Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Alkmaar Oud

Geboorte - en Overlijdensplaatsen - Alkmaar oud Westerweg 250

Grensbord van de gemeente Alkmaar

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Foto, zijn voor intern gebruik.

 

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Foto
Aarde van der   Aafje                   Bovenkarspel            Alkmaar                 1759
Abbink          Catharina Maria         Nieuwendam              Alkmaar                 1910
Abeele van den  Anna                    Wognum                                          1645
Adams           Johannes Bernardus      Edam                                            0292
Admiraal        Jantje                  Oudorp                                          1913
Adolf           Cornelis                Delée Lhené, Ned.                               1621
Akkerman        Christina Wilhelmina    Alkmaar                                         0065
Akkerman        Geertje                 Oudorp                                          1822
Akkerman        Pieter                  Oudorp                                          0938
Akse            Roelof                  Haskerland                                      1208
Albers          Johanna                 Opmeer                                          1763
Alblas          Alida                   Schermerhorn                                    0933
Algra           Sophia Gezina           Leeuwarden                                      1411
Almekinders     Pieternella             Kapelle                 Alkmaar                 0850
Alten van       Berendina               Zaandam                 Alkmaar                 1733
Amende          Maria Gesina Johanna    Amsterdam                                       0335
Amstel van      Jacobus Philippus       Wormerveer                                      0940
Andersson       Anton                   Den Helder              Zaandam                 1141
Andrée          Pierre Gerard           Amsterdam                                      	1620
Andriese        Albertus Christiaan     Amsterdam                                       0085
Andriessen      Cijprienne Gerardine    Nieuwer Amstel                                  1796
Ankringa        Jan                     Hoorn                                           0127
Ankringa        Johanna Geertruida      Purmerend                                       0127
Arnhem van      Jan Robbert             Druten                                          1821
Aster           Otto August Wilhelm     Neuhalen, Duitsland                             1051
Augustijn       Anna Pieternella        Bergen op Zoom                                  1019
Baartmans       Jacoba                  Steenbergen                                     1612
Baken           Geertje                 Callantoog                                      0967
Bakker          Aafje                   Bovenkarspel                                    1237
Bakker          Alida                   Zijpe                   Heiloo                  1700
Bakker          Alida (Ali)             Zijpe                                           1795
Bakker          Cornelis                Texel                                           1795
Bakker          Elizabeth Cornelia      Rotterdam               Alkmaar                 1434
Bakker          Gerritje (Ger)          Bovenkarspel            Bergen, Noord-Holland   1548
Bakker          Hendricus               Schellinkhout           Alkmaar                 1700
Bakker          Hendrik                 Amsterdam                                       1526
Bakker          Hendrika                Oude Niedorp                                    0284
Bakker          Ide (Dzn)               Oterleek                                        1812
Bakker          Klaas                   Zaandam                                         0592
Bakker          Klaas                   Den Helder              Alkmaar                 0083
Bakker          Klaas (Dz)              Schermerhorn                                    1777
Bakker          Maria                   Texel                                           0201
Bakker          Martha                  Dokkum                  Alkmaar                 0931
Bakker          Neeltje                 Alkmaar                 Alkmaar                 1262
Bakker          Pietje                  Makkum                                          0976
Bakker          Trijntje                Dokkum                  Almelo                  0931
Bankert         Trijntje                Alkmaar                                         0035
Bantjes         Willem                  Amsterdam               Haarlem                 1933
Bartelds        Aaldert                 Havelte                                         1616
Bastmeijer      Johannes Hendrikus      Woerden                                         1534
Beek        Christiaan Friedrich Ludwig Amsterdam                                       0160
Beek            Jannetje                Oude Niedorp                                    1560
Beek van        Willem                  Enkhuizen                                       0919
Beekman        Johanna Maria Hillegonda Purmerend               Alkmaar                 0762
Beekman         Piet Willem Louis       Roermond                                        1820
Beemsterboer    Maria                   Hoorn                                           0062
Beers           Dirkje Maria            Barsingerhorn                                   0430
Beets           Jan (Tzn)               Zuid- en Noordschermer                          0397
Beets           Tijmen                  Blokker                                         0397
Bellis          Jacob                   Petten                                          0793
Belonje         Cornelis                Alkmaar                                         0016
Belonje      Johannes Lieve Gijsbertus  Buurmalsen, Tricht      Alkmaar                 1663
Benjamin        Jan                     Oudorp                                          0356
Berg van den    Abraham                 Leiden                  Heerhugowaard           0279
Berg van den    Alida Louise            Wormerveer              Alkmaar                 1282
Berg van den    Bertus                  Amsterdam                                       1681
Berg van den    Evertje                 Gorinchem               Heiloo                  1301
Berg van den    Hendrik                 Leiden                                          1741
Berg van den    Johan Adam Cornelis     Kampen                                          1566
Berg van den    Johanna Pieterke        Steenwijk                                       1133
Berg van den    Johannes Jacobus        Hazerswoude                                     1536
Berg van den    Maria Johanna           Alkmaar                                         0204
Berg van den    Marten                  Alkmaar                                         0204
Berg van den    Martha                  Egmond-Binnen                                   1981
Berg van der    Jansje                  Zaandijk                                        0583
Berger          Adriana Catharina       Grosthuizen             Alkmaar                 0142
Bergman         Johanna Christina       Amsterdam                                       1216
Besse           Trijntje                Uitgeest                                        0835
Best            Cornelis Jacob (Cor)    Heehugowaard                                    0829
Bestevaer       Neeltje                 Den Helder                                      0068
Beudeker        Maria Christina         Alkmaar                                         1776
Beunder         Eegje                   Buiksloot                                       0663
Beunder         Geertje                 Oosthuizen                                      0253
Bezooijen van Wilhelmina Aaltje (Willy) Enkhuizen                                       0904
Bieman          P.J. (Nel)                                      Alkmaar                 1255
Bieman          Wilhelmus Johannes      Oudorp                                          1255
Bierens         Klaasje                 Graft                                           0242
Bijlsma         Jacob (Jaap)            Helder                                          1057
Bijlsma         Jan                     Cubaard                                         1164
Bijpost         Cornelis                Oterleek                                        0984
Bijvoet         Cornelis                De Rijp                                         0404
Bikker          Elizabeth Zusanna       Hilversum                                       0519
Blaauboer       Antje                   Wieringerwaard                                  1821
Blaauboer       Grietje                 Wieringerwaard                                  1171
Blaauboer       Jan                     Wieringerwaard          Alkmaar                 0936
Blaauboer       Jansje                  Anna Paulowna                                   0936
Blaauboer       Vrouwtje Neeltje        Barsingerhorn                                   1666
Blaauw          Catharina Hendrika      Amsterdam                                       0811
Blankendaal     Dielfje                 Alkmaar                                         0075
Blankman        Cornelis                                        Alkmaar                 1990
Blankman        Cornelis                Warmenhuizen                                    0817
Blankman        Jan                     Wormerveer                                      1990
Bleek           Catharina               Broek op Langedijk                              0266
Blijenberg      Christina Maria         IJsselstein                                     1599
Bloem           Jansje                  Terschelling                                    1659
Bloemen         Hermina Dina Alida      Rotterdam                                       1587
Bloemen         Johannes Dirk           Amsterdam                                       1587
Bloemendaal     Reinder                 Winkel                                          1035
Blok            Anthonie (Kzn)          Sint Maarten                                    0468
Blokker         Adriana                 Zuid Scharwoude                                 0018
Blokker         Anna Dieuwertje         Purmerend                                       1253
Blokker         Jan                     Alkmaar                                         1653
Blokker         Nicolaas                Akkersloot                                      1567
Blokker         Pieter                  Hoorn                                           1253
Blokland        Jan                     Wormerveer                                      0488
Blom            Aaltje                  Oterleek                                        1920
Blom            Bertus                  Callantoog                                      0967
Blom            Christiaan Cornelis     Schagen                                         0804
Blom            Cornelia                Middelburg                                      1584
Blom            Cornelis                Haarlemmermeer          Den Helder              1864
Blom            Jacob                   Warmenhuizen                                    0918
Blom            Jan (Jz)                Ursem                                           1920
Boeijen         Dieuwertje              Andijk                                          1275
Boeles          Albertine Wilhelmina    Assen                   Alkmaar                 1579
Boelmans ter Spill, Hendrik             Sappemeer               Alkmaar                 1668
Boer de         Dirk                    Zuid- en Noordschermer                          1605
Boer de         Dirk                    Schellinkhout           Alkmaar                 0956
Boer de         Elisabeth               Edam                                            0877
Boer de         Frederika Abelina       Groningen               Alkmaar                 1514
Boer de         Hendrik                 Holum                                           1249
Boer de         Jacoba                  Heerhugowaard                                   1972
Boer de         Jan Albert              Den Helder              Alkmaar                 0094
Boer de         Kornelis                Midwoud                 Donderbroek             0956
Boer de         Maartje                 Koedijk                                         0732
Boer de         Neeltje                 Zaandam                                         0975
Boer de         Pieter                  Broek op Langedijk                              1247
Boer de         Stijntje                Zuid Scharwoude                                 0961
Boer de         Theodoor                Hendrikus               Naarden                 1249
Boer de         Trijntje                Alkmaar                 Norg                    1603
Boer de         Trijntje (Tiny)         Broek op Langedijk                              1247
Boer den        Jacoba Dingena          Ellemeet                                        0156
Boerendonk      Christiaan              Rotterdam               Overschie               0926
Boersen         Cornelis Johannes       Alkmaar                                         0157
Boevé           Ida Hermina             Nieuwer Amstel                                  0952
Bois du         Abraham                 IJzendijke              Heiloo                  1720
Bolderink       Arnoldus                Holten                                          1801
Bolding         Alberdina               Wormerveer              Colmschate              0612
Bood            Cornelis                Alkmaar                                         0063
Boode           Hendrika Evelina        Hage                                            0466
Boodt           Pieter                  Rhenen                                          1407
Booij           Klaas                   Ilpendam                                        0937
Boom            Joannes Petrus          's-Gravenhage                                   0143
Boom            Petrus Augustus         Alkmaar                 Alkmaar                 0143
Boon            Bregje                  Harencarspel                                    0589
Boon            Neeltje                 Hoogezand               's-Gravenhage           1668
Borgdorff       Antje Suzanna           Oud-Beijerland          Oudorp, Noord-Holland   1419
Borra           Christiaan (Chris)      Venlo                                           0490
Borsboom        Karel Johannes          Amsterdam                                       1729
Bos             Andries (J.)            Schoterland                                     0183
Bos             Cornelia Maria          Kampen                                          0158
Bos             Egbert Hendrik          Boijl                                           0011
Bos             Reinier                 Helder                                          1887
Bosányi  	Erzsébet         	Budapest                                        0217
Bosklopper      Rie                                             Alkmaar                 0147
Bosman          Cornelis                Akersloot                                       1691
Bosman          Geertruida              Schagen                                         1724
Bosman          Gerrit                  Akersloot                                       1701
Bosman          Pieter (Az)             Schagen                                         1013
Bosman          Wilhelmina Cornelia     Alkmaar                 's-Gravenhage           1861
Bosscher        Philippus Meesse        Veendam                 Alkmaar                 1686
Bossen          Adrianna                Helder                                          1573
Bossen          Dirk                    Hoogwoud                                        1573
Bossert         Anthonia Frederica      Alkmaar                 Alkmaar                 1516
Bossert         Gijsbert Cornelis (Mz)  Alkmaar                                         1860
Bouvin          Jan                     Oosterland                                      1706
Box             Lijsbet (Elisabeth)     Ilpendam                Alkmaar                 1980
Braak van den   Johannes Cornelis       Den Haag                                        0248
Braaksma        Jan                     Termunten                                       1638
Braal de        Catharinus Anthonie     Zierikzee                                       0725
Brackemeijer    Helena Catharina        Rotterdam                                       1741
Brandt          Wilhelmina Johanna      Helder                                          0919
Brantjes        Maria Anna              Purmerend                                       0138
Brasser         Gerrit                  Alkmaar                                         0032
Brasser         Klaas                   Alkmaar                                         0032
Brasser         Matthijs Cornelis       Alkmaar                 Alkmaar                 0032
Brasser         Neeltje                 Alkmaar                                         0032
