthonius J.G.          	22-05-1924 13-05-1937 RO16
Souwer          Johannes W.H.           	16-09-1897 23-07-1976 RO16  Bais Catharina Jacoba
Spaans          Pieter                  	ca. 1883   06-08-1962 FB08  Molen van der Neeltje
Spanjer         Maria                   	15-08-1895 01-11-1961 RT08  Loovenstijn Hendrik Anthonius
Spanjersberg    Barbara Albertina       	ca. 1832   06-11-1875 AP09
Spanjerdt       Trijntje                	06-09-1813 29-08-1865 HFE29 Buchele Jacob
Spek van der    Teuna Hermina           	02-09-1848 14-10-1926 FI21  Gauw Reinier
Spierenburg     ?                       	-- -- ---- -- -- ---- FH01  Familiegraf 
Spigt           Cornelia                	11-09-1834 25-09-1834 FH13  Dochtertje van Jan Spigt en Anna Hillegonda de Goede
Spigt           Cornelis                	23-11-1873 21-02-1947 RN02  Heeroma Hendrika Anna
Spigt           Cornelis Johannes       	31-10-1846 07-01-1868 FP31
Spigt           Jan (Pzn)               	09-01-1798 08-10-1861 FH13  Goede de Anna Hillegonda
Spijkerhuijs    Elisabet                	03-08-1682 04-03-1766 RD24  Lange de Antony
Spruit          Jan                     	ca. 1866   30-03-1920 GI24  Govers Siebregtje
Spruit          Petronella              	ca. 1862   08-08-1944 AP08  Corporaal Dirk
Spruit          Pieter                  	25-04-1832 28-04-1897 HFH28 Krijnen Antje
Spruit          Pieter                  	28-03-1894 08-05-1967 HFH28 Plas van der Maria Johanna
Spruit          Sijbregt                	31-03-1902 24-10-1990 GI24  Verberne Wilhelmus
Staaij van der  Aart                    	01-01-1845 10-05-1910 RT09  Snel Elisabeth
Staal van der   Johanna Geertruida      	20-02-1837 30-11-1915 FR24  Damman Jacobus
Stakman Bosse,  Karel Johan Cornelis    	27-04-1809 26-06-1888 RB04  Metzger Catharina Elizabeth
Stalman         Jacob                   	12-09-1777 12-05-1859 FB24  Dalen van Martha
Stam            Arend                   	28-08-1934 20-05-1993 GE03
Stam            Paula                   	20-09-1880 08-12-1950 HRpad55 Reitsma S.M.
Stammes 	Dirkina				24-02-1950 01-06-2001 FG13  Worst Jan
Stecher         Albertus Jacobus        	05-07-1855 01-12-1936 FK05  Dieho Margaretha
Steeman         Cornelis                	28-02-1851 11-03-1928 AN10  Baas Marretje
Steeman         J.F.                    	ca. 1858   05-08-1887 FL22
Steenbergen van Hermanus B.             	08-02-1884 15-06-1966 RI07  Lis van Johanna C.
Steenman        Cornelis                	12-01-1906 04-08-1980 AN08  Stroo Cornelia
Steenman       Hendrik Jacobus Cornelis 	13-12-1861 13-07-1923 AN08  Kok Zwaantje
Stegman         Carel Andries           	ca. 1755   14-10-1822 AF09  Jongbloed Anna Catharina
Stegmeijer      Albert Johannes         	08-06-1843 15-09-1913 RL04  Leeuw de Annigjen
Steiger von 	Fraubrunne de, C.F.E. zie 	20-01-1792 17-05-1878 RH23  Herwerden van Geertruida Cornelia (Christoph Frederic Edouard)
Steilberg       Theodora                	28-07-1906 09-02-1999 GH17  Paans J.
Steinrath       Arend                   	15-03-1849 13-05-1881 HRpad55 Graaff Dieuwertje
Steinroth       Hendrik Adrianus        	29-11-1868 02-07-1937 RN21  Wijn de Anke
Stellingwerf 	Trijntje			01-05-1930 16-05-2010 GB10  Post Tiemen
Sterk           Aafje                   	ca. 1868   03-03-1956 GT26  Kraak Jan
Sterk           Afina M.                	ca. 1886   27-07-1970 HAN14 Visser Willem Arie
Sterre van der  Cornelis                	18-12-1836 25-07-1925 AE06  Willems Alida Cornelia
Sterre van der  Jannie Catrina          	20-07-1903 10-10-1952 GR27  Detmers
Sterre van der  Thijs                   	22-02-1866 03-03-1932 GR27  Zegel Grietje
Stevenson       Adriana Cornelia        	22-09-1894 10-07-1971 FA25  Schoorl Anthonie
Stikkel         Grietje                 	16-02-1865 13-05-1953 HGN09 Abbenes Jacob
Stikkel         Simon                   	06-10-1810 07-02-1866 FR02  Reinbach Josina
Stins           Aaltje                  	28-12-1882 09-08-1967 GJ22  Duit Klaas
Stins           Leentje                 	05-05-1884 21-06-1974 RD16  Zwaan
Stock de Wijs van, Aletta Joh. Wijnanda 	22-02-1829 25-04-1883 HRpad23 Bouricius Gerlacus
Stoll           Antje                   	ca. 1870   08-03-1926 FE32  Treffers Gerardus Wilhelm
Stoll           IJsbrand                	12-03-1877 10-02-1947 GT02  Leeuwen van Tettje
Stoll           Neeltje W.P.            	05-04-1905 25-09-1978 GT02
Stolp           Zijntje                 	ca. 1790   07-06-1836 AG15  Bakker Baltus
Stork           Maria Geertruida        	15-09-1887 24-05-1968 HGE09 Witsenburg Willem
Story           Samuel                  	26-01-1831 06-08-1831 AL12
Straaten van    Aafje                   	22-03-1908 01-08-1994 GJ26  Knobbe Albert
Straaten van    Aagje                   	23-04-1881 03-02-1958 GB25  Twuijver van Cornelis
Straaten van    Arie                    	17-10-1864 13-02-1943 HGG21 Kersten Adriana Wilhelmina
Straaten van    Christina Diederika     	10-01-1900 15-01-1990 AB08  Schoneveld Hendrikus Albertus
Straaten van    Gerrit                  	15-02-1839 08-03-1902 GC108 Twuijver van Aafje
Straaten van    IJsbrand                	maart 1878 15-05-1950 GJ26  Kuioer Martje
Straaten van    Jan                     	10-02-1869 16-01-1956 GC108 Kossen Grietje