Breebaart       Cornelis                Westgraftdijk                                   1937
Breebaart       Elbrechtje              Grootebroek                                     1024
Breek           Cornelia                Alkmaar                                         0097
Breeker         Nicolaas Jacob          Alkmaar                                         0150
Bremer        Carolina Johanna Hendrika Amsterdam                                       1074
Bremer          Jan (Pz)                Texel                   Alkmaar                 0970
Broek           Anna                    Egmond aan Zee          Alkmaar                 1819
Broekhuizen     Hendrika                Medemblik                                       1118
Broekhuizen van Evert                   Voorthuizen                                     1118
Broers          J.G.Th.                 Batavia                 Amsterdam               0516
Broesder        Pietje                  Oosterwolde                                     0566
Bronkhorst      Hendrik                 Schellinkhout                                   0971
Brood       Wilhelmina Maria Anthonetta Utrecht                 Alkmaar                 0743
Brouwer    Gijsbertha Cornelia Machelje Oegstgeest                                      1137
Brouwer         Johannes                Moercapelle                                     1137
Brouwer     Nicolaas Johannes Theodorus Alkmaar                                         0144
Brugge van der  Johanna Maria                                   Alkmaar                 1717
Bruggencate ten Trijntje                Hoogezand               Alkmaar                 1248
Bruijn de       Cornelia                Amsterdam                                       0811
Bruijn          Wiggerdina Maria        Amsterdam               Alkmaar                 1240
Bruin           Helmut                  Berlijn                 Alkmaar                 1240
Bruin           Jan                     Alkmaar                 Alkmaar                 1240
Brul            Jan Willem Theodoor     Amsterdam                                       1657
Bruntink        Jacob                   Beemster                Alkmaar                 0743
Buis            Jacob                   Schagen                                         0966
Buis            Maartje                 Schagen                                         1459
Buisman         Anton Aleidus           Kampen                                          1409
Buitenhuis      Gerritje                Apeldoorn                                       1143
Bullooper       Pieter                  Hauwert, Nibixwoud                              0798
Bult            Jacob                   Egmond Binnen                                   1601
Buren van       Sikke                   Oosterlittens           Heiloo                  0407
Burger  Jan     Alkmaar                 Alkmaar                                         0957
Bus             Sijgie                  Uitgeest                                        1918
Busse van der   Jan                     Heerhugowaard                                   0767
Buter           Wilhelmus               Akersloot                                       0464
Butter          Abraham                 Oudkarspel                                      0550
Butter          Pieter                  Winkel                                          1263
Buurs           Dieuwertje Elisabeth    Purmerend                                       0219
Buurs           Jan                     Purmerend                                       0219
Buwalda         Wiepkje                 Bolsward                                        1224
Calkoen         Cornelia Davina         Edam                    Alkmaar                 1844
Carels          Nelly                   Amsterdam               Alkmaar                 1516
Carpentier      Jan                     Zaandam                                         0530
Chatillon       Berdina Johanna                                 Schoorl                 1621
Conijn          Agnes Helena            Edam                                            0846
Conijn          Gerhardus Adrianus      Edam                    Baarn                   0847
Conijn          A.                      Edam                    Alkmaar                 0846
Conijn          Adrianus                Edam                    Alkmaar                 0136
Conijn       Adrianus Jacobus Theodorus Almaar                  Alkmaar                 0136
Conijn       Adrianus Jacobus Theodorus Almaar                  Bergen, Noord-Holland   0137
Conijn          Agnes Helena            Edam                    Alkmaar                 0136
Conijn          Fritz Gerhard Marie     Alkmaar                 Vught                   0137
Conijn          Gerhardus Adrianus      Alkmaar                 Alkmaar                 0137
Conijn          Gerhardus Adrianus      Edam                    Baarn                   0136
Conijn          Josepha Marie Anaïs     Alkmaar                 Weert                   0137
Conijn          Teike                   Alkmaar                 Akersloot               0137
Cools           Wilhelmine Cécile       's-Gravenhage                                   2001
Cornelisse      Antje                   Amsterdam                                       1050
Cornielje       Maria                   Amsterdam               Alkmaar                 0085
Corporaal       Catharina Suzanna       Hasselt                                         0366
Couperus        Pietje                  Bolsward                                        1358
Couvée          Isaac Johannes          Leiden                                          0456
Cramer          Dirk Cornelis           Weesp                                           1594
Cramer          Jan Jacob               Hilversum                                       1594
Crocq du        Pieter Bernardus        Sloten, Amsterdam                               1086
Cupido          Maria Catharina Gesina  Amsterdam                                       1477
Czeijki         Walter Anton William    Hinschenfelde,Duitsland                         1517
Daalder         Jacob                   Texel                                           0962
Daalder         Reier Coenraad Willem   Harlingen                                       0962
Dalenberg       Geertje                 Sint Maarten                                    0371
Dalstra         Aukje                   Snikzwaag                                       0588
Dam van         Catharina Adriana       Haarlem                                         0629
Dam van         Christina Gerdina       Oldebroek                                       2167
Dam van         Johan Michaël           Nieuwer Amstel          's-Gravenhage           1512
Damhaar         Hendrik                 Zutphen                                         1107
Davemann        C.C.                    Madioen                 Alkmaar                 0516
Davids          Antje                   Wieringerwaard                                  0006
Dee             Maria Magdalena         Leiden                                          0987
Deichmann       Antoon Fredriks (Frits) Amsterdam                                       1428
Deijlius        Adriana Maria           Haarlem                                         1887
Dekema          Geertje                 Buiksloot                                       1710
Dekker          Engeltje                Egmond aan Zee                                  0182
Dekker          Nicolaas                Alkmaar                                         1091
Delachaux       Adhémar Gaston Robert   Haarlem                 Sint Pancras            1693
Delachaux       Felix Henri             Eplatunes, Zwitserland                          1693
DéRogée   	Guurtje                 Alkmaar                                         0030
Deugd           Jan                     Broek op Langedijk      Alkmaar                 0709
Dieleman        Jan Petrus              Zaamslag                                        0389
Dieren van     Joannes Michaël Cornelis Bennebroek                                      1152
Diggelen van    Clara Wilhelmina        Winschoten                                      1905
Dijk van        Bartje                  Zijpe                                           0817
Dijk van        Catharina               's-Gravenhage                                   1990
Dijk van        Everarda Johanna        Hilversum                                       0465
Dijk van        Gerrit                  Alkmaar                 Bergen, Noord-Holland   0061
Dijk van        Jacob                   Kampen                                          0158
Dijk van        Jan                     Kampen                                          0061
Dijk van        Wilhelmijntje           Alkmaar                 Haarlem                 1933
Dijkdrenth      Wijna Cornelia          Katwijk                                         1234
Dik             Marten                  Oude Pekela                                     1488
Dikkeboom       Geertruida Hendrika     Vlissingen                                      0460
Dobbenburgh van Willemina               Hilversum               Alkmaar                 1592
Doets           Helmoet Jacoba          Buiksloot                                       1692
Doggenaar       Hendrik                 Zwolle                  Alkmaar                 1868
Dokter          Aleida Gesina           Kampen                                          0901
Dokter          Gerritdina              Kampen                                          0901
Dokter          Peter                   Kampen                                          0901
Donath          Cornelius Diederik      Amsterdam                                       1672
Doorbos         Bancras                 Zuid- en Noordschermer                          1302
Dooren van      Jantje                  Kampen                                          0898
Doorenbosch     Christina Elisabeth     Oldeboorn                                       1804
Doornbos Gijsbertha Geertruida (Bertha) Akersloot                                       1302
Doornekamp      Aart                    Hoevelaken                                      0730
Dorgelo         Willem Fredrik          Voorburg                                        1221
Dorrepaal       Maria Cornelia          Lisse                                           1418
Dorrepaal       Martha                  Lisse                                           1418
Douma           Anne Jochums            Bergums                                         0210
Douma           Jelmer                  Bergum,                                         0327
Drift Van der   Geertruida Johanna      Alkmaar                 Alkmaar                 0136
Drift van der   Petrus Adrianus         Vlaardingen             Alkmaar                 0138
Duif            Garke                   Wageningen                                      0523
Duijfetter      Harmina                 Hoorn                   Heiloo                  0304
Duin            Hendrik                 Heiloo                                          0178
Duinker         Maria Gesina            Den Helder                                      1073
Duits           Johannes (Jan)          Alkmaar                                         0038
Dunnewold       Johannes Willem         Winterswijk             Alkmaar                 1980
Edel            Anna Maria              Obdam                   Enschede                0956
Edel            Cornelis Sr             Wognum                                          0956
Edse            Alberdina               Hoorn                                           0127
Eecen           Pieter (Dz)             Oudkarspel                                      1024
Eekhof     Jacobus Franciscus Bernardus Amsterdam                                       1609
Eendebak        Hendrik                 Amsterdam                                       0521
Eenhof          Maria Elisabeth         Amsterdam                                       1609
Eggers          Anna IJsbrandina        Zijpe                                           1541
Egmond van      Pietertje (Nel)         Rotterdam                                       1221
Egter           Anna Maria              Zierkzee                Alkmaar                 1916
Eijk van        Neeltje                 Zwaartewaal             Susteren                0731
Eijkelboom    Pieter Christiaan Jacobus Amsterdam                                       0459
Eijma           Albertina Maria         Egmond aan Zee                                  0016
Eijssen         Simon Willem            Oosthuizen              Hoorn                   1844
Eiland          Geertje                 Oudorp                                          0767
Eisma           Antje                   Dokkum                                          1197
Ekkel           Bertus                  Amsterdam                                       0311
Ende van de   Elisabeth Jacomina Jacoba Dordrecht                                       1434
Ende van den    Catharina Elizabeth     Leewarderadeel          Alkmaar                 1976
Engelmolen      Cornelia Geertuida      Callantsoog                                     1904
Ensink          Jennigje                Vorden                                          1632
Eppinga         Fokke                   Hoornsterzwaag                                  0083
Essen van       Aartje                  Nijkerk                                         1118
Evers           Dieuwertje              Schermerhorn                                    0780
Evers           Gesinus Jantinus        Assen                                           0258
Evers           Maria Petronella        Amsterdam                                       0258
Faber           Hendrikus               Harlingen                                       1256
Faust           Walter Hugo             Solingen                                        0043
Feber le        Izaak Christiaan        Breskens                                        0678
Feen de Lille, van der Bartout          Tholen                  Alkmaar                 1916
Feen de Lille, van der Giesbert Corn.   Rotterdam               Utrecht                 1917
Feen van der    Johan                   Middelburg              Alkmaar                 1916
Feith         Catalina Geertruida Alida Heino                   Amsterdam               1018
Feith         Johannes Willem Philippus 's-Gravenhage                                   1010
Feith           Louise Gabriëlle   	Beemster                Haarlem                 1018
Feldkamp        Anna Maria Agnes        Quakenbrück             Alkmaar              	0119
Fijnheer        Willem                  Winkel                                          0506
Flierman        Christina Jacoba        Norg, Drenthe                                   1523
Flokstra        Jacob Klaas             Schermerhorn                                    1546
Fok             Maartje                 Kwadijk                                         0662
Folmer          Gerritje                Bennekom, Ede           Alkmaar                 1724
Fontein Verschuir,Jhr Gijsbert          Franeker                Alkmaar                 1983
Fontein Verschuir,Jkv Cornel. Frederica Alkmaar                 Alkmaar                 1916
Foppen          Marinus Cormelis        Hardewijk               Alkmaar                 0763
Foreest van,    Jkv Anna Elisabeth      Heiloo                                          1914
Fortuin         Jannetje                Wormerveer                                      1961
Frank           Johanna Margaretha Lina Noord Scharwoude                                1807
Frans           Piet                    Krabbendam              Alkmaar                 1342
Fransen         Martha                  Den Helder              Alkmaar                 1864
Frederikse      Frederik Johannes       Bunschoten              Baarn                   1696
Freese          Friedrich Heinrich      Amsterdam                                       0405
Frenne de       Hendrika Johanna        Kampen                                          1704
Frese           Catharina Elisabeth     Hoogkarspel                                     1551
Gaüs            Simon                   Wormerveer              Alkmaar                 1023
Geel            Arientje                Wieringerwaard                                  0104
Geel            Jacob                   Wieringerwaard                                  0104
Geels           Frederik Hendrik        Alkmaar Alkmaar                                 0128
Geels           Geziena Maria Magdalena Alkmaar Alkmaar                                 0128
Geerdink        Hendrika Everdina                               Hoorn                   0014
Geers           Clara Johanna           Hoorn                                           1902
Gelder          Anna                    Oude Niedorp                                    0930
Gelder de       Willem Hendrik          Alkmaar                 Groningen               1793
Gelder          Neeltje                 Heerhugowaard                                   0958
Gent van        Maria                   Utrecht                                         1534
Gerritsen       Derkje (Dicky)          Zwolle                                          1542
Gerritsen       Wijtske                 Workum                                          1532
Gerver          Catharina Johanna       Amsterdam                                       1760
Geus            Nelly                   Amsterdam                                       1425
Geveke          Ida Zoet                Hilversum                                       1664
Gijbels         Catharina Adriana       Leiden                                          0987
Gijn van        Jacoba Adriana Leentje  Den Helder                                      1094
Gisolf        Antonius Johannes Marinus 's-Gravenhage                                   1440
Glas            Antje                   Schoorl                                         1830
Gorkom van      Louis                   Utrecht                                         0233
Gorkum van      Paulina Maria           Utrecht                                         1796
Goudsblom       Jan                     Noord Scharwoude                                0692
Govers          Albert                  Helder                                          1239
Govers          Dirk                    Schermerhorn                                    1690
Graaf de        Aaltje                  Heiloo                                          0825
Graaf de        Antje                   Den Helder              Alkmaar                 2002
Graaf de        Cornelis                Barsingerhorn                                   1204
Graaf de        Johanna                 Heiloo                                          0479
Gravemaker      Neeltje                 Egmond aan Zee                                  1403
Greeuw          Elizabeth               Schoorl                                         0318
Grevink         Janna Willemina         Winterwijk                                      0014
Griethuijsen van Anna Elisabeth         Tull en 't Waal         Alkmaar                 1726
Grimme          Jannetje (Janna)        Helder                                          1657
Grimme          Johanna Maria           Den Helder                                      1594
Grimme          Neletta Amelia          Den Helder                                      1208
Groen           Aaltje                  Spijkenisse                                     0601
Groen           Anthonia                Amsterdam               Alkmaar                 0948
Groen           Laurens                 Amsterdam                                       1918
Groen           Neeltje                 Leiden                                          1820
Groen           Pieternella Adriana     Amsterdam                                       0258
Groes           Klazina Jacoba          Amsterdam                                       1126
Grondsma        Gerrit                  Oosthem                 Alkmaar                 1655
Groneman        Johanes Ludovicus       Wieringerwaard                                  1846
Groos van       Geertruida              Boskoop                                         1853
Groot           Anna Pietje             Sliedrecht                                      1589
Groot de        Antje                   Hoorn                                           0924
Groot de        Elisabeth Marie         Koedijk                                         2006
Groot de        Geertje                 De Rijp                                         1691
Groot de        Gerarda Hillegonda      Alkmaar                 Alkmaar                 0763
Groot           Gerardus Jacobus        Castricum                                       0267
Groot           Hendrik                 Krommenie               Alkmaar                 0515
Groot           Maria                   Enkhuizen               Hilversum               0974
Grootegoed      Cornelis                Monster                 Loosduinen              1829
Grosjean        Hendrikus Obias         Leeuwarden                                      1996
Grotenhuis      Grada Aleida            Dinxperlo                                       0423
Groters         Petronella              Rozendaal                                       1173
Grunsky         Elise Lene              Gudwallen, Duitsland                            0473
Guldenarm       Adamus                  Engwierum               Alkmaar                 1658
Gulik van der   Adriana                 Zaandam                                         1055
Gulik van       Dirk                    Broek op Langedijk                              1275
Haaf ten        Dirk Wilhelmus Johannes Amsterdam                                       0517
Haagen van der  Cornelis                Beemster                                        0913
Haak            Willemina               Zevenhuizen                                     1137
Haalboom        Rikje Gerdina           Arnhem                                          1526
Haan de         Martha                  Grootegast                                      1408
Haanstra        Johanna Jelmers         Bergum                                          0210
Haarlem         Anna                    Rotterdam               Alkmaar                 1029
Haas de         Antje Catharina         Alkmaar                 Drachten                0245
Haas de         Johannes Focco          Leiden                                          0863
Habbe           Jantje                  Warmenhuizen                                    0103
Hagenaar        Jan                     Zuid-Scharwoude                                 0662
Hagenaar        Leendert                Hensbroek                                       0662
Hagtinius       Alida Maria             Hoorn                                           0686
Haijtema        Grietje                 Leeuwarden                                      1449
Haken ten       Gerrit Jan              Amsterdam                                       0438
Halff           Jacob                   Egmond aan Zee          Alkmaar                 1896
Halvemaan       Trijntje                Medemblik                                       0580
Ham van der     Jacob                   Amsterdam                                       0087
Ham        Wilhelmina Johanna Catharina Den Helder                                      1582
Hamer den       Adriana Levina          Axel                                            0389
Hamstra         Otte                    Workum                  Alkmaar                 0761
Hanegraaff      Cornelis Paul Elzelin   Rotterdam               Alkmaar                 1740
Hanegraaff      L.                      Rotterdam               Alkmaar                 1740
Hankes          Eva                     Harlingen                                       0947
Hardijzer       Agatha Lambertha        Amsterdam               Amsterdam               1094
Hardijzer       Cornelis Willem         Waddinxveen                                     1094
Haren van       Pieter Cornelis         Groningen                                       1551
Haringhuizen    Maartje                 Oude Niedorp                                    1605
Harsevoort      Harmtien                Assen                                           0231
Hartigh den     Paulus                  Ridderkerk                                      0066
Hartmann        Emma Helene Elisabeth   Oldenburg                                       1730
Hartog          Pieter Cornelis         Beemster                                        1547
Harwijne        Gerrit                  Wormerveer                                      1121
Harwijne        Jan                     Westzaan                                        1121
Harwijne        Sijdina                 Wormerveer                                      1121
Hasseld         Willem                  Zutphen                 Alkmaar                 1937
Haverkamp       Frederik Johannes       Amsterdam               Alkmaar                 2015
Hazes           Cornelia Huberta        Alkmaar                 Alkmaar                 1215
Hazewinkel      Rein Obbo               Soerakarta              Alkmaar                 1040
Heeckeren van   Brandsenburg van,       Utrecht                                         0941
Heeckeren van   Brandsenburg van,       Zevenaar                                        0941
Heemskerk       Leonardus               Leimuiden                                       0260
Heer de         Klaas                   Beemster                                        0478
Heertjes        Bijn                    Schermerhorn                                    0737
Heertjes        Geertruida Jacoba       Schermerhorn                                    1450
Heide van der   Metje                   Leeuwarden                                      0202
Heijde van der  Henri Christiaan        Venhuizen               Corsica                 1712
Heijde van der  Reijer Jan              Beemster                Alkmaar                 1712
Heijden van der Alida Gerarda           Rotterdam               Alkmaar                 1797
Heijden van der Jacob Johannes          Hilversum                                       0519
Heijligers      Abraham Rudolphus       Amsterdan                                       0130
Heinis          Adriaantje (Jani)       Breukelen-Nijenrode                             1145
Heinis          Cornelis                Zuid- en Noordschermer                          1145
Heinis          Eefje                   Zuid- en Noordschermer                          1155
Heinis          Teunis (Teun)           Zuid- en Noordschermer                          1145
Heinis          Trijntje                Akersloot                                       1640
Hekket          Dirkje                  Weesp                                           1745
Hekket          Geertrui                Heiloo                                          1628
Hekket          Hendrik                 Vlaardingen                                     0649
Hekket          Hendrik Wouter          Heemstede                                       0825
Hekket          Pieter                  Weesp                                           0963
Held            Femmigje                Kampen                                          0811
Helder          Antje                   Heerhugowaard                                   0468
Helder          Guurtje                 Oudorp                                          0875
Helder          Guurtje                 Heerhugowaard                                   1613
Helderman       Jan                     Kampen                                          0055
Hellenbrecht    Hildegard Johanna Maria Herten, Duitsland                               0579
Helling         Willem                  Alkmaar                                         1800
Helm van der    Aart                    Uithoorn                                        0823
Helm van der    Wilhelmijntje           Uithoorn                                        0023
Helm van der    Willem Cornelis         Uithoorn                                        0185
Helsdingen      Johan                   Nieuwer Amstel                                  0607
Hemmelder       Jan                     Zaandam                                         0681
Hendrichs       Bernardus               Leiden                                          0573
Hendrichs      Gerarda Cornelia (Gerda) Leiden                                          0573
Hendrikse       Johannes Jacobus        Middelburg                                      0888
Hengsman        Hendrika                Alkmaar                 Alkmaar                 1043
Hennipman       Lijsje                  Diemen                  Alkmaar                 1539
Herman          Machiel                 Zaandam                                         1554
Hermes          Anna Maria              Obdam                                           0201
Hermes          Frits Wilhelm           Obdam                                           0201
Herwerden van   Alida                   Nieuwe Niedorp                                  1902
Herwerden       Vrouwtje                Nieuwe Niedorp                                  0966
Hess            Willemina Hendrika      Amsterdam               Alkmaar                 0689
Heusden van     Wouter Gijsbertus       Ameide                  Alkmaar                 2048
Heuvel          Aafje                   Zwaag                                           0956
Heuvel          Simon                   Zwaag                                           0453
Heuvel van den Dirk Jan                 Haarlemmermeer                                  2146
Hijmensen     Margaretha Johanna Aleida Haarlemmermeer                                  1909
Hillebrand      Hester                  Hellevoetsluis                                  0352
Hinte van       Dorothea Frederika      Muiden                                          0996
Hirs            Maria                   Alkmaar                                         1737
Hirschig        Adriana Wilhelmina      Enkhuizen               Alkmaar                 1960
Hirschig        Anna                    Amsterdam                                       1993
Hirschig        Antonia Mathias         Naarden                 Alkmaar                 1993
Hissink         Gesina Angenetta        Zutphen                 Bussem                  1954
Hoebee          Mieke                   Groningen               Alkmaar                 0981
Hoefnagel       Aaltje                  Urk                                             0723
Hoek van der    Jacob                   Winkel                                          1172
Hoek van der    Johanna Cornelia        Winkel                                          1172
Hoek van        Maria Louisa Henrica    Tilburg                                         1070
Hoekmeijer      Johannes                Alkmaar                 Alkmaar                 1600
Hoekstra        Jenny                   Heiloo                  Schoorl                 1696
Hoekstra        Tjisse Alardes          Koedijk                 Laren, Noord-Holland    1320
Hoeve ten       Aaltje                  Kampen                                          1454
Hoffman         Hendrika                Amsterdam                                       0856
Hofman          Geertruida Agatha       Alkmaar                                         0112
Hofstra         Marijke Fokkes          Oldeboorn                                       1193
Hoijer          Heinrich Ludwig August  Ilten, Hannover                                 1886
Hollander       Aleida Johanna          Kampen                                          0901
Hollander den   Fredrik Johannes        Alkmaar                 Zeist                   0426
Hollander       Margaretha Maria        Lemmer                  Alkmaar                 0322
Hollenberg      Theodorus               Bergen, Noord-Holland                           0546
Holsmuller      Geertje                 Alkmaar                 Bergen, Noord-Holland   1971
Holzmüller      Frans Hendrik           Hoorn                                           1845
Homma           Aaltje (Ali)            Heerlen                                         1212
Homma           Douwe                   Workum                                          1212
Honig           Hendrik                 Zaandijk                                        0473
Hoogendijk      Lucas                   Amsterdam                                       0191
Hoogerbeets     Sophia Clara Greta      Amsterdam                                       1892
Hoogeveen       Alida Johanna           Hasselt                                         0983
Hoogland        Geertje                 Meppel                                          0711
Hoogland        Jan                     Spanbroek               Alkmaar                 0740
Hoogland        Jan (Gz)                Zuid- en Noordschermer                          0786
Hoogland        Pieter (Jz)             Zuid- en Noordschermer                          0786
Hooglugt        Anna Catharina          Haarlem                                         1111
Hoogvorst       Gerrit                  Heerhugowaard                                   1423
Hoogvorst    Nicolaas Antonius Johannes Amsterdam                                       1448
Hoogvorst       Trijntje                Helder                                          0995
Hop             Dieuwertje              De Rijp                                         1145
Horjus          Jacob Marten            Amsterdam                                       1205
Horn            Adriaan                 Amsterdam                                       0864
Horst van der   Alida                   Mijdrecht                                       0185
Horsten         Cornelius Aloijsius     Tilburg                                         1309
Hortensius      Nicolaas                Bodegraven                                      1998
Hosbach         Catharina               Alkmaar                 Alkmaar                 1442
Houten van      Bouwe                   Leek                                            1160
Houten van      Jan                     Donkerbroek                                     1160
Houten van      Maria Margaretha        Amsterdam                                       0096
Houten van      Theodorus Johannes      Amsterdam                                       0096