Straaten van    Johannes                	04-11-1904 06-10-1965 FH31  Munck de Cornelia
Straghout       Maartje Heere           	03-05-1829 19-08-1907 Rpad44 Meurs Pieter
Straten         IJsbrand                	09-05-1946 23-02-2009 GB107
Straten van     Sijbrand                	13-05-1914 06-04-1982 AB07  Aris Grietje
Straten van     Trijntje                	21-06-1853 19-02-1917 RM11  Gauw Reinier Sr
Straub          Clara Wilhelmina        	ca. 1879   22-04-1930 GV04
Strijker        Aaltje                  	06-11-1926 19-10-2010 GA09  Schoorl Johan Cornelis
Strikker        Cornelia                	15-07-1876 11-06-1936 RN05  Dronkers Jannis
Stroo           Cornelia                	12-04-1907 16-03-1994 AN08  Steenman Cornelis
Strop           Aarjen (Cornelisz)      	-- -- ---- 11-05-1744 HGS15
Strop           Lijsbeth (Teunisdr)     	-- -- ---- 10-04-1717 RK17
Strop           Martje (Aarjensdr)      	25-01-1709 16-08-1775 FH05  Castricum Jan (Klaasz)
Stuit           Koert Willem            	ca. 1785   30-01-1827 RC09
Sturk           Anna Maria Dorothea     	ca. 1885   09-04-1966 GD10  Slager Jan Willem
Sturk           Maria Johanna           	04-05-1910 09-08-1962 AB09  Bremer Pieter
Sturk           Pieter Jacob            	07-04-1873 15-01-1955 AH18  Halen van Diena
Sturk           Trijntje                	30-03-1900 15-09-1963 FI02  Bie de Theodorus Cornelis
Swaen           Adriana Maria           	01-08-1767 05-06-1824 FC01  Schuurman J.
Swaerts         Anna Cornelia           	17-03-1887 16-02-1971 RN09  Klein Klaas
Swart           Maartje                 	09-05-1897 08-12-1987 RC18  Nieuwenhuizen Dirk
Swaters         Anna Cornelia           	23-12-1906 23-06-1907 FB19
Swaters         Winoldus Albertus       	06-12-1873 25-06-1952 FB20  Twisk van Hendrika Elisabeth
Swerver 	Alida Jacoba			13-02-1835 13-04-1920 AB10  Groen Pieter
Tak             Johannes Petrus         	09-01-1894 23-03-1966 FG12
Tas             Alida                   	30-04-1888 29-03-1985 HGD08 Kiljan Jacob
Taylor          Charles Allen           	30-08-1891 12-02-1933 FD23  Duinker Elizabeth Margaretha
Taylor          George                  	26-05-1858 14-05-1922 FD22  Buis Neeltje
Taylor          Martha                  	ca. 1882   19-07-1966 FE23  Os van Pieter
Teerink         Jacob                   	14-01-1871 21-11-1929 GH06  Jong de Regina
Teerink       	Theodorus Johannes Petrus 	06-04-1903 22-11-1954 GH06  Felkers Huigje
Teijssen        Benjamin                	-- -- 1812 -- -- 1835 FE25
Terra           Ava Johanna             	02-03-1881 25-02-1903 AH18
Terra           Catharina Maria         	23-07-1890 27-05-1911 AH18
Teulingen van   Maartje                 	17-09-1877 02-11-1948 Rpad03 Dok van Jan
Teunissen       Trijntje                	05-12-1863 10-03-1897 Rpad06 Schrander
Thomasz         Adriaan                 	17-07-1843 02-05-1922 AG07  Rol van der Neeltje
Thomasz         Jacob                   	09-04-1794 31-05-1882 FB09
Thomasz         Jacob                   	26-12-1769 22-03-1822 FB09
Tichelaar       Anna Elisabeth          	11-06-1920 20-09-1999 FA32  Vos David Jacobus
Tiel            Guurtje                 	ca. 1900   19-05-1973 HGV14 Ridder Reinier
Tielrooy        Maria Catharina         	23-08-1858 25-01-1949 GH13  Pronk Jan
Tienstra        Thomas                  	07-02-1855 15-09-1937 FH17
Tietz 		Antje				08-12-1883 30-09-1971 FR28  Makelaar Dirk
Tijmstra        Lieuwkje                	26-07-1918 13-01-1999 AO03  Veer van der Izaak
Til van         Trijntje                	07-02-1812 26-12-1890 GF23  Vermeulen Jacob
Timmer          Maartje (Lourisdr)      	12-05-1739 06-02-1776 RK06
Timmerman       Geertruida Johanna      	ca. 1869   21-02-1951 FR08  Karsman Simon
Timmers         ?                       	-- -- ---- -- -- ---- GG27  Familiegraf
Tol             Pieter                  	20-04-1878 05-09-1955 RG16
Toonstra        Antje                   	07-08-1880 27-02-1957 RK10  Bakker Willem
Top             Maria                   	19-09-1860 29-08-1929 GW03  Bres Hendrik
Touw            Cornelia                	30-03-1890 24-07-1909 FM08
Touw            Willem Cornelis         	17-06-1852 28-07-1931 FM08  Hoolwerff van Soutje
Trap            Petrus Johannes (Piet)  	12-10-1913 28-09-1967 AH13  Woud Johanna Alida (Hannie)
Treffers        Antonie                 	ca. 1897   29-08-1941 FE32
Treffers        Gerardus Wilhelm        	ca. 1865   24-12-1929 FE32  Stoll Antje
Treffers        Maria Wilhelmina        	ca. 1893   29-04-1964 FE32
Tromp           Antje (Albertsdr)       	-- -- ---- 10-04-1741 FD05  Myts Fredrik (Albersz)
Troost          Hendrik                 	ca. 1879   20-02-1899 HGE27
Troost          Klaas                   	23-08-1846 18-12-1927 HGE27 Keijzer Grietje
Troost          Simon                   	ca. 1885   11-12-1931 GM24
Trousselot      Johannes H.L.           	21-07-1883 28-09-1962 FB02  Zaatman Martje
Trumpi          Christina Henderika     	15-07-1825 15-03-1920 HAI00 Goedkoop Jacob
Tuijnman        Antje                   	04-05-1839 05-04-1904 HFQ26 Noot Hendrik
Tukke           Cornelia                	18-06-1864 08-05-1887 HGN06 Ran Johannes Cornelis
Twisk           Maartje                 	18-12-1794 08-12-1871 FF18  Zwart L.