Houthuijse      Magdalena Christina     Amsterdam                                       0010
Houtman         Grietje                 Schermerhorn                                    0736
Houtum van      Arnoldus Johannes       Arnhem                  Alkmaar                 1971
Hovenier        Leendert                Nieuwe Niedorp                                  1118
Hueting         Sophia Hermina          Rotterdam                                       0672
Huijbers        Geziena Maria           Heemstede               Alkmaar                 0128
Huisman         Abraham Jacob Cornelis  Zaandam                                         1718
Huizenga        Ebeltje Baflo           Alkmaar                                         1515
Huizer          Anna Johanna Christina  Oosthuizen                                      1030
Huizer        Anthonia Hendrika Johanna Oosthuizen                                      1030
Hulst           Gerrit Nicolaas         Alkmaar                                         0027
Humer           Hermanus                De Rijp                                         0253
Huskes          Elisabeth               Zutphen                                         1195
Huurman         Willemijntje            Amsterdam                                       0833
IJspelder    Johanna Hendrika Gerardina Rotterdam                                       1626
Ilbrink         Egbertje                Kampen                                          1008
Imecs           Ilona                   Budapest                Alkmaar                 0718
Imhülsen   Heinrich Wilhelm Adolph 	Hannover, Duitsland                             1972
Immink      Anna Maria Helena Catharina Bergen op Zoom                                  1936
Inderhees       Catharina Helena        Lingen, Duitsland                               1693
Ippen           Gerhardus               Arnhem                                          0029
Ippen           Trijntje                Alkmaar                                         0029
Irraël          Anna Maria              Den Helder                                      0586
Isselmann       Bernard Hendrik Fredrik Zwolle                                          1705
Jager de        Antonia                 Zuilen                                          0239
Jager           Heiko                   Meeden                                          0075
Jansen          Hendrik                 Den Helder              Alkmaar                 1975
Jansen          Hendrik Jan             Deventer                                        1934
Jansen          Kornelia                's-Gravenhage                                   1506
Jansen          Maria                   Beverwijk                                       0399
Jansma          Hiltje                  Donkerbroek                                     1160
Janssen         Anna                    Helder                                          0942
Jimmink         Antje                   Callantsoog                                     1777
Jong de         Aaltje                  Hoorn                                           0411
Jong de         Geertruida Christina    Alkmaar                                         0083
Jong de         Geziena Christina       Rotterdam                                       0235
Jong de         Jan                     Zuid- en Noordschermer                          0237
Jong de         Jan                     Barsingerhorn                                   0919
Jong de         Jan                     Wijdenes                                        0386
Jong de         Jan                     Rotterdam                                       0919
Jong de         Juliana Catharina       Haarlem                                         1727
Jong de         Maartje                 Rotterdam                                       0919
Jong de         Pieter                  Zuid- en Noordschermer                          0237
Jonger          Simon                   Oudkarspel                                      1606
Jongh Visscher, Johanna Antonia         Ransdorp, Amsterdam                             0657
Jongman         Elisabeth               Sappemeer                                       0184
Jongsma         Hendrik                 Koedijk                                         0355
Jongsma         Wijbrand                Lemsterland                                     0355
Jongstra        Fokje                   Lippenhuizen            Alkmaar                 1313
Jonker          Cornelis                Helder                  Alkmaar                 1925
Jonker          Dieuwertje              Sijbekarspel                                    1613
Jonker          Jacob                   Sijbekarspel                                    1613
Jonker          Jacoba Trijntje         Schoorl                                         0891
Jonker          Jan Wilhelm (Jan)       Bergen, Noord-Holland                           0084
Jonker          Rebecca Adriana         Akersloot                                       0359
Jonkman         Dirk                    Hoorn                                           0657
Joostens        Michelina Harmanna      Veendam                                         1517
Joseph         Aleida Albertine Eveline Krampon                 Alkmaar                 0841
Joustra         Jantje                  Harlingen                                       1639
Jumelet         Jan                     Rotterdam                                       1417
Kaaijk          Dirk                    Westzaan                                        1949
Kaal            Hendrikus               Apeldoorn                                       1274
Kaij            Aagje                   Ursem                                           0885
Kaij            Wijntje                 Ursem                                           0237
Kaleveld        Grietje                 Wieringen                                       1573
Kalverboer      Grietje                 Akersloot                                       0934
Kamper        Maria Christina Catharina Alkmaar                 Beverwijk               0197
Kamper          Petrus Wilhelmus        Den Haag                                        0213
Kamper          Susanna Antonia         ´s-Gravenhage                                   0213
Kann            Amalia Anna Jacoba      Brussel                                         1698
Kant            Antje                   Wieringerwaard                                  1725
Kant            Arie                    Harenkarspel                                    1232
Kaper           Grietje                 Helder                                          0709
Kat             Trijntje                Wormerveer                                      0459
Kate ten     Cornelia Arnolda Frederika Deventer                                        1570
Kater           Autje                   Wieringerwaard                                  1700
Kater           Christoffel             Nieuwendam                                      0642
Kater           Grietje                 Alkmaar                 Alkmaar                 1872
Kater           Jansje                  Wieringerwaard          Apeldoorn               1702
Keg             Alida                   Zaandam                                         1743
Keijser         Pieter Sijbrand (Szn)   Texel                                           0964
Keijser         Sijbrand                Texel                                           1715
Keijzer         Francina Pieternella    Zierikzee                                       0955
Keizer          C.                      Zijpe aan het Zand      Arnhem                  1912
Keizer          Grietje                 Zuid Scharwoude                                 1247
Kemmerling      Josephine Agnes (Fine)  Steele, Duitsland                               0038
Kemp            Cornelis Jacobus Sr     Amersfoort                                      1211
Keppel          Gerritje                Amsterdam                                       0669
Kesselaar       Klaas                   Alkmaar                                         0018
Keuter          Maria Albertine         Alkmaar                 Haarlem                 1908
Kieft           Catharina (To)          Heerhugowaard           Alkmaar                 1058
Kieft           Harmke                  Alkmaar                 Dordrecht               0374
Kieft           Stijntje                Avenhorn                                        1909
Kiewitt         Dirk                    Alkmaar                                         0056
Kikkert         Pieter Simon Anton                              Heiloo                  0921
Kistemaker      Pieter                  Harencarspel                                    0589
Klaassen        Bartha                  Hoorn                                           0453
Klaver          Hillegonda Cornelia     Abbekerk                Alkmaar                 1301
Klijnsma        Roel                    Joure                                           0758
Klinkert     Margaretha Neletta Amailia Ilpendam                                        1594
Klomp           Elbrücht           	Koedijk                 Beverwijk               0883
Klomp           Jannetje                Oterleek                                        1547
Kloos           Johanna Saakje          Goes                                            1197
Klooster van de Cathalina               Barsingerhorn                                   1792
Kluck           Walter                  Osterwieck, Duitsland                           0294
Kluitman        Pieter                  Gouda                                           1717
Knap            Agatha                  Hoorn                                           0311
Knoppers        Jacob (WKzn)            Baarn                   Alkmaar                 0869
Knoppers        Willemina Karolina      Franeker                                        1398
Koch            Agatha Maria            Helder                                          0154
Koch            Georg Conrad Theodor    Helder                                          0154
Koch            Johanna Frederika       Helder                                          0154
Koczo           Eszter                  Vasad, Hongarije                                0217
Koesemans       Antoinette Johanna      Rotterdam                                       0056
Kohlhage        Martha                  Dortmund, Duitsland                             1180
Kok             Antje (Anna)            Broek op Langedijk                              1569
Kok de          Lena Catharina          Den Helder                                      1080
Kok             Dieuwertje (Dieuw)      Broek op Langedijk                              1569
Kok             Johanna                 Vries, Duitsland                                1149
Kok             Willem                  Den Helder              Alkmaar                 0403
Kommer          Jan                     Heemstede                                       0156
Kommer          Jan (Dz)                Avenhorn                                        0923
Kommer          Maartje                 Berkhout                                        0386
Koning          Gerrit                  Wedde                   Alkmaar                 1563
Koobs           Jan Koop                Staphorst                                       0020
Koobs           Maria Alida Elisabeth   Gouda                                           1684
Kooij           Aafje                   Limmen                                          0839
Kooij           Elisabeth               Sint Pancras                                    0908
Kooij           Klaas                   Heerhugowaard                                   0343
Kooij           Maartje                 Heerhugowaard                                   1291
Kooij           Sieuwtje                Heemskerk               Roermond                1544
Kooijman        Hendrik Antoon          Nieuwer-Amstel                                  0086
Koomen          Jan                     Assendelft                                      1582
Koomen          Maria Johanna (Rie)     Den Helder                                      1582
Koopmans        Antje                   Berne                   Forstoarn               2003
Koorn           Helena Geertruida Maria Alkmaar                                         0847
Koorn           Geertje                 Hoogwoud                Alkmaar                 0692
Koorn           Geertruida              Alkmaar                                         0134
Koorn           Helena Geertruida Maria Alkmaar                 Alkmaar                 0136
Koorn           Hendrik                 Sijbekarspel                                    1213
Koot            Johannes                                        Alkmaar                 1927
Koppe           Magdalena Lugretia      Amsterdam                                       1512
Koppen          Jan                     Graft                                           1155
Koppen          Maria (Marie)           Graft                                           1155
Koppes          Antje (Anna)            Avenhorn                                        0899
Korlvinke       Johannes                Alkmaar                                         1791
Kort            Dirk                    Den Helder              Alkmaar                 1806
Kort            Thomas Gijsbertus       Den Helder                                      1252
Korver de       Anton Poulus            Sliedrecht                                      1589
Korver de       Kommer                  Sliedrecht                                      1589
Kos Koolhaalder, Jacoba                 Vlaardingen             Voorburg                0926
Kossen          Dieuwertje              Anna Paulowna                                   0632
Kostelijk       Maartje                 Broek op Langedijk                              0983
Koster          Christina Margaretha    Bloemendaal                                     1681
Koster          Louisa Duco Engeltje    Amsterdam                                       0070
Koster          Pieter                  Heerhugowaard           Alkmaar                 1313
Koster          Simon                   Nieuwe Niedorp                                  0625
Kouwen          Jan                     Heemstede                                       1169
Kouwen          Jan                     Haamstede                                       0540
Kraak           Jan Hendrik             Barendrecht                                     0368
Kramer          Aaltje                  Koedijk                                         1689
Kramer          Jannetje                Beemster                                        0985
Kramer          Pieternella Maria       Terschelling                                    1584
Kramer          Thomas                  Helder                                          0873
Kranenborg      Hillechien              Bellingwolde                                    1631
Kranenburg      Antoon                  Ter Aar                                         0660
Krätzschmar     Ingo Roland             Bad Blankenburg         Alkmaar                 1433
Kreté           Jansje                  Amsterdam                                       0248
Kreuzen         Hendrikje               Amsterdam                                       1165
Krijnse         Leentje                 Nijmegen                                        1876
Krom            Petronella              Wormerveer              Bennebroek              0781
Kroon           Geertje                 Oudkarspel                                      0858
Kroon           Geertje                 Oudkarspel                                      1263
Kroon           Johann Wilhelm Cornelis Noord Scharwoude                                1936
Kroon           Maartje                 Harenkarspel                                    1567
Kroon          Pieter (Alias Kees Stet) Uitierswoud                                     1047
Kroon           Sijtje                  Oudkarspel                                      1968
Krul            Anna                    Medemblik                                       1174
Kuijper         Georg Hendrikus Abraham Alkmaar                                         1699
Kuijper         Gijsbert Kornelis Jan   Amsterdam                                       1699
Kuijper         Nikolaas                Schagen                 Alkmaar                 0322
Kuilman         Jan                     Oude Niedorp                                    0933
Kuiper          Richtje                 Makkum                                          1638
Kuiper          Trijntje                Edam                                            1637
Kuit            Grietje                 Sint Maarten                                    1503
Kuit            Trijntje                Oudorp                                          0478
Kunnen          Jan Thijs               Leeuwarden                                      0875
Kuus            Gijsberta               Zeist                                           2142
Kwantes         Catharina               Krommenie                                       1699
Laaken van der  Dorothea Johanna        Den Helder                                      1616
Laan van der    Diewerke                Tiel                                            1408
Laan van der    Hilletje                Groningen               Alkmaar                 1600
Laan van der    Roelf                   Loppersum                                       1408
Labberté        Anna Maria Susanna      Ürdingen, Duitsland                             1173
Lafontaine      Eduarda                 Wonosobo                Amsterdam               0216
Lak             Maartje                 Helder                                          1097
Lambertus       Martin                  Haarlem                                         0366
Lammerink       Hendrika                Enschede                                        1086
Land van 't     Jan                     Groningen               Norg                    1603
Lange           Antje                   Winkel                                          1791
Lange de        Abraham Pieter          Alkmaar                                         1942
Lange de        Catharina Jacoba        Alkmaar                 Alkmaar                 1915
Lange de        Hendrik Jan             Alkmaar                                         1698
Lange de        Jan Marie               Middelburg                                      0944
Lange de        Margaretha Petronella   Alkmaar                 Wassenaar               1897
Lange de        Margaretha Petronella   Alkmaar                                         1942
Lange           Erna Gertrud            Woschkow, Duitsland                             0043
Langedijk       Klaas                   Hensbroek               Apeldoorn               1759
Langenbeck      Margaretha Minna        Kaiserslautern,                                 1251
Langereis       Marijtje (Marie)        Berkhout                                        0912
Langeveld       Arnoud                  Texel                                           1523
Langeveld       Elisabeth Gerbrechtdina Warmond                                         1666
Langeveld       Hendrik Martinus        Zijpe                                           1666
Langewis        Klaartje                Wormerveer                                      1903
Langhout        Adriana Margaretha      Nieuwveen               Alkmaar                 1550
Lans            Willem                  Enkhuizen               Alkmaar                 1819
Leegwater       Aaltje (Alie)           Graft                                           1139
Leek van der    Anna Katharina          Andijk                                          0772
Leenheer        Lijntje                 Heerjansdam                                     0368
Leeuwen         Neeltje                 Zijpe                                           1702
Leeuwen van     Jacobus                 Delft                   Heiloo                  1733
Leeuwen van     Margje Adriana          Nieuwveen                                       1120
Leeuwenkamp     Guurtje                 Hasselt                                         1925
Leguit          Willem                  Landsmeer                                       0525
Leijer          Jacob Christiaan        Purmerend                                       1632
Lemmers        Geertje Johanna Hermanna Wijhe                                           1409
Lemmers         Laurina Maria Alijda    Raalte                                          0334
Leopold         Martha Henriette        Teteringen              Bergen, Noord-Holland   1999
Leskau          Therese Wanda           Borbeck, Duitsland                              1274
Lesterhuis      Abraham                 Groningen               Alkmaar                 1209
Lewis           Elisabeth               Venhuizen                                       1558
Lewis           Jacob                   Venhuizen                                       1003
Lidth de Jeude van, Jhr Martinus Elisa  Tiel                                            1671
Lidth de Jeude van, Jkh Willem Frederik Gorinchem                                       1671
Lidth de Jeude van, Jkv Maria           Ridderkerk                                      1671
Lienen van      Klaas                                           Egmondbinnen            0570
Lienesch        Bernard W. Georg        Tütingen, Duitsland                             1715
Liesveld        Gerard                  Rotterdam               Alkmaar                 1029
Lind            Hiske                   De Rijp                                         1742
Lind            Jacob (Hzn)             De Rijp                                         1743
Lind            Jan Hendrik             Koog aan de Zaan                                0958
Linde           Lammigje                Dedemsvaart             Alkmaar                 1488
Linde van der   Cornelia Hendrika       Dordrecht               Alkmaar                 0658
Linde van der   Tjaltje                 Franeker                                        0260
Linden van der  Anna                    Leiden                                          0456
Lingeman        Anna                    Zwartsluis              Alkmaar                 1926
List            Aris (Kz)               Texel                                           1795
Lodder          Reijer                  Harenkarspel                                    0723
Looper de       Teunis                  Amsterdam                                       0400
Louis           Adriaan Marinus         Renesse                                         1622
Lovink          Gerrit Jacob            Doetinchem              Alkmaar                 1752
Luijting        Klaas                   Zuid Scharwoude                                 1513
Lutjeharms      Wilhelm                 Hengstlage, Oldenburg   Alkmaar                 1926
Maanen van      Gerrit Diderik          Hoorn                                           1763
Maanen van      Jacob                   Wageningen                                      1763
Maanen van      Justina (Stien)         Amsterdam                                       1428
Maarleveld van  Gerrit Johannes         Heiloo                                          1008
Maarleveld van  Pieter                  Heiloo                                          1008
Maas van der    Daniël                  Zierikzee                                       1486
Maas            Willem Jacobus Diderich Haarlemmermeer                                  1636
Mackaij         Margritha Johanna       Dordrecht                                       1270
Maclaine Pont,  Archibald               Medemblik                                       1956
Madderom        Klaas                   Sint Pancras                                    0042
Maggaij         Willempje               Zaandam                                         1670
Makelaar        Antje                   Den Helder              Alkmaar                 1806
Man de          Helenus Adrianus        Hardinkxveld            Alkmaar                 1284
Mandere van der Johan Paulus            's-Gravenpolder                                 1787
Manneveld       Margaretha              Harencarspel                                    1232
Marken van      Maartje                 Callantsoog                                     1937
Maschhaupt      Fredrik Hendrik         Amsterdam               Alkmaar                 1608
Mastenbroek     Gerritje                Rotterdam                                       0243
Matthes         Anna Elisa              Reichenbach, Duitsland  Alkmaar                 1240
Mazure de     Cornelis Johannes Jacobus Anna Paulowna                                   1580
Medenbach de Rooij van, Mechteld        Jogjakarta              Alkmaar                 1225
Mee van der     Theodora Wilhelmina     Stad Doeinchem                                  0823
Meijenfeldt von Carl                    Amsterdam                                       1019
Meijer          Catharina               Winsum                                          0976
Meijer          Cornelis                Zuid- en Noordschermer                          0943
Meijer de       Henri Barend            Bondowoso               Alkmaar                 0808
Meijer          Hermann Gerhard         Berge, Duitsland                                1730
Meijer          Hermannes               Sneek                                           0976
Meijer          Sjoukje                 Reitsum                                         0976
Meindersma      Tjitske                 Franekeradeel                                   1468
Meinis          Pieter                  Zuid- en Noordschermer                          1421
Melchior        Grietje (Guurtje)       Winkel                                          1878
Menkens         Conradina               Mathilda                Amsterdam               1049
Mensonides      Haije                   Molkwerum               Alkmaar                 1924
Merkestein      Cornelia Dirkje         Utrecht                                         1407
Messelaar       Dirk                    Limmen                  Alkmaar                 0131
Met             Jacob                   Heerhugowaard                                   1644
Met             Jacob                   Heerhugowaard                                   0914
Met             Jan                     Heerhugowaard                                   1644
Met             Maartje                 Beemster                                        1548
Metselaar       Immetje                 Alkmaar                                         0041
Meulen van der  Albertje (Rz)           Sneek                                           0634
Meulen van der  Rein (Hz)               Wier                    Alkmaar                 0768
Meulen van der  Rijkele                 Sneek                                           0634
Meurs           Heimmentje              Schagen                                         1621
Meurs           Jacob                   Haarlem                 Alkmaar                 1527
Meurs           Pieter Cornelis         Schagen                 Alkmaar                 2002
Mienis          Johanna Catharina       Noord Scharwoude                                1252
Miessen         Pieter                  Oudorp                                          0097
Mijlhoff        Jan                     Almaar                                          0184
Mik de          Jan Jacob               Beverwijk                                       0663
Milaan van      Catharinus Diederikus   Lekkerkerk                                      0264
Minderaa        Wilhelmina Arnoldina    Amsterdam                                       1019
Minderhoud      Willem                  Westkapelle             Alkmaar                 1798
Minkman         Elisabeth Johanna       Didam                                           0169
Misik           Mária                   Ebergenij, Hongarije                            0665
Modder          Neeltje                 Heiloo                                          0614
Modderman       Sebastiaan Mattheus     Groningen               Frankfurt am Main       1958
Molen van der   Antonia                 Heiloo                                          0252
Molen van der   Cornelis                Zijpe                                           1559
Molen van der   Jan                     Obdam                                           1559
Molen van der   Johannes                Broek op Langedijk                              1560
Molen van der   Klaas                   Broek op Langedijk                              0680
Molen van der   Petronella              Heiloo                                          0174
Molen van der   Pieter                  Broek op Langedijk                              0680
Molenaar        Wijntje                 Koedijk                                         0392
Monnier         Helena                  Den Helder                                      1267
Mooij           Cornelia                Alkmaar                 Alkmaar                 0193
Moraal          Johannes                Edam                                            0716
Moraal          Maria Christine         Alkmaar                                         0205
Morel           Gerrit Cornelis         Amsterdam                                       0948
Morra           Henri François          Zijpe                                           1646
Morriën    	Ida                     Amsterdam                                       0952
Morriën    	Jan Willem Frederik     Amsterdam                                       0952
Mostert         Weert                   Wieringen               Alkmaar                 0195
Mourik          Barendina               Hoorn                                           1549
Mühring    	Gerrit Wilhelm Marie    Steenbergen                                     1804
Mulder          Abraham Rudolf          Beile                                           0972
Mulder          Anton                   Purmerend                                       0318
Mulder          Cornelis                Wieringen                                       0562
Mulder          Cornelis                Dordrecht               Rotterdam               1651
Mulder          Dirk                    Avenhorn                Alkmaar                 1262
Mulder          Elisabeth               Zaandijk                                        0965
Mulder          Grietje                 Avenhorn                                        0677
Mulder          Margien                 Groningen                                       1622
Mulder          Sjoerd                  Opeinde                                         0777
Mulders         Hendrika                Alkmaar                 Alkmaar                 1651
Muller          Otto Julius Rudolph     Surabaia                Alkmaar                 0216
Mundt           Hedwig Anna Clara       Samotschin, Polen                               0084
Nagelhout       Bertus                  Barsingerhorn           Alkmaar                 1853
Nap             Trijntje                Hensbroek                                       1833
Nettenbreijers  François Jean Henri     Kampen                                          1184
Niemeijer       Jantiena Lamberta       Beerta                  Epe                     1865
Nienes van      Alida                   Uitgeest                                        1227
Nienes van      Klaas                   Noord Scharwoude                                0961
Nienes van      Margaretha              Uitgeest                                        1253
Nierop          Maartje                 Sint Pancras            Alkmaar                 0071
Nieuwenhuis     Dorothea                Helder                                          0650
Nieuwenkamp     Gerrit Jan              Hasselt                 Alkmaar                 1785
Nieuwenkamp     Hendrikus Johannes      Hasselt                 Alkmaar                 1785
Nieuwland       Neeltje                 Den Helder                                      0489
Nijmeijer       Atze                    Meppel                                          1454
Nijs de         Femmigje Maria          Bergen, Noord-Holland                           0798
Nijs de         Grietje                 Bergen                                          1214
Nobel de        Neeltje                 Sassenheim                                      1008
Nooij           Maartje                 Buiksloot                                       1128
Noordanus       Gerardus                Bernard                 's-Gravenhage           1506
Noorman         Jakob                   Zwolle                                          1474
Noot            Martje                  Den Helder              Alkmaar                 0970
Nouwem          Arie                    Hendrik Ido Ambacht     Norg                    0760
Oever van den   Arie                    Katwijk                                         1234
Ohlen           Adrianus                Oosterbeek              Alkmaar                 1724
Ohmstede        Cornelia Christina      Alkmaar                                         1800
Ohmstede        Volkert Simon           Alkmaar                 Alkmaar                 1677
Olie            Dirk                    Nieuwe Niedorp                                  1591
Oliemans        Neeltje                 Mijdrecht                                       2146
Olivier         Krijna                  Rotterdam                                       0601
Olivier         Leendert                Rotterdam                                       0601
Olivier         Pieter                  Hekelingen                                      0601
Onvlee          Helena                  IJlst                   Alkmaar                 1278
Oord van der    ?                       Akersloot                                       1826
Oord van der    Aaltje                  Harenkarspel                                    0918
Oord van der    Anna Maria Catharina    Barsingerhorn                                   1821
Oord van der    Cornelis (Jzn)          Den Helder                                      1821
Oord van der    Jan Frederik            Barsingerhorn           Bergen, Noord-Holland   1822
Oort            Arent Joan Petrus       Rotterdam                                       1857