Twisk van       Dirkje                  	22-09-1871 27-11-1963 RD04  Hoogerduijn Klaas
Twisk van       Hendrika Elisabeth      	21-08-1873 18-09-1964 FB20  Swaters Winoldus Albertus
Twisk van       Jacob Hendrik           	28-09-1867 29-05-1900 FB19
Twisk van       Pieter                  	25-09-1837 14-06-1910 FB20  Dijkhorst van Antje
Twuijver van    Aafje                   	13-04-1843 12-11-1905 GC108 Straaten van Gerrit
Twuijver van    Arie                    	20-10-1923 13-11-1956 GB24
Twuijver van    Cornelis                	04-06-1906 12-08-1975 GB24
Twuijver van    Cornelis                	08-07-1878 10-12-1948 GB25  Straaten van Aagje
Twuijver van    Elisabeth               	22-08-1911 15-06-1928 GB24
Twuijver van    Elisabeth Wilhelmina    	02-10-1914 04-02-1987 FM35  Quant Jan Passchier
Twuijver van    Geertje                 	20-07-1918 22-12-2002 GC102 Kramer Arend
Twuijver van    Petronella              	26-06-1910 23-12-1910 GB25
Ufkes           Christiaan Edsko        	08-01-1910 09-06-1985 GE22  Ufkes Nina
Ufkes           Mina                    	24-10-1912 21-10-1994 GE22  Ufkes Christiaan Edsko
Uhlenbroek      Johanna Catharina       	20-07-1807 14-03-1882 GK03  Sonstral Johannes Hendrik
Uipkes         	Johanna Petronella Ailke 	04-08-1897 29-06-1982 GI08  Groot Willem Pieter
Ummethun        Jan Willem              	30-07-1785 07-05-1842 GK14      
Uren            Helen                   	30-11-1877 12-07-1946 AA10  Basie Jan
Vaalen van      Johanna K.              	04-04-1831 09-03-1912 Rpad19 Droog Jacob
Vader           Aaltje                  	22-03-1893 02-08-1973 RU05  Rijkers Nicolaas
Vader           Maarten (Arentsz)       	-- -- ---- 20-07-1683 RO24
Vader           Martje                  	24-03-1859 22-05-1923 FS15  Schekkerman Teunis
Vader           Trijntje                	05-08-1840 12-01-1866 HFQ26 Noot Hendrik
Veen            Aldert                  	12-11-1904 07-07-1975 GO26  Aarsen Dieuwertje
Veen            Dorothea                	22-02-1911 06-06-2004 GO26
Veen            Jan                     	27-05-1874 24-02-1945 GO26  Noot Dororthea
Veen            Jochem                  	10-04-1852 13-05-1894 Rpad40 Duynker Gerberdina
Veen            Johan George            	15-05-1885 04-12-1928 GO27  Clee Johanna Cornelia
Veen van der    Klaas Willem            	12-01-1884 01-05-1928 GW09
Veenstra        Willem                  	31-07-1886 05-10-1964 FN23  Peters Aleida
Veentjer        Hendrik                 	01-05-1855 26-11-1933 RF17  Darphorn Maartje
Veer van der    Izaak                   	04-05-1893 05-07-1969 AO03  Tijmstra Lieuwkje
Veer van der    Jacob                   	21-12-1865 20-11-1928 AO03  Maaskant Grietje - Brakel van Teuntje
Veer van der    Pleuntje Aaltje         	13-06-1898 18-12-1978 AO02  Loo van Johannes
Veeren        	Elisabeth Catharina Maria 	30-04-1882 07-12-1918 FF04  Elias Jhr. Burchard Gerbrand Edouard
Veerkamp        Johann Bernard          	-- -- 1846 25-10-1910 HGE12
Veerkamp        Maria Anna Daniella     	ca. 1881   31-08-1903 HGE12 Kries Jan
Veerkamp        Wilhelmina Sijtje Julia 	ca. 1889   29-12-1890 HGE12
Veghel van      Maria Elisabeth         	ca. 1883   02-04-1963 AC08  Most van der Jacobus Adrianus
Velde van der   Sara Eliezabeth         	08-09-1857 30-04-1930 RM02  Reinderman Willem
Veldhuijs       Jacob                   	22-03-1699 22-10-1761 GM22
Veldman         Cornelis                	31-12-1891 08-10-1935 AA04
Vennik          Geertje                 	25-04-1852 25-08-1920 GG25  Langhorst Hendrik
Verberne        Catharina Jacoba        	20-07-1857 15-06-1936 GO13  Lippe Hendrik
Verberne        Catharina Wilhelmina    	26-03-1810 21-02-1881 FP31  Spigt
Verberne        Dirkje                  	10-04-1857 20-01-1939 FP18  Holtz Hendrikus Johannes
Verberne        Wilhelmus               	07-05-1899 13-03-1989 GI24  Spruit Sijbregt
Verburg         Margaretha Henrica      	15-05-1882 09-10-1968 GP08  Beurs de Pieter
Verdoorn        Annie Maria Elisabeth   	29-04-1873 30-01-1925 AK13  Kenninck Joannes
Verdoorn        Sara W.E.               	19-10-1864 09-02-1958 FN01  Bruin Jan
Verfaille       Albert                  	16-09-1893 04-03-1986 RD05  Winkel An
Verfaille       Bernardus Franciscus    	01-08-1866 09-12-1921 GM12  Govers Maria Catharina
Verfaille       Elisabeth               	05-01-1850 11-07-1874 GA03
Verfaille       Jacob                   	30-06-1806 26-03-1851 GA03  Rab Jannetje
Verfaille       Jan                     	19-04-1889 31-08-1967 GM12
Verfaille       Jan                     	11-04-1841 25-12-1933 GM14  Wielick Maria
Verheij         Antje                   	30-11-1846 22-11-1871 FA14
Verheij         Beatrix                 	15-03-1853 23-12-1897 FA14