Oort            Petronella Everharda    Broek in Waterland                              1673
Oorthuizen      Maria Johanna           Weesperkarspel                                  0214
Oostdijk        Bart                    Oud en Nieuw Gastel     Alkmaar                 0053
Oostenbrugge van Elisabeth              Stellendam                                      0783
Oosterbaan      Maartje                 Den Helder                                      0150
Opheikens       Grietje Wedde           Zaandam                                         1563
Osinga          Meindert                Dockum                                          0623
Otjes           Cornelis                Beemster                                        1548
Ottink          Phillippus              Zwartsluis                                      1149
Oudejans        Dirk Willem (Dik)       Sint Pancras            Alkmaar                 0057
Oudejans        Petrus                  Purmerend                                       0057
Outmans         Jansje                  Amsterdam                                       1607
Ouwens          Monique                                         Heerhugowaard           0611
Over            Trijntje                Spanbroek                                       1902
Overdijk        Pieter Paulus           Krommenie                                       0901
Overduin        Jeannette Petronella    Zwammerdam                                      1860
Overeem         Jan                     Beemster                                        0398
Paardekooper    Agatha                  Purmerend                                       0972
Paarlberg       Maria                   Alkmaar                                         0145
Paauw           Aafje                   Alkmaar                                         0021
Paauw           Antje                   Millingen                                       0760
Pabbruwe        Hermanus Abraham        Middelburg                                      1626
Paling          Jan Ernst Coenraad Roel Woerden                                         0239
Pantekoek     Jacoba Frederika Carolina Ambaxxx, Ned. Indië                             1776
Paulisse        Johannes Hermanus       Rotterdam                                       0373
Paulusma        Johannes Paulus         Bergum                                          0203
Peereboom       Pieter Jan              Wieringen                                       1619
Peereboom       Teuntje                 Avenhorn                                        1518
Peetoom         Cornelis Jan            Oude Niedorp                                    0652
Peijs           Trijntje                Koedijk                                         1591
Pels            Jannetje                Alkmaar                 Alkmaar                 1834
Peperkamp       Guurtruida Petronella   Alkmaar                 Alkmaar                 1653
Peppel          Evert                   Wageningen                                      1195
Pesser          Jacob Coenraad          Alkmaar                 Alkmaar                 1627
Petri           Antje Wilhelmina        Haarlemmerliede en                              1181
Phaff           Jacobus                 Akersloot                                       1139
Pieter          Eilander                Hoorn                                           1003
Pijcke          Anton Charles Ludovicus Bandoeng, Ned. Indië    Alkmaar                 0180
Pijcke          Augustinus              Schoondijke                                     0180
Pijl            Golida                  Zwolle                                          1168
Pijnacker Hordijk, Geertje Janna        Zoelen                                          1671
Pijning         Pieter Hendrik          Terapel                                         1968
Pijper          Klaas                   Schermerhorn                                    0316
Pijper          Neeltje (Nelly)         Bergen op Zoom                                  1710
Pijper          Pietertje               Heerhugowaard                                   0914
Pijper          Simon                   Schermerhorn                                    0316
Pilipenko       Natascha                Dnjeproetrovsic,                                0243
Pilon           Geertje                 Delfzijl                                        0716
Pilon           Hemmechiena (Hemmie)    Groningen                                       0708
Pilon           Jacob Berend            Appingedam                                      0205
Pilon           Jurjen                  Wildervank                                      0708
Pirsouw Sohoka, Peter                   Merauke                 Alkmaar                 0765
Pittana         Giovanni                Segwals, Italia         Alkmaar                 0236
Plaat van der   Maria                   Helder                                          0154
Planting        Joukje                  Kooten                                          0587
Plas van der    Arendje                 Katwijk                                         0060
Plegt ter       Aleida Elisabeth        Urk                                             0725
Ploeg van der   Sipkje                  Sneek                                           0374
Plukker         Frederika               Oude Pekela             Alkmaar                 1925
Poelstra        Gepke                   Augustinusga,                                   0161
Poeze           Klaas                   Oude Niedorp                                    0349
Pol van der     Trijntje                Oudendijk                                       0863
Polak           Barend                  Hooge en Lage                                   1475
Polak           Geertje                 Hooge en Lage                                   1475
Polak           Johannes Marinus (Jo)   Rotterdam                                       0021
Polak        Wilhelmina Johanna (Willy) Alkmaar                                         0021
Poll            Dirk                    Alkmaar                 Koog aan de Zaan        1855
Poll van de     Jan                     Alkmaar                 Alkmaar                 1043
Poll van de     Nicolaas                Alkmaar                                         1166
Polman          Aldert Rietema          Roden, Drenthe          Ermelo                  1203
Pool            Adriana Bertha          Basingerhorn                                    0540
Pool            Cornelia Petronella     Grootebroek                                     1536
Poortenaar      Nelly Johanna           Osterfeld, Duitsland                            1014
Poorter         Paulus (Pol)            Blokzijl                                        0882
Poot            Jacoba                  Overschie                                       1302
Porck           Eduard Johann           Essen                                           0169
Pors            Hermina                 Rotterdam                                       1587
Porte           Grietje Jans            Winkel                  Alkmaar                 1535
Porte           Jan                     Finkum                                          1535
Porte           Maria Wilhelmina        Winkel                                          1535
Porte          Teodora Margaretha Maria Winkel                                          1535
Portegijs       Pieter                  Barsingerhorn                                   0826
Post van der    Gerardus                Heemskerk                                       0224
Posthuma        Douwe                   Drachten                                        0619
Pot             Anna Barbera            Alkmaar                 Avranches               1686
Potgieser       Johan Godfried          Hoorn                                           1830
Potgieser       Pieter Jan              Graft                   Oudorp, Noord-Holland   1229
Praat           Margaretha              Amsterdam               Alkmaar                 1943
Preijer         Adriana                 Alkmaar                 Haarlem                 1677
Prins           Johanna                 Amsterdam                                       0125
Pruijs          Johanna Catharina       Amsterdam                                       0373
Purmer          Grietje                 Hoogwoud                                        0749
Purmer          Leentje                 Hoogwoud                                        1213
Putte van de    Willem                  Arnemuiden              Alkmaar                 1042
Putten van      Anna                    Oudorp                                          0701
Raad de         Trijntje                Alkmaar                                         0795
Raat            Simon Hendrik           Weesp                   Leidschendam            1282
Raijer          Willem                  Grootebroek                                     1833
Ranzijn         Cornelis Johannes       Bergen                                          1082
Rappold         Hermanna Margaretha     Amsterdam                                       1410
Raven           Neeltje                 Schagen                                         0550
Ravensbergen    Barbara Clasina         Koudekerken                                     0660
Ree van         Neeltje Alida           Stad aan het                                    1421
Regt de         Cornelia Neeltje        Wolphaartdijk           Alkmaar                 1572
Reijmer      Geertruida Gerarda Johanna Nijmegen                                        0676
Reitsma         Piet                    Berne                   Forstoarn               2003
Rempt           Corrie                  Nieuwe Niedorp                                  0929
Rempt           Trijntje                Schagen                                         0692
Rennert         Maria Catharina         Utrecht                                         1840
Rentenaar       Arie                    Barsingerhorn                                   0883
Rentenaar       Pietertje               Barsingerhorn                                   1294
Reurslag        Hendrik Nikolaas Kasper Kampen                                          0041
Ridder de       Clasina Willemina       Dordrecht                                       1581
Ridderbos       Berendina Harmina       Onstwedde                                       0708
Ridderhof       Hendrika Gerritdina     Dordrecht               Alkmaar                 1651
Rijff           Gesina Leonora (Nora)   Amsterdam                                       0962
Rijn van        Johan Frederik          Rotterdam                                       0955
Rijn van        Jordaan                 Papendrecht                                     0955
Rijss           Johannes Petrus         Norg                                            1117
Rikkers         Louise Jannine          Amsterdam                                       1256
Ringeling       Jannetje Hendrika       Muiden                  Hoorn                   1924
Robertson       Susanna                 's-Gravenhage                                   1239
Roderwijn       Maartje                 Graft                   Alkmaar                 1785
Roek            Kornelia                Kuinre                                          1121
Roesink         Geertruida Golida (Go)  Zwolle                                          1168
Roesink         Hendrik Louis Ferdinand Zwolle                                          1168
Roest van der   Dirkje Petronella       Amsterdam                                       1510
Roggeveen       Alida                   Zijpe                                           0997
Rol             Jacob                   Sloten                                          0116
Rol             Jansje Hillegonda       Oosthuizen                                      0827
Rol             Maartje                 Blokker                                         0397
Rolle           Neeltje                 Enkhuizen                                       0613
Rommel        Geerhardus Frederik Karel Zwolle                  Alkmaar                 0759
Roodzant        Cornelis (Jcz)          Dirksland               Alkmaar                 1645
Rooij de        Hendrika Johanna        Utrecht                                         0705
Roos            Cornelis                Heerhugowaard                                   0905
Roos            Maria Elizabeth         Noord                   Scharwoude              1075
Rossem van      Cornelis                Weesp                   Alkmaar                 1225
Rossem van      Femia Alijda            Pladjoe                 Bergen, Noord-Holland   1225
Rotgans         Johan                   Schagen                                         1892
Rover de        Catharina Helena        Alkmaar                                         0029
Rozeboom        Cornelia Johanna Jacoba Amsterdam                                       0057
Ruijgh          Grietje                 Ameland                                         1249
Ruijter de      Dirk                    Wijde Wormer                                    1981
Ruiter          Antje                   Hensbroek                                       1507
Ruiter de       Cornelis                Zaandijk                                        1111
Rus             Arie                    Sint Pancras                                    0366
Rutgers         Johanna Maria Catharina Arnhem                                          0575
Rutsen          Jacob                   Zuid Scharwoude                                 1147
Rutsen          Jacob Jr                Zuid Scharwoude                                 1147
Rutsen          Trijntje                Zuid Scharwoude                                 0737
Saal            Dieuwertje              Hoogwoud                Koedijk                 1287
Scalë           Cornelia Geertruida  	Alkmaar                 Alkmaar                 1872
Scale           Georg                   Emben                   Alkmaar                 1872
Schaap        Fredericus Gerardus Lucas Hoorn                                           1165
Schagen         Jan                     Alkmaar                                         0159
Schagen         Leo                     Alkmaar                                         0159
Schagen         Lourens                 Oudkarspel                                      1459
Schagen van    Marinus Jacobus Cornelis Middelburg                                      1532
Schaik van      Christiaan Jacobus      Geldermalsen                                    0898
Schanssema      Gerard                  Alkmaar                 Den Helder              1238
Scheepmaker     Egbertus                Amsterdam                                       0930
Scheer van der  Anna Barbara Jacoba     Leeuwarden                                      1672
Scheer van der  Sjousina                Smilde                                          1212
Scheffener      Krina Magdalena         Mnorg                                           1117
Schellinger     Gerrit                  Wormerveer                                      1518
Scheltus        Maartje                 Nibbixwoud                                      1395
Scheltus        Neeltje                 Nibbixwoud                                      1177
Schenk          Hendrik                 Doornspijk                                      1272
Schenk          Meinsje                 Schagen                                         0570
Schenke         Johann Heinrich Sr      Berge, Hannover                                 1878
Schenkeveld     Arie                    Hazeswoude                                      0977
Schermer        Pieter                  Den Helder              Alkmaar                 1599
Schermerhorn    Dirk (Wzn)              Zijpe                                           1640
Schermerhorn    Hendrica                Akersloot                                       1690
Schermerhorn    Neeltje                 Sint Maarten                                    1646
Schermerts      Johan                   Heiloo                                          0614
Schilperoort    Cornelia Margaretha     Delfshaven                                      0944
Schoen          Barend                  Zaandam                                         1987
Schoen          Cornelis                Anna Paulowna                                   0025
Schoen          Dirk (Wz)               Egmond-Binnen                                   0934
Schoen          Jacob                   Bergen, Noord-Holland                           0934
Schoen          Jacob                   Schagen                                         0418
Schoen          Jacob                   Egmond-Binnen                                   0934
Schoen          Jannetje                Heiloo                  Alkmaar                 1552
Schoen          Margaretha (Grietje)    Egmond-Binnen                                   0934
Schoenmaker     Hendrika Johanna        Amsterdam                                       1184
Schook          Johanna                 Tiel                                            1776
Schoondermark   Bertha Petronella       Maastricht                                      1701