Verheij         Beatrix                 	11-02-1878 29-01-1961 FD01  Scheijen van Jan
Verheij         Cornelis Jacob          	25-04-1842 14-04-1923 FC02  Lastdrager Catharina
Verheij         Johanna                 	13-08-1838 17-11-1882 FD03  Cruijff Willem
Verheij         Lucas                   	16-10-1819 05-03-1878 FA16  Borst Grietje
Verheij         Trijntje                	01-04-1844 06-06-1868 FA15
Verheij         Wilhelmina              	27-04-1855 01-08-1871 FA15
Verhoef 	Adriana Johanna 		16-01-1938 08-05-2011 RN16  Bremer
Verkerk         Adriana H.              	ca. 1899   19-11-1969 GV20  Wit de Jan
Vermeer         Teuntje Johanna         	17-01-1861 08-01-1946 FE28  Buchele Jacob
Vermeulen       Cornelis                	07-05-1874 24-02-1957 GO10
Vermeulen       Cornelis                	09-01-1846 23-01-1934 GO10  Mens Grietje
Vermeulen       Grietje                 	26-06-1837 11-11-1902 HGS09 Luitse Pieter
Vermeulen       Jacob                   	30-12-1803 03-09-1862 GF23  Til van Trijntje
Vermeulen       Klaas                   	06-02-1842 19-11-1908 GT20  Jong de Johanna
Vermeulen       Lodewijk                	25-09-1896 23-12-1993 FP04  Harrebomée Doortje
Vermeulen       Trijntje                	27-01-1871 13-03-1952 GR05  Egberts Klaas
Verschuur       Jacob                   	-- -- 1845 -- -- 1846 RO02
Versluis        Johanna Cornelia        	16-12-1926 30-10-2010 GR05  Egberts Klaas
Verstegen       Gerrit Joannes Hermanus 	11-07-1872 30-12-1949 RL10  Vink Arendje Catharina
Veter           Trijntje (Ariensdr)     	31-05-1745 02-05-1807 FQ30  Hanxleden van Antony (Willemsz)
Veth            Cornelis M.             	-- -- ---- 21-03-1938 AB21
Veth            Maarten                 	10-04-1866 05-01-1936 RG01  Bos Gijsberta M.
Veth            Maartje (Jansdr)        	22-01-1698 30-01-1777 Rpad32 Wit Dirk (Albertsz)
Veuger          Hillegonda Ida          	18-02-1925 01-08-2007 GD14  Hoornsman Jan
Vierhouten van  Rijn                   	 	ca. 1826   02-11-1857 GK01
Vink            Adriana                 	18-07-1906 29-07-1989 AO00  Grotewal Gerrit
Vink            Arendje Catharina       	04-12-1875 08-06-1954 RL10  Vink Arendje Catharina
Vink            Cornelia Johanna        	22-11-1892 25-05-1966 FP21
Vink            Grietje                 	03-12-1852 31-08-1932 GH18  Pheiffer Pieter
Vink            Jannetje                	-- -- 1896 -- -- 1983 RL10
Vink            Johanna Maria           	27-07-1824 22-02-1891 RO18  Brouwer Aarjen
Vink            Johannes Jacobus        	07-04-1830 27-06-1888 GK08
Vinken          Joannes                 	03-09-1826 10-04-1868 FP36  Dijker Antje
Vinken          Martha                  	20-09-1866 31-01-1883 FP36
Vis             Cornelia Ingeltje       	ca. 1896   16-11-1935 AB15  Bok Herman Johan
Vis             Geertruida Cornelia     	01-01-1880 31-08-1956 HGN16 Vries Dirk
Viser           Jan                     	19-03-1895 30-09-1942 GS01  Baart Adriana Annette
Visman          Christiaan              	01-04-1848 12-07-1877 Rpad40 Duynker Gerberdina
Visscher        Toontje                 	06-07-1840 23-03-1914 Rpad56 Bot Coenraad
Visser          Afina Maria             	31-08-1868 23-09-1942 AI04  Raap Klaas
Visser          Agatha Cornelia         	12-02-1876 03-03-1947 GC19  Gomes Pieter
Visser          Dirk                    	13-11-1866 03-12-1932 AB22  Bakker Aaltje
Visser          Dirk (Aalbertzn)        	26-12-1834 19-11-1912 AI05  Molenaar Grietje
Visser          Engel                   	19-11-1835 21-05-1920 RJ21  Kikkert Agatha
Visser          ?                       	-- -- ---- -- -- ---- FE24  Familiegraf
Visser          S.C.                    	-- -- ---- -- -- ---- HGP01 Familiegraf
Visser          Grietje                 	20-04-1888 02-10-1973 AE16  Smit Maarten
Visser          Jacobus                 	23-09-1826 21-02-1907 FG34
Visser          Jan                     	24-02-1904 21-07-1986 AM14  Lagrange Trijntje
Visser          Jan                     	22-10-1932 19-04-2000 FE24
Visser          Jan                     	03-06-1869 17-03-1929 GU16  Hoogerwerf Magdalena Cornelia
Visser          Jelte                   	16-11-1889 29-06-1924 RJ23  Vries de Aaltje
Visser          Kersje                  	10-08-1693 14-09-1776 FC09
Visser          Leonarda Johanna       	 	29-11-1919 29-06-1997 RQ04  Houtman Marinus
Visser          Neeltje                 	30-03-1827 31-12-1894 HGV16 Hoogerwerf Arien
Visser          Vrouwtje                	ca. 1801   16-05-1847 HGW02 Fons Willem
Visser          Wijnanda                	22-05-1874 26-10-1966 RJ21  Waart van
Visser          Willem Arie             	ca. 1885   12-03-1952 HAN14 Sterk Afina M.