Schortinghuis   Jan                     Koog aan de Zaan                                1538
Schortinghuis   Jan                     Zaandam                                         1538
Schot           Antje (Aaltje)          Alkmaar                                         0795
Schot           Klaas                   Oostzaan                                        0795
Schothorst      Gerbrandus Petrus       Soest                   Oudorp, Noord-Holland   1165
Schouten        Grietje Ziuis           Scharwoude                                      1158
Schouten        Hendrika Margaretha     Haarlem                                         0681
Schouten        Jannetje                Zijpe                                           0661
Schouten        Pieter                  Helder                                          0995
Schreuder       Jochem Lambertus (Jo)   Alkmaar                                         0023
Schrieken       Dirk                    Wieringerwaard                                  0006
Schröder   	Cornelis                Graft                                           1358
Schuitemaker    Catharina               Noord Scharwoude                                1147
Schuitemaker    Maartje                 Oterleek                                        0523
Schuurbeque Boeije, Levina Anna         Zierikzee                                       1706
Schuurman       Catharina Gerritje      Wijk aan Zee en Duin                            1196
Schuurman       Nicolaas Pieter Jan     Haarlemmermeer          Alkmaar                 1539
Schwaner        Eelkje                  Leeuwarden              Alkmaar                 1229
Schwärzer  	Annie                   Hoorn                                           0159
Schwarzer       Dorothea Conraddina     Alkmaar                                         1609
Seiz            Helena Christina        Amsterdam                                       0404
Seret           Kunderina Maria         Sliedrecht              Alkmaar                 1762
Seventer van    Gerritje Johanna        's-Gravenhage           Alkmaar                 0143
Shabe           Maggie                  Evaton, Zuid-Afrika     Alkmaar                 1746
Sibie           Cornelia                Zaandam                                         1554
Siegers         Frans Sikko (Franny)    Urk                     Urk                     0050
Siegers         Sikko                   Alkmaar                 Urk                     0050
Siemelink       Agnieta                 Groningen                                       1566
Siezen          Johanna Elizabeth       Batenburg                                       0941
Siezen          Marie Gerardina         Batenburg                                       0941
Silver          Willem                  Enkhuizen                                       1558
Singwitz        Pauline                 Rotthausen, Duitsland                           0778
Sinnige      Johanna Cornelia Elisabeth Amsterdam                                       0138
Sipman          Jansje                  Anna Paulowna                                   1580
Sipman          Jansje                  Zijpe                                           1150
Slaghek        Catharina Maria Hendrica Amsterdam               Alkmaar                 0136
Sleutel         Ariaantje Maria         Wieringerwaard          Alkmaar                 1284
Slooten         Dieuwertje              Krommenie                                       0061
Slooves         Marijtje                Winkel                                          1535
Slotboom        Cornelis                Groningen                                       0824
Slotemaker      Antje                   Noord Scharwoude                                1606
Sloten van      Wilhelmina              Grijpskerk                                      0485
Sluis           Dirk                    Enkhuizen               Alkmaar                 0974
Smit            Duifje                  Uitgeest                                        0734
Smit            Jan Willem              Den Helder                                      0364
Smit            Maartje                 Anna Paulowna                                   1619
Smit            Maartje                 Heerhugowaard                                   0943
Smit            Rienk                   Kolemerland                                     0877
Smit            Willem                  Haarlemmermeer                                  1975
Snel            Marijtje                Bovencarspel            Alkmaar                 1237
Snoeck          Johanna Grietje         Bergen, Noord-Holland                           1358
Sombroek        Theodorus Josephus      Wormerveer                                      0715
Sostman         Johan Louis Sr          Haarlem                                         0399
Sougée          Willem                  Hoorn                   Alkmaar                 1988
Spaan           Albert                  Akersloot                                       0762
Spaans          Jan                     Schellinkhout                                   0466
Spaans          Pieter                  Avenhorn                Alkmaar                 1943
Spaans          Trijntje                Barsingerhorn           Alkmaar                 0936
Span            Elisabeth               Westzaan                                        0350
Spannemat       Ida Cornelia            Nieuwendam              Alkmaar                 1980
Spengler van,   Jkv Frederique Rosette  Edam                                            1608
Spijkerman      Dirk                    Alkmaar                                         1737
Spreeuw         Maartje                 Anna Paulowna                                   0104
Spruit          Simon                   Bergen, Noord-Holland                           0732
Stadhouders     Johanna Maria           Gemonde                 Alkmaar                 1039
Stam            Betje                   Purmerend                                       0488
Stam            San Annemarie           Alkmaar                 Marmande                0002
Stam van        Wijnand                 Zaamdam                                         1637
Stammes         Aaltje                  Ursem                                           0780
Stap            Willem                  Loemerdjang, Ned.Indië  Alkmaar                 1664
Stapel          Jan                     Heerhugowaard                                   1294
Stapel          Neeltje                 Sijbekarspel                                    1035
Starreveld      Pietertje               Koog aan de Zaan                                1949
Steen           Pieter                  Heerhugowaard                                   1150
Stehouwer       Pieternella Elisabeth   Hendrik Ido Ambacht                             0747
Steinbrückner   Albert Richard          Amsterdam                                       0569
Stelt van der   Adrianus Johannes       Voorburg                                        0780
Stenneken       Maria Margaretha        Amsterdam                                       0096
Sterel          Neeltje                 Terschelling                                    0937
Sterk           Wilhelmina Angenita     Sloten, Amsterdam                               1202
Stiegheuver     Sandor                                          Alkmaar                 1306
Stipriaan van   Lodewijk Frans          Koedijk                                         0509
Stok van der    Eco Theodorus           Nieuwe                  Niedorp                 1574
Stok van der    Johannes Jan            Alkmaar                                         0099
Stoker          P.T.                    Schoterland             Alkmaar                 1067
Stokree         Hendrika Johanna        Arnhem                                          1626
Stolwijk        Gerardus                Bedum                   Nijmegen                1248
Stompff      Johannes Andreas Gerhardus Vorden                  Alkmaar                 1632
Stoorvogel      Huibrecht               Naaldwijk                                       0867
Stoter          Hillegonda              Avereest                Alkmaar                 0195
Stougje         Neeltje                 Nieuw Helvoet                                   0770
Stöve           Maria Adelheit          Schagen                                         1013
Strang          Dina                    Alkmaar                                         0063
Streicher     Adrianus Johannes Andries Rotterdam                                       0859
Strijbis        Pieter                  Broek op Langedijk                              0639
Stroombergen    Harmanus                Amsterdam                                       1964
Struijs         Johannes Ambrosius      Haarlemmermeer                                  0030
Struijs van der Dorothea Geertruida     Helder                                          1616
Stuurman        Johannes Gerardus       Amsterdam                                       1163
Stuyling de Lange, Jacoba Gijsbertha    Alkmaar                 Apeldoorn               1698
Swaag           Jan                     Heerhugowaard                                   1689
Swaan           Grietje (Kd)            Bergen, Noord-Holland                           0934
Swager          Wilhelmina              Heerhugowaard                                   1644
Swart de        Gijsbertus Marinus      Alkmaar                 Den Helder              0234
Swaters         Karel                   Weesp                                           1938
Swaving         Bertha Alida Hendrika   Zaandam                 Alkmaar                 1955
Swenne          Johan Cornelis          Duivendijke                                     1572
Swier           Johannes                Bergen, Noord-Holland                           1291
Taanman         Antje                   Zaandijk                                        1091
Teeling         Anthony Theres Jacobus  Middelburg                                      1410
Teengs          Gesina Alida Adriana    Edam                                            1845
Tenkink         Gerrigje                Utrecht                                         1169
Terjung         Elisabeth Anna          Schwelgern, Duitsland                           0482
Ternooij Apel,  Jan Frans               Koog aan de Zaan                                0950
Tholen van der  Maria                   Charlois, Rotterdam                             1769
Thomhagen       Josephina               Beverwijk               Alkmaar                 1829
Thomsen         Andreas Friederich      Amsterdam               Alkmaar                 1919
Thomsen         Andreas Friedrich       Zuid- en Noordschermer  Alkmaar                 1753
Tibout          Johanna Henriette       Leeuwarden              Bergen, Noord-Holland   1655
Tiel van        Gerrit                  Graft                                           0242
Tielman         Meindina                Gouda                                           0617
Til van         Gerrit                  Heiloo                                          1628
Tilman          Nelly                   Schiedam                Alkmaar                 1397
Timmer          Catharina Elisabeth     Amsterdam                                       0160
Timmer     Elisabeth Cornelia Gerardina Amsterdam                                       1620
Timmerman       Antje                   Barsingerhorn           Alkmaar                 1830
Tjalsma         Grietje                 Hitzum                                          1474
Tol             Antje                   St. Pancras                                     0682
Tollenaar       Josephine Adelaide      Amsterdam                                       0954
Tollenaar       Wilhelmina              Utrecht                                         0233
Tomassen        Johannes Antonie (Jan)  Zutphen                                         0705
Toornen van den Elizabeth               Haarlem                 Alkmaar                 0759
Torenvlied Margaretha Pieternella (Nel) Rotterdam                                       0333
Traksel         Cornelis                Haarlem                                         0125
Traksel         Cornelis Hendrikus      Heemstede                                       0125
Tromp           Mietje                  Zuid- en Noordschermer                          1130
Troost          Cornelis                Zuid Beijerland                                 0942
Troost        Wilhelmina Aleida (Willy) Helder                                          0942
Tuijn           Cornelis                Middelie                Alkmaar                 0999
Tuijn           Dirk Pieter             Soerabaya               Roermond                1544
Tuijn           Eva Margaretha          Bandoeng, Ned. Indië    Roermond                1544
Tuijn           Willem                  Brouwershaven                                   1840
Twisk           Jan Sr                  Alkmaar                 Alkmaar                 0997
Twisk           Pieter                  Uitgeest                                        0997
Twisk           Richard                 Alkmaar                 Amsterdam               0953
Twisk           Trijntje Adriana        Alkmaar                 Amsterdam               0953
Twisk van       Willempje               Alkmaar                 Amsterdam               0953
Twuijver van    Albertus (Ab)           Heerhugowaard                                   0708
Twuiver van     Cornelis                Nieuwe Niedorp                                  1503
Uitenbosch      Martinus                Haarlem                                         1066
Vaart van der   Willem                  Zwolle                                          0087
Valkering       Guurtje                 Bergen, Noord-Holland   Alkmaar                 0131
Veen            Helena Tonia            Utrecht                                         1881
Veen van        Bastiaan Carel          Alkmaar                 Doetinchem              1642
Veen van de     Aart                    Elburg                                          0439
Veen van de     Willem Johannes         Oldebroek                                       0439
Veen van 't     Teunis Albertus         Kampen                                          0383
Veen van 't     Weijer                  Deventer                                        0811
Veenenbos       Joost                   Siedrecht               Alkmaar                 1762
Veenenbos       Reijer Gertrudes        Helmond                 Alkmaar                 1762
Veenhuijsen     Gerrit                  Egmond Binnen                                   1791
Veennema        Hendrika                Hoogezand                                       1530
Veer van der    Jeltje (Jel)            Alkmaar                                         0161
Veer van der    Johannes (Joop)         Augustinusga, Achtkarspelen                     0161
Veer van der    Pieter                  Augustinusga, Achtkarspelen                     0161
Vegt van der    Geerlig                 Haarlem                                         0079
Velde van der   Sietze                  Zuid Scharwoude                                 0541
Veldhuijzen van Jannetje                Baarn                                           0072
Veldhuis        Lolkje Tjalks           Oppenhuizen             Alkmaar                 0768
Veldkamp        Willem Arend            Arnhem                                          0711
Veldman         Jan                     Zwartsluis                                      0112
Velthooven van  Leentje                 Weesp                                           1680
Velthuijs       Jan Jacob               Haarlemmerliede en Sp.  Zeist                   0430
Velthuijsen van Johanna Elisabeth       Hilversum               Donderbroek             0956
Vennik          Pieter                  Limmen                                          1122
Verbeek         Trijntje                Veen                                            0191
Verburg         Willemina Cornelia      Anna Paulowna                                   0977
Verburgt       Jansina Maria Margaretha Amsterdam                                       1607
Verburgt     Maria Margaretha Christina Amsterdam                                       1607
Verburgt        Pieter Hendrik          Amsterdam                                       1607
Verburgt        Theodorus Johannes      Amsterdam                                       1607
Verel       Henriëtte Cornelia Everdina Amsterdam                                       0757
Verfaille       Ebelina Jacoba          Helder                                          1057
Verfaille       Jacob Johannes          Den Helder              's-Gravenhage           1515
Verfaille       Jannette Jacoba         Den Helder              Den Haag                1515
Vergaaij        Frans                   Koedijk                 Alkmaar                 0783
Vergaaij        Jan                     Alkmaar                 Alkmaar                 0783
Verhage         Johannes Gerardus       Den Helder              Alkmaar                 1301
Verhage         Lodewijk Lourens        Gorinchem               Alkmaar                 1301
Verhagen        Adriana Anna            Capelle, Noord-Brabant                          0178