Vlam            Arien                   	03-01-1866 01-11-1956 RS08  Klant Aaltje
Vlam            Cornelis                	13-03-1859 05-01-1936 AC14  Gauw Geertje
Vlas            Grietje                 	30-06-1903 25-03-1972 GA06  Zeedijk Derk
Vliestra        IJbe                    	12-10-1912 19-09-1944 Rpad12
Vliet van       Cornelis                	17-06-1852 20-01-1903 FM02  Wilde Moor de Trijntje
Volker          Geertruida              	ca. 1864   09-01-1954 RC07  Beurts Gerardus Hubertus
Volkert         Jacob (Jansz)           	-- -- ---- 11-05-1692 RC11
Vollinga        Mijntje                 	ca. 1840   06-07-1918 FN03  Pijper Klaas
Vonk            Jannetje                	14-05-1911 02-11-2000 AH14  Griek Leendert Willem
Vonk        	Klaziena Berendina Lamberta 	05-06-1953 24-12-1976 RM15
Vos             Adriaan                 	11-08-1877 14-08-1951 Rpad02 Gutter Trijntje
Vos             Anna Maria Elizabeth    	03-04-1893 29-11-1904 HGN11
Vos             Cornelis                	16-09-1848 28-08-1929 GI02  Reinderman Hillegonda
Vos             David Jacobus           	07-11-1919 19-01-1954 FA32  Tichelaar Anna Elisabeth
Vos             M.                      	30-10-1814 11-06-1891 FA09  Leeuwen van Wijnand (Gerritz) - Hoekstra Andries (Jacobz)
Vos             Maartje                 	ca. 1882   07-03-1928 HGN15
Vos             Marretje                	06-08-1847 21-07-1909 FA08  Hoogendijk Volkert
Vos             Neeltje                 	20-07-1817 18-01-1899 GH13  Pronk Koenraad
Vos             Pieter Jacob            	14-12-1856 17-01-1912 HGN11
Vos             Reijer                  	24-10-1816 26-10-1895 FA08  Duinker Dieuwertje
Vreijbloedt     Jacoba                  	20-09-1857 15-12-1942 RR15  Zwart Wille
Vries           Dirk                    	13-10-1879 01-06-1935 HGN16 Vis Geertruida Cornelia
Vries de        Aaltje                  	12-10-1888 11-03-1981 GG26  Heins
Vries de        Aaltje                  	24-05-1890 24-09-1975 RJ23  Visser Jelte
Vries de        Albert Johannes         	-- -- 1885 -- -- 1964 FN34  Meijer Emma G.E.
Vries de        Geertje                 	16-05-1899 08-06-1989 GC23  Garstenveld Pieter
Vries de        Geertruida Alderdina    	05-10-1880 04-10-1976 GG11  Hinkinus Nijenhuis
Vries de        Johannes Jodocus        	20-11-1870 26-09-1955 FE20  Putters Maartje
Vries de        Jan                     	14-11-1892 29-07-1968 FH21  Hijes Hebeltje
Vries de        Jannetje                	02-12-1901 19-07-1985 FG04  Boemdermaker Abraham Adrianus
Vries de        Maria Jacoba            	13-10-1850 25-07-1928 AI16  Mulders Jacobus
Vries de        Minke Jacoba            	30-09-1870 10-02-1946 FI17  Rijkers Adrianus
Vries de        Willem                  	ca. 1798   02-06-1880 FQ03
Vrij de         Engel                   	01-08-1850 23-11-1915 FE01  Wijker Hillegonda
Vrij de         H.J.                   	 	ca. 1910   18-11-1929 FE01
Vrij de         Job                     	08-02-1868 16-09-1916 RG17  Mooij Ettje
Vrij de         Maarten                 	20-08-1905 18-03-1941 RG17
Vrij de         Trijntje                	09-04-1876 23-12-1949 FK02  Rijkers Wilhelmus
Vrijer de     	Maria Cornelia Geertruida 	15-03-1866 15-08-1940 AL01  Roodt Johannes Cornelis
Vrijvogel    	Pieternella Jacoba Johanna 	05-12-1934 05-11-2015 RJ10  Seeventer van Joop
Vroom           Martje                  	13-06-1837 01-10-1903 GH14  Boon Jan
Vuijst          Aaltje                  	28-07-1749 28-10-1797 RP21  Krul Jacob
Waard de        Cornelia                	12-10-1890 22-04-1983 GY26  Abbenes Dirk
Waard de        Guurtje                 	07-05-1818 02-10-1899 RI20  Gomes Jan
Waard de        Jan                     	ca. 1824   28-08-1907 HGI12 Buijs Geertje
Waard de        Jan                     	12-10-1865 05-01-1920 RK20  Korff Johanna
Waard de        Jan Willem              	ca. 1889   24-06-1952 FC26
Waard de        Machiel                 	ca. 1859   20-12-1945 HGV21 Bosch Johanna Maria
Waard de        Paulus                  	03-05-1889 16-05-1970 GD101 Gladpootjes Wilhelmina Christina
Waard de        Pieter                  	15-04-1833 23-05-1908 GD12  Bon van Johanna
Waard de        Pieter                  	09-11-1851 23-03-1924 GI13  Jong de Maria
Waardenburg van Dominicus Wijnandus     	28-05-1868 11-06-1933 FL15  Fooij Dirkje
Wagemaker       Marretje                	15-11-1910 04-04-1988 AK07  Kramer Pieter
Wagenaar        Johannes Adamus         	14-03-1806 23-04-1889 Rpad52 Garstenveld Catharina Bernardina Wilhelmina
Wakker          Geertruida              	07-04-1904 15-01-1980 GB09  Istelle l' Pieter Meijer
Wal van der     Marijtje (Jansdr)       	01-01-1801 21-11-1868 RP12  Rippens Hendrik Jacobus
Wal van der     Neeltje                 	20-04-1884 22-08-1966 AS11  Korndorffer Charles Philippe
Walboom         Frans                   	12-03-1870 16-11-1924 GN25
Walboom         Gerrit Jan              	26-01-1857 09-04-1931 GN25  Lub Antje
Walboom         Jan Gerard              	25-11-1833 18-08-1887 GN25  Buter Margaretha Elisabeth
Walchenbach     Johanna                 	22-01-1866 05-03-1921 RO16  Bais Adrianus
Walig           Abraham                 	01-11-1744 02-02-1827 GC07
Walig           Barber                  	24-10-1750 14-12-1780 FI07  Kastricum Willem Klaas
Wall de         Taletta Christina       	10-03-1785 19-02-1863 FD17  Janssen J.
Walleboom       Hermanus                	09-12-1872 19-04-1955 FP28  Smit Geertje
Walraven        Dorothea                	12-12-1812 11-03-1894 RA02  Janzen Johannes Stephanus
Walstra         Antje                   	15-12-1885 24-01-1959 RH16  Smit Jan
Warnar          Aaltje                  	10-10-1887 24-07-1975 Rpad14 Bouthoorn Hendrik Willem
Warnar          Jacob                   	24-05-1881 18-03-1965 RK12  Mosk Catharina Maria
Warnar          Trijntje                	12-05-1887 03-09-1969 GH16  Paans Gerrit Nicolaas
Waterman        Cornelis                	05-09-1881 28-03-1951 GE07
Wedden van der  Johannes Everhardus     	17-07-1830 11-08-1913 FF15  Breet Elisabeth Maria
Weehuizen       Hendrikus Hermanus      	ca. 1846   26-11-1914 GB13  Adriaan Klara Catharina
Weers           Joannes (Hendricusz)    	16-01-1894 18-04-1908 AO05
Weers           Johannes Jacobus        	21-03-1863 14-05-1914 AO05  Kroon Johanna Theodora
Wees van        Cornelis W.J.           	xx-04-1896 10-10-1993 RE06  Seebolt Adolf Hendrik
Weij            Antje                   	ca. 1852   21-09-1934 FB08  Molen van de
Welman          Neeltje Jacoba          	01-10-1879 19-11-1964 RP03  Brederode van Daniel Walraven
Welman          Wilhelmina Gerardina    	22-06-1865 24-12-1942 RP01  Brederode van Jacob
Wentel          Aafje                   	29-01-1758 03-10-1813 GM03  Boomsma Rintje 0epkes
Wentel          Adriaan (Harmsz)       	 	maart 1647 25-12-1706 GU05
Wentel          Allert                  	19-12-1725 01-11-1789 GU04
Wentel          Cootje                  	10-08-1937 16-04-1943 GU04
Wentel          Dirk                    	ca. 1853   09-06-1936 GU02  Gans van Aaltje Jacoba - Mud Oukje
Wentel          Jan (Adriaansz)         	11-03-1685 01-05-1727 AC06
Werkhoven       Marretje C.A.           	05-09-1902 12-08-1979 GH26  Leuvensteijn van Petrus Johanens
Wessels         Gerritje                	01-12-1898 02-02-1978 GB05  Roomeijer Jan
Westerholt van  Charlotta Frederika     	17-12-1820 26-07-1843 GM02  Boomsma Frans
Westerhuis      Warmolt Siepko          	16-05-1901 25-03-1952 RC05  Meijer Carolina Maria
Wever           Cornelis                	30-09-1873 24-06-1936 AR04  Kooijman Antje
Wiegel          Trijntje                	27-12-1880 03-05-1947 AK17  Masseus Aarjen
Wiegel          Willemijntje            	07-08-1876 27-08-1962 FC03  Kruijff Martinus
Wielenga        Tietje                  	20-01-1835 02-04-1879 FR27  Luijten Joannis Martinus
Wielick         Maria                   	20-06-1840 10-01-1878 GM14  Verfaille Jan
Wieringa        Adriaan                 	15-07-1870 07-07-1927 GF02  Otteren van Christina Pieternella
Wieringa        Jacob Hendrik           	19-11-1899 22-09-1927 HGN01
Wieringa        Jan Adriaan             	ca. 1906   25-06-1926 GF02
Wierstra        Frans Dirk              	08-04-1893 07-08-1966 RM10  Horst van der Dirkje
Wigbout         Adriaantje              	ca. 1870   07-06-1952 Rpad42
Wigbout         J.                      	ca. 1875   11-12-1880 Rpad42
Wigbout         J.J.                    	ca. 1860   22-06-1917 Rpad42
Wijck van       A.H.                    	ca. 1812   11-06-1867 FM30
Wijker         	Aldert                  	13-11-1866 22-04-1939 GZ16  Beurs de Aafje
Wijker          Annetje                 	29-03-1909 10-04-1921 GZ16
Wijker          Catharina               	27-11-1841 12-03-1913 GR16  Quant Jan Passchier
Wijker          Hendrik                 	25-06-1852 19-12-1930 HAQ02 Hemelrijk Trijntje
Wijker          Hillegonda              	14-05-1846 25-01-1922 FE01  Vrij de Engel
Wijker          Jansje                  	19-11-1883 30-04-1930 HAQ01
Wijker          Klasina                 	05-04-1856 02-10-1929 RE23  Groot de Cornelis
Wijn de         Abel                    	22-10-1820 26-02-1876 RN21  Schipper Gerhardina Elisabeth Diederica
Wijn de         Anke                    	07-12-1822 14-01-1912 RB16  Drijver Klaas
Wijn de         Anke                    	29-04-1869 09-10-1960 RN21  Steinroth Hendrik Adrianus
Wijn de         Bregje                  	18-09-1864 15-08-1950 GT10  Snaphaan Dirk Jan
Wijn de         Dirk Barend             	-- -- 1854 -- -- 1903 RN21
Wijn de         Evert                   	30-06-1855 16-12-1921 HRN16 Wijn de Heiltje
Wijn de         ?                       	-- -- ---- -- -- ---- GR24  Familie
Wijn de         Geertruida              	18-04-1891 20-12-1966 FF05  Boon C.P.S.