Verheij         Johannes Marinus        Zalt-Bommel                                     0371
Verheus         Cornelis                Monnickendam                                    1049
Verhoeff        Gesina Angenetta        Alkmaar                 Oegstgeest              1954
Verhoeff        Hendrik Jan Jacob       Alkmaar                                         1954
Vermeer         Gerard Jacobus Anthonie Beets                                           1610
Vermeer         Johannes                Hillegom                                        1610
Verplanke       Neeltje                 Rilland-Bath                                    1365
Verschoor       Anthonia Jannetje       Haarlemmermeer                                  0006
Verschuur       Franciscus Johannes     Amsterdam                                       0335
Verwaaij        Martijntje              Asperen                                         0438
Verwer          Carel                   Hoorn                                           1549
Verwer          Carel                   Hoorn                                           1549
Vethaak         Jacob                   Zuid- en Noordschermer                          0975
Viersen         Aletta Bartha Agatha    Oostrum                                         0959
Vijselaar       Bob                     Alkmaar                 Enkhuizen               1148
Vijselaar       Simon                   Enkhuizen               Alkmaar                 1148
Vijsma          Klasine (Nieke)         Bandung                 Heerhugowaard           0298
Vis             Arend Philip (Pzn)      Enkhuizen                                       1603
Visman          Klaas                   Texel                   Alkmaar                 1015
Visman     Nicolaas Christiaan Cornelis Amsterdam               Heiloo                  1015
Visscher        Dirk Johan              Delft                                           1722
Visser          Arie                    Koedijk                                         0231
Visser de       Arend                   Heiloo                  Alkmaar                 0581
Visser          Hendrina                Texel                                           1795
Visser          Klaas (Mz)              Sint Pancras            Alkmaar                 1540
Visser          Martinus                Hoogmade                Alkmaar                 1314
Visser          Pieter                  Ilperdam                                        1667
Visser          Trijntje                Hemelumer                                       1064
Vlaanderen      Aaltje                  Beemster                                        0984
Vlaming         Johan Pieter            Den Helder                                      0317
Vlaskamp        Aagje Adriana           Schagen                 Koedijk                 1129
Vlegels         Anna Maria              Velsen                  Woerden                 0808
Vlugt de        Pietje                  Workum                                          1164
Vlugt van der   Christna Frederika      ´s-Gravenhage                                   0213
Vlugt van der   Cornelis                                        Alkmaar                 0142
Voet van Vormizeele, Fenna Hendrika     Amsterdam               Utrecht                 1917
Vogelaar        Johannes                Dinteloord                                      1612
Vogelaar   Willy Jacoba Geertje Johanna Amsterdam                                       1612
Volger          Jan                     Alkmaar                 Oterleek                1695
Volten          Pieter                  Harderwijk                                      1903
Vonk            Herbertus Johannes      Alkmaar                 Alkmaar                 1910
Vonk            Klaas                   Wormerveer                                      0965
Vonk            Maria Cornelia          Wormerveer                                      0965
Vonk            Trijntje                Wormerveer                                      0965
Voorburg        Antje Helena            Maastricht                                      0930
Voorn           Agata                   Wormerveer                                      1961
Vos           Catharina Agatha (Tineke) Venlo                   Paunat, Frankrijk       0863
Vos de          Pieter                  De Rijp                                         0445
Vos de          Wilhelmina              Huizum                  Alkmaar                 1865
Vos             Gerardus                Zoetermeer                                      0987
Vos             Heiltje                 Elburg                                          0439
Vos             Hendrika                Oostmarsum                                      1086
Vos             Marten                  Leeuwarden                                      0566
Vosseveld       Jacoba                  Hellevoetsluis                                  1097
Vries de        Betje                   Spanbroek                                       1052
Vries de        Grietje                 Uitgeest                                        1183
Vries de        Janke                   Delfzijl                                        0343
Vries de        Neeltje                 Zaandam                 Zaandam                 1855
Vries de        Trijntje                Beemster                                        0642
Vriesema        Alie                                            Heerhugowaard           0250
Vroegop         Johanna                 Broek op Langedijk                              1104
Vroegop         Johannes (Jan)          Broek op Langedijk                              0303
Vroom         Alida Petronella Catalina Olst                                            1010
Vuijst de       Sara Cornelia           Breskens                Heiloo                  1720
Vuure van       Willem                  Alkmaar                 Alkmaar                 1514
Waal de        Cornelia Klazinz (Nelly) Beemster                                        0951
Waal de         Jacob                   Koedijk                                         0951
Waal            Guurtje                 Wormerveer              Alkmaar                 1023
Waal van der    Maria Elisabeth         Winkel                                          0431
Waal van der    Piet                    Leiden                                          1832
Wagemaker       Dirk                    Graft                                           0985
Wagemaker       Eefje                   Graft                                           0985
Wagemaker       Johanna Maria           Rotterdam                                       1698
Wagenaar        Grietje                 Garijp                                          0203
Wagenaar        Iebeltje                Garijp                  Alkmaar                 0487
Wagenaar        Jan                     Broek op Langedijk      Heiloo                  0197
Wagenaar        Neeltje                 Broek op Langedijk                              0066
Wagenaar        Sietske                 Garijp                                          0567
Wagtendonk van  Johanna                 Amsterdam                                       0962
Waiboer         Dirk (Dz)               Wieringerwaard          Alkmaar                 1725
Waijboer        Neeltje                 Zuid Scharwoude                                 0729
Wal van der     Grietje                 Suameer,Friesland                               1729
Wal van der     Hester                  Sneek                                           0894
Wal van der     Janna                   Sneek                                           0758
Wal van der     Okke                    IJlst                                           0587
Walch           Zwaantje                De Rijp                                         0464
Walig           Susanna                 Schagen                                         1014
Wallaart        Petrus Andries (Piet)   Den Helder                                      1530
Warmsbecker     Aaltje                  Hoorn                                           0741
Warnaer         Jacomijntje             Dirksland                                       1722
Waterdrinker    Aafje                   Zuid- en Noordschermer                          0678
Weel            Willem                  Alkmaar                                         0103
Weerden van     Jan Jacob               Vlagtwedde                                      0027
Weerden van     Zwaantje                Emmen                                           0027
Weide van der   Gabe Jans               Akkrum                                          1193
Weijerse        Hester Maria            Oostvoorne                                      1645
Weldam          Jannigje                Utrecht                                         0730
Welsum van      Johanna Cornelia        Haarlem                                         1152
Wennink         Johanna Alberdina       Sloten, Amsterdam                               0396
Werff van der   Alida (Ali)             Bloemendaal             Alkmaar                 2115
Westendorp      Wilhelmina Maria        Wisch                                           0423
Westerink       Tijmentje               Elburg                                          1272
Wetering van    Adrianus Jacobus        Deventer                Alkmaar                 1153
Wetering van    Jacob                   Leiden                                          1153
Wetsteijn       Frank Martinus          Wateringen                                      0544
Wetsteijn       Jan                     Monster                                         0072
Wetsteijn       Lodewijk Adrianus       Wateringen                                      0072
Wetterauw       Henderikus              Leeuwarden                                      1510
Wetters         Catharine Cornelia      Amsterdam                                       1620
Wezel           Maartje                 Westzaan                                        0431
Wezenberg       Berendina               Amsterdam                                       0556
Wicherink       Jan Willem              Amsterdam               Wassenaar               1684
Wichers,        Jkv Margaretha          's-Gravenhage                                   1665
Wielemaker      Pieter                  Koudekerke                                      0352
Wielemaker      Trijntje Elizabeth      Nieuwe Hellevoet                                0352
Wielinga        Bernard Dirk            Alkmaar                 Tamale                  1286
Wielinga        Pieter Cornelis         Workum                  Alkmaar                 1287
Wieren van      Geertje                 Bolsward                Alkmaar                 1206
Wieren van      Hendrik                 Grijpskerk                                      0485
Wiersma         Hijlke                  Harlingen                                       0947
Wiersma         Lijkle                  Leeuwarden                                      0202
Wiggers         Jan Hendrik             Winterswijk                                     1449
Wigman          Johannes Frederik       Alkmaar                                         0005
Wijk van        Maria Jenneke           Genderen                                        1803
Wijker          Albertje                Egmond aan Zee                                  0717
Wijker          Johan                   Zijpe                                           1129
Wijker          Klaas                   Egmond aan Zee                                  0145
Wijker          Trijntje                Egmond aan Zee          Alkmaar                 1527
Wijker          Willem                  Amsterdam                                       1129
Wilde de        Hendrik Wolterus        Hellouw                 Leeuwarden              1897
Willems     Johanna Isebranda Catharina Heerhugowaard                                   0910
Willemse        Willem                  Den Helder                                      1216
Willigen van    Gerrit                  Helder                                          1183
Winder          Dirk                    Heiloo                                          0628
Winder          Meinardus Laurentius    Limmen                  Alkmaar                 1058
Winkel          Remmert                 Oudorp                                          1143
Winkel          Stijntje                Wognum                                          0749
Winkel te       Jan                     Alkmaar                 Boxtel                  1570
Winkel te       Jan Adriaan             Bathman                                         1570
Winter de       Agatha Maria Ursulla    Amsterdam                                       1448
Wit             Cornelia                Winkel                                          1204
Wit             Jan                     Winkel                                          0749
Wit             Meinuwtje               Winkel                                          1559
Witsmeer        Jantje                  Sint Pancras                                    0223
Witte de        Johannes Adriaan        Vlissingen                                      1584
Witte de        Johannes Adriaan        Amsterdam                                       1584
Woerkom van     Maria Francisca         Rotterdam                                       0629
Wölcken    	Sophie Benedicta        Utrecht                                         1636
Wolde ten       Aagje                   Krommenie                                       1156
Wolff           Maria                   Rotterdam                                       0034
Wolzak          Alida Johanna(Lida)     Alkmaar                 Weesp                   0441
Wonder          Ariaantje Catharina     Oude Niedorp                                    1574
Wonder          Gerritje                Wervershoof                                     0920
Wonderen van    Johannes (Jan)          Bergen, Noord-Holland                           0302
Woonijk         Frans                   Alkmaar                                         0060
Woonijk         Jochem                  Kampen                                          0060
Wormsbecher     Adriaan                 Hoorn                                           0062
Worp van der    Jacob                   Steenwijkerwold                                 1542
Wortel          Klaas                   Callantsoog                                     1128
Wouda           Christina               Sneek                                           0619
Woude van der   Albertha                Frederiksoord, Drenthe                          0011
Woude van der   Geertje                 Zuid- en Noordschermer  Alkmaar                 0740
Woudenberg van  Johanna Wilhelmina      Apeldoorn                                       1601
Ypma            Tiede                   Dronrijp                                        1639
Zalinge van     Sijtje                  Purmerend                                       1812
Zee van der     Meino                   Heerenveen              Alkmaar                 1209
Zeegers         Neeltje                 Sint Pancras                                    1066
Zervas          Peter Modest Valentin   Winkel                                          0650
Zevenhek        Hendrik                 Lodewijk                Rotterdam               0243
Zevenhek        Wessel                  Rotterdam                                       0243
Zick            Heinrich Leonhard       Offenbach, Duitsland                            1635
Zijlstra        Eelkje                  Workum                  Alkmaar                 0761
Zijlstra        Jan                     Vrouweparochie, t Bildt                         1215
Zijp            Jantje Antje            Wieringerwaard          Bergen, Noord-Holland   1752
Zoll            Gosewijn Hendrik        Helder                                          0034
Zoonen van      Antje                   Wieringerwaard                                  0418
Zuidervliet     Arie                    Stolwijk                                        0010
Zuidervliet     Jacob                   Amsterdam                                       0010
Zwaan           Cornelis                Alkmaar                                         1292
Zwaan           Geertje                 Zwaag                   Alkmaar                 0971
Zwaan           Gerritje                Valkenburg                                      1610
Zwaan           Neeltje (Nellie)        Den Helder                                      1292
Zwagerman       Neeltje                 Heiloo                                          1122
Zwart           Alberta Geertruida      Velsen                                          0098
Zwart           Jan                     Helder                                          0996
Zwart           Jan Theodoor Frederik   Helder                                          0996
Zwart           Leentje                 Egmond aan Zee                                  0111
Zwieten de Blom van, Cathrina Maria     Brielle                                         1486
 
xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

De webpagina is tot 01-01-2010 bij gewerkt.