Wijn de         Heiltje                		 19-11-1855 30-04-1911 HRN16 Wijn de Evert
Wijn de         Heiltje                 	18-06-1843 15-12-1917 RS10  Denker Huneman Hendrik
Wijn de         Jan                     	-- -- 1858 22-10-1945 AI03  Kuiper Hendrikje
Wijn de         Jannetje                	ca. 1882   29-05-1943 AI03
Wijn de         Neeltje                 	05-01-1839 14-05-1906 FD03  Cruijff Willem
Wijn de         Trijntje                	04-09-1826 14-12-1893 RI11  Dekker Pieter - Korff Andries
Wijtsma         Antje                   	14-12-1872 29-12-1954 AS03  Smit Cornelis
Wilde Moor de,  Trijntje                	19-11-1857 25-09-1946 FM02  Vliet van Cornelis - Kok Pieter
Wilgen van      J.                      	ca. 1862   28-05-1874 GA28
Wilgen van      Jacobus                 	02-12-1790 25-06-1848 RJ03  Daalder Maria
Wilgen van      Teunis                  	17-04-1865 15-03-1936 FS16  Gerritsen Geertje
Willems         Alida Cornelia          	20-06-1836 14-04-1917 AE06  Sterre van der Cornelis
Willems         Anna                    	16-11-1833 02-01-1908 FL34  Jacobs
Willems         Catharina               	16-10-1838 10-05-1933 RL10  Vink Johannes Jacobus
Willems         Johanna Maria Elisabeth 	18-10-1841 09-03-1911 RM03  Amesfoort van Daniel
Willemse        Grietje                 	06-08-1826 13-02-1900 FK22
Willemse        Jacoba                  	06-03-1881 16-11-1953 FA31  Eijlders Gerrit Jan
Willigen van    Eva Petronella          	07-04-1880 30-08-1970 HRQ24
Willigen van    Helena                  	ca. 1882   01-08-1951 HRQ24 Brand Louis Jean Henri
Willigen van    Hendrik                 	25-07-1880 29-12-1973 GB14  Melchior Maria Wilhelmina
Willigen van    Hendrik                 	ca. 1871   13-03-1939 HRQ24
Willigen van    Hendrik                 	12-03-1940 21-05-2006 GB10  Clercq le Adryana
Willigen van    Jan                     	15-11-1852 10-06-1916 GB14  Kindt Aafje Elisabeth
Wilms 		Johanna M.W. (Hannie) 		31-01-1939 30-01-1994 FH03  Smith
Wilner          Cornelia Christina      	02-02-1874 25-03-1954 GK10  Koster Cornelis
Wilner          Maartje                 	19-07-1876 29-12-1974 RB07  Zuiderland Albertus
Wind            Gerardus A.M.           	13-06-1905 14-11-1964 FI26  Bierenbroodspot Petronella W.L.
Winkel          An                      	21-01-1896 10-01-1973 RD05  Verfaille Albert
Winkel          Klaas                   	12-05-1866 14-06-1946 RD05  Moeijes Cornelis
Winter          10 kinderen             	-- -- ---- -- -- ---- GW07  Kinderen van Winter Simon en Leeuwens Alida
Winter          ?                       	-- -- ---- -- -- ---- RG02  Familiegraf
Winter          Helena Johanna          	19-11-1834 09-05-1914 AD14  Moorman Fransiscus
Winter          Helena Maria            	03-12-1847 23-05-1896 AO10  Smit Jacobus Joannes
Winter          Johanna                 	26-04-1842 08-06-1881 GW07  Dito Johannes
Winter          Johannes                	05-08-1772 21-11-1810 GW07  Berkman Helena
Winter          Simon                   	02-03-1801 16-11-1865 GW07  Leeuwens Alida
Winter de       Lamberdina              	20-09-1842 08-02-1918 FO32  Kraak Wiebe
Wit             Dirk (Albertsz)         	28-07-1695 10-11-1756 Rpad32 Veth Maartje (Jansdr)
Wit             Pieter                  	26-07-1879 13-02-1959 RO14  Bais Engelbertha
Wit de          Aaltje                  	23-06-1859 03-05-1928 RB13  Korff Arie
Wit de          Elisabeth               	24-10-1874 09-08-1948 AA05  Kuiper Dirk
Wit de          Izaak                   	09-03-1918 19-07-2003 GW13  Roosendaal Gerda
Wit de          Jan                     	22-10-1883 04-03-1973 GV20  Verkerk Adriana H. - Langhorst Marretje
Witkamp         Gerritje                	ca. 1819   28-06-1883 FN14  Witsenburg Hermanus - Witzenborg Meerten
Witsen          Aagtje                  	03-12-1803 16-05-1868 Rpad22 Zwaan Rens
Witsenburg      Hermanus                	ca. 1815   ca. 1853   FN14  Witkamp Gerritje
Witsenburg      Hermanus                	21-10-1841 10-12-1902 HGE09 Konnigh de Alexandria Johanna Elisabeth
Witsenburg      Willem                  	15-08-1877 09-04-1946 HGE09 Stork Maria Geertruida
Wittelaar      	Joseph Ignatius Gerardus 	04-03-1943 30-10-2006 FC16
Witzenborg      Meerten                 	ca. 1815   20-11-1904 FN14  Witkamp Gerritje
Wolferen van    Johannes                	24-06-1894 02-04-1967 FH22  Schaik van Niesje
Wooning van der Pieter                  	ca. 1854   15-12-1874 RI18
Wooning van der Wolterus                	ca. 1818   31-07-1874 RI18  Metselaar Maria
Worst 		Jan				27-06-1947 22-02-2011 FG13  Stammes Dirkina
Woud            Evert                   	10-10-1880 07-12-1962 AH12  Baaren van Maria Elisabeth
Woud            Johanna Alida (Hannie)  	29-07-1918 16-03-2007 AH13  Trap Petrus Johannes (Piet)
Wurkum          Maria                   	18-03-1826 25-06-1910 RU03  Krul Nicolaas
Yske            C.L.H.W.A.              	31-07-1867 13-09-1871 FP37
Yske            Willem                  	22-01-1811 26-04-1868 FP37
Zaatman         Martje                  	28-11-1884 23-08-1968 FB02  Trousselot Johannes H.L.
Zaatman         Pieter                  	31-01-1829 14-11-1901 FC18
Zander          ?                       	-- -- ---- -- -- ---- RH19  Familiegraf
Zander          Jacob                   	28-09-1830 28-12-1895 HFO17 Hoogschagen Neeltje
Zander          Jan                     	17-05-1867 23-06-1874 HFO17
Zander          Jannetje                	03-09-1897 28-01-1930 RM07  Lugthart
Zander          Leentje                 	14-04-1854 19-10-1897 HFO17 Klerk Abraham
Zee de          Douwe                   	13-12-1887 14-05-1927 FI01  Slort Maartje
Zeedijk         Derk                    	12-01-1898 22-07-1979 GA06  Vlas Grietje
Zeedijk         Eleanor                 	28-12-1946 02-10-1965 GA06
Zeeman          Engelina                	31-01-1896 06-06-1976 FC24  Putters Johannes
Zeeman          Grietje                 	20-10-1870 02-02-1944 HGV14
Zeeman          Jan                     	21-12-1841 09-05-1905 FC24
Zeeman          Klaas                   	31-12-1868 31-01-1939 FC24  Gude Reinoutje Petronella
Zeeman          Pieter                  	14-07-1906 07-04-1994 RF18  Moor Anna Cornelia
Zeeuw           Arie                    	04-04-1850 20-10-1934 GJ24  Duit Antje
Zeeuw           Cornelis                	28-03-1845 02-01-1914 FF16  Snijder Grietje
Zeeuw           Jannetje                	-- -- 1880 -- -- 1961 AG03  Zwaan Simon
Zeeuw           Neeltje (Willemsdr)     	19-09-1706 19-04-1782 RK07
Zegel           Grietje                 	28-07-1868 13-11-1925 GR27  Sterre van der Thijs
Zeijlemaker     Dirk                    	09-02-1869 22-01-1943 FS03  Knop Klaske
Zeijlemaker     Grietje                 	11-01-1870 16-05-1943 FM25
Zeijlemaker     Steven                  	08-09-1895 28-07-1953 FS03
Zembsch         Johannes (Paulusz)      	-- -- ---- 20-03-1850 FA03
Zoetelief       Elisabeth Johanna Maria 	02-08-1901 08-02-1983 RP01  Dito Jacobus Johannes
Zoetelief       Vrouwtje Jans           	09-08-1844 22-09-1936 GA114 Koorn Michiel
Zon             Aaltje                  	01-09-1839 22-04-1911 AG05  Flerie Hendrikus Johannes
Zon             Agatha                  	11-01-1871 26-10-1947 AM12  Duinker Arie
Zuidweg         Johannes                	20-07-1901 19-03-1955 RH07
Zuijderland     Albertus                	03-09-1875 06-01-1949 RB07  Wilner Maartje
Zuijderland     Albertus Hendrikus      	17-08-1901 16-08-1945 RB07
Zuijderland     Arie                    	24-09-1902 02-01-1935 RB07
Zuijlen van     Maria                   	28-03-1889 17-07-1955 RM19  Kiesel
Zussen          Maartje                 	07-10-1798 11-07-1875 HGR26 Blokziel Harmen
Zwaan           Antonie                 	08-06-1832 04-05-1915 Rpad22 Breet Neeltje
Zwaan           Foekje                  	02-06-1912 18-01-1994 RD16  Bommel Jan
Zwaan           Johanna Maria                   23-01-1884 16-04-1982 GD15  Schoeffelenberger Jacobus Johanees
Zwaan           Jannetje                	23-08-1834 16-06-1890 Rpad17 Blokker Dirk
Zwaan           Maartje                 	30-04-1837 30-12-1923 RN08  Klein Hendrik
Zwaan           Neeltje                 	27-08-1869 05-04-1946 FA25  Schoorl Hendrik
Zwaan           Neeltje                 	05-11-1840 13-08-1919 GP17  Klein Klaas
Zwaan           Rens                    	05-10-1856 10-07-1935 AG02  Kindt Henriëtte
Zwaan           Rens                    	14-01-1801 21-06-1870 Rpad22 Mooij Meis Mooij - Witsen Aagtje
Zwaan           Simon                   	ca. 1878   20-11-1920 AG03  Zeeuw Jannetje
Zwaan           Willem Anthonie         	03-11-1860 07-03-1918 FG32
Zwart           Lammert                 	31-07-1791 08-12-1871 FF18  Twist M.
Zwart           Willem                  	ca. 1850   14-12-1933 RR15  Vreijbloedt Jacoba
Zwart de        Hermanus Gerrit         	20-08-1925 25-06-1967 AK06
Zwart de 	Jacoba Cornelia Maria 		17-06-1929 17-04-2013 AK06  Gerssen Lambertus
Zweden van      Dina Maria              	30-12-1880 11-09-1961 FF09  Heusden van Teunis
Zweed           Hylkjen                 	19-10-1849 22-12-1930 HFR21 Selderbeek Matthijs
 
xx   = Gegevens zijn door ons niet te lezen. Heeft u de gegevens wel, 
       maak er dan melding van, via het email adres.
H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Graf/Foto

Naar geboorte-- en overlijdensplaatsen

De webpagina is tot 13-03-2017 bijgewerkt.